Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

Prakaitas pila pagalvojus apie teisių keitimą, nes sveikatos pažymai jau gal 8 metai (galioja 5... bet nieks neprašo, tai "užmirštu") Ten parašyta "vairuoti su akiniais ar linzėm", mat kvaila buvau, pasisakiau, kad nešioju linzes... Tai jei dabar reikės naujos pažymos, patikrins regėjimą (o tikrins, jei jau parašyta, kad trumparegė) ir pamatys tuos -9... Reiks iš anksto ieškotis, kas, kur ir už kiek parašys, kas tinka, nes kai gyveni vienam kaime, dirbi kitam (o pakeliui važiuot per tokį Kauno miestelį...), tai be mašinos nebent šiandien pat į pensiją išeit lotuliukas.gif
Bet čia šiaip pasiguodžiau Jums, nelaimės sesėms... O dabar pandutei pasakysiu - mano vaikai nepaveldėjo, nors aš trumparegė nuo pradinės mokyklos laikų, brolis irgi (ir iš kur? tėvai mato kaip ereliai, tai mes, deja, jų regėjimo irgi nepaveldėjom. Antra vertus, tėvai vaikystėj kompo neturėjo ir knygų tiek nerijo). Mano sūnaus regėjimas idealus, dukrai trumparegystė apie -1 (nors nuo knygų, pamokų ir kompo atsiplėšia beveik tik tada, kai miega), ir tai atsirado neseniai (jai 17 metų). Na, vyro regėjimas geras, gal vaikų akys į jį... Mano brolio - trumparegio žiauraus - iš dviejų sūnų vieno regėjimas puikus, kitam trumparegystė apie -3 ar 4, bet jis moksliukas, knygų graužikas, tai čia ir be paveldėjimo buvo dėl ko sutrumparegėt.... Tikiuos, truputį nuraminau. Gal Tavo sūneliui nustos ****ėt, nebūtinai taip tolygiai ir didės tie minusai...
Laikykimės, graužkim morkas (beje, prie jų reikia nors pieno ar kitokio riebalo, kad vit. A įsisavintų) ir žiūrėkim žiūrėkim... gal dar ką pamatysim...
Atsakyti
Man iškilo klausimas dėl medicininės komisijos. Ar ten labai kabinėjas, nes mano akys silpnos. Nešioju akinius. Kelintą eilutę reikia matyti, kad praeitum? Labai laukiu atsakymo ir iš anksto dėkoju.
Atsakyti
asmeniskai manes tai net netikrino, tik israse ir tiek smile.gif
kazkur esu girdejus, kad su -8 neleidzia vairuot, bet cia greiciausiai tik gandas, nes ne vienas pazistamas su didesniu "minusu" vairuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
del akiu, tai jei patikrins, tai ir parasys , kad gali vairuoti su korekcija, nesiojant akinius ar kontaktinius lesius, bent jau man taip seniau parase mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 02 kovo 2007 - 09:10
dEL AKINIU TAI ANT NAUJUJU TEISIU NIEKUR NIEKO NERASO PATI ISSILAIKIAU TEISES NESIOJU AKINUKUS TAI NIEKUR IEKS NEPARASYTA.
DEL MEDICININES NESIJAUDINCIAU JA PRAEJAU PER VALANDA GAL. O KAI AKIS TIKRINO TAI DRAUGE NUEJO SU LESIAIS TAI PASAKE TIK KOKS PAS JA REGEJIMAS IR VISKAS NIEK NEKANKINO DEL TO
Atsakyti
vairuoti galima iki - 8 imtinai

o kas turi didesnį minusą, tai reikia eiti su lęšiais ir tylėti - bet čia laimės dalykas, gal kas ir suseks tikrąjį regėjimą g.gif
arba susitarti su gydytoju rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 02 kovo 2007 - 10:32
Jei labai didelės dioptrijos, tada duoda ne 5, o 2 metams, ir tiek žinių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2007 03 02, 11:14)
Jei labai didelės dioptrijos, tada duoda ne 5, o 2 metams, ir tiek žinių.  smile.gif



11. Sudėtingais ir konfliktiniais atvejais apie tinkamumą vairuoti sprendžia įstaigos gydytojų konsultacinė komisija (GKK).
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 02, 13:27)
11. Sudėtingais ir konfliktiniais atvejais apie tinkamumą vairuoti sprendžia įstaigos gydytojų konsultacinė komisija (GKK).

Taigi aišku, kad ne aš. Bet ji išduoda trumpesniam terminui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2007 03 02, 11:37)
Taigi aišku, kad ne aš. Bet ji išduoda trumpesniam terminui  smile.gif



jeigu nusprendžia išduoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 03 02, 13:38)
jeigu nusprendžia išduoti ax.gif

Nešnekam apie tuios atvejus, kai žmogus aklas. Mačiau mokykloje besimokydama su to-o-o-o-o-kio storio stiklais, bet visi gavo, tik butent 2 metams. Juk invalidai be rankos, be kojos vaziuoja.
Atsakyti
O kas kiek metu reikia eit tikrintis sveikatos privalomai? ar tk viena karta kai gauni teises? blush2.gif
Atsakyti