Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(index @ 2010 10 22, 11:51)
kaip  3 kurso temos? aš turiu tokią nuo pernai, bet bijau lįst pažiūrėt, kad po to nuo vilko ant meškos nebūtų.. biggrin.gif


Tai as su ta pacia mintim ziuriu i knopke "keisti tema" biggrin.gif ir smalsu, ir baisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soneee @ 2010 10 22, 12:27)
Darbo teise kalat ziuriu visos...O as skola turiu is jos...Turiu perlaikyt pas G.Dambrauskiene(nuo ko pradet,net nezinau)...Jus bent zinot ko tiketis,o as neisivaizduoju blink.gif
Nu vienzo...As soc.sauga einu pradet vartyt rolleyes.gif Turiu skaidres kazkokias ir is moodle medziagos...Is ko jus mokysites?



Patariu pas ja ruostis pagal programa, ir nusiteikti atsakineti zodziu doh.gif jai DK sake yra ne viskas, kai pas ja buvau liepe ruostis is knygu, megsta apibrezimus ir teorija, zodziu kaip tikra profesore, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 22, 12:49)
Bet tai kai jie cia pries DT egza mintis nukreipe su tais kursiniais biggrin.gif

nu visai susuko smegenis smile.gif
gerai, ramu dabar.
Aš dėl to 3 kurso, ai gal nekeisiu, pasirinkau pas sprindžiūna, o jis gi toks gerietis, ką aš geriau rasiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 22, 12:44)
Nu rimtai, tik zemes, civilinio proceso ir konstitucines. Nu as prigriebiau viena is cilinio proceso... Maza ka... nes konstitucines nevirskinu juodai, o zeme, tai briedas kazkoks.
As pas Gitana Kavaliauskiene, jei ka, tai rekit.
Dar turiu is trecio kurso tema pas Kavalne.
Gal mane traukia tokios pavardes?


paklausiu vienos kolegės, man rodos pas ją rašė g.gif tai persirinko temą... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2010 10 22, 11:54)
paklausiu vienos kolegės, man rodos pas ją rašė  g.gif  tai persirinko temą... doh.gif


Cia pas kuria K? biggrin.gif
Laukiu ziniu tada, kad pseciau dar pabegt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 22, 12:52)
Tai as su ta pacia mintim ziuriu i knopke "keisti tema" biggrin.gif ir smalsu, ir baisu biggrin.gif

lotuliukas.gif
aa.. smile.gif hehe. tai aš nelįsiu, jau apsisprendžiau. biggrin.gif tema nėra superinė, bet nu Sprindžiūūnas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 22, 12:54)
Cia pas kuria K? biggrin.gif
Laukiu ziniu tada, kad pseciau dar pabegt biggrin.gif


cp katedra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 22 spalio 2010 - 11:56
QUOTE(AIVUKĖ @ 2010 10 22, 11:55)
cp katedra  smile.gif


Tai as is jusu laukiu ziniu, ar bego ta kolege, ar ne. Ir nuo kurios bego biggrin.gif

Jau matau, kad is dabartines.

Ka, einu keist temos biggrin.gif
Papildyta:
Jau. Pajamiau ir as Pukanasyte. Tiek jau tos, kad nemyliu konstitucines, bet gal kaip nors isgyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanfan: 22 spalio 2010 - 11:57
kaip pavydziu kad galit rinktis man nieko nerodo idomu o kitoms kas po magistro rodo?
Atsakyti
mes rinkomės kursinius pas tartilą, nereikėjo gintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snudike @ 2010 10 22, 13:02)
kaip pavydziu kad galit rinktis man nieko nerodo idomu o kitoms kas po magistro rodo?

Pabandykit atsijungti ir prisijungti. Man pavyko. Bet labai jau kojos dreba del temos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 22, 13:00)

Jau. Pajamiau ir as Pukanasyte. Tiek jau tos, kad nemyliu konstitucines, bet gal kaip nors isgyvensiu biggrin.gif

tai žiūriu vienodai varom biggrin.gif
drinks_cheers.gif
tikiuosi čia žiauriai gera pasirinkimas.

uh, jau kažkas DT laiko biggrin.gif
einu ruoštis ir aš į kelionę smile.gif

Atsakyti