Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pradžia - pagrindai- pradžiamokslis

Tepiau sausu teptuku, o laką naudojau Hobby Line Acryl - Mattlack.
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 06 21, 17:14)
Tepiau sausu teptuku, o laką naudojau Hobby Line Acryl - Mattlack.

Pavadinimas man nieko nesako. O jis skystas labai? Gal teptukas stambių šerelių? Gražiai lakuojasi su natūraliais šereliais...
Atsakyti
Mano akiai skystoki. Bandysiu pirmiausia įsigyti šepetėlį natūralių šerelių, jei tai nepadės, tada keisiu laką. O kokį laką Jūs naudojate? Ačiū už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 06 21, 17:51)
Mano akiai skystoki. Bandysiu pirmiausia įsigyti šepetėlį natūralių šerelių, jei tai nepadės, tada keisiu laką. O kokį laką Jūs naudojate? Ačiū už patarimus.

Kur nėra daug nelygumų, lakuoju kažkokiu akriliniu iš Ermitažo. Už 1 l. mokėjau gal 13 Lt. Kai yra nelygumų, lakuoju "daily art" buvęs Perfetto (iš dekostudijos). Reikia žiūrėti, kad priemonės "nesusipijautų"
Atsakyti
Sveikutės, pažystama man sakė kad geriausiai paveiksliukus spauzdinti ant sviestinio popieriaus, tik nezinau ant kurios puses reikia, ar ant slidziosios ar ne? smile.gif
Atsakyti
atsiprasau labai, nerandu niekur temos, ar cia SM yra kokia tema parduoti nenaudojamas dekupazui priemones? nebeuzsiimu situ hobiu, noriu viska parduoti:))
Atsakyti
Sveiki/os visi/os, ieskau info kaip galima butu uzrasyti uzrasus ant medzio (menteliu, saukstu ar pan.). Gal kas zino,kur galima isigyti jau paruostu stampu su uzrasais, paveiksliukais? Deginimas nelabai tinka, nes norisi kad visi uzrasai butu identiski, taip pat stampavimas butu daug greitesnis budas, paruosti gamini pardavimui.. smile.gif Is anksto dekui uz jusu atsakymus smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos.gal turit kad nuolatiniiu nuolaidu spalvunamai.lt ? i az parasykit - atsidekosiiu:)
Atsakyti
sveikos 4u.gif niekad nesigauna man su vienkomponenčiu laku nieko išgauti doh.gif nepasidaro tie įtrūkimai nors tu ką... g.gif
Atsakyti
gal dazai per tirsti, kuriuos tepate ant isdziuvusio vienkomponencio g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 07 11, 01:27)
sveikos 4u.gif niekad nesigauna man su vienkomponenčiu laku nieko išgauti doh.gif nepasidaro tie įtrūkimai nors tu ką... g.gif


Kokias priemones naudojat? Kokie dazai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 07 11, 10:01)
Kokias priemones naudojat? Kokie dazai? 4u.gif

dazai akriliniai, o lakas Perfetto smile.gif
Atsakyti