Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

Kaip suprantu merginos sprendziant BT bendrosios dalies uzdavinukus nereikia subjektyviu ir objektyviu pozymiu ? g.gif cia jie spec. priklauso taip ?! g.gif ir as einu toliau mokytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliutas: 20 spalio 2010 - 13:36
merginos, AT valstybinis tikrai nebuvo sunkus 4u.gif nesigailėjau, kad rinkausi smile.gif pažymiai tikrai buvo geri, turbūt neišlaikiusių nebuvo g.gif
teisme (posėdžių sekretorės) alga tikrai ne 800, dirbau daug daug metų, "dasideda" ir už stažą ir už klasę... bet krūvis tai neapsakomas...
Atsakyti
Klausimas ne į temą. Tingiu eit į kitą forumą. Gal kas iš jūsų platina AVON Vilniuje? Jei taip, parašykit į AŽ
Atsakyti
Oho kaip diskutuojat biggrin.gif

Nu kada tie ES rezultatai bus? Taip nervuoja gun_bandana.gif

Dar klausimukas dėl DT: jei jau Mačiulaitis leis naudotis DK, tai gal nebūtina labai atidžiai jį skaityti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 20, 13:33)
Ir, Paja, tu ne taip mane supranti, jei jau visiškai atvirai, aš net ir nenoriu dirbti teisinio darbo. Norėjau tiesiog pabandyti, kad įsitikinčiau, kad tai tikrai ne mano niša. Nors tai žino visi: tėvai (nors mama vis dar svajoja, kad duktė pataps rimta teisininke), kaimynai (kurie nesupranta, kaip aš sugalvojau į tą teisę stoti), galų gale grupiokai ir bent kažkiek mane pažįstantys žmonės. Nemoku draskyti akių, nemoku apgaudinėti žmonių ir t.t. Ta sfera tikrai ne man. Stojau, nes ten, kur norėjau, buvo per daug korupcijos ir iš gatvės nepriima bet ko, o čia juk gražiai skamba "teisė". Kita vertus, esu gryna humanitarė, tikslieji mokslai ne man. Tad nelabai turėjau pasirinkimą, kur stoti. Aš nuo 10 kl. rašiau straipsnius į normalius miesto laikraščius, laimėjau ne vieną rašinių konkursą ir t.t., todėl retas žmogus suprato, kam, man ta teisė apskritai reikalinga. Bėda ta, kad dabar žiniasklaidos priemonės sunkiai išgyvena taip vadinamą krizę ir taip staiga pradėti rašyti kokiam rimtesniam leidiniui ne taip paprasta. Ir į tą pačią Norvegiją nevažiuoju žuvų darinėti (reikės, pusmetį "padarinėsiu"), noriu ten įsteigt savo redakciją, išleisti lietuvišką laikraštį, įkurti lietuvių mokyklą. Tiesiog man "prie širdies" kiti dalykai ir anksčiau ar vėliau realizuosiu savo planus.


Tada as atsiprasau, nes tikrai nesupratau, kad nepatinka tau ta teise. blush2.gif Maniau, kad velniai zino ko nori. ax.gif
Linkiu, kad norai realizuotusi. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 20, 13:52)
Oho kaip diskutuojat  biggrin.gif

Nu kada tie ES rezultatai bus? Taip nervuoja  gun_bandana.gif



Kartais labai sveika padiskutuot. mirksiukas.gif
Ai, einu dabar jau tikrai mokytis, rezultatu nelaukiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 20, 14:14)
aš čia ne į temą užklausiu, daug čia kursiosių, bet gal kuri iš 7 grupės?

Nepažįstu nei vieno grupioko biggrin.gif

as is 7 grupes bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 20, 14:52)

Dar klausimukas dėl DT: jei jau Mačiulaitis leis naudotis DK, tai gal nebūtina labai atidžiai jį skaityti?  g.gif


man tokia pat mintis kilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 19, 19:04)
Nereikia lia lia, LT pagal specialybę (konkrečiai teisės) įsidarbina tik tie, kurie turi pažįstamų

netiesa ax.gif

QUOTE(Žydros akys @ 2010 10 19, 20:47)
Vaikas, vyras, šuo, katė, katinas... ir kokių 60 žuvyčių... kas daugiau biggrin.gif  ?

O pas mane - vaikas (kartais atvažiuoja dar vyro du vaikai), vyras, du šunys, katė, du kačiukai, du triušiai, gaidys ir dar septynios vištos laugh.gif

QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 19, 20:50)
As turiu kazkoki testa su 20kl. 

gal gali atsiųsti? studente.mru@gmail.com

QUOTE(Fanfan @ 2010 10 19, 23:51)
nuo 11-15 pagal plana as pradesiu skolas likviduot

ir aš taip planuoju drinks_cheers.gif beje, esu iš Kėdainių, tik gyvenu Klp ... ax.gif

QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 20, 11:46)
pas mane irgi nulis, bet del to, kad prie egzo neprileido... 

ir pas mane tas pats unsure.gif

QUOTE(AIVUKĖ @ 2010 10 20, 13:38)
merginos, AT valstybinis tikrai nebuvo sunkus  4u.gif  nesigailėjau, kad rinkausi  smile.gif

Iškilo klausimas g.gif o kaip tu išlaikei TT, jei sakei, kad šešto uždavinio TT tau taip ir neužskaitė? g.gif Gal perlaikant jau nebesvarbu yra uždavinys ar ne? g.gif Juk jei baigei MRU, tai vadinasi išsilaikei ir TT g.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 20, 14:52)
Dar klausimukas dėl DT: jei jau Mačiulaitis leis naudotis DK, tai gal nebūtina labai atidžiai jį skaityti?  g.gif


Aš patarčiau bent jau perversti DK, kad žinotumėt kur kas randasi wink.gif , bus lengviau per egzaminą, o ir info galėsit greičiau rasti.
Atsakyti
QUOTE(cuoliukė @ 2010 10 20, 15:17)
as is  7 grupes bigsmile.gif

oo tai mes grupiokės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(H_E_T_E_R_A @ 2010 10 20, 15:40)
Aš patarčiau bent jau perversti DK, kad žinotumėt kur kas randasi wink.gif , bus lengviau per egzaminą, o ir info galėsit greičiau rasti.



merginos, parašysiu ką DT dėstytojas Mačiulaitis sakė per paskutiniąją paskaitą, kad tikrai atkreipti į tai dėmesį:
beje sakė, kad DK bus galima naudotis,
žinoti LAT 44-45 nutartis; atkreipti ypatingą dėmesį į DK pasikeitimus, kurie įsigalioja nuo 2010-08-01; bus klausimas dėl darbo ginčų; nebus klausimų iš kolektyv. darbo santykių; darbo sutarties sąlygas žinoti; terminuota darbo sutartis; darbo grafikai, suminė darbo laiko apskaita; viršvalandinis darbas.
Atsakyti
QUOTE(aladija @ 2010 10 20, 15:54)
merginos, parašysiu ką DT dėstytojas Mačiulaitis sakė per paskutiniąją paskaitą, kad tikrai atkreipti į tai dėmesį:
beje sakė, kad DK bus galima naudotis,
žinoti LAT 44-45 nutartis; atkreipti ypatingą dėmesį į DK pasikeitimus, kurie įsigalioja nuo 2010-08-01; bus klausimas dėl darbo ginčų; nebus klausimų iš kolektyv. darbo santykių; darbo sutarties sąlygas žinoti; terminuota darbo sutartis; darbo grafikai, suminė darbo laiko apskaita; viršvalandinis darbas.

ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 20, 15:51)
oo tai mes grupiokės  bigsmile.gif

jo grupiokes smile.gif nelabai didele siaip ta musu grupe.
Papildyta:
QUOTE(aladija @ 2010 10 20, 15:54)
merginos, parašysiu ką DT dėstytojas Mačiulaitis sakė per paskutiniąją paskaitą, kad tikrai atkreipti į tai dėmesį:
beje sakė, kad DK bus galima naudotis,
žinoti LAT 44-45 nutartis; atkreipti ypatingą dėmesį į DK pasikeitimus, kurie įsigalioja nuo 2010-08-01; bus klausimas dėl darbo ginčų; nebus klausimų iš kolektyv. darbo santykių; darbo sutarties sąlygas žinoti; terminuota darbo sutartis; darbo grafikai, suminė darbo laiko apskaita; viršvalandinis darbas.


kaip gerai kd taip draugiskai dalinames informacija smile.gif
Atsakyti