Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 15, 20:34)

uz ka jus cia gavot,vaiko prieziuros pinigelius?12 men dirbot be pertrauku iki dekreto?uzdarbis koks buvo?97 lt priklauso,bet reikia prasima rasyti,juos nieks nenumus,nes jie skaiciuojami nuo vaiko gimymo iki dekreto pabaigos,o paskui nuo vaiko prieziuros pradzios,jei nevirsija jusu pinigeliai 525 lt.Nuo kada jums prasidejo vaiko prieziuros atostogos?


dekretines man baigesi sausio 31, o dokumentus i sodra del vaiko prieziuros atotogu pinigeliu pristaciau apie vasario 10, nes ilgai laukiau pazymos is darbo. taip, dirbau visus metus. is pradziu uzdirbau apie 520, paskui numuse ir gaudavosi 470 panasiai ir du paskutinius menesius gavau apie 800 lt. pagal viska turejau iseiti nuo 2011.02.01, bet prasyma sodroj parasiau gal 2011.02.10
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 03 15, 20:46)
dekretines man baigesi sausio 31, o dokumentus i sodra del vaiko prieziuros atotogu pinigeliu pristaciau apie vasario 10, nes ilgai laukiau pazymos is darbo. taip, dirbau visus metus. is pradziu uzdirbau apie 520, paskui numuse ir gaudavosi 470 panasiai ir du paskutinius menesius gavau apie 800 lt. pagal viska turejau iseiti nuo 2011.02.01, bet prasyma sodroj  parasiau gal 2011.02.10

Kada paraset prasima tai nesvarbu.Dabar vaiko prieziuros pinigeliai jums skaiciuojasi nuo 2010.01.01-2010.12.31 laikotarpio,be to uzdarbis buvo mazas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 15, 19:34)
ne labai suprantamas klausimas,po kiek metu vaikams?pasalpos kaip suprantu is sodros jau negaunat,vadinasi maziausiam jau virs 2 metu?po 97 lt iki 2 metu negaudavot,nes buvo jusu mot(tev) pasalpa didesne nei 525 lt ar tiesiog nesikreipet?po 52 lt uz kitus vaikus negaunat?
Apie tuos pinigelius kur moka nuo gimimo iki kol baigsis dekretas jums jau neaktualu,nes praejo tas terminas.


Užsiskubėjau smile.gif papildau: trims vaikams prieš porą savaičių sukako 2 m. ir jokių pašalpų iš Sodros jau negaunu. Po 97 Lt tikrai negaudavom, pašalpa buvo didesnė nei 525 Lt. Man įdomu, kas priklauso (jei priklauso) po tų dviejų metų ir dar daugiavaikėms šeimoms. Ačiū už kantrybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajotoja @ 2011 03 15, 22:03)
Užsiskubėjau smile.gif papildau: trims vaikams prieš porą savaičių sukako 2 m. ir jokių pašalpų iš Sodros jau negaunu. Po 97 Lt tikrai negaudavom, pašalpa buvo didesnė nei 525 Lt. Man įdomu, kas priklauso (jei priklauso) po tų dviejų metų ir dar daugiavaikėms šeimoms. Ačiū už kantrybę smile.gif

po 52 lt jei seimos pajamos vienam zmogui nevirsija 525 lt,ziuri praeitu metu pajamas,kaip daugiavaikems tai moketu iki 18 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 15 kovo 2011 - 21:07
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 15, 21:05)
po 52 lt jei seimos pajamos vienam zmogui nevirsija 525 lt,ziuri praeitu metu pajamas,kaip daugiavaikems tai moketu iki 18 metu.


Žiūri praeitų metų pajamas - tai tik vyro uždarbį, ar įeina ir mano auginimo metu gautos pašalpos?
Atsakyti
QUOTE(Svajotoja @ 2011 03 15, 22:08)
Žiūri praeitų metų pajamas - tai tik vyro uždarbį, ar įeina ir mano auginimo metu gautos pašalpos?

Ieina visos pajamos seimos,ir jusu ir vyro.
Atsakyti
Sveiki. Turiu klausima.Su vyru auginam suneli, kuriam vasari sukako 2 metukai. Nebegaunu pinigeliu vaiko islaikymui. Zinau kad kazkokie pinigeliai yra skiriami, bet nebesigaudau... blush2.gif Tai kur reikia kreiptis, ir kokia ta pasalpa priklauso. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julliciux @ 2011 03 17, 12:06)
Sveiki. Turiu klausima.Su vyru auginam suneli, kuriam vasari sukako 2 metukai. Nebegaunu pinigeliu vaiko islaikymui. Zinau kad kazkokie pinigeliai yra skiriami, bet nebesigaudau... blush2.gif  Tai kur reikia kreiptis, ir kokia ta pasalpa priklauso. Aciu 4u.gif

I soc.centra,jei praeitu metu pajamas nevirsija vienam zmogui 525 lt(ir jusu ir vyro pajamos) tai vaikui mokes po 52 lt.
Atsakyti
sveikos,mielos mamos 4u.gif
ziuriu jus cia gaudotes situose reikaluose del ismoku smile.gif
gal galite pagelbeti?
musu dukrai dabar 3,5 metukai,praeitais metais,buvo skirti pinigeliai,gaudavome 52 lt.(tetis isidarbino praeitu metu liepos menesi)
dabar dirbame abu,mano alga 800,tecio 1050 pries mokescius.
ar yra galimybe siais metais vel gauti tuos 52 lt?
nuvaziuociau i socialini skyriu,bet darbo grafikas neleidzia,taigi nera kaip... doh.gif gal jus galite atsakyti,jei priklauso pinigeliai,tuomet bandysiu istrukti is darbo ir susitvarkyti dokumentus smile.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2011 03 14, 20:04)
gal ir gali taip buti, dekrete po gimimo buvau beveik 2 men, jus teisi, aciu smile.gif

tikrai taip, siand. tvarkiausi - tai uz maziukia moka ta 97 uz men., uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki dekreto pabaigos...Tai man gausis uz pusantro men. (irgi apie pusantro simto).
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 17, 11:08)
I soc.centra,jei praeitu metu pajamas nevirsija vienam zmogui 525 lt(ir jusu ir vyro pajamos) tai vaikui mokes po 52 lt.

O tai kada butu galima kreiptis, jei pernai pajamos virsyjo, o siemet jau nebe? Tik kitais metais?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 17, 11:08)
I soc.centra,jei praeitu metu pajamas nevirsija vienam zmogui 525 lt(ir jusu ir vyro pajamos) tai vaikui mokes po 52 lt.

bet as dar dekrete esu iki kol sukaks 3 metai.. g.gif o vyro alga 1635Lt. tai mums virsija.. doh.gif
Atsakyti