Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Manau nieko čia blogo, tiesiog toks žmonių gyvenimo būdas ir pasirinkimas smile.gif 4u.gif Aš manau, tokie žmonės išties yra drąsūs - aš taip negalėčiau... blush2.gif Nebent, būčiau 100 procentų patenkinta savo išvaizda, o taip tai man ir su maudimukų gėda pliaže... verysad.gif
Atsakyti
Neko blogo tame nematau,jaigu jiems taip norisi,tai šaunuoliai, kad išdrysta.Aš taip negalėčiau ir man nudistai netrukdo
Atsakyti
Tai žmonių pasirinkimas, kurį toleruoju
Atsakyti
va geriau pasakykit, dėl ko bobos moterų pliaužuose tokios agresyvios?
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia blink.gif
Atsakyti
Vat ta agresija ir aš nesuprantu iš kur.
Atsakyti
Man nudistai gyventi netrukdo. Turim mokytis tolerancijos ir priimti visus, kad ir kaip jie bemąstytų.
Atsakyti
Nieko prieš nudistus neturiu, norėčiau ir pati būti tokia drąsi ir nesidrovėti taip kaip jie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 20, 10:04)
va geriau pasakykit, dėl ko bobos moterų pliaužuose tokios agresyvios?
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia  blink.gif


Manau todėl,kad tai dažnai vyresnio amžiaus moterys,kurioms gėda,kad jas kažkas nuogas mato.Nori jaustis saugios, o dažnai ten būna specialai slampinėjančių iškrypėlių. O pyksta po to ant visų. Jaunos merginos niekada nereaguoja į praeinančius vyrus.
Atsakyti
as nieko pries nudistus neturiu.jei zmonem taip gerai,toks ju gyvenimo budas tai tegul sau ir gyvena,nieko blogo tame nematau
Atsakyti
Man asmeniskai nepatinka nudistai,bet neinu ten ir tiek.... buvau karta su draugu kompanija-prabuvau su maudymke,draugai irgi,tai ko ten ejo??? Seni diedai strapalioja su savo suvytusiais....fu.....neestetiska
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 23, 15:38)
Man asmeniskai nepatinka nudistai,bet neinu ten ir tiek.... buvau karta su draugu kompanija-prabuvau su maudymke,draugai irgi,tai ko ten ejo??? Seni diedai strapalioja su savo suvytusiais....fu.....neestetiska


Tikrai,tai ko ten ėjote ???? O mato kiekvienas ten tai,ką nori.Kai kurie tik suvytusius....
Atsakyti
Man jie netrukdo,jei jiems taip gerai,tai man tuo labiau biggrin.gif
Atsakyti