Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Nesuprantu nudizmo pačio tikslo. Čia pliaže lygiai įdegt? Kad oda pakvėpuotų? Ar pasidemonstruoti, save parodyt/į kitus pažiūrėt? Gal galit konkrečiai kas nors įvardint tikslą, kurį pasiekt reikia visiškai apsinuoginti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 03 birželio 2009 - 20:04
QUOTE(solo @ 2009 06 03, 20:59)
Nesuprantu nudizmo pačio tikslo. Čia pliaže lygiai įdegt? Kad oda pakvėpuotų? Ar pasidemonstruoti, save parodyt/į kitus pažiūrėt? Gal galit konkrečiai kas nors įvardint tikslą, kurį pasiekt reikia visiškai apsinuoginti?


Perskaitykit temą ir suprasit.
Ir kad lygiai įdegt, ir kad oda pakvėpuotų, ir kad niekas svetimas už pusmetrio negulėtų, ir kad laisvam , kaip kosmose pasijausti. Labai mėgstame su MB Smiltynės nudistpliažį.
Rekomenduoju ir Jums 4u.gif
Atsakyti
As tai nieko pries, tik nesuprantu kam?na nezinau to ju judejimo istorijos, galbut ir turi kokiu viesuju tikslu... g.gif
nes galima juk kelis lopinelius medziagos uzsidet del padorumo, ir bus tas pats... g.gif
Atsakyti
Na tai lygiai taip pat galima paklausti: O kam dėtis tuos kelis medžiagos lopinėlius, jei galima ir be jų biggrin.gif
Vieniem vienaip patogiau, kitiem kitaip, todėl ir padaryti atskiri pliažai, kad vieni kitiems netrukdytų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 06 03, 23:21)
Na tai lygiai taip pat galima paklausti: O kam dėtis tuos kelis medžiagos lopinėlius, jei galima ir be jų  biggrin.gif 
Vieniem vienaip patogiau, kitiem kitaip, todėl ir padaryti atskiri pliažai, kad vieni kitiems netrukdytų  mirksiukas.gif


Be ju jau nepadoru mirksiukas.gif o su jais viskas tvarkoj, kad ir tas pats gaunas g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 06 03, 23:00)
As tai nieko pries, tik nesuprantu kam?na nezinau to ju judejimo istorijos, galbut ir turi kokiu viesuju tikslu... g.gif
nes galima juk kelis lopinelius medziagos uzsidet del padorumo, ir bus tas pats... g.gif



Žinok, aš irgi nežinau jokios judėjimo istorijos...man patinka degintis ir maudytis nuogai , lygiai įdegti ir turėti apie save daugiau erdvės...ir abejoju, ar nors viena iš šitos temos, lankanti nudistus labai jau domėjosi jų judėjimu... tongue.gif
O su keliais lopinėliais tektų bendram pliaže stumdytis....o kam, jei gali geriau??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 04 birželio 2009 - 07:59
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 06 04, 08:59)
Žinok, aš irgi nežinau jokios judėjimo istorijos...man patinka degintis ir maudytis nuogai , lygiai įdegti ir turėti apie save daugiau erdvės...ir abejoju, ar nors viena iš šitos temos, lankanti nudistus labai jau domėjosi jų judėjimu... tongue.gif
O su keliais lopinėliais tektų bendram pliaže stumdytis....o kam, jei gali geriau??

Aš labai panašiai mąstau mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kam patinka tas tegu eina i nudistu pleza ir ten guli kaip nori ten ir ras bendraminciu. Bendram nenoreciau tokiu matyti o pati neturiu tobulos fyguros kad je viesai demonctruociau pris kitus.
Atsakyti
QUOTE(Keridwen @ 2009 05 22, 17:29)

Ir šiaip įsivaizduokit savo savijautą, jei  ten susitinkate savo viršininką. Ar į akis jam tada žiūrėtumėt? smile.gif


Sakyčiau: Oo, viršininkas, be kaklaraiščio sunku pažint biggrin.gif
Atsakyti
nieko pries,bet ziauri kompleksininke esu,bet yra del ko,tai as tikrai neiciau,nei i moteru pliaza blush2.gif
Atsakyti
Pati sitaip turbut nenudistauciau, bet jie man netrukdo.
Atsakyti
Aš už, nes jie be kompleksų, o tokius žmones vertinu. Pati irgi progai pasitaikius, būtinai ten apsilankysiu.
Atsakyti