Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(Orhideja:) @ 2011 04 11, 19:29)
Noriu paklausti,mano sese laukias,ji gyvena UK bet gimdyti skris i Lietuva,ir dabar jai ydomu ar gales ji gauti sita ismoka Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.? Ji anglijoje nieko neims nes nori lietuvoje ,tai ji galvoja Lietuvoje  gimdyti ir galvoja gal jai ir priklausys?

Jeigu cia priregistruos vaika,tai gaus.
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2011 04 12, 09:26)
as negavau vaiko pinigu, nors visada iki 10 dienos sumoka g.gif  ar dar daug tokiu, kurios negavo? praejusi menei gavau uz du menesius, kadangi vasari susitvarkiau popierius, si menesi nera  kolkas..

Moka iki 25 d.taip kad nera reikalo kol kas jaudintis.
Laukia CIA.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 11, 18:41)
Jeigu cia priregistruos vaika,tai gaus.

Aciu labai,vaiko gimimo liudijimas ir pasas bus daromas Lietuvoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orhideja:) @ 2011 04 12, 09:55)
Aciu labai,vaiko gimimo liudijimas ir pasas bus daromas Lietuvoje 4u.gif

gyvenamo vieta dar turi buti lietuvoja,t.y deklaruota gyvenama vieta.
Atsakyti
Klausykit, kas nusimano apie vaiko pinigus. Va siandien grupioke sake, kad jai kas menesi is savivaldybes perveda 80 lt, na tie patys, kur ir vienkartine vaikui gimus ismoka. Jos vyras nedirba oficialiai. Sakau jai cia gal sitie, kad neuztenka vienam zmogui pajamu per menesi ir todel tau perveda 80 lt, o ji sako ne cia vaiko pinigai, kur visoms mamytems perveda, sakau, kad jau seniai tuos 97,5 lt nueme. Ji gauna 1800 lt uz vpa, tai kaip ir virsija 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2011 04 12, 16:33)
Klausykit, kas nusimano apie vaiko pinigus. Va siandien grupioke sake, kad jai kas menesi is savivaldybes perveda 80 lt, na tie patys, kur ir vienkartine vaikui gimus ismoka. Jos vyras nedirba oficialiai. Sakau jai cia gal sitie, kad neuztenka vienam zmogui pajamu per menesi ir todel tau perveda 80 lt, o ji sako ne cia vaiko pinigai, kur visoms mamytems perveda, sakau, kad jau seniai tuos 97,5 lt nueme. Ji gauna 1800 lt uz vpa, tai kaip ir virsija 525 lt.

Tai jai tada nepriklauso,pasakikit jai,kad nenustebtu jei ateis laiskas,kad jai reikia situos pinigus grazinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 10, 20:47)
Nieko nereikia rasyti,jiems tik pranesti,geriau pas juos nuejus.

O koks tikslas pranešti? Vaiko pinigus moka pagal praėjusių metų pajamas - jeigu jos neviršijo 525Lt vienam asmeniui. O kitais metais mokės pagal šių metų pajamas - tai tada ir nepriklausys, nes viršys 525 (jeigu vis dar galios laikinasis įstatymas).
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2011 04 03, 14:37)
„Logiškas“ atsakymas... Jei metus gauni socialinę pašalpą, tai ir taip aišku, kad neviršijo tada net ne 525, o 350.
Uždaviau klausimą jų svetainėje, nes seniūnijų darbuotojos kai priima visokius prašymus, tai tikriausiai ne visada žino kiekvienos išmokos niuansų.
Lauksim atsakymo, bus gal patikimiau smile.gif



Kaip ten del to atsakymo? gal jau gavote ? g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit man kas paaiškint. Jau beveik metus nemoka mum vaiko pinigu, nors vaikui ner 2 metu, o as gaunu motinystes pašalpa 497 lt. paskambinus i soc paramos skyriu paaiskino kad del to jog musu pajamos vienam asmeniui virsija 525 lt. Paklausiau kokiu istatymu remiantis, sako kad tuo laikinuoju kur iki 2011 gruodzio 31. bet ten neparasyta nieko apie pajamas kai kalbama apie vaika iki 2 metu. Kai tai pasakiau, paaiskino, kad parasyta vienaip, bet jom liepta daryti kitaip.. Kazkaip man tai skamba nlabai teisetai.. Nesakau kad mum tu pinigu mirtinai reikia, bet kazkaip ir apgaudinejamam jaustis nesmagu.. ar as tiesiog kazka ne iki galo suprantu?
Atsakyti
QUOTE(applegarden @ 2011 04 13, 12:14)
Sveikos, gal galit man kas paaiškint. Jau beveik metus nemoka mum vaiko pinigu, nors vaikui ner 2 metu, o as gaunu motinystes pašalpa 497 lt. paskambinus i soc paramos skyriu paaiskino kad del to jog musu pajamos vienam asmeniui virsija 525 lt. Paklausiau kokiu istatymu remiantis, sako kad tuo laikinuoju kur iki 2011 gruodzio 31. bet ten neparasyta nieko apie pajamas kai kalbama apie vaika iki 2 metu. Kai tai pasakiau, paaiskino, kad parasyta vienaip, bet jom liepta daryti kitaip.. Kazkaip man tai skamba nlabai teisetai.. Nesakau kad mum tu pinigu mirtinai reikia, bet kazkaip ir apgaudinejamam jaustis nesmagu.. ar as tiesiog kazka ne iki galo suprantu?

Eikit rasikit prasima,jie jo nepriimt neturi teises,gal nuo dekreto pabaigos iki kol vaikui buvo metukai gaudinejot virs 525 lt,o nuo metuku jau priklauso.cia nuo 2 metu ziuri i visu seimos nariu pajamas,o iki 2 metu ziuri tik i jusu mot(tev) pasalpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 13 balandžio 2011 - 11:19
QUOTE
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 13, 12:18)

cia nuo 2 metu ziuri i visu seimos nariu pajamas,o iki 2 metu ziuri tik i jusu mot(tev) pasalpa.


Na va, sito patvirtinimo man ir reikejo. reiskia viska suprantu teisingai. Darbuotoja man argumentavo tik tuo, kad per dideles pajamos.
O motinystes pasalpa man nuo pat pradziu 479 buvo, taip kad turejau visa laika tuos pinigus gaut..

Gal galit patart kaip ta prasyma rasyt? kam adresuot? ir ar galiu prasyt kad grazintu pinigus uz visa laika kai nemokejo, ar tik nuo dabar kad atnaujintu mokejima?
Atsakyti
[quote=applegarden,2011 04 13, 12:25]
[/quote]

Na va, sito patvirtinimo man ir reikejo. reiskia viska suprantu teisingai. Darbuotoja man argumentavo tik tuo, kad per dideles pajamos.
O motinystes pasalpa man nuo pat pradziu 479 buvo, taip kad turejau visa laika tuos pinigus gaut..

Gal galit patart kaip ta prasyma rasyt? kam adresuot? ir ar galiu prasyt kad grazintu pinigus uz visa laika kai nemokejo, ar tik nuo dabar kad atnaujintu mokejima?
[/quote]
uz 12 men galit prasyti,kad grazintu.i socialini eikit,uzpildykit prasima ir viskas.O ka jie ten sakys,kad nepriklauso,neklausikit,nes prasimo jie negali nepriimti,o skiria ismoke ne jie. smile.gif
Atsakyti