Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(index @ 2010 10 20, 09:40)

aš kažką girdėjau kad TT bus masinis perlaikymas, kad paskirs laiką.
Papildyta:
ES dar nėra, bet ten tai jau aš ir be knygelės žinau, kad skola, TT tik va dar vilties turėjau išlaikyt. Ot spaudė va to vieno balo. ...  doh.gif
nu aš jam dar parodysiu, išmoksiu viską mintinai ir dar pažiūrėsim biggrin.gif biggrin.gif


As vilciu visai neturiu, tik tas nervinimasis ir drebulys ziurint knygele, tai jau nusibodo.

Jooo, eisim masiskai perlaikinet. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 20, 11:40)
nulis balų? nu aš neįkertu tada vertinimo biggrin.gif parašiau tai visus klausimus, tike kad esmę, apibrėžimus. matyt jam dar pilstyt reikia šešis lapus  doh.gif
aš kažką girdėjau kad TT bus masinis perlaikymas, kad paskirs laiką.
Papildyta:
ES dar nėra, bet ten tai jau aš ir be knygelės žinau, kad skola, TT tik va dar vilties turėjau išlaikyt. Ot spaudė va to vieno balo. ...  doh.gif
nu aš jam dar parodysiu, išmoksiu viską mintinai ir dar pažiūrėsim biggrin.gif biggrin.gif

referentes klausiau sake nebus masinio perlaikymo kiekvienas savo ejimu
Atsakyti
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 20, 10:45)
referentes klausiau sake nebus masinio perlaikymo kiekvienas savo ejimu

ane? nu tai joa, tada reiks burtis į grupeles, bus lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 20, 09:45)
referentes klausiau sake nebus masinio perlaikymo kiekvienas savo ejimu


Panasu, kad sios katedros referente ne visada viska zino ir dar teisingai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 20, 10:48)
Panasu, kad sios katedros referente ne visada viska zino ir dar teisingai. mirksiukas.gif


vsio reik gerai ant DT užsėst, kad nors čia be skolos išlįst.
Bet tas TT ir ES išsilaikysim, būsim protingesnės tiek prisimokiusios biggrin.gif

tik reik neuždelst, dar kol atsimenu kažką, pasigilinsiu daugiau ir bus viskas čiki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 20 spalio 2010 - 09:54
QUOTE(Paja @ 2010 10 20, 11:48)
Panasu, kad sios katedros referente ne visada viska zino ir dar teisingai. mirksiukas.gif

tikrai taip, bet sake taip...........
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 20, 09:52)
vsio reik gerai ant DT užsėst, kad nors čia be skolos išlįst.
Bet tas TT ir ES išsilaikysim, būsim protingesnės tiek prisimokiusios biggrin.gif

tik reik neuždelst, dar kol atsimenu kažką, pasigilinsiu daugiau ir bus viskas čiki.


Butent-kol dar viska atsimenam, reik kulniuot. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
persiuskite prasau ta darbo teises testuka ax.gif
Kai buvau per paskaita, Bagdanskis sake, kad bus 20 klausimu testas, bet dalis bus testas, o dalis atviri klausimai.
Reik tiketis, kad testas nebus sunkus, juolab, kad apart programos niekuo nebus galima naudotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 20, 11:03)
Butent-kol dar viska atsimenam, reik kulniuot. drinks_cheers.gif

Tu tai dar gal išlaikysi. Palauk.

O jei ką tai sutariam tada ir varom, dar matau benrdam pašte verda diskusijos, visi tą patį sako, tai taip ir reiks daryt.
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2010 10 20, 11:06)
Sveikos,
persiuskite prasau ta darbo teises testuka  ax.gif
Kai buvau per paskaita, Bagdanskis sake, kad bus 20 klausimu testas, bet dalis bus testas, o dalis atviri klausimai.
Reik tiketis, kad testas nebus sunkus, juolab, kad apart programos niekuo nebus galima naudotis  unsure.gif




ir man persiųskite DT testuką mkmarija9@gmail.com
Atsakyti
Merginos,gal kas turite CPK? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 10 20, 09:31)
bigsmile.gif tai gal viskas bus gerai bigsmile.gif
prašom blush2.gif
testas? g.gif  o tai čia tiems, kurie anksčiau pas prof. Vėlyvį laikė?
ne tau vienai... man irgi tas pats būdavo doh.gif


jo romėnų teisės tai čia tiems kas laikė pas vėlyvį ir neišlaikė, o dabar ketvirtakuriams, kuriems yra skola iš Romėnų teisės tai reik laikyt pas vyruką, berods iš J raidės jo pavardė, tiksliai nežinau blink.gif
bet sakė, kad gal net geriau testukas, nes klausimukai tai kaip trumpi uždavinukai ir paskaičius galima atsiminti ar bent jau bandyt į tą temą atspėti...kas laikė praeitą šeštadienį- išlaikė visos....gal ir gerai vis tik tas testas, nes kai atviri - tai atrodo ir parašai ir išlaikysi---bet pasirodo tik 4....


Atsakyti