Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

Labutis visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Senokai besilankiau, matyt gerai jaučiuosi biggrin.gif o šiaip tai tikrai gerai jaučiuosi ir džiaugiuos, kad nedariau operacijos, saugotis reikia, bet šokti jau galiu, net kelionėj į Turkija buvau, laksčiau, kaip pasiutus biggrin.gif ir visa tai beveik be jokių vaistų, na 2 tablečių reikėjo ax.gif prisilaksčiau blush-anim-cl.gif apsilankysiu dažniau, sėkmės visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sssss @ 2008 06 07, 12:32)
Jau nebeturiu nei sveikatos nei kantrybes su ta prakeikta stuburo isvarza. Atgulu beveik kas menesi, kad net i tualeta nenueinu. Jau nezinau ko griebtis. Noriu paklaust o su stuburo isvarza tinka vakuminis masazas? Is darbo isejau vien del stuburo, o kito ieskotis negaliu, isskrisiu is darbo del bileteniu kas menesi.  O del invalido tai labai mano daug pazistamu be operaciju gavo invaliduma. Kaip?man atrodo visi supranta kaip. O man daktarai sake kad as dar vaikstau(kai praeina skausmai, kojas pakeli) vadinasi sveika. cry.gif

Labutes visos,
Stuburo isvarza turiu beveik 10 metu ir nieko, gyva - neoperuota!!!!! Budavo taip, kad is lovos neislipu, pajudeti negaliu. Darbo ne vieno atsisakiau, gerai, kad namie galiu dirbti - sudarineju zmonems asmeninius horoskopus, tai kazkaip laikydavausi. Vaistam nezinau kokius pinigus esu isleidusi unsure.gif Kol sau neatradau vienintelio vaisto - savikontrole ir manksta, manksta ir dar karta manksta. Budavo, nusiuncia pas chirurga, o tas jau nebeisleidzia is kabineto, kviecia ratukine lova, kad i palata veztu operacijai guldyti, tai kaip pradedavau saukti blink.gif , kad nei uz ka nesileisiu pjaustoma, tai issigandes paleisdavo... Visiems be isimties po operacijos atsinaujina, tai kuriam galui save turiu pasmerkti dviguboms kancioms????
Siai dienai visai nejauciu, kad tureciau stubura thumbup.gif Kaip jau minejau sporto pagalba, be mankstos nei dienos, kuo daugiau judesio, tuo geriau jauciuosi. Galvojau, kad ir pastoti nepavyks, o jei pastosiu, neisnesiosiu del stuburo skausmu, bet per nestuma nei karto nesuskaudo stuburo ir po jo jau 4 men, gal pora rytu skaudesni buvo, bet didesnis kruvis mankstos visus skausmus isvare. Peilis, mergaites, paskutinis dalykas... Nors tai labai individualu, kaip mano gydytoja sakydavo, kad kiekvieno skausmo barjeras skirtingas... Maniskis labai aukstas buvo, bet as ji iveikiau thumbup.gif
Atsakyti
labukas visoms,
perskaiciau visus puslapius apie isvarza sitam forume ir dabar verkiu verysad.gif nes nezinau ka daryti ir ka galvoti. man tarpslankstelinio disko isvarza 9 mm,sako didele, liepos 3 operacija. baisu bet galvojau isoperuos ir bus geriau. bet kai pasiskaiciau komentarus tai nezinau ka daryt, operuotis ar ne. uzsirasiau pas BR. ŠPAKAUSKA, gal kam teko susidurti su siuo gydytoju? papasakokit kaip ten kas buna po operacijos, ir ar uz ja reik moket? nepaklausiau is kart, o dabar suku galva g.gif . man atrodo kad sunkiausia bus kad nematysiu savo vaiko ilgai, dar nebuvom issiskyre ilgiau nei 1 dienai. baisu, nes nzn ka daryti?
dar norejau suzinoti jusu nuomone apie gyd.JADVYGA IRENA SUBACIUTE?
Atsakyti
QUOTE(sigaa @ 2008 06 22, 13:44)
labukas visoms,
perskaiciau visus puslapius apie isvarza sitam forume ir dabar verkiu verysad.gif  nes nezinau ka daryti ir ka galvoti. man tarpslankstelinio disko isvarza 9 mm,sako didele, liepos 3 operacija. baisu bet galvojau isoperuos ir bus geriau. bet kai pasiskaiciau komentarus tai nezinau ka daryt, operuotis ar ne. uzsirasiau pas BR. ŠPAKAUSKA, gal kam teko susidurti su siuo gydytoju? papasakokit kaip ten kas buna po operacijos, ir ar uz ja reik moket? nepaklausiau is kart, o dabar suku galva g.gif . man atrodo kad sunkiausia bus kad nematysiu savo vaiko ilgai, dar nebuvom issiskyre ilgiau nei 1 dienai. baisu, nes nzn ka daryti?
dar norejau suzinoti jusu nuomone apie gyd.JADVYGA IRENA SUBACIUTE?


Sveika, neverk 4u.gif
mano isvarza irgi apie 9 mm. didele, juosmenineje dalyje. As kelis menesius jauciausi labai blogai..bet dabar lyg ir nieko ( bijau garsiai girtis, kad nepablogetu)
Is kokio miesto esi ? pabandyk dar pasitarti su kinezoterapeutais.
Skaiciau kaip tik vakar, jei paumejus uzdegiminiam procesui, vaistu pagalba nepraeina per 60- 90 dienu, tada operuojama.
paprastai per toky laiko tarpa pagereja, aisku reik mansktintis, maitintis ir t.t. smile.gif
As mankstinausi gal menesy , po to apleidau, bet meigu ant kieto pagrindo, sunkiai nekeliu, nesitampau, saugau save.
As patariu dar palaukti su operacijom, nes girdejau,kad jos padeda tik tam kartui...o daznai reik operuot ir antra ir trecia kart.

Pasvarstyk,ar tavo skausmas nepakeliamas, ar koja"pakibus", ar nelaikai slapimo, jei taip nera- neskubek su operacijom.
sekmes 4u.gif
Atsakyti
is kaisiadoriu as. man pries metus prasidejo skausmai juosmenineje dalyje poto i koja perejo, kelis kart buvo nutirpus iki pirstu galu, o isvis surakine buvo kiek pamenu 3 kartus, kur tiesiogine zodzio prasme net verkiau.
vasari buvau klinikose pas BOIMA, jis be jokiu magnetiniu rezonansu pasake kad vystosi isvarza, operuotis nepatare, geriausia sanatorija,bet kaip paklausau atsiliepimus apie boima tai jie nekokie verysad.gif
Papildyta:
o pas gydytoja ČIKOTIENE gal kas lanketes? kauno apskrities ligoninej, sanciuose dirba?
Atsakyti
sveikutes,ikisiu trigrasi,mano sesers vyras turi isvarza,labai bijo operuotis schmoll.gif ,tai visokiais masazais ,tempimais gerinasi sveikata,jis per kaledas gavo dovanu kosmodiska,tai jau pusmetis kai nesioja,sako jauciasi zymiai geriau,nors kol priprato,buvo sunku,nezinau,man ten atrodo gumos gabalas ir tiek, dar norejau pasakyt kad mano viena drauge turi irgi atvira nervu kanala,tai jai isvarza nedidele,tai ji naudoja toki rusiska aparata-vitafona rodos,tai ji po gydymo su juo laksto,dirba,kaip padukus,o kol jo neturejo vaiksciojo nuolat kaip senute susirietus,bet ji pirko ji rusijoj vaistinej,sako jis net po paralyziaus padeda,tai tiek norejau pasakyt,nesirkit,linkiu visoms kantrybes ,istvermes kenciant tuos stuburo skausmus,jei yra budu neskubekit iskart operuotis,isbandykit ir kitus gydymosi metodus,jug operacija gali ir nepasisekti,sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigaa @ 2008 06 22, 16:01)
is kaisiadoriu as. man pries metus prasidejo skausmai juosmenineje dalyje poto i koja perejo, kelis kart buvo nutirpus iki pirstu galu, o isvis surakine buvo kiek pamenu 3 kartus, kur tiesiogine zodzio prasme net verkiau.
vasari buvau klinikose pas BOIMA, jis be jokiu magnetiniu rezonansu pasake kad vystosi isvarza, operuotis nepatare, geriausia sanatorija,bet kaip paklausau atsiliepimus apie boima tai jie nekokie verysad.gif
Papildyta:
o pas gydytoja ČIKOTIENE gal kas lanketes? kauno apskrities ligoninej, sanciuose dirba?

Nuo Kaisiadoriu iki Kauno ar Vilniaus ner toli, galiu duot kontaktus zmogaus,kas tuo uzsiima, pasikalbetum apie mankstas ir tt.
Kaip be nuotraukos gali sprest ar reikia operiuot ar nereikia doh.gif
kai mane suriete , as pati pasidariau magneta, nes laukt eilej, vaiskciot po poliklinikas neturejau noro.
bet...patariu pabandyt tempimo pratimus, kasdien kaip Teve musu ...dar baseina, dar pratimus ant kamuolio, ir labiau save mylet, nesitampyt...
nors..kitiesm labai padeda ir operacijos. jei jau darysi oper.- buk atsargi po jos, nepersisteng su reabilitacija,..
Papildyta:
ir dar...paziurek puslapy www.kineziterapija.org
tas zmogus uzsiima stuburinias, liuks zmogus. anksciau uz dyka dirbdavo, daba maciau jau kainos surasytos. Bet pasiskaityk.
Atsakyti
butu gerai kad atsiustum i AŽ .dabar pasimetus ir tiek. Boimas be nuotruokos nusprende, o neseniai pasidariau magnetini ir pasirodo yrata isvarza ir nemaza unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sigaa @ 2008 06 22, 16:44)
butu gerai kad atsiustum i AŽ .dabar pasimetus ir tiek. Boimas be nuotruokos nusprende, o neseniai pasidariau magnetini ir pasirodo yrata isvarza ir nemaza unsure.gif


As supratau viena dalyka, patek pas chirurga- "lieps" operuot, pas neurologa- gert vaistus..pas kinezista - "lieps" mankstintis...
va ir renkiesi,pas ka nori eit smile.gif
tam puslapyje yra kontaktai, jo vardas Linas, gali paskambint ir pasikalbeti .
o del mansktos, tai ar operuota ar ne..vis tiek reiks manstintis..vienaip ar kitaip- manksta., niekur nuo to nedingsi.
Atsakyti
pritariu tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 06 22, 16:08)
dar norejau pasakyt kad mano viena drauge turi irgi atvira nervu kanala,tai jai isvarza nedidele,tai ji naudoja toki rusiska aparata-vitafona rodos,tai ji po gydymo su juo laksto,dirba,kaip padukus,o kol jo neturejo vaiksciojo nuolat kaip senute susirietus,bet ji pirko ji rusijoj vaistinej,sako jis net po paralyziaus padeda,

Teisingai - jis taip ir vadinasi Vitafonas. Mūsų tai Lietuvoje pirktas, vaistinėje, bet prieš kokius 6 metus, jei nedaugiau.
Kažkiek padeda, bet problemos neišsprendžia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 06 22, 19:45)
Teisingai - jis taip ir vadinasi Vitafonas. Mūsų tai Lietuvoje pirktas, vaistinėje, bet prieš kokius 6 metus, jei nedaugiau.
Kažkiek padeda, bet problemos neišsprendžia  schmoll.gif

Problemos ir negali isspresti, tik pasekmes palengvinti. O norint pacia problema spresti, be nuolatiniu mankstu, baseino, masazu ir saves prieziuros neissisuksit. Taip, kad geriau neverkti, o kazka daryti. Dabar internete panarsius galima daug naudingos informacijos rasti, o jei skaitot angliskai ar rusiskai, pilna kompetetingu forumu, su ivairiu atveju analize, kur manau galima ir pasikonsultuoti ir rasti zmoniu su tokiom paciom diagnozem 4u.gif Nesirkim drinks_cheers.gif
Atsakyti