Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nudistai
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pangasija
QUOTE(Ašara @ 2007 03 22, 11:09)
Man tai būtų nemalonu ir net šlykštoka aplink matyt visokius senų vyrų ir moterų kūnus. Brrr...
*

palauk kol pati pasensi blink.gif
Ašara
Tai jau tikrai įvertinsiu savo išvaizdą ir nesistaipysiu visa perkarus,persenus pliaže nei su maudymosi kostiumu, nei tuo labiau nuoga.
Heilė
QUOTE(teeny @ 2007 03 17, 21:34)
Siais metais neringoje buvau moteru pleze, tai moteriske tokia pagyvenus su savo visu "turtu" t.y nemenka krutine, ir seip stambaus sudejimo ten savo tvarka ivedinet bande..

Nu nežinojau, kad jau deginimosi sezonas šįmet atidarytas... mirksiukas.gif Ir kad Neringoje jau pliažai pilni biggrin.gif

QUOTE(Ašara @ 2007 03 22, 13:08)
Tai jau tikrai įvertinsiu savo išvaizdą ir nesistaipysiu visa perkarus,persenus pliaže nei su maudymosi kostiumu, nei tuo labiau nuoga.
*

Aha, visi taip sako - o jau aš tai niekada to ar ano. lotuliukas.gif Ir tas mielas NIEKADA dažniausiai ima ir ateina smile.gif (netaikau tamstai asmeniškai, galbūt, tu ištikrųjų pasenus sėdėsi kambary, bijodama save išvest į karštį, nes juk senas kūnas ir aprengtas, o dar vasarą, nelabai jau estetiškai atrodo)
Kate Mice
QUOTE(Ašara @ 2007 03 22, 12:09)
Man tai būtų nemalonu ir net šlykštoka aplink matyt visokius senų vyrų ir moterų kūnus. Brrr...
*

yra ir jaunų,kurios neprisižiūri,o ir senas susiraukšlėjęs kūnas nėra kažkoks baisus cool.gif visi to sulauksime....
QUOTE(Dios @ 2007 03 22, 13:23)
palauk kol pati pasensi  blink.gif
*

kažkada moterys svajodavo mirti jaunos,kad niekas jų nematytų senų ....
QUOTE(Ašara @ 2007 03 22, 14:08)
*

čia yra elementari diskriminacija,negi negali apkūnus senas žmogus nuogas paplūdimyje,tam skirtoje vietoje gulėti.
GalBut
Pažystu vieną nudistę...susitinku kas vakarą lovoj...reiškia jie man patinka...
Ikulia
kiekvienam savo...man nepatinka ir netinka...bet, cia mano subjektyvi nuomone ax.gif
Joa
Ar man patinka? Ne. Ypac vyrai neestetiskai atrodo. Bet toleruoju
black woman
laisvi žmonės ir tiek. man nemaišo. priešingai smile.gif
cover_girl
į tokius pliažus neinu laugh.gif bet jie man ir nemaišo
FataMorgana
Gerai nudistams jei jiems tai gerai - man is salies tai nera malonu schmoll.gif
Alta
Buvau nudistų pliaže Juodkrantėj ir man labai patiko. Šalia mūsų (pagarbiu atstumu) apsistojo vokiečių ir rusų šeimos. Buvo smagu kasdien sutikti tuos pačius žmones. Nors mano kūnas netobulas, bet aš nesigėdijau, nekompleksavo ir mano dukra, nes nuo mažens ją pratinom, kad nuogybė nėra tabu. Gal mums pasisekė, bet nematėm, nei besižargstančių moterų, nei įkyriai savo "grožybes" demonstruojančių vyrų.
Alegra
Man tie pliazai nemaiso, bet pati nenoreciau ten su savo grozybemis buti biggrin.gif Jau taip nuziurineja vyrai su maudimukais moteris, kas butu su nuoga? biggrin.gif Dar pamatytum ko nereikia pamatyt lotuliukas.gif Cia tie nudistu pliazai-atsiputusiems zmoniems. Man patinka grozis, o ten "visokiu groziu" pamatytum-nori ar nenori lotuliukas.gif Atsimenu Palangoj bobule pasiimdavo i moteru pliaza, nu bet visokie nuokrypos is uz krumeliu spoksodavo biggrin.gif Yra kitokiu budu atsipalaiduot.. mirksiukas.gif Bet cia tik mano asmenine nuomone ir niekam jos nepersu rolleyes.gif
domomama
na man irgi nemaiso, bet i juos neinu schmoll.gif
coliukee
i tokius pliazus neinu biggrin.gif bet jie man ir nemaiso
ragama
Aš tai nieko prieš nudistus.Kadangi pati jau 15 metų Klaipėdoje gyvenu,esu pliažuose visko mačiusi.Jau apie 10 metų važiuojame tik į naujos Smiltynės pliažą.Ten ir ramiau,žmonių mažiau.Paeiname toliau į Juodkrantės pusę ir beveik tuščia.Aš save laikau jau sena karve,man jau 35,be to figūra neideali.Todel visada bunu su apatine maudymuko dalimi.Sūnus jau12 metų,bet kadangi nuo mažens priprato,tai jam tai atrodo normalu.Juk ,sako,visi žino apie viską,o slepia.Žinoma jie su vyru glaudžių niekada nenusimauna.Tik mano vyras labai siunta ,kai mato nudistų pliažuose arba šalia jų nuogus vyrus,atėjusius vienus ir išvertusius savo gėrybes.Sako,kad poras visada supranta,bet kad vyras vienas taip gulėtų.Sako tik automato reikia.
Jergus
tema, kur visi apie toleranciją (arba ne) nudistams šneka:)
prieš savaitę žiūrėjau prancūzų filmą, vadinasi, rodos "tekstilė". Moteriškė (ištekėjus, turinti du vaikus) nusiperka namą-vasarnamį saloje, jame nepabuvojus, na, labai jau geros sąlygos buvo smile.gif Plaukia ji į tą salą su vaikais, kateris pilnas saliečių, sala artėja - gyventojai vienas po kito sutartinai ima nusirenginėti - sala, pasirodo, ištisas nudistų rojus bigsmile.gif Nudistai pliaže, nudistai gatvėse, nudistai parduotuvėje, visoj saloj ne nuogi - tik ji ir jos vaikučiai ax.gif Filmas taip pat - apie toleranciją-netoleranciją, tik iš kitos pusės. Vietiniai ją įžeidinėja, pravardžiuoja "tekstile", parduotuvėj kūningos nuogalės be paaiškinimų ją nustumia nuo kasos, į eilės galą unsure.gif Kaip tokiam rojuj suktumėtės? biggrin.gif
PalaimaG171
jai buciau geros figuros,pasakyciau kad normalu.bet kai laksto nutyse papai ir varpos tai jau nekoks vaizdelis
bambyte
man ir netrukdo..tik aishku noretusi jei jau uzmatei tai estetishku vaizdu...bet kaip sakoma kam nepatinka tie neina ir neziuri...
litavkasam
Kol dar nebuvau, tai nemaišo biggrin.gif pati tai tikrai neičiau, net nežinau kodėl, gal kompleksuoju g.gif Na tikrai, nemalonu net pagalvoti blush2.gif
dori
man jie nemaišo, bet pati nedrįsčiau.
jurgita_111
man nudistai netrukdo...
Lina_S
Aš nieko prieš nudistų paplūdymius, tačiau net ir juose būnu su maudimosi kostiumėliu, kažkaip pačiai nedrąsu bei kažkaip nemalonu... blush2.gif
vanile21
niekada jame nebuvau, bet noreciau. tik gal ne lietuvoj g.gif
Gubernija
QUOTE(vanile21 @ 2007 05 03, 18:49)
niekada jame nebuvau, bet noreciau. tik gal ne lietuvoj  g.gif
*

as irgi taip maniau, kad noreciau, bet ne Lietuvoj
o vat buvau Turkijoje ir Egipte ir neradau kur eit, nes ten vieshbuchiai aptverti ir juose bendras plazas..... bet shiaip ten daug buvo ir shiaip nuogaliu, pati nedrisau taip akivaizdziai prie visu ....
Amaya
Man irgi nuogaliai nemaišo, bet kaži ar pati deginčiaus g.gif Ko gero pritrūktų drąsos man smile.gif
Kajune
Nieko prieš neturiu, bet pati tai schmoll.gif
Elmiko
Nieko prieš neturiu juos,bet pati nesiryžčiau schmoll.gif
nainaa
As tai noreciau,bet nzn ar idrisciau LT papludimyje degintis g.gif blush2.gif siaip praeita vasara buvome su vyru Palangoje,tiksliau siek tiek uz Palangos kempinge.Sugalvojome eiti iki tilto,nes tolumoje mateme.Na ir visai netycia...priejome vyru,o veliau ir moteru nudistu pliazus. doh.gif Buvau gerokai nustebusi,nes galvojau,kad ju jau nebera.... unsure.gif tai tik praejome,juk nepradesi kiekvieno atsiprasineti,kad sorry nemaneme,kad jus cia nuogi busite ar galime praeiti pro jus? blush2.gif biggrin.gif
bamboske
siais laikais net nereikia eiti i nusditu vietas...... su vyru praeita vasara buvom turkijoj..na ir zinoma plezinomes kiek tik galejom biggrin.gif o vaizdeliu prisiziurejau..net keista pagalvoti,jog turkija islamiska valstybe... bet tas skirtumas tarp moteru kurios vaiksto labai prisidengusios ir pleze pusnuoges yra didelis... laaabai daug pusnuogiu buna turisciu pvz is svedijos(dabar ten gyvenu) ir nesvarbu koks kunas,atsiprasau..buna nutyse,nukare,ryskiai rozines spalvos...papukai.. 4u.gif neimanoma ju nepastebeti..sedi ant smeliuko,eina i vandeli,zaidzia tinklini-tik su triusikeliais blink.gif
nors as savo kunu ir nesiskundziu bet gyvenime tikrai taip nevaiksciociau doh.gif

o buna ir vaiku ir vyresnio amziaus zmoniu...pagarba ir geda karkur dingsta..o gaila verysad.gif
Karklas
O man visai patinka nudistų pliažas.Ankšiau,kai buvau jauna, kažkaip gėda būdavo ten eiti blush2.gif .O dabar su vyru ir vaikais visada einam i nudistų pliažą.Jis yra ir Šventojoj, ir Palangoje. Palangoj reikia labai toli eiti,tai mes dažniausiai važiuojam su dviračiais.Labai patinka,kad žmonių ten nebūna daug,visi retai išsibarstę,toli vieni nuo kitų.Galima ir gražiai įdegti, ir su šeima pabūti thumbup.gif .Na, tinklinį žaisti gal ir nelabai patiktų g.gif
Niutsi
Manau nieko čia blogo, tiesiog toks žmonių gyvenimo būdas ir pasirinkimas smile.gif 4u.gif Aš manau, tokie žmonės išties yra drąsūs - aš taip negalėčiau... blush2.gif Nebent, būčiau 100 procentų patenkinta savo išvaizda, o taip tai man ir su maudimukų gėda pliaže... verysad.gif
zuvyteee
Neko blogo tame nematau,jaigu jiems taip norisi,tai šaunuoliai, kad išdrysta.Aš taip negalėčiau ir man nudistai netrukdo
samone
Tai žmonių pasirinkimas, kurį toleruoju
Pangasija
va geriau pasakykit, dėl ko bobos moterų pliaužuose tokios agresyvios?
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia blink.gif
samone
Vat ta agresija ir aš nesuprantu iš kur.
vaižgantė
Man nudistai gyventi netrukdo. Turim mokytis tolerancijos ir priimti visus, kad ir kaip jie bemąstytų.
Ugn*Ine
Nieko prieš nudistus neturiu, norėčiau ir pati būti tokia drąsi ir nesidrovėti taip kaip jie blush2.gif
Karklas
QUOTE(Dios @ 2007 05 20, 10:04)
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia  blink.gif
*

Manau todėl,kad tai dažnai vyresnio amžiaus moterys,kurioms gėda,kad jas kažkas nuogas mato.Nori jaustis saugios, o dažnai ten būna specialai slampinėjančių iškrypėlių. O pyksta po to ant visų. Jaunos merginos niekada nereaguoja į praeinančius vyrus.
gintaryte1
as nieko pries nudistus neturiu.jei zmonem taip gerai,toks ju gyvenimo budas tai tegul sau ir gyvena,nieko blogo tame nematau
Latelle
Man asmeniskai nepatinka nudistai,bet neinu ten ir tiek.... buvau karta su draugu kompanija-prabuvau su maudymke,draugai irgi,tai ko ten ejo??? Seni diedai strapalioja su savo suvytusiais....fu.....neestetiska
Karklas
QUOTE(Latelle @ 2007 05 23, 15:38)
Man asmeniskai nepatinka nudistai,bet neinu ten ir tiek.... buvau karta su draugu kompanija-prabuvau su maudymke,draugai irgi,tai ko ten ejo??? Seni diedai strapalioja su savo suvytusiais....fu.....neestetiska
*

Tikrai,tai ko ten ėjote ???? O mato kiekvienas ten tai,ką nori.Kai kurie tik suvytusius....
geltonakemega
Man jie netrukdo,jei jiems taip gerai,tai man tuo labiau biggrin.gif
madam Taro
QUOTE(PalaimaG171 @ 2007 04 19, 14:34)
jai buciau geros figuros,pasakyciau kad normalu.bet kai laksto nutyse papai ir varpos tai jau nekoks vaizdelis
*

Tai vat ir pasistoja klausimas - a ko ten žmonės aina - ar gražias figūras demonstruot, ar tiesiog...pailsėti be rūbų. g.gif Geriausia būtų, jei prie nusdistų pliažo kabėtų užrašas: įleidžiami/-os tik su stačiais papais ir ....va....pomis. bigsmile.gif

QUOTE(Dios @ 2007 05 20, 11:04)
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia  blink.gif
*

Na, nežinau, man rodos, viskas priklauso nuo pačių įgrybavusių į svetimą teritoriją elgesio. g.gif Pamenu, kai buvau jauna ir daili ( bigsmile.gif ) su draugu nuogi deginomės toje pačioje Nidoje, nudistų pliaže. Pasideginom ir nutarėm išsimaudyti, o man krantas nelabai patiko, tad paėjome truputį šonan. Beeidami net nepastebėjom, kad iš kažkur atsirado nemažai solidaus amžiaus nuogų damų. biggrin.gif Na, mes, vienos, tokių didingų gabaritų moteriškės, paprašėm, kad, kol maudysimės, pasaugotų mūsų drabužius, ana tik linktelėjo ir....sutiko. Žodžiu, pasimaudėm, pakrykštavom ir tik išeidami supratom, kad buvom moterų pliaže. blink.gif lotuliukas.gif Tačiau anei viena net nepyptelėjo. biggrin.gif
Man netrukdo nei nudistų, nei moterų, nei bendri pliažai. Tiesiog yra ribos ir jų reiktų laikytis. Ir tik nuo aplinkinių geranoriškumo priklauso ar nekils kokių nors tarpliažinių konfliktų - juk žmonės linkę susivienyti ir ginti "savo teritoriją". biggrin.gif
Latelle
QUOTE(Karklas @ 2007 05 23, 17:28)
Tikrai,tai ko ten ėjote ???? O mato kiekvienas ten tai,ką nori.Kai kurie tik suvytusius....
*

Nu atsiprasau,as is viso ten geriau buciau nieko nemacius,bet kai pradeda lakstyti pries nosi makaluodamiesi specialiai,kad demesi atkreiptu.O suvytusius man maziausiai norisi matyti. Man atrodo dauguma ten lankosi ekshibicionistai,kurie megsta demonstruoti savo kuna,bet kokiame stovyje.
Karklas
QUOTE(Latelle @ 2007 05 24, 16:21)
Nu atsiprasau,as is viso ten geriau buciau nieko nemacius,bet kai pradeda lakstyti pries nosi makaluodamiesi specialiai,kad demesi atkreiptu.O suvytusius man maziausiai norisi matyti. Man atrodo dauguma ten lankosi ekshibicionistai,kurie megsta demonstruoti savo kuna,bet kokiame stovyje.
*

Labai įdomus požiūris g.gif .Manau tikrai geriau tau ten neiti.Mes dažnai lankomės tokiuose pliažuose,bet niekada niekas po nosim specialiai nesimakalavo.As visada ten matau atsipalaidavusius žmones,kurie kitų net nepastebi ir tikrai niekam į akis nelenda.Tiesiog gal tau taip papuolė.Iškrypėlių visur pasitaiko mirksiukas.gif
liepmede
man taip pat patinka degintis ir maudytis nuogai. zymiai graziau, kai nusirengusi esi visa lygiai idegusi smile.gif
Viesulas
as ir gal noreciau i ta nudistu pleza nueiti, bet kad man pasistoja.Kai pasensiu gal tada kada nors nueisiu.
Opdum
man tas pat kaip žmones buna su ar be maudimuko,bet aš negalečiu schmoll.gif
eladzius
jei jiems gerai ,ir man gerai tongue.gif
haneriete
As nesilankau niekada bendruosiuose papludimiuose, nes negalima ten pailseti. Seniai labai buvau, bet man isimine tik geriantys ir visaip demesio reikalaujantys vaikinai. Todel visada vaziuoju i moteru papludimi. Geriausiai anksti ryte, i Smiltyne, kai kitos dar tik budinejasi, tada galima geriausiai pailseti.
O jei noriu vaziuoti su draugu, tai labai mielai rinkciausi nudistu papludimi. Manes netrikdo kitu nuogumas ir as pati nesigedyju buti nuoga. Buvom ne viena karta jau, bet dazniausiai mes bunam nuogi, o aplink tik maziau nei puse nuogu. Kiti susirenka siaip pavepsoti... Man todel nepatinka. Jei jau visi, tai galetu saziningai issirengti visi ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.