Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išmokos vaikams, vaiko pinigai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
JOLANCIUK
QUOTE(uoga000 @ 2011 03 18, 17:14)
Vis del to neaisku,del tu 97,5lt.(vaiko pinigeliu).As esu bedarbe, o vyras nori eiti VPA. Ar mums priklausytu tie 97,5 lt?
*

Jeigu jo pasalpa (ka gaudines uz vaika is sodros kas men) nevirsis 525 lt.
uoga000
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 18, 17:17)
Jeigu jo pasalpa (ka gaudines uz vaika is sodros kas men) nevirsis 525 lt.
*

Jei jis gautu tarkim 600Lt. tai tie vaiko pinigelai 97,5lt. nepriklausytu?Ir jei mes jokiu daugiau pajamu neturetume.
JOLANCIUK
QUOTE(uoga000 @ 2011 03 18, 17:26)
Jei jis gautu tarkim 600Lt. tai tie vaiko pinigelai 97,5lt. nepriklausytu?Ir jei mes jokiu daugiau pajamu neturetume.
*

Taip,nepriklausitu.
Kreipkites del soc.pasalpos,jei vienam zmogui neiseina po 350 lt.
audrytė
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 18, 16:40)
Taip,nepriklausitu.
Kreipkites del soc.pasalpos,jei vienam zmogui neiseina po 350 lt.
*

mano vyras paime atostogas iki kol vaikui sueios 2m, jam reikes prasitesti ta pasalpos mokejima kai sueis 1m ar ne?
dabar nepamenu, bet lyg man reikejo, nepamenu doh.gif
JOLANCIUK
QUOTE(audryta @ 2011 03 20, 00:04)
mano vyras paime atostogas iki kol vaikui sueios 2m, jam reikes prasitesti ta pasalpos mokejima kai sueis 1m ar ne?
dabar nepamenu, bet lyg man reikejo, nepamenu doh.gif
*

Jeigu darbe parase prasima del 2 metu vaiko prieziuros atostogu,tai nieko pratesinet nereikia.Nebent nores po 2 metu dar metams paimti iki kol sueis vaikui 3 metai,tik tada reikes pratesti.
JOLANCIUK
QUOTE(nedovile @ 2011 03 22, 16:48)
Padekite,visdar laukiu atsakymo 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

praeitu metu pajamas visas sudekit,padalinkit is 12 ir is seimos nariu skaiciaus,jei nesigauna vienam 525 lt,tai galit kreiptis.
fashion
QUOTE(Auksinuke @ 2011 02 25, 22:56)
Demesio mamytes jei Jusu kudikis gimes po 2010 vasario!!! Ar Jus zinot,kad savivaldybe jums turi sumoketi VISOMS po 97,5 lt uz kiekeviena menesi nuo vaiko gimimo iki kol jus iseinate i vaiko auginimo atostogas!!!!
Kreipkites ir bukite uzsispyre,nes jie slepia sita informacija,sako,kad neikam niekas nepriklauso,o is tiesu priklauso,tik ......nervu tas irodinejimas kainuoja!!!!!
*

Tai vis delto priklauso!!! Nuejau i savivaldybe del siu pinigelius kai leliukui buvo 3 menesiai, jau SM buvau apsiskaicius, kad priklauso, tai jos man aiskina, kad gaunu vaiko auginimo pinigelius, ir jokie 97lt nepriklauso. Apsisukau ir isejau. Ka as zinau, jokio istatymisko irodymo neturejau. Gal cia i sodra reikia vaziuoti? Ir aplamai, ar man nebus saukstai po pietu? Nes vaikui kovo 18d. suejo metukai.. unsure.gif O jus nesetes gal kazkoki istatyma atsispausdinusios, kad ismokejo tuos pinigelius?
Beje, del tu 52lt. Ar siuos pinigelius gauna tik tos, kuriu pajamos nevirsija 525lt? Mano mergaite greitai 5metukai, tai nuo 3metu mes nieko nebegaunam (iki 2metu gaudavom po 97lt kazkur), o po to nieko. O idomu uz kita vaika (kuriam suejo metukai) priklauso vaiko auginimo pinigeliai, ar dar kazkokie pinigeliai? rolleyes.gif Pajamos virsija 525lt/asmeniui.
debesis
97,50 priklauso, kol esat dekrete (arba tiksliau nuo vaiko gimimo iki biuletenio pabaigos). Kai išeinat vaiko priežiūros atostogų, tie pinigai priklauso jei gaunat iš sodros mažiau kaip 525,00. Čia vaikams iki 2 m.
Pinigėliai daugiau kaip metus atgal, nuo kreipimosi negrąžinami.
fashion
QUOTE(debesis @ 2011 03 26, 09:11)
97,50 priklauso, kol esat dekrete (arba tiksliau nuo vaiko gimimo iki biuletenio pabaigos). Kai išeinat vaiko priežiūros atostogų, tie pinigai priklauso jei gaunat iš sodros mažiau kaip 525,00. Čia vaikams iki 2 m.
Pinigėliai daugiau kaip metus atgal, nuo kreipimosi negrąžinami.
*

doh.gif doh.gif doh.gif Tai gal man grazintu bent uz viena menesi? O kaip toms darbuotojoms irodyti, kad priklauso? Nes jos nenorejo net girdeti manes kai buvau nuejusi
JOLANCIUK
QUOTE(fashion @ 2011 03 26, 09:27)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai gal man grazintu bent uz viena menesi? O kaip toms darbuotojoms irodyti, kad priklauso? Nes jos nenorejo net girdeti manes kai buvau nuejusi
*

Uz viena men jus negrazinsit,jei praejo metai iki kreipimosi,tai jau saukstai popiet.
Asta'J
QUOTE(fashion @ 2011 03 26, 09:27)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  Tai gal man grazintu bent uz viena menesi? O kaip toms darbuotojoms irodyti, kad priklauso? Nes jos nenorejo net girdeti manes kai buvau nuejusi
*

Manau, parašykite prašymą, užregsitruokite ir palikite, bent jau prašymo tai jos neturi teisės nepriitmi. Pašalpos ten vadovaujantis įstatymais, gali ir neskirti, o prašymą skirti pašalpą privalo priimti. Tegul raštu parašo motyvuotą atsakymą, kodėl jums neskiria pašalpos. Arba tiesiai valdžiai skambinkite - kartais padeda. Formą prašymo gal galima rasti internete. Jeigu trūks dokumentų - pateiksite.
dute_a
laba diena, turiu klausimeli ax.gif prasyma del vaiko pinigu seniunijoj uzpildziau ir pridaviau vasario 18 diena smile.gif tai kada jau cia man dabar tiketis gauti tuos pinigelius? g.gif kaip suprantu tai tureciau gauti ir uz sausi ir vasari g.gif
aciu atsakiusioms 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(dute_a @ 2011 03 28, 12:33)
laba diena, turiu klausimeli ax.gif prasyma del vaiko pinigu seniunijoj uzpildziau ir pridaviau vasario 18 diena smile.gif tai kada jau cia man dabar tiketis gauti tuos pinigelius? g.gif kaip suprantu tai tureciau gauti ir uz sausi ir vasari g.gif
aciu atsakiusioms 4u.gif
*

Jus gausit nuo tuo men nuo kurio jums priklauso vaiko pinigai,o ismokes arba balandi,jei sutvarkis dokumentus,arba geguze.
Gella*
Laba diena. 4u.gif
Gal zinancios pakonsultuotu ax.gif
Liepos 18 d. vaikui sukanka 2 metukai, baigsis ismokos is sodros, toliau nezinau kolkas ka darysiu, arba liksiu VPA iki 3 metu, arba eisiu i darbo birza, nes imone, kurioje dirbau iki dekreto, bankrutavo, vyro oficiali alga truputi daugiau negu minimumas, tai bet kuriuo atveju musu seimos bendros pajamos bus mazesnes negu 525 lt, kada man reiketu kreiptis i SPCentra del vaiko pinigu ax.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 03 28, 12:53)
Laba diena. 4u.gif
Gal zinancios pakonsultuotu ax.gif
Liepos 18 d. vaikui sukanka 2 metukai, baigsis ismokos is sodros, toliau nezinau kolkas ka darysiu, arba liksiu VPA iki 3 metu, arba eisiu i darbo birza, nes imone, kurioje dirbau iki dekreto, bankrutavo, vyro oficiali alga truputi daugiau negu minimumas, tai bet kuriuo atveju musu seimos bendros pajamos bus mazesnes negu 525 lt, kada man reiketu kreiptis i SPCentra del vaiko pinigu ax.gif
*

ims praeitu metu arba 12 men iki prasimo pateikimo pajamas,jei neiseina po 525 lt,tai mokes vaiko pinigus.
Gella*
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 28, 14:47)
Mums nelogiska,jiems logiska,tokie istatymai.
*

Dekuj uz atsakymus 4u.gif
Bet istatymai kai kuriuose vietose tai tikrai doh.gif
vaiko pinigai iki 2 metu skiriami jei mot.pasalpa nesekia 525 lt, o jei virs tai nepriklauso, ir net neziuri kiek uzdirba vaiko tetis, o jau nuo 2 metu tai ziuri i bendras pajamas.... na ka as zinau unsure.gif
o jai skirs soc.pasalpa (dar nesidomejau kokie ten njuansai) , tai tada priklausis?
JOLANCIUK
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 03 28, 15:31)
Dekuj uz atsakymus 4u.gif
Bet istatymai kai kuriuose vietose tai tikrai doh.gif
vaiko pinigai iki 2 metu skiriami jei mot.pasalpa nesekia 525 lt, o jei virs tai nepriklauso, ir net neziuri kiek uzdirba vaiko tetis, o jau nuo 2 metu tai ziuri i bendras pajamas.... na ka as zinau unsure.gif
o jai skirs soc.pasalpa (dar nesidomejau kokie ten njuansai) , tai tada priklausis?
*

vistiek nepriklausis jei praeitu metu pajamos nariui virsijo 525 lt.
Ten
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 28, 16:41)
vistiek nepriklausis jei praeitu metu pajamos nariui virsijo 525 lt.
*

Gaunantiems socialinę pašalpą arba nemokamą maitinimą priklauso ir išmoka vaikui...
JOLANCIUK
QUOTE(Ten @ 2011 03 29, 21:55)
Gaunantiems socialinę pašalpą arba nemokamą maitinimą priklauso ir išmoka vaikui...
*

Nepriklauso,nes ima ne siu metu ar sio men pajamos,o praeitu,arba 12 men iki prasimo pateikimo ir nesvarbu kad dabar gauni soc.pasalpa. 4u.gif
instaliacijaaa
Sveikos, gal kas atsakys ar vyresniam vaikui(nei18metų) priklauso tie 52lt jei jis mokosi aukštojoje ir nėra 24m ? 4u.gif
rena
Laba,

nesuprantu sito istatymo ar man priklauso gauti tuos pinigus ar ne g.gif
Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio (97,5 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

esu nedirbanti, dabar laukiuos trecio vaiko
pajamos mano tai pirmo vaiko invalidumas, o jei sudejus su vyro pajamom, tai mes virsijam 525lt
tai va niekaip nesuprantu ar uz dar gimstanti vaikeli man ptiklausytu tie 97lt g.gif
vikosiuks
QUOTE(Ten @ 2011 03 29, 21:55)
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 29, 22:07)

Nepriklauso,nes ima ne siu metu ar sio men pajamos,o praeitu,arba 12 men iki prasimo pateikimo ir nesvarbu kad dabar gauni soc.pasalpa. 4u.gif

abi esate teisios- tik abi kalabate apie skirtinga amziaus tarpsni:
ismokos vaikui yra dvieju dydziu 97lt iki 2 metuku ir 52lt iki 7metuku (daugiavaikem iki 18 metu, jei mokosi dieniniam gali moketi iki 24 metu)

patikslinsiu atsakyma, jei gaunate socialine pasalpa (kuri mokama, jei vienam asmeniui netenka 350lt/men):

1. 97lt iki 2 metu nepriklauso, nes ziurimos tik to vieno asmens isejusio i motinystes (tevystes) atostogas pajomos, kurios negali virsyti 525lt/men (uz pirmus 2 menesius 97lt priklauso visiems vaikams be isimciu, kuriu mamos buvo dekrete).
2. 52lt iki 7 metu priklauso, nes pajamos ziurimos jau visos seimos, ar nevirsija 525lt/men (gaunant socialine pasalpa pajamos seimos nariui yra mazesnes uz 350lt/men - taigi jau i vaiko pinigeliu remus isitenkama).
Papildyta:
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 03 30, 00:01)
Sveikos, gal kas atsakys ar vyresniam vaikui(nei18metų) priklauso tie 52lt jei jis mokosi aukštojoje ir nėra 24m ? 4u.gif

Priklauso, jei esate daugiavaike seima

http://www.socmin.lt/index.php?533031094

- kai vaikas yra nuo 7 iki 18 metų, jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina ir (ar) globoja tris ar daugiau vaikų. Išmoka vaikui mokama, kol kiekvienam vaikui sukaks 18 metų, jei vyresni kaip 18 metų vaikai mokosi, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 24 metai.
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2011 03 30, 01:44)
Laba,
nesuprantu sito istatymo ar man priklauso gauti tuos pinigus ar ne g.gif
Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio (97,5 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

pajamos mano tai pirmo vaiko invalidumas, o jei sudejus su vyro pajamom, tai mes virsijam 525lt
tai va niekaip nesuprantu ar uz dar gimstanti vaikeli man ptiklausytu tie 97lt g.gif

del 97lt:
- jei jus (i tevystes (motinystes) atostogas isejes asmuo) is sodros negaunate didesnes sumos nei 525lt/men - jums pinigeliai priklauso. (skaiciuojamos tik to vieno asmens pajamos)
- jei jus isvis neturite kas jus isleidzia i motinystes (tevystes) atostogas - jums pinigeliais priklauso, nes pajamu is sordos bus nulis. (nebent atostogu iseis vyras- tada bus ziurima ar jis gaus is sodros daugiau nei 525lt).
- jei jus esate valstybes tarnautojas- jums pinigeliai priklauso, nes sodra jums pajamu isvis nemoka..

o vaiko invalidumo pajamos itaka jums darys tik po 2 metu (kai pretenduosit i 52 litukus)- tada bus ziurima, ne i vieno asmens pajamas, o i visos seimos pajamas (kurios neturi virsyti 525lt/men kiekvienam seimos nariui)
JOLANCIUK
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 30, 09:27)

abi esate teisios- tik abi kalabate apie skirtinga amziaus tarpsni:
ismokos vaikui yra dvieju dydziu 97lt iki 2 metuku ir 52lt iki 7metuku (daugiavaikem iki 18 metu, jei mokosi dieniniam gali moketi iki 24 metu)

patikslinsiu atsakyma, jei gaunate socialine pasalpa (kuri mokama, jei vienam asmeniui netenka 350lt/men):

1. 97lt iki 2 metu nepriklauso, nes ziurimos tik to vieno asmens isejusio i motinystes (tevystes) atostogas pajomos, kurios negali virsyti 525lt/men (uz pirmus 2 menesius 97lt priklauso visiems vaikams be isimciu, kuriu mamos buvo dekrete).
2. 52lt iki 7 metu priklauso, nes pajamos ziurimos jau visos seimos, ar nevirsija 525lt/men (gaunant socialine pasalpa pajamos seimos nariui yra mazesnes uz 350lt/men - taigi jau i vaiko pinigeliu remus isitenkama).
Papildyta:

Gerai,tai iseina,jeigu man nepriklause vaiko pinigai(52 lt) nes pajamos virsijo 525 lt,o pvz si men tapau soc.remtina,tai automatiskai ir vaiko pinigai priklauso,neziuri jie praeitu metu pajamas,o ziuri,kad dabar esu soc.remtina?
Ten
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 30, 16:00)
Gerai,tai iseina,jeigu man nepriklause vaiko pinigai(52 lt) nes pajamos virsijo 525 lt,o pvz si men tapau soc.remtina,tai automatiskai ir vaiko pinigai priklauso,neziuri jie praeitu metu pajamas,o ziuri,kad dabar esu soc.remtina?
*

Taip, jei gausite socialinę pašalpą, galite prašyti ir išmokos vaikui.
Pavargau truputį, bet radau ir prašymo formą redaguotą, kur ir šitas punktas iškart įtrauktas:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.d...edas?p_id=41922
Ten
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 30, 10:27)
kalabate apie skirtinga amziaus tarpsni:

Ačiū už patikslinimą - manau, pravers, kam prireiks smile.gif
O Bulbulka klausė apie konkretų atvejį - kai vaikui sukaks du metukai - ar tada priklausytų jam, jei pradėtų gauti soc.pašalpą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 03 30, 01:01)
*

Trečiasis vaikas, besimokantis iki 24 m. įeina į šeimos sudėtį ir suteikia teisę likusiems gauti iki 18 m. Bet pačiam vyresniam nei 18 m. išmokos vaikui nemoka. Čia kol kas, po 2011-12-31, kai nebegalios Laikinasis įstatymas, gali būti kitaip.
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2011 03 30, 02:44)
*

QUOTE(rena @ 2011 03 30, 16:43)
aciu 4u.gif na reiks vel eit i soc ta skyriu, nes man jos aiskina, kad nepriklauso g.gif
*

Tai kai gims vaikutis, tada ir priklausys, dabar juk nemokės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 30, 21:48)
Aciu tau labai  smile.gif  o as visa laika galvojau,kad nepriklauso.
*

4u.gif Čia viena iš logiškesnių įstatymo nuostatų smile.gif
rena
QUOTE(Ten @ 2011 03 30, 21:03)
Tai kai gims vaikutis, tada ir priklausys, dabar juk nemokės smile.gif
*

tai cia as pas jas ejau tvarkytis pinigeliu ir i ateiti klausinejau, tai man isaiskino, kad nepriklausys smile.gif
baltapuke5
sveikos,norejau paklausti vienkartine pasalpa gimus vaikui per kiek laiko perveda?
JOLANCIUK
QUOTE(baltapuke5 @ 2011 03 30, 23:25)
sveikos,norejau paklausti vienkartine pasalpa gimus vaikui per kiek laiko perveda?
*

per 15 dienu ligtais.
baltapuke5
gimdziau kovo 12. niestumo ir gimdymo atostogos baigsis geguzes 8,poto iseinu vaiko auginimo atostogu, ar man uz si laikotarpi nuo kovo 12 iki geguzes 8 priklausys ta 97LT pasalpa? ryt einu i seniunija del vienkartines pasalpos,bandysiu ten uzklaust
JOLANCIUK
QUOTE(baltapuke5 @ 2011 03 30, 23:42)
gimdziau kovo 12. niestumo ir gimdymo atostogos baigsis geguzes 8,poto iseinu vaiko auginimo atostogu, ar man uz si laikotarpi nuo kovo 12 iki geguzes 8 priklausys ta 97LT pasalpa? ryt einu i seniunija del vienkartines pasalpos,bandysiu ten uzklaust
*

Taip.
zivilaite123
labas rytas, su pirma dukryte gavau soc pasalpa nes skaitausi kad vienisa, o dabar turesim antra vaikeli ir vaikelio tevas ruosesi eit i dekreta,ar man uz pirma dukryte priklausys soc pasalpa gimus antram vaikeliui.ar ta dekreta skaiciuos ant musu 4
JOLANCIUK
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 03 31, 10:48)
labas rytas, su pirma dukryte gavau soc pasalpa nes skaitausi kad vienisa, o dabar turesim antra vaikeli ir vaikelio tevas ruosesi eit i dekreta,ar man uz pirma dukryte priklausys soc pasalpa gimus antram vaikeliui.ar ta dekreta skaiciuos ant musu 4
*

O pirmas vaikas ne nuo sito tevo?Nes tada reikes teistis alimentus nuo pirmo tecio,kad visai seimai gaut soc.pasalpa,o jeigu ir pirmas ir antras vaikas nuo to pacio tevo,tada jau ziures ir jusu ir vyro pajamas,kad gaut seimai soc.pasalpa.
Cia tema apie vaiko pinigus,apie soc.pasalpa CIA
zivilaite123
pirmas vaikas nuo kito tevo ir alimentai priteisti is jo
vikosiuks
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 03 31, 11:37)
pirmas vaikas nuo kito tevo ir alimentai priteisti is jo

skaiciuos visas seimos pajamas (alimentus + vyro pajamas) ir dalins ant 4, o jus susituoke?
zivilaite123
ne nesusituoke.
JOLANCIUK
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 03 31, 11:53)
ne nesusituoke.
*

Cia nera skirtumo susituoke ar ne,vistiek skaiciuos jau ant 4 zmoniu,jei vienam nevirsis 350 lt,tai gaudinesit soc.pasalpa.
norala
Patarkite , kas supranta, kaip elgtis:
SODRA praeitu metu geguzes men. ismokejo uzdelstus pinigelius... Pvz. EGAS jie visi paskirstyti tiems menesiams, uz kuriuos paskaiciuota, bet ismokejimas buvo vienas...
Dabar , jeigu skaiciuojant pagal tuos menesius, tai jau galeciau rasyti prasyma vaiko pinigams gauti, bet jeigu ziurint pagal tai, kada ismoketi pinigeliai, tai dar reiktu palaukti iki vasaros g.gif g.gif
Nezinau, kaip elgtis, kad po to nereiktu grazinti...
kas, aplamai, skaiciuoja tas pajamas-VMI ?
Pagal ka jie vertina, ar pagal paskaiciavimo menesi, ar pagal ismokejimo g.gif
Ramsius
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 30, 14:00)
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 30, 09:27)

Papildyta:
*

QUOTE(Ten @ 2011 03 30, 19:45)
Taip, jei gausite socialinę pašalpą, galite prašyti ir išmokos vaikui.
Pavargau truputį, bet radau ir prašymo formą redaguotą, kur ir šitas punktas iškart įtrauktas:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.d...edas?p_id=41922
*

Smagu tai girdėti, vadinasi ir man gal priklauso...
Nors situacija tokia, jog soc pašalpą gausim tik nuo rugsėjo, mat paaiškėjo kad kadangi aš dirbu puse etato tai reik puse metų atstovėt DB ir tada gausim soc pašalpą..O pajamos sumažėjo jau nuo kovo 1 d. Tai vadinas vaiko pinigai priklausytu nuo rugsėjo. Bet pagal šitą tai priklausytų jau ir dabar, nes vaikai valgo nemokamus pietus....

Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta),
vikosiuks
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 31, 13:54)
Smagu tai girdėti, vadinasi ir man gal priklauso...
Nors situacija tokia, jog soc pašalpą gausim tik nuo rugsėjo, mat paaiškėjo kad kadangi aš dirbu puse etato tai reik puse metų atstovėt DB ir tada gausim soc pašalpą..O pajamos sumažėjo jau nuo kovo 1 d. Tai vadinas vaiko pinigai priklausytu nuo rugsėjo. Bet pagal šitą  tai priklausytų jau ir dabar:

Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys  socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta),

neskaiciau pirmos jusu zinutes, i kuria jus suma pretenduojat? 52lt ar 97lt? jus matau daugiavaike seima..
Ramsius
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 31, 13:01)
[size=1][/size]
neskaiciau pirmos jusu zinutes, i kuria jus suma pretenduojat? 52lt ar 97lt? jus matau daugiavaike seima..
*

I 52lt. tik
Neaišku kaip ta grafa yra traktuojama arba jiems ši parama yra paskirta),
Maniškiai gauna nemokamą maitinimą.
JOLANCIUK
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 31, 14:20)
I 52lt. tik
Neaišku kaip ta grafa yra traktuojama arba jiems ši parama yra paskirta),
Maniškiai gauna nemokamą maitinimą.
*

"Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta), kad šeima ar bendrai gyvenantys asmenys gauna:
 socialinę pašalpą
ir (arba)
socialinę paramą mokiniams."
Taigi galit ir dabar pildyt,paga si punkta.
norala
[quote=Ramsius,2011 03 31, 13:54]
Papildyta:
*

[/quote]
*

[/quote]

Tai , kad nesvarbu , jeigu ir gauni soc. pasalpa, vistiek vaiko pinigus moka, ivertinus paskutiniu 12 menesiu pajamas smile.gif
bent jau as , kelis kartus klausiau soc.skyriuje, ir atsakymas buvo tas pats g.gif
JOLANCIUK
[quote=norala,2011 03 31, 15:26]
*

[/quote]
Tai , kad nesvarbu , jeigu ir gauni soc. pasalpa, vistiek vaiko pinigus moka, ivertinus paskutiniu 12 menesiu pajamas smile.gif
bent jau as , kelis kartus klausiau soc.skyriuje, ir atsakymas buvo tas pats g.gif
*

[/quote]
Na jeigu yra toks punktas,kad soc.pasalpa gauni,tai vadinasi neziuri jau is 12 men.
norala
[quote=JOLANCIUK,2011 03 31, 15:31]
*

[/quote]
Na jeigu yra toks punktas,kad soc.pasalpa gauni,tai vadinasi neziuri jau is 12 men.
*

[/quote]

buvo kazkoks pakeitimas, manau, nuo 2010 m. sausio men., kai pakeite vaiku pinigu mokejima del krizes , atrodo, iki 2011.12.31 , ar kazkas panasaus g.gif
JOLANCIUK
[quote=norala,2011 03 31, 15:39]
*

[/quote]
buvo kazkoks pakeitimas, manau, nuo 2010 m. sausio men., kai pakeite vaiku pinigu mokejima del krizes , atrodo, iki 2011.12.31 , ar kazkas panasaus g.gif
*

[/quote]
bet cia nauja forma prasimo.
norala
tai kad nuo 2009 03 01,tai gal ne nauja g.gif
na, gal atsiras kas protingesnis :)man buvo paaiskinta , taip: kad anksciau priklause automatiskai , o dabar jau vertina 12 men. pajamas
JOLANCIUK
QUOTE(norala @ 2011 03 31, 15:44)
tai kad nuo 2009 03 01,tai gal ne nauja  g.gif
na, gal atsiras kas protingesnis  :)man buvo paaiskinta , taip: kad anksciau priklause automatiskai ,  o dabar jau vertina 12 men. pajamas
*

Bet galioja tai iki 2011-12-31,radau ta forma kur duoda pildyt paciam centre,ten tokio punkto nera
http://www.spcentras.lt/spc/index.php?m=11&l=2375
sinaudra
norejau paklausti ar priklauso man vaiko pinigai uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki nestumo,gimdymo atostogu pabaigos? Girdejau kad turi moketi,bet ar tikrai? nes musu savivaldybei ,keistai nutyli ir neatsake man g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(sinaudra @ 2011 03 31, 16:02)
norejau paklausti ar priklauso man vaiko pinigai uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki nestumo,gimdymo atostogu pabaigos? Girdejau kad turi moketi,bet ar tikrai? nes musu savivaldybei ,keistai nutyli ir neatsake man g.gif
*

Priklauso.
vikosiuks
QUOTE(sinaudra @ 2011 03 31, 16:02)

uz pirmus 2 vaiko menesius visiems be isimties priklauso 97lt (nes jie negauna motinystes (tevystes) pasalpos- o motinystes pasalpa (dekretines) i tas pajamas neieina). nebent isvis i dekreta nejo... mirksiukas.gif

http://www.socmin.lt/index.php?533031094
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.