Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 20:50)
eina sau... o iš kur jūs žinot? blink.gif


Į mane kreipkitės TU mirksiukas.gif

Čia informacija tiesiai iš dėstytojo. Parašiau jam laišką ir taip sužinojau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 21, 21:07)
Į mane kreipkitės TU  mirksiukas.gif

Čia informacija tiesiai iš dėstytojo. Parašiau jam laišką ir taip sužinojau...  unsure.gif


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 20:55)
tai pas Bagdanską nebus, bus testas, o Mačiulaitis žadėjo 10 atvirų kl. Nieko nebesuprantu g.gif  blink.gif


Kad ir pas Bagdanskį atrodo bus dalis atvirų. Man toks įtarimas, kad jie vienodus klausimus paruoš ir bus tas pats pas abu g.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 21, 21:10)
Kad ir pas Bagdanskį atrodo bus dalis atvirų. Man toks įtarimas, kad jie vienodus klausimus paruoš ir bus tas pats pas abu  g.gif


o tai gal ir DK nebebus galima naudotis? g.gif

SOS!!! kazkas cia turejot DT testa, gal galit persiusti? unsure.gif vaidabili@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamute: 21 spalio 2010 - 20:17
QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 19:55)
tai pas Bagdanską nebus, bus testas, o Mačiulaitis žadėjo 10 atvirų kl. Nieko nebesuprantu g.gif  blink.gif


Pradinė info buvo visada tokia:

Pas Bagdanskį - 20 klausimų testas, iš kurių keli bus ir atviri, negalima naudotis DK;
Pas Mačiulaitį - 10 atvirų klausimų, bus galima naudotis DK

o kol ryt į egzą nuvažiuosim, iš nežinia kas pasikeis doh.gif

akaciorama, pacituok čia dėstytojo laišką 4u.gif


QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 20:14)
SOS!!! kazkas cia turejot DT testa, gal galit persiusti? unsure.gif  vaidabili@gmail.com

išsiunčiau 4u.gif atsakymai prieš kelis puslapius įmesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Izidė_: 21 spalio 2010 - 20:24
Einu ziuret grupsa ten tiksliai buvo parasyta kaip egzai bus g.gif
o dabar skaiciau konspektus ir radau, kad uzsienecius idarbinant reikia kazkokios darbo birzos licenzijos, ar tai nepasenusi info, ar cia tik tiems kas be leidymo lt gyventi?
Atsakyti
Na va, grįžau iš sporto klubo, vėl kibsiu į DT o čia žiūriu naujienėlių užderėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 21, 21:23)
išsiunčiau  4u.gif  atsakymai prieš kelis puslapius įmesti  mirksiukas.gif


aha, ačiū, atsakymus jau nusirašiau, einu testo žiūrėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 21, 21:27)
Einu ziuret grupsa ten tiksliai buvo parasyta kaip egzai bus  g.gif
o dabar skaiciau konspektus ir radau, kad uzsienecius idarbinant reikia kazkokios darbo birzos licenzijos, ar tai nepasenusi info, ar cia tik tiems kas be leidymo lt gyventi?

Darbo birža leidimą išduoda, tiems, kuriems jo reikia įstatymų nustatyta tvarka.
Atsakyti
10 atviru, is kur buvau istraukusi, kad bus testas be atviru ir apsidziaugiau,man parasyt sunkiau, buna pamirstu, o kai su atsakymais tai jei skaiciau tai tikrai zinau doh.gif
Papildyta:
man nuo informacijos jau galva nebelaiko verysad.gif
o ryt dar iki pietu reikia skaityt, dar nutarciu neskaiciua net, vis konspektu nedamusu, labai daug ten
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 21, 21:37)
10 atviru, is kur buvau istraukusi, kad bus testas be atviru ir apsidziaugiau,man parasyt sunkiau, buna pamirstu, o kai su atsakymais tai jei skaiciau tai tikrai zinau  doh.gif
Papildyta:
man nuo informacijos jau galva nebelaiko  verysad.gif
o ryt dar iki pietu reikia skaityt, dar nutarciu neskaiciua net, vis konspektu nedamusu, labai daug ten

tom nutartim irgi nemažai laiko reikia, kiekvieną skaičiau po gerą valandą.
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 10 21, 21:14)
o tai gal ir DK nebebus galima naudotis? g.gif

SOS!!! kazkas cia turejot DT testa, gal galit persiusti? unsure.gif  vaidabili@gmail.com


Galima galima bus naudotis- nepergyvenkit mirksiukas.gif
Papildyta:
Klausiau ar galima būtų vėliau laikyti, t.y. ne su savo grupe ir ar kursiokai teisūs sakydami, kad bus pusę klausimų iš LAT 44 ir 45 nutarčių?
Čia jo atsakymas:
"Sveiki,

Galima, kursiokai teisūs, tik truputį keisis egzamino forma – daugiau panašesnė į testą.

V.M."

Paskui klausiau ar bus galima naudotis DK, jei forma bus panašesnė į testą?

Jo atsakymas: "Taip"
Atsakyti