Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 2

QUOTE(isdykusS @ 2011 11 05, 20:16)


man jau ir geda berasyt, nes renkuosi renkuosi, ir vis dar sedziu be gartraukio..
man va sis Teka patinka (kaina, tylus, nuimama panele)..
tik kaip su ta istraukimo galia?
vienur raso Maksimalus ventiliacijos oro srautas (kub. m./val.): 540 (trauka įvertinus vazdį ir alkūnę)
kitur maksimalus testo sąlygomis 756 m3/h, laisva trauka 540 m3/h, UNE-EN-61591: 303 m3/h
kazi koks is tikruju? mums gal uztektu ir max540, nes virtuve nedidele (10kv), bet vistiek noris susigaudyt kas ir kaip..

tikras galingumas 303 m3/h, kaip parašyta pagal normą 61591. silpnoookas.. Visi kiti skaičiai (540, 756 ir t.t.) ir išvedžiojimai yra akių dūmimas. Realiai 10 m2 virtuvei užteks, bet ant ribos (10m2 x lubų aukštis ~2,75m = 27,5 m3 virtuvės tūris, o gartraukis turi "prasukti" orą 10 kartų per valandą = 275 m3 iš viso) - bet ir veikti turės pastoviai max greičiu.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 11 08, 08:59)
tikras galingumas 303 m3/h, kaip parašyta pagal normą 61591. silpnoookas.. Visi kiti skaičiai (540, 756 ir t.t.) ir išvedžiojimai yra akių dūmimas. Realiai 10 m2 virtuvei užteks,  bet ant ribos  (10m2 x lubų aukštis ~2,75m = 27,5 m3 virtuvės tūris, o gartraukis turi "prasukti" orą 10 kartų per valandą = 275 m3 iš viso) - bet ir veikti turės pastoviai max greičiu.

aciu uz sia info. tai gal ka geresnio/galingesnio pasiulyt turetumet? svarbiausi kriterijai man kaina, imontuoamas i 60 cm spintele, keiciama panele, negarsus g.gif
Atsakyti
Gal galit patarti del gartraukio ELICA Eliplane /80cm ,ar uztektu jo galingumo 30 kv.m. kambariui(virtuve bendroje erdveje su sveteine). Ar yra kokiu dar gartraukiu variantu, nes mums teleskopiniai netinka.

Atsakyti
QUOTE(amba @ 2011 11 08, 20:19)
Gal galit patarti del gartraukio ELICA Eliplane /80cm ,ar uztektu jo galingumo 30 kv.m. kambariui(virtuve bendroje erdveje su sveteine). Ar yra kokiu dar gartraukiu variantu, nes mums teleskopiniai netinka.

Užtektų.
Atsakyti
Dar neturejau laiko paskaitineti temos, tai paklausiu pirma biggrin.gif reikai gartraukio imontuojamo i spintele 60 cm (nors bendrai nebutinai, dar tik prades gamint virtuvini, galiu keist).. nu esme kad galingumai dzin man (virtuve 12 kv), man reikia TYLAUS!!! Galkas butent tokio ieskojot ir radot??? Dabar pas mus gorenje namie, teliko negirdziu normaliai kai burzgia doh.gif lotuliukas.gif nu yra ir pliusu, vaikas gerai miega prie to burzgimo, ramina matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 09 lapkričio 2011 - 16:02
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 09, 17:37)
Dar neturejau laiko paskaitineti temos, tai paklausiu pirma biggrin.gif reikai gartraukio imontuojamo i spintele 60 cm (nors bendrai nebutinai, dar tik prades gamint virtuvini, galiu keist).. nu esme kad galingumai dzin man (virtuve 12 kv), man reikia TYLAUS!!! Galkas butent tokio ieskojot ir radot??? Dabar pas mus gorenje namie, teliko negirdziu normaliai kai burzgia  doh.gif  lotuliukas.gif nu yra ir pliusu, vaikas gerai miega prie to burzgimo, ramina matyt  lotuliukas.gif

Šitas tylus.
Atsakyti
Kas prekiauja tais Teka? Pirma kart toki pavadinima girdziu blush2.gif
Nerandu sito modelio lietuviskuose psl.. doh.gif
Ir is vis ziuriu kazko mazai kur raso prie tu garu surinktuvu koks triuksmo lygis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 09 lapkričio 2011 - 21:45
Sveiki

Vis renkuosi, renkuosi o gartraukio vis labiau ir labiau riekia, tad atkeliauju patarimo biggrin.gif Patalpa 30 kv. Galvoju apie Gorenje DT6545 Ax, DVG6545 , DVG 600 Ge, DVG6545E ir AEG DK9660 M . Gal kas žino kokių rimtų minusų kuriam iš jų ? ax.gif Ką radau, kad AEG triukšmingas, o DVG 600 GE nėra lietuviškam gamintojo puslapį
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 11 09, 17:35)

Kaip suprantu cia su fltru. O galima toki i ventiliacijos angajungti? Man reikia i ventiliacija.. ir tylaus aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 11 10, 18:19)
Kaip suprantu cia su fltru. O galima toki i ventiliacijos angajungti? Man reikia i ventiliacija.. ir tylaus aisku smile.gif

Į ventiliaciją jungiamas. Anglies filtras nesikomplektuoja.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 11 08, 08:59)
tikras galingumas 303 m3/h, kaip parašyta pagal normą 61591. silpnoookas.. Visi kiti skaičiai (540, 756 ir t.t.) ir išvedžiojimai yra akių dūmimas. Realiai 10 m2 virtuvei užteks,  bet ant ribos  (10m2 x lubų aukštis ~2,75m = 27,5 m3 virtuvės tūris, o gartraukis turi "prasukti" orą 10 kartų per valandą = 275 m3 iš viso) - bet ir veikti turės pastoviai max greičiu.

sedziu ir mastau, is kur tokios zinios? kdl sakot, kad realiai bus tik 303, o ne bent jau 540? pats turit?
nes na tai kaip issirinkti reikia gartrauki, jei raso info vienokia, o neva i visai kitokia?
Atsakyti
Sveiki,

Turime Elica Elislim 3 IX/A/60 gartraukį. 30 m2 patalpoje traukia lyg ir neblogai, bet tik toje dalyje, kuri arčiau sienos. Ar normalu, kad ta gartraukio dalis, kuri išsitraukia, nieko ir netraukia, t.y. kai ką nors verdu ant skylių, kurios arčiau manęs, nemažai garų pabėga, ir tik dalis į arčiau esančią dalį susitraukia?
Tikrinau ir su servetėle - prie sienos esanti dalis servetėlę pritraukia, o išsitraukianti dalis visai nepritraukia.

Taip pat ar normalu, kad gartraukio galingumo skalę slenkant į dešinę pusę (stipryn), garsas ir traukimo galingumas tolygio didėja, tačiau pasiekus patį patį maksimumą staiga atsiranda baisus baubimas?
Atsakyti