Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 13:09)
ir ne pas Mesoni


drinks_cheers.gif neimčiau ir aš pas jį tongue.gif
Atsakyti
As del visa ko is Konstitucines katedros pasiemiau - Privataus gyvenimo apsauga konstitucineje teiseje(pas lektore Indre Kavoliūniene).
Ka girdejot apie ja??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soneee: 22 spalio 2010 - 13:50
QUOTE(Soneee @ 2010 10 22, 14:48)
As del visa ko is Konstitucines katedros pasiemiau - Privataus gyvenimo apsauga konstitucineje teiseje(pas lektore Indre Kavoliūniene).
Ka girdejot apie ja??? g.gif

Pas ja pati nerasiau, bet girdejau, kad lb klausineja ginantis.
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2010 10 22, 13:48)

nedziuginat, oj nedziuginat... o kuo jis toks baisus?
Atsakyti
Tai cia visos likom kur pas pona B laikysim? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas gero girdėti bakalauriniam apie Lekt. Andrių Valicką? 4u.gif Ar geras dėdė? ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 22, 15:43-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 22, 15:43)
Man nerodo pirmo kurso. Itariu, kai prades rodyti, ten jau temu nebebus  schmoll.gif

nepaskelbtos dar pirmo kurso
Atsakyti
Reikalingi ikiteisminio tyrimo konspektai ir informacija apie šio dalyko egzaminą pas Panomariovą smile.gif Žinau, kad kažkada diskutavot, bet neprisimenu, kas ir ką kalbėjo. Mano klientės laukia tas "gėris" biggrin.gif Kadangi ji man atsiuntė savo CPT konspektus, kuriuos kelioms narėms persiunčiau, tai dabar reik jai padėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrute22: 22 spalio 2010 - 14:10
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 22, 15:10)
Reikalingi ikiteisminio tyrimo konspektai ir informacija apie šio dalyko egzaminą pas Panomariovą smile.gif  Žinau, kad kažkada diskutavot, bet neprisimenu, kas ir ką kalbėjo. Mano klientės laukia tas "gėris" biggrin.gif  Kadangi ji man atsiuntė savo CPT konspektus, kuriuos kelioms narėms persiunčiau, tai dabar reik jai padėt smile.gif

Vat tie konspektai butu ld reikalingi ir man. Neisivaizduoju is ko mokytis. O destytojas, bent jau per paskaitas, man lb nepatiko g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 10 22, 14:12-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 22, 14:12)
Vat tie konspektai butu ld reikalingi ir man. Neisivaizduoju is ko mokytis. O destytojas, bent jau per paskaitas, man lb nepatiko  g.gif



Aš pas jį paskaitas turėjau BPT, tai man ir visiems kitiems jis priminė psichopatą - maniaką savo elgesiu, išraiška, išvaizda ir pan. lotuliukas.gif Tai pas jį niekas po mėnesio nebevaikščiojo į paskaitas lotuliukas.gif Oi, grasino jis mums 100 klausimų per egzaminą, bet žinojom, kad laikysim ne pas jį, tai nesirūpinom labai, šiaip išdėstydavo temas, bet jau minėti dalykai žinutės pradžioje atbaidė daugelį nuo jo paskaitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 22, 15:17)
Aš pas jį paskaitas turėjau BPT, tai man ir visiems kitiems jis priminė psichopatą - maniaką savo elgesiu, išraiška, išvaizda ir pan. lotuliukas.gif  Tai pas jį niekas po mėnesio nebevaikščiojo į paskaitas lotuliukas.gif Oi, grasino jis mums 100 klausimų per egzaminą, bet žinojom, kad laikysim ne pas jį, tai nesirūpinom labai, šiaip išdėstydavo temas, bet jau minėti dalykai žinutės pradžioje atbaidė daugelį nuo jo paskaitų smile.gif

Jis man ir nei sis, nei tas. Nelb stabilios psichikos zmogus. Siaubas ir dar tas, kad visiskai neisivaizduoju is ko mokytis. Idomu, bus galima BPK naudotis g.gif
Papildyta:
smile.gif+2010 10 22, 15:12-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 22, 15:12)
Vat tie konspektai butu ld reikalingi ir man. Neisivaizduoju is ko mokytis. O destytojas, bent jau per paskaitas, man lb nepatiko  g.gif

Beje, egzamine bus vienas uzdavinys ir du teoriniai klausimai. Bent jau taip sake paskaitos metu.
Atsakyti
QUOTE(kaaa @ 2010 10 22, 13:53)
nedziuginat, oj nedziuginat... o kuo jis toks baisus?


lyginamosiso paskaitas dėstė, man atrodo jam neįmanoma įtikt, jis matos dievina konstitucinę teisę biggrin.gif Beto, pažiūrėkit kokias jis knygas rašo biggrin.gif Ir šiaip su juo daug kas bėdų turi unsure.gif

smile.gif+2010 10 22, 14:30-->
QUOTE(aqwa smile.gif @ 2010 10 22, 14:30)

Beje, egzamine bus vienas uzdavinys ir du teoriniai klausimai. Bent jau taip sake paskaitos metu.


o uždavinys per visą lapą sąlyga doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melana: 22 spalio 2010 - 14:37