Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

be galo dekinga jolantai uz atsakyma, nes as galvojau kad visus 12 menesiu turi nevirsyti, o cia jei pusmeti gauni ismokas o kita pusmeti ne tai bendrai iseina per visus maziau nei po 525 o as galvojau kad man reiks visus metus laukt kai nebegausiu motinystes ismokos.
Atsakyti
Na, mano atveju paskutinę išmoką iš Sodros gavau 2010 12 mėn. Taigi įdomiai gaunasi pagal tokį įstatymą. smile.gif Taip išeitų, kad man reiktų kreiptis į Soc.rupybą 2012 m. sausį ir prašyti išmokos už 2011 m. (525 lt neviršys 1 šeimos nariui)?
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 09, 20:37)
Na, mano atveju paskutinę išmoką iš Sodros gavau 2010 12 mėn. Taigi įdomiai gaunasi pagal tokį įstatymą. smile.gif Taip išeitų, kad man  reiktų kreiptis į Soc.rupybą 2012 m. sausį ir prašyti išmokos už 2011 m. (525 lt neviršys 1 šeimos nariui)?

Jei 2010 virsijo 525 lt vienam seimos nariui,tai taip,nes ima praeitu metu pajamas.
Atsakyti
ar as teisingai supratau, jei as kreipiuos birzeli tai man ziures 2010-05 iki 2011-05 menesio, taip?
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 01 09, 20:51)
ar as teisingai supratau, jei as kreipiuos birzeli tai man ziures 2010-05 iki 2011-05 menesio, taip?

ne,ziures 2010 metu pajamas.Ziurint,kada vaikui 2 metukai sueina,pagal jusu vaiko data,tai jus jau si men galit tvarkitis,o jei jus norit tik nuo birzelio tvarkitis,tai vistiek ims 2010 metu pajamas ir jei priklausis ismokes uz visus 5 men ka jus negavot.Ten yra dar toks punktas,kad is 12 men ziuri iki prasymo pateikimo,bet nesu girdejusi,kad kam nors skaiciavo taip,as kreipiausi 2010 rugseji,nes rugpjuti 2 metukai buvo,tai ziurejo mano 2009 metu pajamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 09 sausio 2011 - 20:07
Sveikos mielosios..

Norejau pasiklausti gal ir jums taip yra nutike..
Siandien pasitikrinau sodroje duomenis ir tiesiog apstulbau.. mano vaiko ismoka sumazejo beveik simtu litu , nes padidejo pajamu mokescio suma .. kodel taipa atsitiko ir dabar gausiu maziau pinigeliu o mazyliui dar tik septyni menesiai sad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2011 01 12, 14:33)
Sveikos mielosios..

Norejau pasiklausti gal ir jums taip yra nutike..
Siandien pasitikrinau sodroje duomenis ir tiesiog apstulbau.. mano vaiko ismoka sumazejo beveik simtu litu , nes padidejo pajamu mokescio suma .. kodel taipa atsitiko ir dabar gausiu maziau pinigeliu o mazyliui dar tik septyni menesiai sad.gif g.gif

Kiekvienais metais taip buna,nes jie atskaiciuoja kazkoki mokesti ar NPD nepritaiko,kai deklaruosit pajamas savo,atgausit tuos pinigelius.
Atsakyti
QUOTE(*Sausutė* @ 2011 01 12, 15:54)
labai aciu uz atsakyma  4u.gif

Kiek atsimenu, Sodra netaiko NPD ir PNPD todėl, kad jie nežino visų jūsų metinių pajamų, o nuo to priklauso NPD dydis. O PNPD taip pat galima prisitaikyti deklaravus pajamas už 2010 m. Panašiai duomenys turėtų būti suvesti apie 2011 m. kovo mėn. smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytės ,norėčiau patarimo wub.gif
vyras nedirba nuo vasaros stovi darbo biržoje,šeimoje 3 vaikai, aš iki 3 metuku parašiusi pareiškimą darbe , ar norint kreiptis i soc skyriu reikia man stovėti darbo biržoje? (išeiti iš darbo ,nes ten nebegalėsiu jau sugryžti ) verysad.gif mažiukui jau 2,5 metuku ,kad gauti už vaikus 52 lt wub.gif
galvoju kad reikia jau kreiptis ten ,nes pasiskaičiavus mums šeimoje neišeina 525 lt wub.gif
ar yra kokios formos ,prašymai parsisiūsti ,kad dokumentus užpildyti namuose ax.gif
vyras gavo iš buvusio darbo pažyma apie pajamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaiva @ 2011 01 12, 21:22)
sveikos mamytės ,norėčiau patarimo  wub.gif
vyras nedirba nuo vasaros stovi darbo biržoje,šeimoje  3 vaikai, aš iki 3 metuku parašiusi pareiškimą darbe , ar norint kreiptis i soc skyriu reikia man stovėti darbo biržoje? (išeiti iš darbo ,nes ten nebegalėsiu jau sugryžti )  verysad.gif mažiukui jau 2,5 metuku ,kad gauti už vaikus 52 lt  wub.gif
galvoju kad reikia jau kreiptis ten ,nes pasiskaičiavus mums šeimoje neišeina 525 lt  wub.gif
ar yra kokios formos ,prašymai parsisiūsti ,kad dokumentus užpildyti namuose ax.gif
vyras gavo iš buvusio darbo pažyma apie pajamas smile.gif

Nereikia jums is darbi iseidinet,nebent tikrai nesiruosiat grizti i darba.Del 52 lt viskas cia parasyta ir forma galit persiust
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375
Atsakyti
QUOTE(vaiduoklisss @ 2010 10 24, 12:18)
sveikos,turiu klausima..tas laikinas istatymas del 52 lt. automatiskai baigsi 2011 metais ir reikes tvarkytis popierius is naujo del 52 lt. ar reiks laukti kol jie vel naujai prims ar visai neprims? g.gif


sveikos, turiu ir as klausima, jei praeitu metu pajamos vienam asmeniui nevirsijo 525lt, bet siais metais jau virsytu-tai kaip suprantu nepriklauso tas 97lt arba 52 lt vaikui virs dvieju metuku?
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 01 13, 17:19)
sveikos, turiu ir as klausima, jei praeitu metu pajamos vienam asmeniui nevirsijo 525lt, bet siais metais jau virsytu-tai kaip suprantu nepriklauso tas 97lt arba 52 lt vaikui virs dvieju metuku?

del 52 lt ima praeitu metu pajamas i sias pajamas neziuri.
Atsakyti