Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(Deimmi @ 2010 10 21, 09:51)
as istojau 2007 m., bet as persivedziau is kito fakulteto del to man gavosi skirtumas, nes ten tokio egzo nereikejo, mano dabar nauja metodininke karvelyte, oreis tai buvo deltuviene kurie sake lyg ir cypiene, manau pasiskambinsiu i katedra ir pasiklausiu ten tiesiai, nes bus kaip su teismo psichiatrija nurode destytoja, kuri jau net nebedirba........... nzn net gal tas Jonaitis geriau butu, bijau ka ir pasakyt.........



Jei gali rinktis psichiatrijos dėstytoją, pas P.Rudalevičienę laikyk, ji lb šiltas žmogus ir tikrai geranoriškai žiūri į studentus. Tiesa, tų skaidrių užtenka ruošiantis atsiskaitymui ir pas vyrą (jis tik pavasarį pradėjo dirbt MRU, nepamenu pavardės), jie kartu dėstė, galutinis atsiskaitymas buvo pas jį, atsakinėjau iš tų skaidrių ir mane vienintelę paleido be jokių papildomų klausimų.
Atsakyti
QUOTE(kaaa @ 2010 10 21, 11:45)
mhm, as 2008 istojus. o kuri metodininke jusu?



mūsų metodininkė Karvelytė
Papildyta:
turiu romenu knyga, galiu persiusti jei kam reikia. Gal yra planuojanciu kita savaite pas Cypiene laikyti?
[/quote]

gal galima būtų romėnų knygą tada gauti 4u.gif
giletalingyte@yahoo.com
Atsakyti
Labas.
Laukiat ES rezultatu? O gal jau yra? g.gif Bijau knygele atsidarineti.

DT skaitau kodeksa ir misliju, kaip viska galvon sutalpint. unsure.gif
Atsakyti
[quote=Gėlytė22,2010 10 21, 10:08]
mūsų metodininkė Karvelytė
Papildyta:
turiu romenu knyga, galiu persiusti jei kam reikia. Gal yra planuojanciu kita savaite pas Cypiene laikyti?
[/quote]

gal galima būtų romėnų knygą tada gauti 4u.gif
giletalingyte@yahoo.com
[/quote]
issiunciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 21, 10:08)
Labas.
Laukiat ES rezultatu? O gal jau yra? g.gif Bijau knygele atsidarineti.

DT skaitau kodeksa ir misliju, kaip viska galvon sutalpint. unsure.gif

laukiu, lyg nėra dar unsure.gif

DT ir aš žūriu... be šansų viską atsiminti ten, tikrai doh.gif

Gal kuri turite iš moodle išsitraukuti DT?
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 09:51)
Aš darbo teisės knygoje irgi radau tris.
Individualiam darbo ginčui būdingi šie požymiai:
1. nesutarimo ilgalaikiškumas;
2. kilusio ginčo nagrinėjimas rungtyniškumo tvarka atitinkamose institucijose;
3. nesutarimo tarp darbuotojo ir darbdavio kilmė iš individualių darbo santykių.

Man tik iškilo klausimas, o čia ir kituose kaikuriuose klausimuose tik išvardinti reikia ar ir aprašyti g.gif Na pavyzdžiui materialinės atsakomybės rūšys. Tai čia tik išvardinti ar kaip?  g.gif
Papildyta:
knyga yra pats geriausias "konspektas" mirksiukas.gif  kada eisit laikyti?


o aš va dar kokį radau -
nesutarimo nepavyko sureguliuoti tiesioginėmis darbuotojo ir darbdavio derybomis;

nu bet jei knygoj trys, tai tą reiks trint,
o dėl klausimų, tai manau reikia trumpai, vis tiek 10 atvirų, jei ten pradėsim plėstis, tai neužteks ir 5 lapų smile.gif
Atsakyti
[/quote]
issiunciau smile.gif
[/quote]

Ačiūūū 4u.gif

Beje skambinau dėl ES rezultatų, tai metodininkė sakė, kad ji dar neturi jų, tai manau, kad šiandien kažin ar sulauksim... g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 21, 10:18)
laukiu, lyg nėra dar  unsure.gif

DT ir aš žūriu... be šansų viską atsiminti ten, tikrai  doh.gif

Gal kuri turite iš moodle išsitraukuti DT?



Klausimas: o moodle tai tas taip vadinamas e-mokymasis? g.gif jei kas turite DT konspektą e-mokymosi, atsiųskite ir man, niekada neturėjau jokių DT konspektų, bet man asmeniškai kodekso, kelių įstatymų ir vadovėlio pakako:) Aš tai kelių temų skaidres DT turiu:)
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 21, 12:25)
o aš va dar kokį radau -
nesutarimo nepavyko sureguliuoti tiesioginėmis darbuotojo ir darbdavio derybomis;

nu bet jei knygoj trys, tai tą reiks trint,
o dėl klausimų, tai manau reikia trumpai, vis tiek 10 atvirų, jei ten pradėsim plėstis, tai neužteks ir 5 lapų smile.gif


nepavykimas sureguliuoti derybomis yra darbo gincu stadija o ne pozymis.
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė22 @ 2010 10 21, 10:26)

Beje skambinau dėl ES rezultatų, tai metodininkė sakė, kad ji dar neturi jų, tai manau, kad šiandien kažin ar sulauksim... g.gif


Ir gerai, bus ramu siandien, o tai vis negaliu susikaupt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 21, 11:27)
Klausimas: o moodle tai tas taip vadinamas e-mokymasis? g.gif  jei kas turite DT konspektą e-mokymosi, atsiųskite ir man, niekada neturėjau jokių DT konspektų, bet man asmeniškai kodekso, kelių įstatymų ir vadovėlio pakako:) Aš tai kelių temų skaidres DT turiu:)


Taip, moodle vadinamasis e-mokymasis. Turiu nuotolinių konspektus, tik nemaži jie- apie pusantro šimto lapų unsure.gif
Kur siųsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 21, 11:18)
laukiu, lyg nėra dar  unsure.gif

DT ir aš žūriu... be šansų viską atsiminti ten, tikrai  doh.gif

Gal kuri turite iš moodle išsitraukuti DT?



turiu DT iš moodle išsitraukusi, kokiu el paštu atsiųsti??
Atsakyti