Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

QUOTE(a79 @ 2011 01 04, 16:21)
Nesuprantu kame čia problema  g.gif Jei ta paskola iš anksčiau paimta, niekam ji nerūpi. Nerūpi, nei iš ko tu bankui palūkanas moki  doh.gif Tavo bėdos net jei visą pašalpą bankui atiduodi  doh.gif
Vat jei jūs paskolą paimsit gaudama socialinę išmoką, tai tada ji gal ir bus skaičiuojama kaip pajamos, kitu atveju tikrai niekas į ją dėmesio nekreips.

Dar kaip žiuri,pas mumis paimta paskola būstui.Tai pareikalavo pažima iš banko,ir apskaiciuojant bendro turto verte skaičioja ir būtą,ir paskolą.Mes irgi esam per daug turtingi,kompensacija šyldimui mums nepriklauso smile.gif
Atsakyti
Ar darbo birzos kursai,kuriu metu gaudavau stipendija, isiskaiciuoja i darbo staza?
Atsakyti
QUOTE(nightmare1989 @ 2011 01 06, 19:56)
Ar darbo birzos kursai,kuriu metu gaudavau stipendija, isiskaiciuoja i darbo staza?

Taip
Atsakyti
sveikos, gal man kas suteiks išsamesnės informacijos. Stoviu biržoje apie 7 mėn., bedarbio išmokos jau nebegaunu, ir man paskambino iš biržos, kad biržoje vyks ,,iki verslumo akademijos,, kažkokia atranka, ir jei atrinktų tai 4 mėn. bučiau tos ,,iki verslumo akademijos,, studentė, reikėtų ar tai ,,iki,, parduotuvėse kažką mokintis, su prekėmis susipažinti, tiksliai nežinau nesuteikė išsamios informacijos. gal kas jau esate dalyvavusios toje ,,iki verslumo akademijoje,,? o kažin jai mane atrinktų ar birža nemokėtų kokios mokymosi stipendijos?
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2011 01 04, 21:45)
Atsiprašau, gal jau buvo kažkur, bet reikia skubiai atsakymo blush2.gif Ar įsidarbinus ir norint išsiregistruoti iš darbo biržos, normalu, kad prašo atsiųsti darbo sutartį?Ačiū iš anksto 4u.gif

taip, normalu.
Atsakyti
sveiki, esu motinystes atostogose, kurios greitai baigsis. Dabrdavys praso jog parasyciau prasyma, jog noriu iseit is darbo. Jei pasirasau ar darbo birzoje gauciau bedarbio pasalpa ? Dirbu nuo 2006 09 12. Is ju 3 metus esu motinyses atostogose. aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2011 01 08, 18:20)
sveiki, esu motinystes atostogose, kurios greitai baigsis. Dabrdavys praso jog parasyciau prasyma, jog noriu iseit is darbo. Jei pasirasau ar darbo birzoje gauciau bedarbio pasalpa ? Dirbu nuo 2006 09 12. Is ju 3 metus esu motinyses atostogose. aciu! 4u.gif

Taip,gautumete,nes turit pakankamai stazo pasalpai gauti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 08, 18:49)
Taip,gautumete,nes turit pakankamai stazo pasalpai gauti.

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti: siuo metu stoviu darbo birzoj, sausio 25 diena einu pas daktare pasimti nestumo ir gimdymo atostogu pazymejima, tada i sodra keliauju susitvarkyt ( atleista pagal terminuota darbo sutarti) tai paskui is sodros kai nueisiu i darbo birza tai mane jau isbrauks is ten kaip esancia nestumo ir gimdymo atostogose (o veliau ir VPA ) ? o koki tuomet dokumenta reikia rodyti gydymo istaigoj irodant draustuma, ar daktarai mato pagal socialinio draudimo pazymejimo numeri kad esi NGA? g.gif

nepykit jei kam pasirode kvailas klausimas...
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 01 08, 22:15)
sveikos, norejau paklausti: siuo metu stoviu darbo birzoj, sausio 25 diena einu pas daktare pasimti nestumo ir gimdymo atostogu pazymejima, tada i sodra keliauju susitvarkyt ( atleista pagal terminuota darbo sutarti) tai paskui is sodros kai nueisiu i darbo birza tai mane jau isbrauks is ten kaip esancia nestumo ir gimdymo atostogose (o veliau ir VPA ) ? o koki tuomet dokumenta reikia rodyti gydymo istaigoj irodant draustuma, ar daktarai mato pagal socialinio draudimo pazymejimo numeri kad esi NGA? g.gif

nepykit jei kam pasirode kvailas klausimas...

Jusu is birzos neisbrauks ir toliau bisit registruota.Ligtais reikes pasakyt,kad birzoj stovit,o jie ten turbut jau paziures per kompa.
Atsakyti
QUOTE(kristen @ 2011 01 08, 18:20)
sveiki, esu motinystes atostogose, kurios greitai baigsis. Dabrdavys praso jog parasyciau prasyma, jog noriu iseit is darbo. Jei pasirasau ar darbo birzoje gauciau bedarbio pasalpa ? Dirbu nuo 2006 09 12. Is ju 3 metus esu motinyses atostogose. aciu! 4u.gif

tegul atleidzia, dar + kompensacija bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 01 08, 23:46)
tegul atleidzia, dar + kompensacija bus smile.gif

ne viskas taip paprasta,kaip man buvo liepe iseiti ir viskas gavau atostoginius o jokiu ismoku daugiau ne,ir jai darbdavys sumokes birza nemokes tada
Atsakyti