Įkraunama...
Įkraunama...

Skėčiai

Kur? kokie? už kiek? Kad ilgai tarnautų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai labai geri doppler. Turiu vieną sulankstomą, kitą ilgą jau nepamenu kiek metų (dar su savo ex. kartu pirkau lotuliukas.gif ) tai va tik šiemet sulankstomo skėčio kažkokie varžteliai atsilaisvino, galima taisyti, bet pirksiu naują, nes jau nusibodo spalva doh.gif Tokių ilgaamžių dar nebuvau turėjus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 11 21, 15:55)
Man tai labai geri doppler. Turiu vieną sulankstomą, kitą ilgą jau nepamenu kiek metų (dar su savo ex. kartu pirkau lotuliukas.gif ) tai va tik šiemet sulankstomo skėčio kažkokie varžteliai atsilaisvino, galima taisyti, bet pirksiu naują, nes jau nusibodo spalva  doh.gif Tokių ilgaamžių dar nebuvau turėjus  thumbup.gif

kad nematyt db tokių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 11 21, 12:52)
Kur? kokie? už kiek? Kad ilgai tarnautų. mirksiukas.gif


Kiek esu turejusi, tiek nusivyliau doh.gif dideli skeciai dar laiko, bet jie ziauriai man nepatogus schmoll.gif O sulankstomi man jie isvis nelaiko, nesiseka nusipirkti, daugiausiai esu islaikiusi TIK pusmeti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 11 22, 14:10)
kad nematyt db tokių schmoll.gif


Tai, kad dar visai neseniai mačiau ir Akropolyje ir Universalinėje. Negi išpirko ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 11 22, 15:39)
Tai, kad dar visai neseniai mačiau ir Akropolyje ir Universalinėje. Negi išpirko ?  g.gif


O mazdaug kokia kaina tu doppler, ir butent kur akropolyje buvo?
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2007 11 22, 15:34)
O mazdaug kokia kaina tu doppler, ir butent kur akropolyje buvo?


Labai jie pigūs blush2.gif nuo 35 litų.
Man sunku paaiškinti kurioj ten vietoj Akropolyje, bet kažkurioj rankinių parduotvėj. Universalinėje, tai iš karto užėjus pro trečio aukšto duris reikia sukti į pirmą parduotuvę po kairę.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 11 22, 17:24)
Labai jie pigūs blush2.gif  nuo 35 litų.
Man sunku paaiškinti kurioj ten vietoj Akropolyje, bet kažkurioj rankinių parduotvėj. Universalinėje, tai iš karto užėjus pro trečio aukšto duris reikia sukti į pirmą parduotuvę po kairę.


Na aisku, jei Vln akropolyje yra, tai bus ir Klp akropolyje ax.gif
O siaip tie skeciai pas manes nelaiko del Klp blogu oru, ta prasme stiproku juriniu ax.gif veju, belieka maisa ant galvos uzsideti, nes nieks nepadeda doh.gif

Nebent koki gelezini reiks pasidirbti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avietytė: 22 lapkričio 2007 - 16:54
Būna gi ir pas mus vėjuotų dienų, ypač kai lyja lotuliukas.gif Šiaip tai man tie visokie skėčiai po 10-15 litų laikydavo grynai tik iki pirmo lietaus. Išeini, išskleidi, vėjas papučia tuos gelžgalius sulanksto, kai bandai jį sudėti dar labiau jau tuos gelžgalius palankstai, nes jis jau nenesusideda, o kai kitą kartą skleidi tai jau visas išsikraipės, kai kurie geležiukai nulūžę, o vat tie doppler tai ganėtinai stipriom metalinėm detalėm. Dabar galvoju ar tik ta parduotuvė, kuri jais prekiauja ne Bags and More vadinas g.gif
Atsakyti
As pries kokius 10 metu buvau pirkus HAPPY 2 skecius, viena dovanu, o kitas dar gyvas, bet jau kritiniais atvejais tik naudojamas biggrin.gif Nei vejo, nei lietaus nebijojo thumbup.gif O pries koki pusmeti nusipirkau maziuka, kad i rankine tilptu Classic Line is PIC2, tai laiko kol kas neblogai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 11 23, 09:49)
Dabar galvoju ar tik ta parduotuvė, kuri jais prekiauja ne Bags and More vadinas  g.gif

Taip, prekiauja , nusipirkau, kaina apie 40-80lt.
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 24, 17:54)
As pries kokius 10 metu buvau pirkus HAPPY 2 skecius, viena dovanu, o kitas dar gyvas, bet jau kritiniais atvejais tik naudojamas biggrin.gif  Nei vejo, nei lietaus nebijojo thumbup.gif O pries koki pusmeti nusipirkau maziuka, kad i rankine tilptu Classic Line is PIC2, tai laiko kol kas neblogai 4u.gif


o man tie Happy tai tik iki pirmo lietaus ir būdavo (dabar prisiminiau kaip tie mano vienadieniai vadinosi doh.gif ) Bet aš tai juos turguj pirkdavau, tai gal dėl to čia taip.
Atsakyti