Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakių gamyba 2

Toliau gaminame žvakes. Konsultuojamės, rodome ką nuveikėme, vertiname...........

user posted image

nepamirštame užsukti į pirmą temą
http://www.supermama...showtopic=75909
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmirzlina: 12 spalio 2010 - 09:06
Si savaitgali ispardavimas Veliniu zvakems. Perkam? Atidarom zvakiu fabrikelius? 4u.gif
Atsakyti
Perkam smile.gif Kur didžiausios nuolaidos? biggrin.gif
Atsakyti
Didžiausios nuolaidos būna po išpardavimo thumbup.gif aš prisiperku tik tada. Kai kurias rūšis nukainuoja dar labiau, būna nekondicinių, pervyrimui kas labai tinka. Aš apsiperku prekybos centruose po vėlinių thumbup.gif
Atsakyti
Vat aš irgi galvoju, kad po Vėlinių bus dar didesnės nuolaidos smile.gif
Atsakyti
na sveikos, laukiu dabar maximos ispardavimo biggrin.gif dar norejau paklausti del knato noriu ji pasidaryti bet is kur gauti borokso??? pas mane univere yra bet gi nevoksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sAuLyTeA;): 27 spalio 2010 - 16:40
gal kuri bande pasigaminti LOTUSO zvake???
Atsakyti
šiais metais žvakes pradedu virti nuo rožyčių:

user posted image

user posted image
Atsakyti
zmirzlina, o forma cia kokia buvo, pirktine?
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2010 11 08, 10:03)
zmirzlina, o forma cia kokia  buvo, pirktine?

Čia ne forma. Ant metalinės dėžutės nuo sausainių (ar kažko panašaus) supilu šiltą vašką ir palaukiu, kol apstings (storis apie 0,4 cm). Tada su taurele padarau apskritimus (panašiai kaip virtinukus, jei kas taip daro) ir lipdau vieną lapelį prie kito, kol susiformuoja rožytė. Į pirmą žiedelį įsuku knatuką. Dirbu kol vaškas šiltas, po to nebepavyks suformuoti. Mano rožytė iš 6 žiedlapių. Kai suformuoji gėlę, apačią nupjauni peiliu ir sulygini, kad stovėtų.
Atsakyti
na va kaip idomiai, dar vienas budas, pasigaminti savo zvakute thumbup.gif
Atsakyti
zmirzlina, na labai įdomus būdas, gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti