Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(baltapuke5 @ 2011 05 19, 13:22)
ar gavot kuri tuos 97 lt uz tuos pirmus men nuo leliaus gimimo iki vpa jei uz vaika sodra moka daugiau nei 525?

visos gauna uz pirmus du naujagimio menesiukus tuos 97 litukus, nes dekreto pinigeliai i skaiciuojamas pajamas neieina- taigi pirmus menesius nepriklausomai kiek tau mokes sodra - pinigeliai priklauso visiems.. (nebent nejote isvis i dekreta)
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 19, 15:45)
visos gauna uz pirmus du naujagimio menesiukus tuos 97 litukus, nes dekreto pinigeliai i skaiciuojamas pajamas neieina- taigi pirmus menesius nepriklausomai kiek tau mokes sodra - pinigeliai priklauso visiems.. (nebent nejote isvis i dekreta)

aciu uz atsakyma,laukiu ir nesulaukiu as tu pinigu todel idomu pasidare,nes jau isejau vpa smile.gif
Atsakyti
labas vakaras, esu daugiavaike mamyte, smile.gif vaikams 6m. 3m. ir dvynukams 1,5m.
Vyras isejes vaiko prieziuros tostogu, as nedirbu. pajamos virsija 525lt. ar mum kas priklauso? seniau prikluse kaip daugiaveikei seimai, veliu nueme, dabar vel visokiu pletku
g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute84 @ 2011 05 19, 22:53)
labas vakaras, esu daugiavaike mamyte, smile.gif  vaikams 6m. 3m. ir dvynukams 1,5m.
Vyras isejes vaiko prieziuros tostogu, as nedirbu. pajamos virsija 525lt.  ar mum kas priklauso? seniau prikluse kaip daugiaveikei seimai, veliu nueme, dabar vel visokiu pletku
g.gif

Vaiko pinigai nepriklauso.
Atsakyti
reikia laukti kol pakeis laikina istatyma, tada gal vel duos.Tas laikinas jau 2m.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 16, 11:15)

nesuprantu kaip dicke gali i pajamas nepapulti, ka ji ne jusu dukra ar gyvena ne su jumis, ar jus jai alimentus mokate?

ne, ji juk mano vaikas ir su manimi gyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 20, 10:12)
ne, ji juk mano vaikas ir su manimi gyvena mirksiukas.gif

Tai issiaiskinot kodel nepriklauso uz didziaja?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 20, 10:27)
Tai issiaiskinot kodel nepriklauso uz didziaja?

eisiu kita svaite, nes buvau uzsiemus doh.gif
Atsakyti
Gal kas galite atsakyti, jeigu nesuėjus dviems metams vaikui pradėjau dirbti, iš sodros gavau kelis šimtus kaip priemoką, ar tokiu atveju moka vaiko pinigus? Ar reikia rašyti prašymą?
Atsakyti
QUOTE(baltapuke5 @ 2011 05 19, 19:14)
aciu uz atsakyma,laukiu ir nesulaukiu as tu pinigu todel idomu pasidare,nes jau isejau vpa smile.gif

Pinigėliai tikrai priklauso, tik dėl jų dar reikia prašymą rašyti, kitaip negausite.
Atsakyti
Sveiki. Sakykite, iskilo toks klausimelis. Jei as jau 10 metu gyvenu UK ir ant dieneliu turiu gimdyti, ar as atvaizavus i LT uzregistruociau savo vaikuti ar gauciau ta vienkartine pasalpa gimus vaikui 1430???Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2011 05 24, 11:25)
Sveiki. Sakykite, iskilo toks klausimelis. Jei as jau 10 metu gyvenu UK ir ant dieneliu turiu gimdyti, ar as atvaizavus i LT uzregistruociau savo vaikuti ar gauciau ta vienkartine pasalpa gimus vaikui 1430???Aciu 4u.gif

Jeigu esat paty cia registruota,arba vyras,tai taip,uzregistravus vaika ir prirasius ji prie gyvenamos vietos gautumete vienkartine gimusiam vaikui.
Atsakyti