Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

QUOTE(juliciukas666 @ 2011 05 15, 10:45)
Dar pasiule man darytis lavase.  4u.gif


Bet ant lavašo gaunasi mažai kažkaip. O va sumuštinukų visa krūva išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 16, 21:04)
Bet ant lavašo gaunasi mažai kažkaip. O va sumuštinukų visa krūva išeina  mirksiukas.gif

Sveikos!

Taip,sumustiniu tai nemazai isejo! Bet koki skoni "pagavom"-su svogunu laiskais thumbup.gif ir citrina! thumbup.gif Suejo per minute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 14, 13:08)
gal kas kepėt žuvį druskoje?

as kepus blush2.gif
user posted image
mums labai patiko. Gait paziureti cia mano atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
noriu baliuskai daryti lasisos kepsnelius ant naminio grilio ax.gif Bet nelabai zinau kaip kepti, kokio storio pjaustyti, ar marinuoti ar pries kepant prieskoniais pabarstyti? koks kepimo laikas kad neperkepti ir nebutu sausa. Ir labai domintu padaziukas prie jos wub.gif gal kas zino skaniu receptuku ir pades man 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 05 21, 17:29)
noriu baliuskai daryti lasisos kepsnelius ant naminio grilio  ax.gif  Bet nelabai zinau kaip kepti, kokio storio pjaustyti, ar marinuoti ar pries kepant prieskoniais pabarstyti? koks kepimo laikas kad neperkepti ir nebutu sausa. Ir  labai domintu padaziukas prie jos  wub.gif  gal kas zino skaniu receptuku ir pades man  4u.gif  blush2.gif


Negi nieks nezino skaniu receptuku is lasisos g.gif 4u.gif
Atsakyti
Man skaniausia menkės file kepta ant kedro lentučių, lauke ant griliaus. lentutės turi būti nestoros ir gerai išmirkytos vandenyje. Žuvis gaunasi kepta ir su dumo skoniu. Nerealu wub.gif
Jei žuvis šviežia ir nebuvo niekados šaldyta, garinu garintuve. Šaldytos žuvies agrinti negalima, gausis sausa.

Aplamai stengiuosi nepirkti žuvies kuri buvo šaldyta. Jei nusiperku kuri buvo šaldyta, darau tradiciniais būdais, Kepu avoliotą miltuose ar kažkas panašaus. Žuvį valgau 1-3 kartus per savaitę 4u.gif

Neseniai kepiau žuvį pagal kinietišką receptą. Gerai gavosi wub.gif
Atsakyti
merginukes, pasidalinkite ka darote su tvenkinyje pagautais karosiukais, ar kepate, rukote o gal dziovinate butu malonu isgirsti patarimu 4u.gif
Atsakyti
Man irgi partempė iš tvenkinio žuvies,kaip tokią paruošti????????
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 05 14, 13:08)
gal kas kepėt žuvį druskoje?


Taip, mes visai neseniai kepeme lasisa druskoje. Gavosi labai gardu:
user posted image

Aprasymas:
http://www.neblogas....asisa-druskoje/
Atsakyti
Man skanu taip paruosta zuvyte.
1 kg. megstamos zuvies file( as darau su lydeka)
Pakelis saldytu darzoviu
Tarkuotas fermentinis suris
Zuvi apibarstome prieskoniais, ant jos dedame saldytas darzoves ir fermentini suri. Kepam orkaitej apie 40 min. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
sveiki, gal galite patarti kaip skaniai pagaminti Ota. Niekada dar nedariau, net isdarineti nelabai zinau kaip blink.gif
Atsakyti
sveikos Mb savaitgali prizvejojo karsio..gal zinot kaip skaniai ji paruosti? 4u.gif
Atsakyti