Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 2

QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 09:03)
Pažiūrėkite mano nuorodą ankstesniame "post'e", nereikės nei skambinti. Gamintojo puslapyje teigiama, jod būtent 460.
Papildyta:

Tai ir atsakymas buvo apie jo vertę  biggrin.gif  jeigu ką ...


pasiziurejau, tik gaila kad nera parasyta del garso ar jis tyliai veikia ar ne, gal ne ten ziuriu? pasiskambinau ir paklausiau , kodel agaudineja pirkejus, sake atskambins ir pasakys kai viska sutikrins. tiesa rusu saite radau kad sio gartraukio 640 o garsas - net 68, tai kaip skiriasi visu skaiciukai doh.gif
Atsakyti



QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 09:03)
Pažiūrėkite mano nuorodą ankstesniame "post'e", nereikės nei skambinti. Gamintojo puslapyje teigiama, jod būtent 460.
Papildyta:

Tai ir atsakymas buvo apie jo vertę  biggrin.gif  jeigu ką ...

bet nieko konkretaus taip ir nepaaiškini.. visi tie postai kažkokie tušti
Atsakyti
va ka raudau http://www.elica.com/ru/ru/Kuneos#
pasirodo rytieciams kiti skaiciai
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2011 06 28, 13:06)
va ka raudau  http://www.elica.com/ru/ru/Kuneos#
pasirodo rytieciams kiti skaiciai

Tai, galbūt, ne pagal "eurostandartą".
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 13:35)
Tai, galbūt, ne pagal "eurostandartą".


tipo italai saviems rodo skaicius realius, su visais nuostoliais, o mums pagrazintus, bet mane erzina , kad skaiciai dvigubai didesni, standartai dvigubai skaiciu pakeisti negali, jie patys tai pripazino
tio elicos katalogas rusu kalba rodo kad 900 ir viskas, o is kur tokie skaiciai is 460, del ko jie mazeja jie ir patys nelabai zino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zose123: 28 birželio 2011 - 13:22
QUOTE(zose123 @ 2011 06 28, 15:19)
tipo italai saviems rodo skaicius realius, su visais nuostoliais, o mums pagrazintus, bet mane erzina , kad skaiciai dvigubai didesni, standartai dvigubai skaiciu pakeisti negali, jie patys tai pripazino
tio elicos katalogas rusu kalba rodo kad 900 ir viskas, o is kur tokie skaiciai is 460, del ko jie mazeja jie ir patys nelabai zino

Seniau, Elicos originaliame puslapyje apskritai traukos nerašė. Todėl prisigalvojo kas kiek išmanė biggrin.gif Dabar rašo trauką, kaip visos normalios firmos: pagal EN-61591 standartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 28 birželio 2011 - 17:30
QUOTE(speedy @ 2011 06 28, 18:16)
Seniau, Elicos originaliame puslapyje apskritai traukos nerašė. Todėl prisigalvojo kas kiek išmanė  biggrin.gif  Dabar rašo trauką, kaip visos normalios firmos: pagal EN-61591 standartą.

nu bet originaliame pls tik rusu kalba rodo kad jau 900, tai gal istikruju gamina visokiu galingumu. dievazi as durna , ir jauciu atsibodau bet man niekaip nedaeina doh.gif
Atsakyti
Reikia patarimo,

jeigu virtuvė su jungta su valgomuoju ir viso yra 20kv.m., tai kokios galio garų surinktuvo reikia ax.gif
Atsakyti
Pagal proekta mums siulo si AEG X66453BV0. Pagal charakteristika turetu buti geras g.gif Ar tikrai vertas savo kainos? g.gif Musu virtuve irgi sujungta su svetaine, 29kv smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 29 birželio 2011 - 23:17
QUOTE(Eljerny @ 2011 06 30, 01:15)
Pagal proekta mums siulo si AEG X66453BV0. Pagal charakteristika turetu buti geras  g.gif Ar tikrai vertas savo kainos?  g.gif Musu virtuve irgi sujungta su svetaine, 29kv  smile.gif

Jei biudžetas leidžia ir patinka - kodėl gi ne. biggrin.gif "Pagal charakteristiką" - traukia ne per stipriausiai.
Papildyta:
QUOTE(zose123 @ 2011 06 28, 19:57)
nu bet originaliame pls tik rusu kalba rodo kad jau 900, tai gal istikruju gamina visokiu galingumu. dievazi as durna , ir jauciu atsibodau bet man niekaip nedaeina doh.gif

Paklauskite savęs, ar jus tikite, kad italai visokiems kazachams ir lietuviams gamina geresnius? O sau pasilieka ir anglams siunčia - prastesnius.
Čia kaip anekdotas su Stradivarijaus būgnais: visiems gamino smuikus, bet "kietiems bičams" - būgnus - už dvigubą kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 06 30, 08:03)
Jei biudžetas leidžia ir patinka - kodėl gi ne. biggrin.gif  "Pagal charakteristiką" - traukia ne per stipriausiai.

Jei traukia ne per stipriausiai, tai gal verta sutaupyti sioje vietoje g.gif
Ieskosime kito smile.gif
Atsakyti
o kaip gartraukis ALLENZI IS CILINDRO? ar geriau Elicos cilindrinis?
Atsakyti