Įkraunama...
Įkraunama...

Tuštinimosi problemos

Galėčiau patarti 7-10 dienų atsisakyti pieno produktų (varškės, sūrio,jogurto, pieno ir kt. )ir stebėti,kaip keičiasi vaikučio būklė. Išnykus įtartiniems simptomams, vėl po truputį juos pradėti valgyti ir stebėti, ar kas nors keičiasi.
Atsakyti
Laba diena.
Noriu pasitarti ką daryti, mano vaikeliui berniukui jau 2 mėn., tačiau iki šiol jis pats nesituština. 1mėn., gulėjome ligoninėj, dėl užsitęsusios geltos, tačiau po tryjų dienų išvykome namo, nes gelta praėjo. Sakiau gydytojams apie tai, kad vaikas pats nesituština, vis turiu lenkti kojytes, masažuoti. Tada dar maitinau pati, o dabar jau ne, jis budavo labai neramus, istįsai prašydavo valgyti, tai perėjom prie mišinuko 'NAN-1', viduriai neužkietėję, tačiau darome sunkiai, statau pagaliuką (ausų krapštuką) suteptą su aliejuku, tada padarome 3-4 kartus per dieną. Tai mano antras vaikelis, pirmajai sukako metukai ir septyni mėn., tačiau jokiu panašių problemų neturėjome. Beje, kai gulėjome ligoninėj mums darė visokius tyrimus: kraujo, šlapimo, exoskopavo galvyte, vidaus organus, ir sakė jog visi tyrimai geri ir, kad viskas susitvarkys iki 4mėn. O ką galėtumėte Jūs patarti Gerb., gydytoja, nes aš jau nebežinau ką daryti. Ačiū
Atsakyti
Laba diena,

Norėčiau pakalusti kokios konsistencijos turėtų būti 9 mėn. kūdikio viduriukai, maitinamo MP ir papildomai primaitinamo su mėsa, kruopų koše ir vaisių tyrelėmis (jokių pieno produktų nevalgome)?
Mano dukrytė tuštinasi 1-3 kartus per dieną (skaičius priklauso nuo to kiek išmatų), tačiau man kelia nerimą išmatų konsistencija. Ji yra maždaug plastilino konsistencijos. Ar galima tai laikyti vidurių užkietėjimu? g.gif Kartais ji būta dirglesnė, kartais ramesnė, bet mums kaip tik dygsta viršutiniai dantukai (vienas išdygo prieš 3 dienas), bet manyčiau bendra savijauta yra gera. Tačiau kartais man atrodo, kad ji per stipriai stengiasi, kad jai skauda pilvuko, išangė kartais būna paraudusi.

Kokios konsistencijos turi būti tokio amžiaus vaiko išmatos ir kaip dažnai vaikelis turėtų tuštintis?
Atsakyti
Mergaitė tuštinasi normaliai.
Atsakyti
mano 9 men dukra kelinta diena keistai tuštinasi: 3-4 kartus per dieną, geltonomis virto kiaušinio kvapo išmatomis, skystokos (panašios kaip krūtimi maitinamo naujagimio) konsistencijos. Gleivių nepastebėjau. Ar tai normalu, ar koks nors sutrikimas?
Maitinu ją Similac 2 mišinėliu (iki 7 men maitinau savo pienu), per pietus valgome daržovių košę su mėsa, vakare - Milupa ryžių košelę, duodu savam sode auginto obuolio. Tiesa, ruošdama ryžių košelę pilu šiek tiek virinto karvės pieno (apie 50 g). Tokia košelę valgė apie savaitę prieš prasidedant tokioms išmatoms. Vakar vakare tos košės nebedaviau, bet šiandien išmatos tokios pačios.
Ar tai gali būti dėl karvės pieno, ar del ko kito?
Atsakyti
Kadangi kūdikis tik 2 mėnesių,idealiausia būtų jį maitinti hidrolizuotu pieno mišinu (stiprios hidrolizacijos HiPP HA1), nes virškinimo ir tuštinimosi sutrikimai gali būti viena iš įprastos sudėties pieno mišinių netoleravimo požymių. O maitinant hidrolizuotu mišiniu, brandinama kūdikio žarnyno gleivinė panašiu tempu, kaip jis ir valgytų mamos pieną ir netoleravimo požymiai , valgant šiuos mišinius, retai būna.
Atsakyti
Tai gali būti ir nuo karvės pieno, ir nuo kito maisto.
Atsakyti
ar gali pasikeisti vaiko išmatų konsistencija ir spalva, nustojus maitinti MP? Vaikui metukai ir 2 mėn, jau 2 paras negavo MP ir pastebėjau, kad išmatos tapo tamsesnės, ar tai normalu?Ačiū
Atsakyti
Normalu.
Atsakyti
Mano 5 savaičių dukra nekakoja jau 4 para. Šlapinasi normaliai. Ar čia viskas gerai?Kaip jai padėti išsikakoti?
Atsakyti
O kuo Jūs ją maitinate?
Atsakyti
prieš savaitę nustojus maitinti MP, pradėjau duoti Nestle Junior pienuką nuo 1 metų, bet pastebėjau, kad vaikas viduriuoja, ar gali tai būti reakcija į šį pienelį? Ką daryti, kurį laiką reiktų jo nebeduoti? Labai ačiū
Atsakyti