Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

QUOTE(Lolita123 @ 2009 09 06, 19:51)
man jie atrodo trenkti.. doh.gif


Kuom? Kad nesigėdija savo kūno, kaip dauguma čia?
Atsakyti
man jie irgi nerukdo,bet prie vaiku mazu tai nenoreciau kad begiotu nuogi zmones
Atsakyti
neteko buti nudistu pliaze bet visai noreciau,manau butu idomu lotuliukas.gif karta palangoj sedejom su draugais bare ir gurksnojom alu,ir staiga ieina vyras visam grazume kaip niekur nieko stovi sau eilei,alaus nusipirko ir sau ramiai isejo lotuliukas.gif nieko sau,man net paciai nemalonu pasidare,mamos maziems vaikams akis uzdenge iskarto,kai sis iejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marmelade @ 2009 09 09, 14:26)
neteko buti nudistu pliaze bet visai noreciau,manau butu idomu lotuliukas.gif karta palangoj sedejom su draugais bare ir gurksnojom alu,ir staiga ieina vyras visam grazume kaip niekur nieko stovi sau eilei,alaus nusipirko ir sau ramiai isejo lotuliukas.gif nieko sau,man net paciai nemalonu pasidare,mamos maziems vaikams akis uzdenge iskarto,kai sis iejo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



na, vienas dalykas - nudistu pliazas, kai visi aplink nuogi. Nepatinka - neini, taciau kas kita, kai nuogi zmones slampineja bet kur. Manau, kad pas mus visose srityse yra begalinis tolerancijos trukumas: o tolerancija turi buti is abieju pusiu, iskaitant nudista: juk yra zmoniu kuriems jo nuogas kunas nepriimtinas. Zodziu, viskam sava vieta ir laikas
Atsakyti
cia jau kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas...
Atsakyti
mums tai su vyru labai patinka i nudistu pliazus vaiksciot, bet kai gime dukryte tai manau to nebedarysim...nu kazkaip galvoju su vaikais gal nederetu.. g.gif bet siaip tai super thumbup.gif ir nidoj ir klaipedoj buvom thumbup.gif
Atsakyti
neinam ir neisim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2009 07 15, 17:24)
man taip pat jie netrukdo, netrukdo nei moterytes su celiulitu, nei susene diedukai. Nuogas kunas yra naturalu, nereiketu jo gedytis  smile.gif

nu jei jau turi celiulito tai negali degintis???? g.gif lotuliukas.gif nu cia idomiai lotuliukas.gif supratu kad tau tas netrugdo, bet siaip mintis labai idomi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niekada nebuvus tokiam pleže bet nieko prieš tuos žmones tikrai neturiu nes kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas kaip ir kur jis geriau jauciasi ar tai mudistu pležas ar bendras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2004 05 28, 15:09)
o kaip jums ar priimtinas deginimasis ir maudymasis nuogiems nudistu pliazuose?

Nematau tame problemos.
Atsakyti
Man tai gal ir nieko, bet MB rimbu nenuvaryčiau į tokią vietelę, labai jau jis pas mane konservatyvus ir savinykiškas, nu kaip čia į mane nuoga kažkas žiūrės.
O va moterų pliaže buvau, tai viena vaizdelį toooki mačiau, kad net bloga pasidarė, iki šiol pamenu. Einu pakrante, pasuku galva, o ten nuoga moterėlė kojų nagus karposi, prasiskietusi visas savo grožybes, nu tai kažkaip neestetiškai, feee. Aš suprantu, kad pas mane tas pats kas pas ja tarp kojyčių ir tai natūralu, nu bet šitaip skeryčiotis kur yra kitų, na kažkaip negražu ir neestetiška schmoll.gif
Atsakyti
Kažin ko taip tylu g.gif

Tai kas į Nidą šiais metais? smile.gif
Atsakyti