Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

QUOTE(solveiga @ 2008 09 09, 19:36)
as irgi nesuprantu tokiu...  g.gif

a ko čia nesuprasti, gal jos moterų pleže jaučiasi kur kas saugiau nei bendrame, ir nematau reikalo stebėtis rolleyes.gif
Atsakyti
Nudistai taip pat negali suprasti tų, kurie specialiai ateina į nudistų pliažą, net gi šeimomis, bet nenusirengia. Ypač taip mėgsta elgtis jaunimas, porelės. Yra tokių nudistų - tvarkdarių, kurie daro tvarką ir veja lauk tokius nenusirengėlius, arba liepia nusirengti.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 09, 23:58)
Nudistai taip pat negali suprasti tų, kurie specialiai ateina į nudistų pliažą, net gi šeimomis, bet nenusirengia. Ypač taip mėgsta elgtis jaunimas, porelės. Yra tokių nudistų - tvarkdarių, kurie daro tvarką ir veja lauk tokius nenusirengėlius, arba liepia nusirengti.

gal jiems tiesiog pirmakart nejauku imt ir issirengt g.gif , as tai pvz, niekad tokiam pliaze nebuvau ir kzk speju nejauku butu pirmakart blush2.gif ...o dar jei cia taip iskart pripultu, isvytu ar lieptu nusirengt, matyt, daugiau ir neiciau ten biggrin.gif
Atsakyti
As su vyru ir suneliu esame nudistai smile.gif O buvo taip, viena diena nuvaziuojam kaip visada prie juros(i Nemirseta) i "savo" pliaza, o ten, tiek daug zmoniu, nera nei kur laisvai atsigulti, o dar mes su mazu suneliu, jam tik 3menesiai, o triuksmas doh.gif Ziurim, ten toliau, uz koki 10 metru tuscia, vienas kitas zmogelis, nudistu zona, vyras sako, einam ten, pabandysim blush2.gif Tai nuo tos dienos, (jau greit 8metai) esam nudistai, pirma diena aiskus, buvo nejauku, o po to apsipratom thumbup.gif Tokiose vietose, yra daug ramiau, nera triuksmo, patogu, nereikia renginetis smile.gif Dabar gyvenam uzsienyje, tai ir cia, tik i nudistu pliazus einam, o kai vasarele baigiasi, sekmadieniais nudistu baseina lankom su saunom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(soritena @ 2008 09 11, 10:41)
sekmadieniais nudistu baseina lankom su saunom  thumbup.gif

oho pasirodo dar ir tokių yra bigsmile.gif
Atsakyti
Nu man tai super thumbup.gif Fantastika maudytis be tu slapiu skuduru,tiesiog jautiesi susiliejus su gamta,labai naturaliai thumbup.gif Tiesa,nudistu pliazuose nesu buvusi,nes atostogaujam paprastai nuosaliose vietose ir tokiu ten nera,bet paejus toliau nuogaliu buna smile.gif Jei yra proga tai visad stengiuosi be maudymkes pasipliuskenti thumbup.gif Sia vasara vyresne dukra irgi su drauge be nieko ezere pasimaude,tai sake nerealu thumbup.gif Mazike dar nedrista,bet jos amzius dabar toks kai nesinori savo kuno niekam rodyti,na,nors jau man moralu nebesako,tiesiog stengiasi nematyti smile.gif
Atsakyti
Jeigu savoje vietje, savuose remuose ir jokio issisokimo, tada nieko pries smile.gif
Atsakyti
[QUOTE]Priimtina,ir gerai,kad galima rintis smile.gif Labai smagu maudytis nuogai,pries eleta metu pati ten buvau,bet gabar tureciau pilva susikudint blush2.gif ,nes negraziai atrodo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(solveiga @ 2008 09 09, 20:36)
as irgi nesuprantu tokiu...  g.gif

[COLOR=deeppink]Na matai jei pilvas nudribes,ar dar kazkokie lasiakai drimba,tai ir eini imoteru,nes ten bent su atskira maudimke gali but,bendrame nejauku butu. ax.gif
Atsakyti
maniškis tai tikras nudistas, namie nuogas vaikšto ir pan blink.gif blush2.gif , į pliaža nudistu neinam vien todel, kad nlb man priimtina doh.gif blush2.gif , jis tai visad pasiulo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryttte @ 2008 09 11, 21:53)
maniškis tai tikras nudistas, namie nuogas vaikšto ir pan blink.gif  blush2.gif , į pliaža nudistu neinam vien todel, kad nlb man priimtina doh.gif  blush2.gif , jis tai visad pasiulo lotuliukas.gif

jei po namus pavaikšto nuogas tai jau nudistas hihihi.gif
Atsakyti
žiūriu tokie geri atsiliepimai apie tuos pliažus, net sudomino, gal verta išbandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sincerity @ 2008 09 11, 22:27)
žiūriu tokie geri atsiliepimai apie tuos pliažus, net sudomino, gal verta išbandyt  4u.gif

žinoma kad verta thumbup.gif
Atsakyti