Įkraunama...
Įkraunama...

Pasipiršimo istorijos

Pasipasakokit, kaip nusprendete, kad jau laikas, clap_1.gif kad esate vienas kitam skirti, ir kaip buvo zengtas tas zingsnis, ar tai buvo staigmena, ar kartu nuprendete, kad jau? wink.gif
Atsakyti
Maniskis pasipirso man per musu pazinties metines rolleyes.gif iki tol mes jau buvom keleta menesiu kartu gyvene, ir tas sprendimas musu sirdelese heart.gif jau buvo padarytas - tai tebuvo laiko klausimas. Sakyciau, jis pasirinko tobuliausia laika (patikekit, ir vieta biggrin.gif ) pasipirsimui wub.gif ta akimirka as ji mylejau taip, kaip niekad... o jis jaudinosi be proto, ir nuo to viskas buvo dar romantiskiau wub.gif dar po 3 menesiu mes susituokem, tai, be abejo, buvo irgi labai jaudinanti akimirka, bet ne del to, kad dvejociau - ne akimirka nedvejojau, buvau absoliuciai tikra, kad to noriu wub.gif ir dabar nesigailiu savo sprendimo wub.gif saunuoliukas mano vyras, kad taip vietoje ir laiku padovanojo man ta aukso ziedeli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 05 28, 11:56)
Maniskis pasipirso man per musu pazinties metines rolleyes.gif iki tol mes jau buvom keleta menesiu kartu gyvene, ir tas sprendimas musu sirdelese heart.gif jau buvo padarytas - tai tebuvo laiko klausimas. Sakyciau, jis pasirinko tobuliausia laika (patikekit, ir vieta biggrin.gif ) pasipirsimui wub.gif ta akimirka as ji mylejau taip, kaip niekad... o jis jaudinosi be proto, ir nuo to viskas buvo dar romantiskiau wub.gif dar po 3 menesiu mes susituokem, tai, be abejo, buvo irgi labai jaudinanti akimirka, bet ne del to, kad dvejociau - ne akimirka nedvejojau, buvau absoliuciai tikra, kad to noriu wub.gif ir dabar nesigailiu savo sprendimo wub.gif saunuoliukas mano vyras, kad taip vietoje ir laiku padovanojo man ta aukso ziedeli rolleyes.gif

Niu klausyk, juokas... Pas mumis irgi tie patys terminai thumbup.gif O vieta buvo apsnigtas pušynas, pavakarys, spontaniškai iš šakelės susuktas žiedelis... rolleyes.gif Nors ir ne auksas, ir ne žvakių šviesa, bet vistiek faina wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 05 28, 14:09)
Niu klausyk, juokas... Pas mumis irgi tie patys terminai thumbup.gif O vieta buvo apsnigtas pušynas, pavakarys, spontaniškai iš šakelės susuktas žiedelis... rolleyes.gif Nors ir ne auksas, ir ne žvakių šviesa, bet vistiek faina wub.gif wub.gif wub.gif

Pas mus buvo vieta parinkta padal mano busima pavarde laugh.gif nepaaiskinsiu, bet gavosi thumbup.gif tik tada, kai ten nuejau, supratau clap.gif o jis jaudinosi, vargsiukas... dar eilerasti man deklamavo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O mums tai kurioziskai gavosi... Prie kapiniu, svieciant pilnaciai, pries dvylika... biggrin.gif biggrin.gif Tiesiog lydejo mane namo (gyvenau prie kapiniu), pakele aukstai aukstai beveik iki to pilno menulio biggrin.gif , ir spontaniskai ispyskino susijaudines visa tirada laugh.gif Nu gal ir ne itin romantiska buvo, bet vistiek istekejau biggrin.gif
Atsakyti
o man buvo kiek kitaip - man mano brangusis pasipirso po metu draugystes - padovanojo suzadetuviu zeideli wub.gif wub.gif wub.gif as ji aisku priemiau (ta ziedeli), bet del vestuviu sakiau palaukti - nebuvo kur skubeti. wink.gif wink.gif apsigyvenom kartu, prabego kokie 2 metai - tada atostogavom, nieko neveikem, voliojomes lovoje, ir kazkuriam (net nepamenu biggrin.gif ) kilo mintis nesti pareiskimus - per pusvalandi susiruosem ir iskurem... po to visa nakti planavom vestuves ir svajojom, kaip nuostabu bus wub.gif
Atsakyti
O man maniskis pasipirso labai netiketai, Valentino dienos proga gavau as bilieta i Paryziu, ten prie boksto po vakarienes jis man ir pasipirso biggrin.gif Mes vienas kita zinojom apie pusmeti tada, todel su vestuvem truputeli laukem, gal ir del manes, as norejau mokslus cia pabaigt, tad pareiskiau, kad nera skirtumo ar ta vasara, ar po metu, kai baigsiu laugh.gif Tai vat as ir baigiu...mokslus ir viengungystes dienas laugh.gif
Atsakyti
na, as jau buvau rasius sia tema, tai tieiog nukopijavau savo pacios atsakyma tongue.gif

apie vestuves jau kalbejome kuri laika, tiksliau nusprendem kad tuoksime po metu draugystes. kadangi musu sukaktis vasaros gale, naturalu, kad vestuves planavom dar po metuku, kai bus vel vasara. zinojom, jog dideliuose miestuose problema gauti trokstama diena vasaros metu. tai vis mastem kadagi nesti tuos pareiskimus. tai stai vasari, kuomet buvo kaip tik 1.5 metu kaip draugaujam. skambina maniskis man i darba per pietu pertrauka, ir lyg nei is sio nei is to sako, kad mum reiktu kuo greiciau apreiskimus nunest, nes paskui rimtai negausim tos savo issvajotosios liepos 17. as tik nusijuokiau ir atsakiau, kad nezinau nei kokiu dokumentu reikia, nei kada tas CMB dirba. maniskis sako, as tau perskambinsiu, ir padeda rageli. paskambina po 10 min ir ispila, kad CMB dirba tik antradieni ir treciadieni iki 16 val, reik paso. aisku, dokumentu su savim nesinesioju. o buvo kaip tik antradienis. tai maniskis ir sako "nesam ryt, pasiprasyk isleidziama per pietus".
na gerai, susitikom treciadieni per pietus, nuvaziavom, nuejom i rotuse, o ten eile. sedim, laukiam, ziurinejam kaip tuos prasymus rasyt. ziuriu, kad mano brangiausiasis labai keistas, ne toks kaip visada. pagalvojau, kad del tu pareiskimu, nes ir as lyg ne savam kaily buvau staiga, mano brangiausias klaupiasi ant keliu vidury rotuses, istraukia raudono sirdeles formos dezute, ima kalbeti kokia as nuostabi ir kaip jis be manes gyvent negali ir klausia ar as tikrai uz jo tekesiu aisku, atsakiau taip.

turbut jei ne jis, pareiskimu dar nebutume nunese koki menesi. pasirodo, jis taip dege nunesti pareiskimus, nes norejo rotusej man pasipirsti ir kito preteksto manes ten nusivesti nerado. mes su juo salia rotuses pirma karta ir susitikom
Atsakyti
mes jau kartu gyvenom. viena vakara mano brangusis sako: pazadek padaryti tai, ko paprasysiu. nu sakau, kaip as dabar galiu pazadeti, nezinodama ka pazadu. lauziausi, lauziausi, kol pazadejau. tada jis uzmove man ziedeli ir paprase buti jo zmona wub.gif
taigi pasizadejau jam anksciau nei jis man pasipirso doh.gif
Atsakyti
As irgi apie tai buvau rasiusi. Stai tokia mano istorija smile.gif :

Sitos dienos tikrai niekada nepamirsiu wub.gif Tai atsitiko Kaledu ankstyva ryta. Buvom pas mano tevus ir tradiciskai dar austant puolem po eglute ieskoti dovaneliu. Beje, tai buvo pirmos musu Kaledos kartu. Susigriebiau visas man skirtas dovanas ir ramiai atsisedusi ruosiausi ispakuoti jas. Kazkodel pirmiausia paemiau mazyti raudona maisiuka. Atidariau, o ten - dezute. Atidariau dezute ir ziuriu - ziedas! Suglumusi puoliau dairytis i visas puses, ir tik viena mintia man nedave ramybes - kaip reaguoti? Ka cia reiskia? Bet nespejau nieko sugalvoti, kai mano vyras atsistojo priejo ir tevu bei sesers akivaizdoje paklause, ar sutinku buti jo zmona Net nesusimasciusi atsakiau, kad zinoma. Namiskiai sedejo nesuprasdami, kas vyksta, nes mano vyras nelietuvis (estas), tik suvoke, kad jei jau zieda uzmove, tai prislybos matyt! Ta pacia diena isvaziavom i Estija, kur musu lauke vyro namiskiai pasiruose sventini kaledini stala. Pries susedant prie stalo, vyras paeme mane uz rankos ir pasake, mes turim jums kai ka pasakyti. Na, ir pasakem Mama su seserim apsiverke is dziaugsmo, eme mus sveikinti, veliau ir draugai bei gimines prisijunge. Tad situ Kaledu neuzmirsiu visa gyvenima Dar ir dabar dziaugsmo asara nubega, kai pagalvoju, ko tik mylimas vyras nepadaro del mylimos moters wub.gif

Atsakyti
Jo gražios tavo piršlybos. Pavydžiu tau. O mano būsimasis nieko tokio nesugalvojo .Kitaip sakant iki vestuvių aš jį prikalbinau. Keista aišku...
Atsakyti
Visos pasakoja savo gimdymo istorijas, apie vestuves...Man šiuo metu aktualiausios piršlybų istorijos:) Kaip jūsų gyvenime tai įvyko? Gal buvo kokių "crazy" piršlybų.Ačiū už atvirumą smile.gif
Atsakyti