Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

QUOTE(~MILENA~ @ 2010 11 10, 17:42)
Sveiki, siandien biski nesupratau su lt blush2.gif . Kada buvo 1 pokalbis DB, pasake kad man ismokes pasalpa max, siandien ziuriu saskaitoje ant 100 lt maziau. ax.gif  Gal cia nuo darbo dienu priklauso? g.gif  Ar nieko jegu pvz paskambinti ir paklausti , taip tipo ax.gif  kiek ir kada...

tai teisingai,jei jus buvot pvz viduri savaites,tai jums ir uzmokejo uz tas dienas,o ne uz visa menesi,sekanti karta gausit pilna suma.
Atsakyti
Buvo taip: atsistojau i DB 27 rugsejo (pirmadienis), pirmas atejimas -susirinkimas buvo spalio 4 (pirmadienis), tai nuo kokios datos pradeda eiti pasalpa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 11 10, 20:23)
Buvo taip: atsistojau i DB 27 rugsejo (pirmadienis), pirmas atejimas -susirinkimas buvo spalio  4 (pirmadienis), tai nuo kokios datos pradeda eiti pasalpa? ax.gif

pasalpa skaiciuoja 8 diena po istojimo i birza,jeigu tiksliau,tai 8 d. po pasalpos paskirimo..Pagal mano skaiciavimus tai nuo spalio 7 dienos.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 10, 20:31)
pasalpa skaiciuoja 8 diena po istojimo i birza,jeigu tiksliau,tai 8 d. po pasalpos paskirimo..Pagal mano skaiciavimus tai nuo spalio 7 dienos.

Aciu Jums labai, 4u.gif kaip malonu su Jumis bendrauti, mirksiukas.gif visada taip aiskai gauni atsakyma, be pikcio, be barniu. Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 11 10, 20:46)
Aciu Jums labai,  4u.gif kaip malonu su Jumis bendrauti, mirksiukas.gif  visada taip aiskai gauni atsakyma, be pikcio, be barniu. Aciu    4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Prasom 4u.gif Ne as viena tokia,daug tokiu mamyciu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, gal kas galit man isaiskint, nes nelabai ka suprantu situose reikaluose, o reikia padet zmogui unsure.gif ..
Situacija tokia, kad zmogus registruotas DB nuo sausio menesio, kiek girdejau, po 6 menesiu pradeda moket socialine pasalpa, duoda kazkokias kompensacijas uz sidyma, vandeni.. Taciau jam DB niekas apie tai nekalba, uzdeda pliusiuka kad atejo ir paskiria nauja data. Zmogus negauna JOKIU darbiniu pajamu, gyvena is besibaigianciu santaupu. Gyvena vienas, pajamu - 0, vadinasi kazkas turetu priklausyt, tiesa? g.gif
Kur reiketu kreiptis ir kokiu dokumentu reiketu?

Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 11, 04:44)
merginos, gal kas galit man isaiskint, nes nelabai ka suprantu situose reikaluose, o reikia padet zmogui unsure.gif ..
Situacija tokia, kad zmogus registruotas DB nuo sausio menesio, kiek girdejau, po 6 menesiu pradeda moket socialine pasalpa, duoda kazkokias kompensacijas uz sidyma, vandeni.. Taciau jam DB niekas apie tai nekalba, uzdeda pliusiuka kad atejo ir paskiria nauja data. Zmogus negauna JOKIU darbiniu pajamu, gyvena is besibaigianciu santaupu. Gyvena vienas, pajamu - 0, vadinasi kazkas turetu priklausyt, tiesa? g.gif
Kur reiketu kreiptis ir kokiu dokumentu reiketu?

Buciau dekinga uz atsakyma 4u.gif

Birza ir neturi nieko sakyti,jinai nemoka soc.pasalpos,cia kiekvieno asmens reikalas.Reikia kreiptis pagal savo deklaruota gyvenama vieta i seniunija i soc.skyriu,uzpildyt dokumentus ir jie jau ten ziuri,ar priklauso kas ar ne.Pagal jusu aprasyma tai priklauso jam 315 lt.
Daugiau info sioj temoj
http://www.supermama...howtopic=650741
Paciam pirmam puslapi viskas detaliai aprasyta,kam,kas ir kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 11 lapkričio 2010 - 08:39
Sveikutes! norejau paklausti, jeigu mano vyras stovi DB ir 3 savaite del ligos turi biuleteni, tai kada jam mokes pasalpa? aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 11, 08:30)
Birza ir neturi nieko sakyti,jinai nemoka soc.pasalpos,cia kiekvieno asmens reikalas.Reikia kreiptis pagal savo deklaruota gyvenama vieta i seniunija i soc.skyriu,uzpildyt dokumentus ir jie jau ten ziuri,ar priklauso kas ar ne.Pagal jusu aprasyma tai priklauso jam 315 lt.
Daugiau info sioj temoj
http://www.supermama...howtopic=650741
Paciam pirmam puslapi viskas detaliai aprasyta,kam,kas ir kur.


labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieskaaa3 @ 2010 11 11, 13:30)
Sveikutes! norejau paklausti, jeigu mano vyras stovi DB ir 3 savaite del ligos turi biuleteni, tai kada jam mokes pasalpa? aciu smile.gif

Kai pasibaigs biliutenis.
Atsakyti
sveiki

mane zada ismest is birzos nes sako kad jau greit 2 metai o jus dar neradote darbo tad kita kart kai ateisiu lieps eit i bet koki darba o jei ne brauks is birzos, tad norejau paklaust o jei as pati savo noru iseiciau is birzos kada vel galeciau registruotis i ja? ir ar jei turiu zemes galesiu prisiregistruot is naujo nes buvo lygtai priimtas istatymas jei turi zemes i birza nebepriima.
Atsakyti
QUOTE(Agnieskaaa3 @ 2010 11 11, 14:30)
Sveikutes! norejau paklausti, jeigu mano vyras stovi DB ir 3 savaite del ligos turi biuleteni, tai kada jam mokes pasalpa? aciu smile.gif

man pervede pinigus,po 2 dienu po apsilankimo
Atsakyti