Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

dabar yra atskiri kabinetai profilaktiniai patikrinimai ar kaip ten vadinasi biggrin.gif nuejau ten parode knygyte tokia su zaliais ir raudonais taskiukais ir klausinejo kokias figuras, raides ir skaicius kokius matau, paskui taip patikrino regejima i toli, paklause kraujo grupes ir liepe eit i kasa susimoketi, tada gryzau atgal ir nusiunte pas psichiatra pasitikrinti, tas paziurejo kad nebuvau nei karto registruota ju sarasuose, uzdejo stampa ir viso gero biggrin.gif tada vel i ta kabineta nuejau paprase nuotraukos, uzklijavo uzdejo stampa ir viskas thumbup.gif netrukau nei 15 minuciu thumbup.gif
Atsakyti
Aš susirenku pinigus iš tų kuriems reik-nueinu-parašo-ir išeinu- smile.gif keletas minučių. sau , vyrui, draugams..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 04 14, 23:59)
Aš susirenku pinigus iš tų kuriems reik-nueinu-parašo-ir išeinu- smile.gif keletas minučių. sau , vyrui, draugams..... smile.gif

ŠAUNUOLĖ
Atsakyti
Tema jau gerokai primiršta, gal kas turite naujesnės info, kur greitai Vilniuje pasitikrinti sveikatą. Centro poliklinikos Vytenio filialas netinka...Gal žinote kt vietų?
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimėlį dėl regos 4u.gif
Mano viena akis mato idealiai 1, o kita 0,5 ar net šiek tiek mažiau. Ar reikės akinukų vairuojant? g.gif
Atsakyti
neprivalėsit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 07 05, 16:43)
neprivalėsit rolleyes.gif

Ačiū, nuraminot bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki. Palnuoju laikytis teises, taigi reikia sveikatos patikrininmo. Dar kol kas kursai neprasidėjo, tai poliklinikoj neklausiau kaip ten ką (Gyvenu ne didmiestyje). Bet būtų labai įdomu sužinoti viską. Ką ten daro? Man gyvenime nėra ėmę kraujo iš venos (na vos gimus ten ėmė iš kažkur, tai kraujo grupę nustatė, tai baisiai bijau. Išvis su daktarais aš mažai susidūrus. Kaip dabar viskas vyksta? Visgi tema sena, tai manau ir info kiek pasenus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdnija @ 2009 01 27, 13:28)
Sveiki. Palnuoju laikytis teises, taigi reikia sveikatos patikrininmo. Dar kol kas kursai neprasidėjo, tai poliklinikoj neklausiau kaip ten ką (Gyvenu ne didmiestyje). Bet būtų labai įdomu sužinoti viską. Ką ten daro? Man gyvenime nėra ėmę kraujo iš venos (na vos gimus ten ėmė iš kažkur, tai kraujo grupę nustatė, tai baisiai bijau. Išvis su daktarais aš mažai susidūrus. Kaip dabar viskas vyksta? Visgi tema sena, tai manau ir info kiek pasenus. Ačiū  4u.gif


Mokykloje tikrins smile.gif tik tai kainuos apie 40- 50 Lt...
Poliklinikoj irgi gali, ten tikrina regejima, spaudima... Kraujo turbut neims... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 01 27, 13:27)
Mokykloje tikrins  smile.gif  tik tai kainuos apie 40- 50 Lt...
Poliklinikoj irgi gali, ten tikrina regejima, spaudima... Kraujo turbut neims...  smile.gif

Ačoū smile.gif Būtų tikrai gerai, kad mokykloj tikrintų 4u.gif
Atsakyti
reiktu jau seno modelio teises pasikeist i naujas... Ar reikai sveikatos tikrinimo pazymejimo? Ar galios senasis?
Atsakyti
Turbut reiks naujojo, nes pazyma galioja tik menesi. Ta naujoji pazyma irgi 4u.gif
Atsakyti