Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Angele69 @ 2011 02 24, 15:05)
Labas,
O tai kaip dabar yra jeigu aš susitvarkiau popierius praeitų spalį už 10mėn.praeitų,gavau ten kažkokius pinigėlius?Tai man dabar vėl nuo sausio reikia iš naujo tvarkyti,nes kiti metai prasidėjo?dar nesupratau šį mėn.aš gavau ne 52lt.o 15lt.tik???ir jeigu už vieną vaiką gavau tuos 52lt.tai gal man priklauso ir tie maisto paketai?

o pas jus vienas vaikas?kada gymes,menesi koki?nes gal vaikas gymes sausio men,todel uz pora sausio dienu ir uzmokejo,Tai jums reikes vel is naujo prasima rasyti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 24, 15:09)
o pas jus vienas vaikas?kada gymes,menesi koki?nes gal vaikas gymes sausio men,todel uz pora sausio dienu ir uzmokejo,Tai jums reikes vel is naujo prasima rasyti.

Ne pas mane trys vaikai mažoji 1 metų negauna,gauna tik 16 metų vaikas,nes dukra jau studentė irgi nemoka jai.Dar norėjau paklausti gal ir mano studentei stipendija dar priklauso jeigu mums neišeina 525lt?
O tas kur gaudavo tuos 52lt.gimes gruodį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele69: 24 vasario 2011 - 16:22
QUOTE(Angele69 @ 2011 02 24, 17:20)
Ne pas mane trys vaikai mažoji 1 metų negauna,gauna tik 16 metų vaikas,nes dukra jau studentė irgi nemoka jai.Dar norėjau paklausti gal ir mano studentei stipendija dar priklauso jeigu mums neišeina 525lt?
O tas kur gaudavo tuos 52lt.gimes gruodį.

as savo vaikui 52 litukus tvarkiaus gruodi (ir sumokejo uz menesi), bet iskart perspejo, kad vyresniems nei 2 metu vaikams nuo sausio 1 d. reikes tvarkytis dokumentus is naujo.
jei jusu pajamos kiekvienam nevirsija 525- jums priklauso kompensacijos uz sildyma, vandeni.
jei praejusiu metu pajamos nevirsija 525lt/men- tada priklauso ir maisto paketai.
o jei kalbate apie soc stipendija, tai ji priklauso tik tiems kas yra soc remtini (t.y. pajamos vienam asmeniui nevirsija 350lt/men)
Atsakyti
QUOTE(Angele69 @ 2011 02 24, 17:20)
Ne pas mane trys vaikai mažoji 1 metų negauna,gauna tik 16 metų vaikas,nes dukra jau studentė irgi nemoka jai.Dar norėjau paklausti gal ir mano studentei stipendija dar priklauso jeigu mums neišeina 525lt?
O tas kur gaudavo tuos 52lt.gimes gruodį.

tai jus tada paskutine ismoka turejot gaut sausio men(52 lt) uz gruodi ir vel is naujo rasyti prasima.O kodel jums vasari uz sausi pervede tai reikia pas juos klausti,kai eisit rasyti prasima.Studentei priklausitu stependija jeigu butumete soc.remtina seima,t.y jeigu vienam zmogui nevirsitu 350 lt.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 02 24, 17:30)
as savo vaikui 52 litukus tvarkiaus gruodi (ir sumokejo uz menesi), bet iskart perspejo, kad vyresniems nei 2 metu vaikams nuo sausio 1 d. reikes tvarkytis dokumentus is naujo.
jei jusu pajamos kiekvienam nevirsija 525- jums priklauso kompensacijos uz sildyma, vandeni.
jei praejusiu metu pajamos nevirsija 525lt/men- tada priklauso ir maisto paketai.
o jei kalbate apie soc stipendija, tai ji priklauso tik tiems kas yra soc remtini (t.y. pajamos vienam asmeniui nevirsija 350lt/men)

Tai,kad už šildyma juk turi neviršyti 350lt.kiek gilinausi arba aš kažko nesupratau?
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 24, 17:31)
tai jus tada paskutine ismoka turejot gaut sausio men(52 lt) uz gruodi ir vel is naujo rasyti prasima.O kodel jums vasari uz sausi pervede tai reikia pas juos klausti,kai eisit rasyti prasima.Studentei priklausitu stependija jeigu butumete soc.remtina seima,t.y jeigu vienam zmogui nevirsitu 350 lt.

Tai užtat ir keistai man pasirodė,kad 15 lt.?kaip kažkoks likutis būtų?
Ną tada reikės eiti vėl viską iš naujo tai kaip suprantu vėl reikės ir visus dokumentus iš naujo nešti?
Atsakyti
QUOTE(Angele69 @ 2011 02 24, 17:43)
Tai,kad už šildyma juk turi neviršyti 350lt.kiek gilinausi arba aš kažko nesupratau?
Papildyta:

Tai užtat ir keistai man pasirodė,kad 15 lt.?kaip kažkoks likutis būtų?
Ną tada reikės eiti vėl viską iš naujo tai kaip suprantu vėl reikės ir visus dokumentus iš naujo nešti?

uz sildyma jokiu piniginiu normatyvu nera, gali drasiai virsyti net 525lt/men vienam asmeniui, skaiciuojama pagal kvadratura ir asmenu kieki, tiesiog dar ziurima kiek turima turto- jei kokie keli nuosavi namai ir desimtys hektaru zemes- tai tikrai nieko nepriklausys mirksiukas.gif (be to galioja lygiai tos pacios taisykles kaip socialinei paramai gauti- reikia kad visi seimos nariai atitiktu reikalaujamus punktus nurodytus socialiniam tinklapyje).
o paprastai seimai su dviem butukais ir pora masinu- tikrai priklauso mirksiukas.gif
yra formule sildymui ir viskas

o del 52lt- tai reikes vel visus dokumentelius pristatinet ir vel prasymus pildyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 24 vasario 2011 - 17:02
Sveiki,norejau paklausti:auginu 5men dukryte,turiu 16m sunu.Ar jam priklauso vaiko pinigai Vyras dirba su verslo liudijimu.O gal galeciau gauti kompensacija uz sildyma ir vandeni?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(vejs @ 2011 02 25, 10:46)
Sveiki,norejau paklausti:auginu 5men dukryte,turiu 16m sunu.Ar jam priklauso vaiko pinigai Vyras dirba su verslo liudijimu.O gal galeciau gauti kompensacija uz sildyma ir vandeni?Aciu.

kompensacijos priklausytu, jei vyras dirbdamas su verslo liudijimu dar papildomai stovetu darbo birzoje.

berniukui 16 metu 52lt nepriklauso (nebent butu 3 vaikai seimoje)
mazylei iki 2metu 97.5 priklausytu, jei motinystes tevystes pasalpa nevirsytu 525lt/men.

1. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio (97,5 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

2. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui yra skiriama ir mokama 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio (52 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt):

- kai vaikas yra nuo 2 iki 7 metų;

- kai vaikas yra nuo 7 iki 18 metų, jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina ir (ar) globoja tris ar daugiau vaikų. Išmoka vaikui mokama, kol kiekvienam vaikui sukaks 18 metų, jei vyresni kaip 18 metų vaikai mokosi, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 24 metai.
Atsakyti
Laba diena. Noreciau paklausti. Vasario 23 vaikui sukako 2 metai, as dar likau VPA. Vyras dirba 0.5 etatu. Ar man priklauso kokia nors kompensacija, ar ne, jeigu uz paskutinius 12 men mums 3 iseidavo daugiau 525 lt?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 02 25, 18:48)
Laba diena. Noreciau paklausti. Vasario 23 vaikui sukako 2 metai, as dar likau VPA. Vyras dirba 0.5 etatu. Ar man priklauso kokia nors kompensacija, ar ne, jeigu uz paskutinius 12 men mums 3 iseidavo daugiau 525 lt?

kas liecia vaiko pinigus 52 lt,tai nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 02 25, 18:48)
Laba diena. Noreciau paklausti. Vasario 23 vaikui sukako 2 metai, as dar likau VPA. Vyras dirba 0.5 etatu. Ar man priklauso kokia nors kompensacija, ar ne, jeigu uz paskutinius 12 men mums 3 iseidavo daugiau 525 lt?

jei vyras papildomai stovi darbo birzoje - priklauso kompensacijos uz sildyma ir vandeni.
jei paskutini menesi arba paskutinius 3 men nevirsijo 525- priklauso maisto paketai.
Atsakyti
Demesio mamytes jei Jusu kudikis gimes po 2010 vasario!!! Ar Jus zinot,kad savivaldybe jums turi sumoketi VISOMS po 97,5 lt uz kiekeviena menesi nuo vaiko gimimo iki kol jus iseinate i vaiko auginimo atostogas!!!!
Kreipkites ir bukite uzsispyre,nes jie slepia sita informacija,sako,kad neikam niekas nepriklauso,o is tiesu priklauso,tik ......nervu tas irodinejimas kainuoja!!!!!
Atsakyti