Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

ir mano išlaikyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 22, 11:55)
Super. Išlaikyta  yahoo.gif O kaip Jums visoms?  g.gif

islaikiau ir as wink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Skaiciau jusu, kad islaikyta, o pati galvoju neziuresiu, kad pries egza nesinervinti....bet neiskentejau, islaikyta, fui 6 gavau thumbup.gif oi kaip super, nes TT neprileido, ir jei cia dar skola sakes butu
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2010 10 22, 10:46)
mačiau gutauskas dabar vedėjas  smile.gif  nepergyvenk, jei kas, nereiks taip ilgai tampytis nei pas kitus  rolleyes.gif



Mes laikem BT pas girdeni, ir kaip jau visiems bus aisku is pirmo karto niekas neislaike, keliems asmenims pavyko perlaikyti, o kiti ir po 4 kartus aju ejo ir vis neislaiko doh.gif Tai dabar metodininke per susirinkima minejo, kad Bt katedros vedeju paskirtas gutauskas, ir kad jis yra jaunas, geros sirdies zmogus, suprantantis ne taip kaip kiti BT destytojai, ir mazdaug jeigu jus isitinusios,kad viska gerai paraset ir manot kad 5 tikrai turetu buti, tai eikit tiesiai pas gutauska ir prasykit kad parodytu darba ir kartu perziuretumet, ir gali buti jeigu ten tikrai i tema parasyta, gerb gutauskas patemps iki 5 ....
Kiek cia tiesos nezinau, bet tokios naujienos is metodininkes
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 22, 08:44)
nais ir iš ES skolytė... doh.gif
Vsio einu atmintinai kalt DT
visoms sėkmės.  4u.gif

uzjauciu labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milala @ 2010 10 22, 11:09)
Mes laikem BT pas girdeni, ir kaip jau visiems bus aisku is pirmo karto niekas neislaike, keliems asmenims pavyko perlaikyti, o kiti ir po 4 kartus aju ejo ir vis neislaiko  doh.gif


Nu va, kaip gerai, bet aišku, čia jau reikia būt įsitikinus, kad po to sau bėdos neprisidaryt.
Nors aš kai pas Girdenį iš antro karto 8 išlaikiau, tai jis man visai geras biggrin.gif

Nu aš jau du katus LAT perskaičiau, iš gyvenimo minus 6 valandos sumoje biggrin.gif
Tikiuosi, kad jei ir bus klausimai tei testo, ir kažką eis atsimint iš jų, nes taip parašyt tai sunkoka būtų.
Papildyta:
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 11:12)
uzjauciu labai  verysad.gif

4u.gif
nieko tokio, perslaikysiu Antrą kartą 10 gausiu lotuliukas.gif
parodysiu aš jai lotuliukas.gif
ir Katuokai parodysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 22 spalio 2010 - 10:19
QUOTE(index @ 2010 10 22, 09:17)
Nu va, kaip gerai, bet aišku, čia jau reikia būt įsitikinus, kad po to sau bėdos neprisidaryt.
Nors aš kai pas Girdenį iš antro karto 8 išlaikiau, tai jis man visai geras biggrin.gif

Nu aš jau du katus LAT perskaičiau, iš gyvenimo minus 6 valandos sumoje biggrin.gif
Tikiuosi, kad jei ir bus klausimai tei testo, ir kažką eis atsimint iš jų, nes taip parašyt tai sunkoka būtų.
Papildyta:

4u.gif
nieko tokio, perslaikysiu Antrą kartą 10 gausiu  lotuliukas.gif
parodysiu aš jai  lotuliukas.gif
ir Katuokai parodysiu biggrin.gif

Manes pas Katuoka neprileido, su darbu vargstu, bet jau visviena skola, tai nutariau po sesijos galvot apie TT
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 11:23)
Manes pas Katuoka neprileido, su darbu vargstu, bet jau visviena skola, tai nutariau po sesijos galvot apie TT



O gal zinot, ar tikrai einant ketvirtadieniais reikia zodziu TT perlaikinet pas Katuoka? Nes kai kurie taip sako, o jeigu trecia menesio sestadieni tai rastu, nes daug laikanciu tada g.gif
Atsakyti

Ir pas mane skolyte doh.gif Biski sirdele skauda verysad.gif Bet nieko, issilaikysim smile.gif Idomu kiek skolu galima tureti, nes jau dvi prisitaupiau ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal ką žinot apie darbo grafikus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 11:23)
Manes pas Katuoka neprileido, su darbu vargstu, bet jau visviena skola, tai nutariau po sesijos galvot apie TT

Manes ir ax.gif Kuri varianta turit?
Atsakyti
smile.gif+2010 10 22, 11:32-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 22, 11:32)
Ir pas mane skolyte  doh.gif  Biski sirdele skauda  verysad.gif  Bet nieko, issilaikysim  smile.gif  Idomu kiek skolu galima tureti, nes jau dvi prisitaupiau  ax.gif


kiek tik nori galima turėt, jei nieko nepakeitė.
Tik aišku niekas nenori jų tiek turėt.
Nenusimink, dar paskaitysim ir išlaikysim.
Jei neišsisaugojai tai galėsiu persiųsti čia mergaičių surašytus klausimųs kokius gavo per ES smile.gif
Atsakyti