Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

QUOTE(kristen @ 2010 11 22, 11:18)
Sveiki,
norejau paklaust, ar prabuvus DB puse metu, duodama kokia nors pasalpa is DB (jei pries tai nieko nesi gaves)?

ne,birza moka tik bedarbio pasalpa puse metu jei priklauso,o po puses metu,reikia kreiptis pagal savo deklaravimo vieta i seniunijos soc.skyriu ir rasyti prasyma del soc.pasalpos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 22 lapkričio 2010 - 10:48
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 22, 11:45)
ne,birza moka tik bedarbio pasalpa puse metu jei priklauso,o po puses metu,reikia kreiptis pagal savo deklaravimo vieta i seniunijos soc.skyriu ir rasyti prasyma del soc.pasalpos.



Aisku, labai aciu.
Atsakyti
ar jau gavot ismokas sy men is DB blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 11 22, 14:47)
ar jau gavot ismokas sy men is DB blush2.gif ?

pora puslapiu atgal paziurekit,kai kurie jau gavo.
Atsakyti
sveikos merginos,

ar jau priimtas istatytmas,kad jei esi 2 metus birzoje,tai mazeja soc pasalpa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2010 11 23, 09:36)
sveikos merginos,

ar jau priimtas istatytmas,kad jei esi 2 metus birzoje,tai mazeja soc pasalpa? g.gif

nieko negirdejau,ne turbut dar,jei priimtu,tai ziniuose pasakytu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 23, 10:43)
nieko negirdejau,ne turbut dar,jei priimtu,tai ziniuose pasakytu.

buvau snd paklausti birzoje tai nepriimtas sake tas istatymas dar-tik kalbomis pagazdino biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena.Darbo biržoj stoviu jau beveik metus,per ta laiką negaudavau jokiu pinigu,socialiniu išmoku irgi negaunu.Kadangi neturiu profesijos,tai laukiu kursu.Per metus pasiūlė darbą tik viena karta,bet kai nuvažiavau,atsakymas buvo,kad vieta jau užimta.Šiandien buvau eilini karta DB,paaiškėjo kad mano konsultantė jau nebedirba,tai mane priėmė kitas darbuotojas.Ir pasakė,kad jeigu per mėnesį neįsidarbinsiu,eisiu į viešuosius darbus.Tai norėčiau sužinoti jeigu nesutiksiu dirbti viešuosius darbus ar mane išmes iš biržos?
Atsakyti
QUOTE(AMANT @ 2010 11 24, 14:50)
Laba diena.Darbo biržoj stoviu jau beveik metus,per ta laiką negaudavau jokiu pinigu,socialiniu išmoku irgi negaunu.Kadangi neturiu profesijos,tai laukiu kursu.Per metus pasiūlė darbą tik viena karta,bet kai nuvažiavau,atsakymas buvo,kad vieta jau užimta.Šiandien buvau eilini karta DB,paaiškėjo kad mano konsultantė jau nebedirba,tai mane priėmė kitas darbuotojas.Ir pasakė,kad jeigu per mėnesį neįsidarbinsiu,eisiu į viešuosius darbus.Tai norėčiau sužinoti jeigu nesutiksiu dirbti viešuosius darbus ar mane išmes iš biržos?

taip.nebent jus negalit dirbt viesuju darbu,nes esat arba nescia,arba turit maza vaika,dar ira kazkokiu punktu,bet dabar gerai nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 lapkričio 2010 - 15:00
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 24, 15:37)
taip.nebent jus negalit dirbt viesuju darbu,nes esat arba nescia,arba turit maza vaika,dar ira kazkokiu punktu,bet dabar gerai nepamenu.


Gal galima nuoroda kur galėčiau išsamiau apie tai paskaityti? Nes DB tinklapyje nieko neradau.
Atsakyti
QUOTE(AMANT @ 2010 11 24, 18:41)
Gal galima nuoroda kur galėčiau išsamiau apie tai paskaityti? Nes DB tinklapyje nieko neradau.

Kazkada buvau radusi,dabar neprisimenu kur.
Atsakyti
QUOTE(AMANT @ 2010 11 24, 18:41)
Gal galima nuoroda kur galėčiau išsamiau apie tai paskaityti? Nes DB tinklapyje nieko neradau.

Moksleiviai, asmenys slaugantys(vaiką, globotinį, neįgalųjį, šeimos narį) nėščios moterys, motinos, auginančios vaikus iki 17 metų, pensinio amžiaus paramos gavėjai ar asmenys, besigydantys sveikatos priežiūros įstaigose, nuo visuomenei naudingų darbų yra atleidžiami.BET CIA KUR IS SOC.CENTRO SIUNCIA,GAL TAS PATS IR DARBO BIRZOJ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 lapkričio 2010 - 19:41