Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

ne nesusituoke.
Atsakyti
QUOTE(zivilaite123 @ 2011 03 31, 11:53)
ne nesusituoke.

Cia nera skirtumo susituoke ar ne,vistiek skaiciuos jau ant 4 zmoniu,jei vienam nevirsis 350 lt,tai gaudinesit soc.pasalpa.
Atsakyti
Patarkite , kas supranta, kaip elgtis:
SODRA praeitu metu geguzes men. ismokejo uzdelstus pinigelius... Pvz. EGAS jie visi paskirstyti tiems menesiams, uz kuriuos paskaiciuota, bet ismokejimas buvo vienas...
Dabar , jeigu skaiciuojant pagal tuos menesius, tai jau galeciau rasyti prasyma vaiko pinigams gauti, bet jeigu ziurint pagal tai, kada ismoketi pinigeliai, tai dar reiktu palaukti iki vasaros g.gif g.gif
Nezinau, kaip elgtis, kad po to nereiktu grazinti...
kas, aplamai, skaiciuoja tas pajamas-VMI ?
Pagal ka jie vertina, ar pagal paskaiciavimo menesi, ar pagal ismokejimo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 31 kovo 2011 - 11:55
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 30, 14:00)
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 30, 09:27)

2. 52lt iki 7 metu priklauso, nes pajamos ziurimos jau visos seimos, ar nevirsija 525lt/men (gaunant socialine pasalpa pajamos seimos nariui yra mazesnes uz 350lt/men - taigi jau i vaiko pinigeliu remus isitenkama).
Papildyta:
Gerai,tai iseina,jeigu man nepriklause vaiko pinigai(52 lt) nes pajamos virsijo 525 lt,o pvz si men tapau soc.remtina,tai automatiskai ir vaiko pinigai priklauso,neziuri jie praeitu metu pajamas,o ziuri,kad dabar esu soc.remtina?


QUOTE(Ten @ 2011 03 30, 19:45)
Taip, jei gausite socialinę pašalpą, galite prašyti ir išmokos vaikui.
Pavargau truputį, bet radau ir prašymo formą redaguotą, kur ir šitas punktas iškart įtrauktas:
http://www3.lrs.lt/p...edas?p_id=41922


Smagu tai girdėti, vadinasi ir man gal priklauso...
Nors situacija tokia, jog soc pašalpą gausim tik nuo rugsėjo, mat paaiškėjo kad kadangi aš dirbu puse etato tai reik puse metų atstovėt DB ir tada gausim soc pašalpą..O pajamos sumažėjo jau nuo kovo 1 d. Tai vadinas vaiko pinigai priklausytu nuo rugsėjo. Bet pagal šitą tai priklausytų jau ir dabar, nes vaikai valgo nemokamus pietus....

Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta),
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 31 kovo 2011 - 13:05
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 31, 13:54)
Smagu tai girdėti, vadinasi ir man gal priklauso...
Nors situacija tokia, jog soc pašalpą gausim tik nuo rugsėjo, mat paaiškėjo kad kadangi aš dirbu puse etato tai reik puse metų atstovėt DB ir tada gausim soc pašalpą..O pajamos sumažėjo jau nuo kovo 1 d. Tai vadinas vaiko pinigai priklausytu nuo rugsėjo. Bet pagal šitą  tai priklausytų jau ir dabar:

Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys  socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta),

neskaiciau pirmos jusu zinutes, i kuria jus suma pretenduojat? 52lt ar 97lt? jus matau daugiavaike seima..
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 31, 13:01)
[size=1][/size]
neskaiciau pirmos jusu zinutes, i kuria jus suma pretenduojat? 52lt ar 97lt? jus matau daugiavaike seima..

I 52lt. tik
Neaišku kaip ta grafa yra traktuojama arba jiems ši parama yra paskirta),
Maniškiai gauna nemokamą maitinimą.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 31, 14:20)
I 52lt. tik
Neaišku kaip ta grafa yra traktuojama arba jiems ši parama yra paskirta),
Maniškiai gauna nemokamą maitinimą.

"Tvirtinu (pildo asmenys, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) socialinę paramą mokiniams, kai gaunamos pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą, arba jiems ši parama yra paskirta), kad šeima ar bendrai gyvenantys asmenys gauna:
 socialinę pašalpą
ir (arba)
socialinę paramą mokiniams."
Taigi galit ir dabar pildyt,paga si punkta.
Atsakyti
[quote=Ramsius,2011 03 31, 13:54]
2. 52lt iki 7 metu priklauso, nes pajamos ziurimos jau visos seimos, ar nevirsija 525lt/men (gaunant socialine pasalpa pajamos seimos nariui yra mazesnes uz 350lt/men - taigi jau i vaiko pinigeliu remus isitenkama).
Papildyta:
Gerai,tai iseina,jeigu man nepriklause vaiko pinigai(52 lt) nes pajamos virsijo 525 lt,o pvz si men tapau soc.remtina,tai automatiskai ir vaiko pinigai priklauso,neziuri jie praeitu metu pajamas,o ziuri,kad dabar esu soc.remtina?
[/quote]
[/quote]


Tai , kad nesvarbu , jeigu ir gauni soc. pasalpa, vistiek vaiko pinigus moka, ivertinus paskutiniu 12 menesiu pajamas smile.gif
bent jau as , kelis kartus klausiau soc.skyriuje, ir atsakymas buvo tas pats g.gif
Atsakyti
[quote=norala,2011 03 31, 15:26]
[/quote]
Tai , kad nesvarbu , jeigu ir gauni soc. pasalpa, vistiek vaiko pinigus moka, ivertinus paskutiniu 12 menesiu pajamas smile.gif
bent jau as , kelis kartus klausiau soc.skyriuje, ir atsakymas buvo tas pats g.gif
[/quote]
Na jeigu yra toks punktas,kad soc.pasalpa gauni,tai vadinasi neziuri jau is 12 men.
Atsakyti
[quote=JOLANCIUK,2011 03 31, 15:31]
Tai , kad nesvarbu , jeigu ir gauni soc. pasalpa, vistiek vaiko pinigus moka, ivertinus paskutiniu 12 menesiu pajamas smile.gif
bent jau as , kelis kartus klausiau soc.skyriuje, ir atsakymas buvo tas pats g.gif
[/quote]
Na jeigu yra toks punktas,kad soc.pasalpa gauni,tai vadinasi neziuri jau is 12 men.
[/quote]


buvo kazkoks pakeitimas, manau, nuo 2010 m. sausio men., kai pakeite vaiku pinigu mokejima del krizes , atrodo, iki 2011.12.31 , ar kazkas panasaus g.gif
Atsakyti
[quote=norala,2011 03 31, 15:39]
Na jeigu yra toks punktas,kad soc.pasalpa gauni,tai vadinasi neziuri jau is 12 men.
[/quote]
buvo kazkoks pakeitimas, manau, nuo 2010 m. sausio men., kai pakeite vaiku pinigu mokejima del krizes , atrodo, iki 2011.12.31 , ar kazkas panasaus g.gif
[/quote]
bet cia nauja forma prasimo.
Atsakyti
tai kad nuo 2009 03 01,tai gal ne nauja g.gif
na, gal atsiras kas protingesnis :)man buvo paaiskinta , taip: kad anksciau priklause automatiskai , o dabar jau vertina 12 men. pajamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 31 kovo 2011 - 14:45