Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

laba diena, noreciau pasidometi, gal kas man paaiskins, kaip skaiciuojamos tos pasalpos, nes va man snd pazistama pasakojo, kad jai po metu nedarbo vel paskirta bedarbio pasalpa, kur tris men. gaus 600 lt, po to apie 500 lt kitus tris men. ji nedirba nuo 2009 geguzes, buvo isidarbinusi men. nepilnam tik rugseji siu metu, o pries tai jau gavo 6 men. pasalpa, tai kaip dabar po metu jai vel priklauso, na ji turi nemazai darbo stazo, gal apie 15 m, ar cia kiekvienam priklauso po metu bedarbystes vel pasalpa
Atsakyti
QUOTE(lajurga @ 2010 12 21, 12:57)
laba diena, noreciau pasidometi, gal kas man paaiskins, kaip skaiciuojamos tos pasalpos, nes va man snd pazistama pasakojo, kad jai po metu nedarbo vel paskirta bedarbio pasalpa, kur tris men. gaus 600 lt, po to apie 500 lt kitus tris men. ji nedirba nuo 2009 geguzes, buvo isidarbinusi men. nepilnam tik rugseji siu metu, o pries tai jau gavo 6 men. pasalpa, tai kaip dabar po metu jai vel priklauso, na ji turi nemazai darbo stazo, gal apie 15 m, ar cia kiekvienam priklauso po metu bedarbystes vel pasalpa

Nauja pasalpa skiriama po 1 metu nuo paskutines pasalpos mokejimo datos bet kad gaut ja reikia naujos pasalpos prasymo dienai turet ne mazesni nei 18 menesiu darbo staza per paskutinius 36 menesius.Taigi skaiciojama individualiai ta pasalpa ir nekaip kitaip smile.gif
placiau cia http://www.ldb.lt/In...rbo_ismoka.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 21 gruodžio 2010 - 21:05
Sveikos. Esu cia naujoke :] Noreciau pasipasakoti savo situacija,ir paprasyti patarimu,kaip elgtis. Nes,kaip ir temos pavadinimas sako, esu pasiklydusi tose socialiniu reikalu labirintuose. Gal kuri is jusu nusimano siuose reikaluose,nes jau nebezinau,kur ir beieskoti atsakymo.
Taigi,mano kebli padetis : laukiuosi vaikelio trecia menesi. Neseniai buvau atleista is darbo,kadangi santykiai su darbdaviu labai komplikavosi. Tiesiog negalejau ten likti,nes bijojau del kasdieninio streso pakenkti vaikeliui,apie nestuma darbdaviui nesakiau. Beda ta,kad mano darbas buvo subsidijuojamas darbo birzos puse metu. Sio laikotarpio as neisdirbau, todel buvau ismesta is darbo birzos pusei metu. Praradau visas socialines garantijas ir sveikatos draudima. Kokie butu realiausi sprendimai sios situacijos? Ar susirasti darba(jeigu pavyks)? O jeigu imciau lankyti kursus,tarkim kirpeju,uz kuriuos pati moku,ar socialines garantijos sugriztu(kaip studentams,besimokantiems)?
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2010 12 22, 20:17)
Sveikos. Esu cia naujoke :] Noreciau pasipasakoti savo situacija,ir paprasyti patarimu,kaip elgtis. Nes,kaip ir temos pavadinimas sako, esu pasiklydusi tose socialiniu reikalu labirintuose. Gal kuri is jusu nusimano siuose reikaluose,nes jau nebezinau,kur ir beieskoti atsakymo.
Taigi,mano kebli padetis : laukiuosi vaikelio trecia menesi. Neseniai buvau atleista is darbo,kadangi santykiai su darbdaviu labai komplikavosi. Tiesiog negalejau ten likti,nes bijojau del kasdieninio streso pakenkti vaikeliui,apie nestuma darbdaviui nesakiau. Beda ta,kad mano darbas buvo subsidijuojamas darbo birzos puse metu. Sio laikotarpio as neisdirbau, todel buvau ismesta is darbo birzos pusei metu. Praradau visas socialines garantijas ir sveikatos draudima. Kokie butu realiausi sprendimai sios situacijos? Ar susirasti darba(jeigu pavyks)? O jeigu imciau lankyti kursus,tarkim kirpeju,uz kuriuos pati moku,ar socialines garantijos sugriztu(kaip studentams,besimokantiems)?

kiek as galiu patarti,tai,vienintele iseitis-isidarbint.Kursai tai ne studijos,todel jokiu soc.garantiju jus neturesit.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma.
Tik ta darba susirasti nera taip jau lengva, katik skelbimus praverciau- nieko,visiskai nieko nera. O dar tokios padeties nestuke.gif ne viska ir bepadirbsiu,o ir darbdavys ne kiekvienas nores priimti manau verysad.gif Et, beviltiska situacija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2010 12 22, 22:45)
Aciu uz atsakyma.
Tik ta darba susirasti nera taip jau lengva, katik skelbimus praverciau- nieko,visiskai nieko nera. O dar tokios padeties nestuke.gif  ne viska ir bepadirbsiu,o ir darbdavys ne kiekvienas nores priimti manau verysad.gif  Et, beviltiska situacija  verysad.gif

Kad darba surast nera lengva tai sutinku,as ir pati jau gerus puse metu ieskau.
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2010 12 22, 19:17)
Sveikos. Esu cia naujoke :] Noreciau pasipasakoti savo situacija,ir paprasyti patarimu,kaip elgtis. Nes,kaip ir temos pavadinimas sako, esu pasiklydusi tose socialiniu reikalu labirintuose. Gal kuri is jusu nusimano siuose reikaluose,nes jau nebezinau,kur ir beieskoti atsakymo.
...

išėjote savo noru ar buvote atleista?
nėštumos ie gimdymo atostogų metu jūs būsitre draudžiama sveikatos draudimu valstybės.
kol kas daug emocijų ir per mažai informacijos kad būtų galima ką nors pakomentuoti.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 25, 22:11)
išėjote savo noru ar buvote atleista?
nėštumos ie gimdymo atostogų metu jūs būsitre draudžiama sveikatos draudimu valstybės.
kol kas daug emocijų ir per mažai informacijos kad būtų galima ką nors pakomentuoti.




atleista buvau del mano pacios kaltes. gal kiek neapgalvotai ir impulsyviai pasielgiau,emocijos dabar siek tiek jautresnes unsure.gif .susipykau su darbdaviu, ir isejau namo ta pacia diena, po to atleido mane uz pravaiksta. darbo negaila, tik del sveikatos draudimo neramu ir nieks neaisku. be to, ar gauciau kuria nors is tu vienkartiniu pasalpu?
Atsakyti
vienkartinę gausite kaip ir visos.
Atsakyti
sveiki, esu vaiko prieziuros atsotogose kurios baigsis sausi. i darba negrisiu, stosiu i barbo birza. dar mokausi neakivaizdiniame. ar gausiu pasalpa is DB? kiek girdejau studentams neduoda, ar neakivaizdininkams taip pat?
Atsakyti
blogai girdėjote, reikia skaityti, o ne klausyti vbs rolleyes.gif
ar gausite galite pasitikrinti čia
čia aiškiai lietuviškai rašoma
QUOTE
Bedarbiai – nedirbantys darbingo amžiaus darbingi asmenys, kurie nesimoko pagal dieninę ar nuolatinę mokymo formą, taip pat individualių įmonių, kurioms Juridinių asmenų registre yra suteiktas likviduojamos įmonės statusas, savininkai, įstatymų nustatyta tvarka įsiregistravę teritorinėje darbo biržoje kaip darbo ieškantys asmenys ir pasirengę dalyvauti aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse (Lietuvos Respublikos užimtumo rėmimo įstatymas. (Žin., 2006, Nr. 73-2762, 2009, Nr. 86-3638, 2010, Nr. 71-3552)

vadinasi jei turite reikiama stažą ir buvote drausta išmoką gauti galite.
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2010 12 22, 22:45)
Aciu uz atsakyma.
Tik ta darba susirasti nera taip jau lengva, katik skelbimus praverciau- nieko,visiskai nieko nera. O dar tokios padeties nestuke.gif  ne viska ir bepadirbsiu,o ir darbdavys ne kiekvienas nores priimti manau verysad.gif  Et, beviltiska situacija  verysad.gif

Jei kursus lankysi per darbo birza tai visos soc garantijos bus.
Atsakyti