Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(braskelina @ 2011 01 24, 15:59)
Mamukai,gal galit patart 4u.gif Šio mėn.gale bus 6 mėn. kaip stoviu darbo biržoje ir baigsis mokėjimas.Vyro alga ant popieriaus 1041 lt,o į rankas 862 lt.Gyvename nesusituokę ir auginame 3 metų dukrytę.Dabar gausis taip,kad mes 3 asmenų šeima gyvensime iš 862 lt unsure.gif Ar mums priklauso kokios nors išmokos vaikui mirksiukas.gif
Preitais metais buvau nuėjus į soc.rupybą pasiklaust ar yra kokios kompensacijos už darželį,tai tos bobos tokios nemalonios,maždauk ko aš čia dar užsimanysiu doh.gif Tuo metu vyras prastovejęs biržoje jokių išmokų nebegavo.3 asmenų šeimą išlaikiau aš gaudama 1200 lt.Ir mane patikino,kad nieks man nepriklauso blink.gif
Dabar situacija kitokia ir pajamos dar mažesnės unsure.gif Gal galite patart ar man priklauso kokios išmokos mirksiukas.gif Kur ir su kokiais dokumentais kreiptis g.gif

Nuo 2 metu vaikui priklauso 52 lt,bet ziuri praeitu metu pajamas,jei dabar kreipsites,tai ziures 2010 metu jusu pajamas,jei vienam seimos nariui neiseina po 525 lt,tai priklauso jums vaiko pinigai.
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 sausio 2011 - 16:09
Sveikutes. Noriu ir as jus patrukdyt. Mano mazytei dabar 2.5 metu, turiu dar 10 metu sunu. Pernai metu pajamos musu gavosi virs 525 Lt/asmeniui. Taciau siemet teliko vyro minimumas. O mane darbdavys priims atgal i darba tik su salyga, kad iki mazytei sueis 3 metai sedesiu namie, kad jam moket algos nereiktu, nes firmoj sunkus laikai. tai taip iseina siais metais turim 4 asmenu seima pragyvent is vieno minimumo, nes pernai metu pajamos virsija tuos 525Lt? unsure.gif
Ar as kazko nesupratau ir mums vis tik kazkokie trupinukai dar priklauso?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuska Z.: 24 sausio 2011 - 17:20
QUOTE(Linuska Z. @ 2011 01 24, 18:18)
Sveikutes. Noriu ir as jus patrukdyt. Mano mazytei dabar 2.5 metu, turiu dar 10 metu sunu. Pernai metu pajamos musu gavosi virs 525 Lt/asmeniui. Taciau siemet teliko vyro minimumas. O mane darbdavys priims atgal i darba tik su salyga, kad iki mazytei sueis 3 metai sedesiu namie, kad jam moket algos nereiktu, nes firmoj sunkus laikai. tai taip iseina siais metais turim 4 asmenu seima pragyvent is vieno minimumo, nes pernai metu pajamos virsija tuos 525Lt? unsure.gif
Ar as kazko nesupratau ir mums vis tik kazkokie trupinukai dar priklauso?

Del soc.pasalpos galit kreiptis,kompensaciju ir maisto paketu.Nes kad gaut vaiko pinigus ima praeitu metu pajamas.Placiau apie viska sitoj temoj
http://www.supermama...howtopic=669259
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 sausio 2011 - 17:26
[quote=JOLANCIUK,2011 01 24, 18:01]
Nuo 2 metu vaikui priklauso 52 lt,bet ziuri praeitu metu pajamas,jei dabar kreipsites,tai ziures 2010 metu jusu pajamas,jei vienam seimos nariui neiseina po 525 lt,tai priklauso jums vaiko pinigai.

O ten skaičiuotusi 2010 metų bendrų pajamų vidurkis ar kaip g.gif Tai reikia susirinkt iš darbo biržos ir iš buvusiu darboviečių pažymas apie gautas pajamas g.gif
Atsakyti
[quote=braskelina,2011 01 24, 21:51]
[quote=JOLANCIUK,2011 01 24, 18:01]
Nuo 2 metu vaikui priklauso 52 lt,bet ziuri praeitu metu pajamas,jei dabar kreipsites,tai ziures 2010 metu jusu pajamas,jei vienam seimos nariui neiseina po 525 lt,tai priklauso jums vaiko pinigai.

O ten skaičiuotusi 2010 metų bendrų pajamų vidurkis ar kaip g.gif Tai reikia susirinkt iš darbo biržos ir iš buvusiu darboviečių pažymas apie gautas pajamas g.gif
[/quote]
Taip is visu pajamu skaiciuos,is birzos nereikia,tik is darbo.
Atsakyti
Tad jei visus dokumentus sutvarkysiu vasario mėnesį,už sausį vaiko pinigų nebegaučiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2011 01 24, 23:27)
Tad jei visus dokumentus sutvarkysiu vasario mėnesį,už sausį vaiko pinigų nebegaučiau g.gif

Gausit.
Atsakyti
Labai AČIŪ JOLANCIUK už info 4u.gif Labai daug padėjot susigaudyt:D O tuos vaiko pinigėlius susitvarkius dokumentus gaučiau visus 2011 metus,ar jei šiais metais padidėtų pajamos jau nebegaučiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2011 01 24, 23:54)
Labai AČIŪ JOLANCIUK už info 4u.gif Labai daug padėjot susigaudyt:D O tuos vaiko pinigėlius susitvarkius dokumentus gaučiau visus 2011 metus,ar jei šiais metais padidėtų pajamos jau nebegaučiau g.gif

Vaiko pinigus skyria metams,paskui reikia vel tvarkytis dokumentus.Jeigu dabar padides pajamos,tai jus tesiog kitais metais negausit,kai ziures 2011 metu pajamas.Bet atidziai paskaiciuokit visas pajamas,kad paskui nereiketu grazinti tu pinigeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 sausio 2011 - 23:04
Pajamas reikia žiūrėti ir pasiskaičiuoti tas kur realiai gaudavom į rankas ar tas kur ant popieriaus(kalbu apie atlygimą) g.gif Prie viso šito taip pat reiktų pridėti ir preitų metų darbo biržos išmokas ar ne g.gif
Papildyta:
Ir dar,jei preitais metais dirbdama turėjau nedarbingumą ar reikia kokių pažymų g.gif Nedarbingumo pašalpą taip pat skaičiuot kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2011 01 25, 00:17)
Pajamas reikia žiūrėti ir pasiskaičiuoti tas kur realiai gaudavom į rankas ar tas kur ant popieriaus(kalbu apie atlygimą) g.gif Prie viso šito taip pat reiktų pridėti ir preitų metų  darbo biržos išmokas ar ne g.gif
Papildyta:
Ir dar,jei preitais metais dirbdama turėjau nedarbingumą ar reikia kokių pažymų g.gif Nedarbingumo pašalpą taip pat skaičiuot kartu mirksiukas.gif

taip,kurios i rankas gaunat.Bedarbio pasalpa irgi.Del nedarbingumo nezinau,bet mokescius atskaiciuodavo nuo ju,tada reikes prideti.
Cia yra forma,atsiuskit ir paziurekit mirksiukas.gif
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 24, 22:11)
Taip is visu pajamu skaiciuos,is birzos nereikia,tik is darbo.

tai is darbo reik uz visus 2010 metus pažymos unsure.gif
Atsakyti