Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

O manaji eilerasti apie nudizma ir dar sita http://www.supermama...pic=6595&st=120
Uzciochino ir perskaite Grusnys - tuo viskas pasakyta laugh.gif
Atsakyti
vaje Smurkel.. thumbup.gif biggrin.gif laugh.gif

o sakyk, kaip gi jis tavo nicka taip gerai pazista??? o gal jis jau tapo tavo darbiniu pseudonimu?
Atsakyti
QUOTE (Mirtishe @ 2004 06 03, 13:49)
vaje Smurkel..  thumbup.gif  biggrin.gif  laugh.gif

o sakyk, kaip gi jis tavo nicka taip gerai pazista??? o gal jis jau tapo tavo darbiniu pseudonimu?

As juos buvau nukopinusi i wordini faila, kad galeciau persiust kolegei. Ja labai suzavejo mano poezija rolleyes.gif tad as jai parodziau ir kitus savo sedevrus forume. Kol ji palinkus skaite, iejo Grusnys. As foruma staigiai isjungiau. tada jis sako, davai staigiai rodai, kokius cia prikolus demonstruoji. Ai, skau, nieko tokio. Jis vis tiek neatstojo. Tada sakau, jog parodziau kolegei keleta savo kurybos eilerastuku ir tiek. Ir jis uzsimane paskaityt. Sakau, neduosiu, bo jie nelabai padorus tongue.gif . Manei, jis manes klause? pasikele wordinius failus (ju nespejau isjungt) ir garsiai perskaite. Viena laime, kad buvo geroj nuotaikoj tongue.gif Tai pazvenge, sako, oi, Smurka tu Smurka ir paspaude letena rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 03 birželio 2004 - 14:01
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif valio poetams bis.gif bis.gif bis.gif

praeita vasara pirma karta buvom nudistu pliaze, pirma karta nuejom tik su vyru, kita jau ir vaika pasiemem, ir nuo to laiko kazkaip i paprasta plaiza nesinori wink.gif
labai faina, guli sau nuogas, be visokiu skuduriuku, nueini maudytis, nieko slapio ant kuno nelieka, laisves pojutis thumbup.gif zodziu man patiko.

Atsakyti
...cia kiekvieno asmeninis reikalas,uz atskirus nudistu pliazus,tegu sau guli tie nuogaliai kiek nori,bet kaip viena karta salia musu atsigule,nuogas akiniuotis ir guledamas ciupinejosi,kasinejosi,tai jau laba diena,jokio cia man orginalumo blink.gif blink.gif - apsaukem,kad varytu,tai dar nepatenkintas buvo g.gif .....nezinau-yra tam tikros vietos nudistams,bet as savo vaiko niekada ten nevesciau ir nenoreciau,kad matytu nuogalius,paciam vaikui nejauku,na as nieko pries,bet man maloniau guleti pliaze su bikini........... tongue.gif
Atsakyti
O man tai patinka nudistintis.Praeita vasara,kazkaip uzklydom su vyru Nidoj i nudistu pliaza ir tingejom eit i "apsirengusiu'.Pabandem ir visai patiko,jokio diskomforto ir dar lygiai nudegem... thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau, aš turbūt nesiryžčiau į nudistų pliažą eiti degintis, tačiau pati pajaučiau, kaip malonu be drabužėlių saulutėje pabūti, jausti visu kūnu malonų lengvą vėjelį... Man vis tik labiau patinka nudizmas dviese... Kur nors tyliame pajūrio kampelyje, kur tik mudu... Taip, kaip praeitais metais ilsėjomės... Ir ne tik...
Atsakyti
Aš nieko prieš, bet , kad į mane žiūrėtų kiti, nenoriu, todėl , kai nuvažiuojam prie jūros, einam, ten, kur nėra žmonių visai.
Atsakyti
...........labai smagu,kad zmones gali jaustis be jokiu kompleksu!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Nudisciu pliazas thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit o Palangoj yra nudistu pliazas ir kur, i kuria puse pedinti? Atrodo ir moteru pliaza is centro iskele. Kur jis dabar?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2004 07 21, 15:17)
Sakykit o Palangoj yra nudistu pliazas ir kur, i kuria puse pedinti? Atrodo ir moteru pliaza is centro iskele. Kur jis dabar?

Moteru pliazas tai einant link Šventosios koki kilometra user posted image
O nudistu tai kur nezinau g.gif
Atsakyti