Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 2

Pirma tema čia 4u.gif

Atsakyti
speedy: "Beje turiu ir naudoju išgirtąjį AEG DF6260ML. Dabar turbūt tokio nebepirkčiau. "
O tai ką tada pirkti? smile.gif speedy kiek apie gartraukiu komentuoji, tai visi blogi - tas meluoja galingumą, tas šiaip lievas, šitas gerai traukia, bet triukšmingas.. tai ką rinktis? smile.gif
Atsakyti
Na mano atveju DF6260ML turi tam tikrų neigiamų traukimo ypatybių. Oras kažkaip sukūriuojasi ir blogiau nutraukiama galinėje dalyje esančių puodų garai. Čia gal tokia erdvės specifika, bet man atrodo, kad efektyviau garų surinkėjas, kurio turbinos išdėstytos horizontaliai kaitinimo paviršiui.
AEG geras "darbinis arkliukas", man patogus jo valdymas (man ne per aukštai iš viršaus biggrin.gif ). Bet kaip minėjau seniau, nuosaikiai triukšmingas (bet traukia neblogai) ir jau pabodo tas senovinis pašvietimas.
Todėl AEG nebebūtų kitas mano pasirinkimas.
Atsakyti
jau pabodo tas senovinis pašvietimas.
Todėl AEG nebebūtų kitas mano pasirinkimas.
[/quote]
ELIKOS ELISLIMO grazus apsvietimas:) paprasta liuminiscencine lempa. Sviesu, grazu, mazai seseliu.
(ka reiskia kataloguose "neoninis" - tai sunku butu nuspeti smile.gif, gal kad baltai sviecia, o ne geltonai ??? )
oi, ispeikiau, grazinau, bet nujauciu, kad teks vel ta pati pirkt lotuliukas.gif , nes prie isgirto AEG ir mano sirdis nelinksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 25 spalio 2010 - 12:58
QUOTE(pumpotaukslis @ 2010 10 25, 14:53)
ELIKOS ELISLIMO grazus apsvietimas:) paprasta liuminiscencine lempa. Sviesu, grazu, mazai seseliu.
(ka reiskia kataloguose "neoninis" - tai sunku butu nuspeti smile.gif, gal kad baltai sviecia, o ne geltonai ??? )
oi, ispeikiau, grazinau, bet nujauciu, kad teks vel ta pati pirkt lotuliukas.gif , nes prie isgirto AEG ir mano sirdis nelinksta

blink.gif A kuom elislimas geresnis už AEG blink.gif
Baubia labiau schmoll.gif geriau netraukia, ką aš žinau g.gif
Jei jau taip tai galima ir pinigėlio pataupyti, pvz., trečias kandidatas DF620E-2. Trauks kaip Elica, triukšmaus kaip AEG ir kainuos kaip Gorenje. Vistiek toj pačioj Italijoje visus tris kepa lotuliukas.gif
Atsakyti
blink.gif A kuom elislimas geresnis už AEG blink.gif
Baubia labiau schmoll.gif geriau netraukia, ką aš žinau g.gif
Jei jau taip tai galima ir pinigėlio pataupyti, pvz., trečias kandidatas DF620E-2. Trauks kaip Elica, triukšmaus kaip AEG ir kainuos kaip Gorenje. Vistiek toj pačioj Italijoje visus tris kepa lotuliukas.gif
[/quote]


ikalbejai mirksiukas.gif , einu ieskot pigiausio AEG'o
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 26 spalio 2010 - 15:21
Gal kas patarsite kur pigiau(nei Senukuose), Kaune) galima isigyti gartrauki? Kad butu traukiamoji galia apie 700 m3/val? Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnutyte27 @ 2010 10 28, 15:58)
Gal kas patarsite kur pigiau(nei Senukuose), Kaune) galima isigyti gartrauki? Kad butu traukiamoji galia apie 700 m3/val? Dekoju 4u.gif

"Senukuose" pigiausi, na gal dar Electromarkete Bayer firmos.
Atsakyti
QUOTE(agnutyte27 @ 2010 10 28, 14:58)
Gal kas patarsite kur pigiau(nei Senukuose), Kaune) galima isigyti gartrauki? Kad butu traukiamoji galia apie 700 m3/val? Dekoju 4u.gif

pažiūrėkit internetinėse parduotuvėse, tikrai pigiau nei, kad elektromarkt ar topo centrai 4u.gif mes patys siuntėmės iš eurobuitis.lt
Atsakyti
QUOTE(agnutyte27 @ 2010 10 28, 14:58)
Gal kas patarsite kur pigiau(nei Senukuose), Kaune) galima isigyti gartrauki? Kad butu traukiamoji galia apie 700 m3/val? Dekoju 4u.gif

ką reiškia "pigiau", kokia daugmaž suma? nes šiaip pigiausiai tai internete viskas pardavinėjama, tikrai pigiau nei senukuose smile.gif
ir nereikėtų pamiršti, kad pirkdama pigiausią gartraukį tikrai negausite 700 m3/val. galingumo, net jei toks bus ir parašytas produkto aprašyme - beveik garantuoju, kad realus jo galingumas (o ne pagal gamintojo naudojamus galingumo matavimo "standartus") pajungus namie bus mažiausiai 30% mažesnis. Apie tai gan daug šnekėjom paskutiniuose pirmosios temos apie gartraukius puslapiuose, nesinori kartotis.
Atsakyti
Sveiki,
Turiu garų surinktuvą BEST . Nebeužsidega lemputė, kuri apšviečia viryklę...gal žinot kur Vilniuje galima būtų kreiptis dėl pataisymo ar čia pačiai galima būtų pasikeisti g.gif
Gal kas jau tvarkėt?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2010 11 01, 23:04)
Sveiki,
Turiu garų surinktuvą BEST . Nebeužsidega lemputė, kuri apšviečia viryklę...gal žinot kur Vilniuje galima būtų kreiptis dėl pataisymo ar čia pačiai galima būtų pasikeisti  g.gif 
Gal kas jau tvarkėt?

Ačiū  4u.gif

Pirmiausia reikėtu išsiaiškinti ar lemputė perdegė ar gedimas.
Atsakyti