Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

Turime šeimoje ir mes šią problemą.Neseniai bendradarbė patarė važiuti pas masažistę ,ji yra kažkur Ežerėliuose,kažkur prie Kauno jos vardas Romutė.Prašau atsiliepkit jei esat buvę mirksiukas.gif PRAŠAU group.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 03 02, 16:18)
Dirba Kauno apskrities (buvus 3-čia ) ligoninės Vertebroneurologijos skyriuje, Taikos pr. Nr? (nepamenu, bet prie "Kauno liftų" randasi, kiti -"šiluminiais tinklais" vadina blush2.gif ).Aš gulėjau šitam skyriuj 2 savaites, buvau su siuntimu...Manau jis ir privačiai priima, tel.:473255. Jei tikrai turi bėdų-kreipkis, nemanau, kad atsisakys padėti mirksiukas.gif


ar padejo? man irgi bepro9tiskai skauda nugara ir nezinau kas man yra. ka dare ??Tau tas dvi savaites?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2006 06 14, 14:41)
ar padejo? man irgi bepro9tiskai skauda nugara ir nezinau kas man yra. ka dare ??Tau tas dvi savaites?


mano pusbrolio žmona toj ligoninėj prie pora metų gydėsi. tik nežinau ar pas tą gydytoją. tai jai nieko nepadėjo. Bet pas ją ten labai didelė problema, operacija būtina verysad.gif Aš bandžiau kažkada skambinti šiuo telefonu, tai faksas įsijungė verysad.gif Dabar vis ruošiuos į gyd.Katauską(apie jį ir pažįstami ir nepažįstami labai gerai atsiliepia) kreiptis, nes irgi turiu problemų su nugara..
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 06 14, 14:07)
mano pusbrolio žmona toj ligoninėj prie pora metų gydėsi. tik nežinau ar pas tą gydytoją. tai jai nieko nepadėjo. Bet pas ją ten labai didelė problema, operacija būtina  verysad.gif  Aš bandžiau kažkada skambinti šiuo telefonu, tai faksas įsijungė  verysad.gif  Dabar vis ruošiuos į gyd.Katauską(apie jį ir pažįstami ir nepažįstami labai gerai atsiliepia) kreiptis, nes irgi turiu problemų su nugara..


as forume belandziodama radau du gyd : Katauska ir Marengolca.Kazkaip daugiau geru atsiliepimu apie Katauska, tai irgi galvoju kreiptis i ji, bandyt skambint reikia nes su nugaryte oi negerai...
Atsakyti
sveikos mamos

jus gal galetumet padet. turiu problemu su nugara. pasitempiau bekeldama. bet pasirodo, kad tas kelimas buvo kaip ir luzio taskas, stuburas pasislinkes toks i sona. esu airijoj. tai viska aiskino angliskai. beda viena, tiksliai nesupratau pagrindines diagnozes. gal kuri zinot ka reiskia zodis subluxations. na diagnoze buvo - verbal subluxations. tai kazkas su slanksteliais. gydyma siulo chiropraktiniais metodais? kas tai? ar efektyvu? ar cia tik vienas is budu, ar vienintelis? kokios tokio gydymo kainos lietuvoje butu? gal kas s tuom susidurete. is anksto aciu ax.gif
Atsakyti
Padarė ir man kompiuterinę tomografiją ir labai liūdna verysad.gif , atrado stuburo išvaržą, skausmas plinta į koją. Gydytojas pasakė, kad reikia operuotis. Esu labi nusiminusi, bet manau, kad dar kentėsiu nesioperuosiu. O kam darė ooeraciją, kiek laiko trunka pooperacinis periodas. Esu girdėjusi, kad tris mėnesius negalima sėdėti, reikia valgyti stovint, o kaip yra dabar? O jeigu operacija nepavyksta tai gali iš viso nebepavaikščioti ,ar ne?
Atsakyti
Padarė ir man kompiuterinę tomografiją ir labai liūdna verysad.gif , atrado stuburo išvaržą, skausmas plinta į koją. Gydytojas pasakė, kad reikia operuotis. Esu labi nusiminusi, bet manau, kad dar kentėsiu nesioperuosiu. O kam darė ooeraciją, kiek laiko trunka pooperacinis periodas. Esu girdėjusi, kad tris mėnesius negalima sėdėti, reikia valgyti stovint, o kaip yra dabar? O jeigu operacija nepavyksta tai gali iš viso nebepavaikščioti ,ar


Asmeniškai aš ,prieš operaciją.Kaip jau buvau rašiusi pradžioj,tai visokių minčių buvo,net gyvent nesinorėjo:ir koja buvo aptirpus buvo,o nugaros skausmus iškentet be vaistų buvo neįmanoma.Kai pagalvoju kiek iškentėjau. blink.gif Jau buvau susiruošusi važiuoti operuotis,bet vyras atkalbinėjo ir patarėjė važiuotis pas gyd.osteopata(atrodo,kad taip vadinasi),tai va,jau du metai kaip aš užmiršau didžiulius skausmus,aišku kai pavargstu,truputį paskauda,bet skausmas ne toks baisus ir pailsėjus praeina.
O dar turiu du pavyzdžius,kai žmonės išsioperavo ir vienam po metų,o kitam po pusmečio skausmai atsinaujino kaip ir pati stuburo išvarža.Aišku aš nežinau,gal ir man atsinaujins,bet operaciją tik paskutiniu atveju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heta @ 2006 07 27, 09:49)
Padarė ir man kompiuterinę tomografiją ir labai liūdna verysad.gif , atrado stuburo išvaržą, skausmas plinta į koją. Gydytojas pasakė, kad reikia operuotis. Esu labi nusiminusi, bet manau, kad dar kentėsiu nesioperuosiu. O kam darė ooeraciją, kiek laiko trunka pooperacinis periodas. Esu girdėjusi, kad tris mėnesius negalima sėdėti, reikia valgyti stovint, o kaip yra dabar? O jeigu operacija nepavyksta  tai gali iš viso nebepavaikščioti ,ar
Asmeniškai aš ,prieš operaciją.Kaip jau buvau rašiusi pradžioj,tai visokių minčių buvo,net gyvent nesinorėjo:ir koja buvo aptirpus buvo,o nugaros skausmus iškentet be vaistų buvo neįmanoma.Kai pagalvoju kiek iškentėjau. blink.gif Jau buvau susiruošusi važiuoti operuotis,bet vyras atkalbinėjo ir patarėjė važiuotis pas gyd.osteopata(atrodo,kad taip vadinasi),tai va,jau du metai kaip aš užmiršau didžiulius skausmus,aišku kai pavargstu,truputį paskauda,bet skausmas ne toks baisus ir pailsėjus praeina.
O dar turiu du pavyzdžius,kai žmonės išsioperavo ir vienam po metų,o kitam po pusmečio skausmai atsinaujino kaip ir pati stuburo išvarža.Aišku aš nežinau,gal ir man atsinaujins,bet operaciją tik paskutiniu atveju. 4u.gif


O kuo padėjo, tas gydytojas osteopartas, ar vaistus kokius prirašė, ar čia apie stuburo laužymą, t.y. manualinę terapiją kalbat?
Šiuo metu asmeniškai man labai padėjo viso kūno masažas ir mankštos, kurias namie darau kas dieną ir vartoju du rusiškus tepalus Radikulin doktor Dykulia ir Sabelnik tepalas nuo osteochondrozės, radikulito ir druskų.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 07 28, 11:16)
O kuo padėjo, tas gydytojas osteopartas, ar vaistus kokius prirašė, ar čia apie stuburo laužymą, t.y. manualinę terapiją kalbat?
Šiuo metu asmeniškai man labai padėjo viso kūno masažas ir mankštos, kurias namie darau kas dieną ir vartoju du rusiškus tepalus Radikulin  doktor Dykulia ir Sabelnik tepalas nuo osteochondrozės, radikulito ir druskų.





Buvau ir tuos vadinamuos laužimuos,bet man tik trumpam pagerėjo ir vėl buvo tas pats.O Kaune(nors dabar jis Rygoj dirba)tai net nežinau kaip pavadinti,lyg osteopatas,bet jis nelaužo.
O tu kokius pratimus darai,tempimo?
Atsakyti
QUOTE(Heta @ 2006 07 28, 20:36)
Buvau ir tuos vadinamuos laužimuos,bet man tik trumpam pagerėjo ir vėl buvo tas pats.O Kaune(nors dabar jis Rygoj dirba)tai net nežinau kaip pavadinti,lyg osteopatas,bet jis nelaužo.
O tu kokius pratimus darai,tempimo?


Aš darau mankštos pratimus iš tokio lapo , kurį davė gydytojas. gaila, kad neturiu skanerio, tai neturiu, kaip tų pratimų įdėti.
O tempimo pratimai, sakė gerai, kad pakyboti ant sersinio, bet tada ,tai nežinojo, kad yra išvarža, o esant išvaržai ,kažin ar galima kyboti. o tempimo praqtimšį iš viso nežinau.
Ir dar labai gerai padeda važiavimas dviračiu. Kai pavažiuoju, taip gerai palieka, tokia tiesi nugara, ir savijauta tokia gera. Tai stengiuosi, bent porą kartų į sodą yra apie 3 km važiuoti dviračiu. Iš pradžių pati galvojau, kaip aš nuvažiuosiu su skaudančia koja ir nugara, bet kai vieną kartą pabandžiau, pati buvau nustebusi rezultatu. Ne tik nuvažiuoju, bet ir grįžtu pailsėjusi atgal, ir kitas dalykas ,jei labai pavargsti galima truputį pėsčiomis paeiti.
Atsakyti
geriausias sportas - plaukimas. man labai prieš savaitę skaudėjo nugarą, tai tik paplaukiojus praeidavo skausmas. vandenyje visiškai atpalaiduojami nugaros raumenys. O važiavimas dviračiu kažin ar labai gerai g.gif Minant juk dirba tam tikri nugaros raumenys. bet jei tau tai padėjo, tai bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 08 04, 09:51)
geriausias sportas  - plaukimas. man labai prieš savaitę skaudėjo nugarą, tai tik paplaukiojus praeidavo skausmas. vandenyje visiškai atpalaiduojami nugaros raumenys. O važiavimas dviračiu kažin ar labai gerai  g.gif  Minant juk dirba tam tikri nugaros raumenys. bet jei tau tai padėjo, tai  bicycle.gif


Čia gydytojas neurologas patarė važinėtis dviračiu, ne aš pati sugalvojau.
Atsakyti