Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Po Europą automobiliu, 3 dalis
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dontstop
QUOTE(almaklp @ 2011 05 09, 11:14)
Na as asmeniskai rinkciaus pirmaji varianta.
*

QUOTE(ziulyte @ 2011 05 09, 11:33)

Man irgi labiau pries sirdies pirmasis variantas, nors Cekijoj buvus 7 kartus, Slovakijoj ne ka maziau. Ir Tatrus islandziojus visus...
*

QUOTE(Aruna @ 2011 05 10, 08:33)
Pabuvus vieną kartą Čekijoj, matėt tikrai nedaug. Pakankami spalvinga šalis.
Būnant Čekijos šiaurėj galima ir Vokeitijos pusę aplankyt- irgi vaizdiniai nerealaus grožui

*

Ačiū už nuomones, padėjot apsispręsti - bus Čekija smile.gif
Po Suomiją planuojam kitąs sykį pakeliauti, manau, jos gamta verta atskiros kelionės smile.gif
vidal
sveiki, kas planuojat šiemet kelione savo auto 4u.gif pasidalinkit patirtim, kaip greičiausiai pasiekt greitkeli Varšuva -Berlynas, važiuojant iš Klaipedos g.gif nes tarp tu Lenkijos kaimu pasimetėm visai doh.gif
iš anksto 4u.gif
ziulyte
QUOTE(Arturas15 @ 2011 05 10, 20:33)
Ziulyte, esate išmaišius beveik visą Europą, gal galėtumėte patarti tokiu klausimu (buvau uždavęs prieš keletą puslapių, bet atsakymo praktiškai negavau): Iš Kroatijos važiuosim per Budapeštą. Čia pabuvę vieną dieną, trauksim link namų. Google Earth siūlo maršrutą per Košice, Liubliną. Kitas pasirinkimas - E77 keliu per Zvolen, Krokuvą, Varšuvą. Kokie šių kelių privalumai ir trūkumai? Kokiu maršrutu patartumėte važiuoti? g.gif
*

Arturai, maciau ta klausima ir samoningai nutylejau... Pernai vaziavom i Kroatija per Liublina, tik Slovakijoj norejom patekt i Slovaku roju dienai, tai nusukom nuo Kosice kelio ir tik Vengrijoj vel isokom i autostrada. Vaziavom su kemperiu. As keikiausi ir nemenkai hihihi.gif Mes visad esam linke vadovautis sena gera lietuviu patarle - tiesiau arciau, aplink greiciau. Nu tai taip ir gavosi. Kemperis masina nemenka. Liublino kelias isbaladotas, su furom, per kaimus ir t.t. kaip ir visur PL. Prie Bialystoko remontas, briedis vidury kelio pries nosi. Zodziu, namo nuomone apie sita kelia yra prasta ir labai neobjektyvi... O va vyras uz nugaros sako - jei masina lengvoji ir nenori vaziuot per Varsuva, tegul renkasi butent si kelia. Atgal grizom namo numyletu - per Slovenija, Austrija, Cekijos kampa ir Lenkija. Sakykit jus ka norit, bet i Kroatija mano akim yra tik pastarasis normalus kelias hihihi.gif Neobjektyvu visai, bet... man patinka vaziuot platesniais keliais, ypac lenkuose... Ne karta buvau nusvilpta net savoj kompanijoj uz papildomus 30 ar 50 km lenku keliuose, bet kai buvo vaziuojama i viena puse vienu, i kita - mano numyletu, gale keliones visgi atsiprasydavo visi manes smile.gif

Keli pastebejimai is pastarosiso keliones per Lenkija - Varsuvoj sutvarkytas vidinis aplinkkelis ties nususkimais Katowicu, Wroclavo kryptim. Siuo metu didelis remontas likes tik ties statomais viadukais (jau keli metai ten tas remontas). Dabar ul.Armii krajowy , veliau Torunska veda tiesiai i Poznane, o norint patekt i 7 ir 8 kelia - reik laiku issukt (ko mes nepadarem, nes gi tipo ereliai ir viska zinom - pakirpo mums sparnus, teko grizinet paskui lotuliukas.gif )

QUOTE(vidal @ 2011 05 15, 20:25)
sveiki,  kas planuojat  šiemet  kelione savo auto 4u.gif pasidalinkit patirtim, kaip greičiausiai pasiekt greitkeli Varšuva -Berlynas, važiuojant iš Klaipedos g.gif nes tarp tu Lenkijos kaimu pasimetėm  visai doh.gif
iš anksto  4u.gif
*

Na o koks skirtumas jus vaziuojat is Klaipedos, Kauno ar Vilniaus? Juk vistiek nevaziuosit per Kaliningrada (o gal as klistu - gal yra kazkoks tiesesnis is to LT krasto - bet cia vel mano patarle man suveikia doh.gif ) tai kelias vienas ir tas pats - Arturas ji yra net su keliu nr surases. Kirtus Lenkijos siena Augustow, Raijgrad, Lomza, paskui link Ostrow Mazoviecki 8 keliu i Varsuva. Paskutiniai 50 km platus, geri. Varsuvoj issukti ties prekybos centru Marki i desine ul.Armii krajovy ir tas kelias isves jus tiesiai i Poznane. Teks atkentet tik tu viaduku statyba...
Arturas15
QUOTE(ziulyte @ 2011 05 16, 21:26)
O va vyras uz nugaros sako - jei masina lengvoji ir nenori vaziuot per Varsuva, tegul renkasi butent si kelia. Atgal grizom namo numyletu - per Slovenija, Austrija, Cekijos kampa ir Lenkija. Sakykit jus ka norit, bet i Kroatija mano akim yra tik pastarasis normalus kelias hihihi.gif Neobjektyvu visai, bet... man patinka vaziuot platesniais keliais, ypac lenkuose... Ne karta buvau nusvilpta net savoj kompanijoj uz papildomus 30 ar 50 km lenku keliuose, bet kai buvo vaziuojama i viena puse vienu, i kita - mano numyletu, gale keliones visgi atsiprasydavo visi manes smile.gif

*

Ačiū Ziulyte už patarimus. Žinoma, sutinku, kad iš/į Kroatijos geriausias kelias tavo aprašytas. Bet mes grįžtant dar norime aplankyti Budapeštą - gal jau nebeteks ta kryptimi važiuoti (nors ką gali žinoti...). Todėl turbūt rinksimės tiesiausią kelią - Zvolen, Krokuvą, Varšuvą (ji juk visai nebaisi ax.gif ).

Na viskas - visas šios kelionės maršrutas sudėliotas, dar šiek tiek liko pasėdėti prie Venecijos ir Budapešto planų, ir sulaukti atostogų pradžios, kuri sutampa su kelionės pradžia - birželio 11 thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif. Turiningų ir sėkmingų kelionių visiems, keliaujantiems automobiliais po Europą! mirksiukas.gif

Ir dar - dėkoju visiems, savo patarimais, reportažais padėjusiems suplanuoti kelionę. Lieku skolingas(jeigu viskas bus tvarkoje - tfu, tfu, tfu per kairį petį) dar pernai neatsargiai pažadėtą kelionės reportažą blush2.gif ........
ziulyte
Na taip, Budapesta reik aplankyt ir mano mylimas kelias deja tam netinka doh.gif

Pernai labai Budapestu domejausi pas pazistamus, kurie ten gyvena. Senamiestis buvo remonte, tai gal jau pamatysit viska svieziai sutvarkyta thumbup.gif Iskisiu ir cia kelis patarimus - mums tikrai patiko Budapesto faktiskai priemiestis Szentendre. Maziukas jaukus senamiestukas, o jei diena, dar ir ta zymiaja sokolado parduotuve - muzieju rastumet atidaryta. O jei sugalvotume stot prie Balatono - Siofoko neturetu nuvilt tikrai. Mums ten irgi patiko mirksiukas.gif

O mes kol kas skraidymas zadam uzsiimt hihihi.gif Geguzes 27 kylam... Jau biski baisu lotuliukas.gif
Rudeni kutensim Prancuzija. Oi reiks patarimu reiks, nes marsrutas eis iki Canal du Midi. Kelio gabaliokas nemenkas. Planuojam kemperiu gal, jei nerasim pigiu bilietu i Barseona (Girona tiksliau)
almaklp
Pries Budapesta dar Vysehradas (arciau Slovakijos sienos) - aplankykite. Nors pilis ir griuvesiai, bet man labai labai - vaizdai nuostabus i Dunoju... Aplamai man Budapestas labiau wub.gif nei Praha. Ir siemet vel grisime per ji. Jei pavyks

Na va - Arturui 15 kelione 06.11 - pas mus siek tiek anksciau - 05.31. Laukiu - nebesulaukiu smile.gif
ziulyte
QUOTE(almaklp @ 2011 05 16, 21:27)
Pries Budapesta dar Vysehradas (arciau Slovakijos sienos) - aplankykite. Nors pilis ir griuvesiai, bet man labai labai - vaizdai nuostabus i Dunoju... Aplamai man Budapestas labiau  wub.gif  nei Praha. Ir siemet vel grisime per ji. Jei pavyks

Na va - Arturui 15 kelione 06.11 - pas mus siek tiek anksciau - 05.31. Laukiu - nebesulaukiu smile.gif
*

Geras, o mums Vengrijos lietuviai kaip tik sake - nieko tam Vysegrade ispudingo lotuliukas.gif Mes jais patikejom. Panasu be reikalo. Bet kuriuo atveju viska pamatyt paciam nors karta tikrai verta. Tada jau ir sakyt kazka gali... Zinoma del Budapesto grazesnio uz Praha as tyliu doh.gif Mano brangiaja ir mylima Praha negalima taip juodint lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Liivija

Na taip, Budapesta reik aplankyt ir mano mylimas kelias deja tam netinka doh.gif

Pernai labai Budapestu domejausi pas pazistamus, kurie ten gyvena. Senamiestis buvo remonte, tai gal jau pamatysit viska svieziai sutvarkyta thumbup.gif Iskisiu ir cia kelis patarimus - mums tikrai patiko Budapesto faktiskai priemiestis Szentendre. Maziukas jaukus senamiestukas, o jei diena, dar ir ta zymiaja sokolado parduotuve - muzieju rastumet atidaryta. O jei sugalvotume stot prie Balatono - Siofoko neturetu nuvilt tikrai. Mums ten irgi patiko mirksiukas.gif

Ikišiu ir aš savo trigraši ax.gif Klausiau Vengrijos temoj, bet niekas neatsakė, tad pasinaudosiu proga čia gauti šiek tiek informacijos. Kur Budapešte statydavote/statysite automobilį. Artūras15 rašė, kad baigia ruošti namų darbus dėl Budapešto (gal būtų galima kopiją) blush2.gif ?
Na ir dar vienas klausimėlis apie Balatoną: kurioje pusėje - šiaurinėje ar pietinėje geriau ieškoti nakvynės (paskaičius internete informaciją, jos labai skiriasi), tad būtų gerai išgirsti nuomonę buvusių ten unsure.gif
Arturas15
QUOTE(Liivija @ 2011 05 17, 08:42)
N  Klausiau Vengrijos temoj, bet niekas neatsakė, tad pasinaudosiu proga čia gauti šiek tiek informacijos. Kur Budapešte statydavote/statysite automobilį. Artūras15 rašė, kad baigia ruošti namų darbus dėl Budapešto (gal būtų galima kopiją)  blush2.gif ?

*

Na, gal šiek tiek pasigyriau blush2.gif : namų darbus Budapeštui tik pradedu ruošti. Tam turiu dar tris savaites. Kai turėsiu daugiau informacijos, pasidalinsiu - pažadu ax.gif .
zydra30
Sveiki, gal kas esat keliaves I Montenegro- Juodkalnija ar Kosova automobiliu.
Nes Green card, negalioja ne Europos salyse, o kiek ziurejau internete, tai rasoma, jog galima nusipirkti draudima masinai prie sienos. ar tikrai taip ir yra? Noriu viska is anksto zinoti, nes keliausim su mazias vaikais, nesinoretu jokiu nemalonumu.
ernis123
QUOTE(zydra30 @ 2011 05 17, 12:27)
Sveiki, gal kas esat keliaves I Montenegro- Juodkalnija ar Kosova automobiliu.
Nes Green card, negalioja ne Europos salyse, o kiek ziurejau internete, tai rasoma, jog galima nusipirkti draudima masinai prie sienos. ar tikrai taip ir yra?  Noriu viska is anksto zinoti, nes keliausim su mazias vaikais, nesinoretu jokiu nemalonumu.
*

i montanegro tinka zalia korta ir paildomai nieko nereikia ,buvau jau 2 kartus i kosova nezinau
ziulyte
QUOTE(Liivija @ 2011 05 17, 07:42)
Ikišiu ir aš savo trigraši  ax.gif  Klausiau Vengrijos temoj, bet niekas neatsakė, tad pasinaudosiu proga čia gauti šiek tiek informacijos. Kur Budapešte statydavote/statysite automobilį. Artūras15 rašė, kad baigia ruošti namų darbus dėl Budapešto (gal būtų galima kopiją)  blush2.gif ?
Na ir dar vienas klausimėlis apie Balatoną: kurioje pusėje - šiaurinėje ar pietinėje geriau ieškoti nakvynės (paskaičius internete informaciją, jos labai skiriasi), tad būtų gerai išgirsti nuomonę buvusių ten unsure.gif
*

Ojoj, Budapesto parkavimo ypatumai doh.gif Jie verti Lenkijos keliu diskusijos doh.gif
Buvom ten 2002 regis (sakes nebepamenu tiksliai... Baisu...). Gyvenoma Vaci gatvej (per mano minetus pazistamus lietuvius gavom buta centre Nauju metu sutikimui - ispudinga thumbup.gif ). Masina parkavom tiesiog prie namo. Zinoma gavom baudos kvita ir ne viena (esu ji kaip suvenyra pasilikus), bet ten kitaip nelabai imanoma. Net vietiniai mums negalejo pasiulyt tokios vietos, kur butu nebrangu, saugu ir nieks nebauduotu. tikrai nesididziuoju tokia situacija - esu is tu, kur saziningai susumoka visus reikiamus mokescius kelionese ir nebando nusukt, bet... Tada ta baudu sistema buvo tik vietine, tai mes sekmingai isvaziavom is salies ir tiek. Pernai vel ju klausiau - yra sake viena didele aisktele, kur parkingas galimas. Nuo jos iki centro reik vaziuot metro 3 regis stoteles. Visur kitur ne tik kad mokama, bet priedo dar ir uzgrusta viskas... Zodziu, patarimu nulis is manes... blush2.gif
jokubaite
Sveiki,
QUOTE(Liivija @ 2011 05 17, 07:42)
Ikišiu ir aš savo trigraši   ax.gif  Klausiau Vengrijos temoj, bet niekas neatsakė, tad pasinaudosiu proga čia gauti šiek tiek informacijos. Kur Budapešte statydavote/statysite automobilį. Artūras15 rašė, kad baigia ruošti namų darbus dėl Budapešto (gal būtų galima kopiją)  blush2.gif ?
*

QUOTE(ziulyte @ 2011 05 17, 20:03)
Ojoj, Budapesto parkavimo ypatumai  doh.gif Jie verti Lenkijos keliu diskusijos  doh.gif
Buvom ten 2002 regis (sakes nebepamenu tiksliai... Baisu...). Gyvenoma Vaci gatvej (per mano minetus pazistamus lietuvius gavom buta centre Nauju metu sutikimui - ispudinga  thumbup.gif ). Masina parkavom tiesiog prie namo. Zinoma gavom baudos kvita ir ne viena (esu ji kaip suvenyra pasilikus), bet ten kitaip nelabai imanoma. Net vietiniai mums negalejo pasiulyt tokios vietos, kur butu nebrangu, saugu ir nieks nebauduotu. tikrai nesididziuoju tokia situacija - esu is tu, kur saziningai susumoka visus reikiamus mokescius kelionese ir nebando nusukt, bet... Tada ta baudu sistema buvo tik vietine, tai mes sekmingai isvaziavom is salies ir tiek. Pernai vel ju klausiau - yra sake viena didele aisktele, kur parkingas galimas. Nuo jos iki centro reik vaziuot metro 3 regis stoteles. Visur kitur ne tik kad mokama, bet priedo dar ir uzgrusta viskas... Zodziu, patarimu nulis is manes...  blush2.gif
*

prieš porą metelių viešbučio pasirinkimą Butapešte nulėmė "free parking" ir metro stotelė šalia. Taigi palikę auto prie viešbučio po miestą su metro ir pėstute. Paprastai didmiesčiuose mums ši praktika pasiteisina - išbandom visuomeninį transportą. Prisiminiau savo mažylės šypseną, kada Prahoj pirmą kartą tramvajum vėžinos wub.gif
ziulyte
QUOTE(joreta @ 2011 05 17, 20:48)
Sveiki,
prieš porą metelių viešbučio pasirinkimą Butapešte nulėmė "free parking" ir metro stotelė šalia. Taigi palikę auto  prie viešbučio po miestą su metro ir pėstute. Paprastai didmiesčiuose mums ši praktika pasiteisina - išbandom visuomeninį transportą. Prisiminiau savo mažylės šypseną, kada Prahoj pirmą kartą tramvajum vėžinos  wub.gif
*

Pritariu. Mes tokia praktika irgi aptureje esam Amsterdame, Paryziuj. Tikrai super drinks_cheers.gif Tiesa Paryziuj su nuotykiais - teko lipt per tureklu virsu metro, bet... paskaicius DK zinyna supratau, kodel i mus nereagavo apsauga lotuliukas.gif Ten tas pasirodo iprasta tarp turistu doh.gif Musu atveju buvo ne ten atzymetas bilietas - turejom zymet apatiniam aukste ieidami, o pazymejom virsutiniam. Na bet cia jau niuansai - nelabai turbut kas mus galejo bauduot. Bilietus turejom...
Netgi keliaudami su kemperiu taip isbandem. Kemperis lieka kempinge, o mes i metro. Tik va ka zmogui patart, jei jis nezada apsistot tam Budapeste nakciai, o tik viena diena nori paskirt - nezinau...
jokubaite
QUOTE(ziulyte @ 2011 05 17, 20:56)
Pritariu. Mes tokia praktika irgi aptureje esam Amsterdame, Paryziuj. Tikrai super  drinks_cheers.gif Tiesa Paryziuj su nuotykiais - teko lipt per tureklu virsu metro, bet... paskaicius DK zinyna supratau, kodel i mus nereagavo apsauga  lotuliukas.gif Ten tas pasirodo iprasta tarp turistu  doh.gif
Netgi keliaudami su kemperiu taip isbandem. Kemperis lieka kempinge, o mes i metro. Tik va ka zmogui patart, jei jis nezada apsistot tam Budapeste nakciai, o tik viena diena nori paskirt - nezinau...
*

na, tada gal prie kokio prekybcentrio didelio miesto pakrašty palikt, jei nėra 2 val. limito kaip UK kai kur g.gif gi ten irgi visuomeninis transportas atvyksta.
Aruna
QUOTE(Liivija @ 2011 05 17, 08:42)
  Klausiau Vengrijos temoj, bet niekas neatsakė, tad pasinaudosiu proga čia gauti šiek tiek informacijos. Kur Budapešte statydavote/statysite automobilį.
*

Mokamos aikštelės yra visur ir kiek parkavome, kažkaip teko vis mokamose prie objektų. Tik viena bėda- mokėti reikia į automatus monetomis, o jų ganėtinai sunku gauti- keityklose iškeis tik popierinius pinigus, nebent Vilniuje prie stoties turėtų metalo keitykloj.
Tiesa sakant Budapešte buvau jau nebežinau kiek kartų ( deja taip vertė aplinkybės) .Bet teisybės dėlei, tai vieno karto ir užteko jį pamatyt-tikrai ne tas miestas, į kurį vis grįžtumėm paklaidžiot. O va mažieji Vengrijos miesteliai nuostabūs, nors mūsiškių retai lankomi . Nepravažiuokite pro šalį.
Liivija
Dėkui už patarimus smile.gif
Kažkur jau buvau skaičiusi apie tai, kad reikia monetų....gal įvažiavus reikia į užsukt ko nors nusipirkt ir išsikeisim į tas monetas smile.gif
Aruna, o mažieji miesteliai tai: Keszthely, Eger, Szentendre, Višegradas? Ar ką nors įdomaus praleidau?
ziulyte
QUOTE(Aruna @ 2011 05 18, 09:11)
Tiesa sakant Budapešte buvau jau nebežinau kiek kartų ( deja taip vertė aplinkybės) .Bet teisybės dėlei, tai vieno karto ir užteko jį pamatyt-tikrai ne tas miestas, į kurį vis grįžtumėm paklaidžiot. O va mažieji Vengrijos miesteliai nuostabūs, nors mūsiškių retai lankomi . Nepravažiuokite pro šalį.
*

Va va, o as galvojau man vienai tokie ispudziai apie Budapesta blush2.gif Pasirodo ne... Na didingas miestas, dideli pastatai, placios gatves, fainas turgus senojoje stotyje. Vyrams nuskilo dar i trukiskas pirtis nueit. Bet tik tiek... Ner ka lygint su mazyciai, jaukiais miestukais drinks_cheers.gif Vietiniai aptuse mus po ta Budapesta ir viestiek as jam abejinga...
Aidluka
QUOTE(Aruna @ 2011 05 18, 10:11)
Mokamos aikštelės yra visur ir kiek parkavome, kažkaip teko vis mokamose prie objektų. Tik viena bėda- mokėti reikia į automatus monetomis, o jų ganėtinai sunku gauti- keityklose iškeis tik popierinius pinigus, nebent Vilniuje prie stoties turėtų metalo keitykloj.
*

Pritariu Arunai - Budapešte prie kiekvieno lankomo objekto yra mokamos aikštelės - tikrai nebus problemų su parkavimu drinks_cheers.gif Vienas pastebėjimas, mokėdami už aikštelę atsakingai įvertinkit kiek laiko ruošiatės joje stovėti (geriau sumokėkit už kokį pusvalanduką daugiau)- dar niekur nebuvau mačius, kad taip intensyviai tikrintų ant kiekvieno automobilio lango padėtą lapelį su stovėjimo laiku ax.gif Jei pavėluosit sugrįžt - bauda beveik garantuota doh.gif Vienoj vos ne pusė automobilių buvo "paženklinti" doh.gif doh.gif doh.gif
Aruna
QUOTE(Liivija @ 2011 05 18, 10:19)
Dėkui už patarimus smile.gif
Kažkur jau buvau skaičiusi apie tai, kad reikia monetų....gal įvažiavus reikia į užsukt ko nors nusipirkt ir išsikeisim į tas monetas smile.gif
Aruna, o mažieji miesteliai tai: Keszthely, Eger, Szentendre, Višegradas? Ar ką nors įdomaus praleidau?
*

Bijau, kad gražos ir negausite, nes jie labai mažai turi monetų, nebent reiktų nemažai jų atiduot biggrin.gif .Aš pati tiesiog vaikščiojau per įstaigas ir klausiau gal kas turi iškeist- iš 6 vienoj pasisekė biggrin.gif - aplink nebuvo nė vienos parduotuvės lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liivija @ 2011 05 18, 10:19)

*

Tik įvažiuojant Estergomas (Esztergom) , paskui Kečkemetas, Šegedas- bet šitie du kiek toliau nuo Budapešto randasi- be galo žavingi biggrin.gif
vidal
sveiki 4u.gif gal kas galit keleta atsiliepimu apie Ronos ledyna,Furkoj, Šveicarija. skaitinejau, bet kažkap neužkliuvo akis čia. kokie ispudžiai?
ačiukas, iš anksto 4u.gif
Arturas15
Sveiki. Kadangi šiek tiek anksčiau šioje temoje išsivystė diskusija apie parkavimąsį Budapešte, noriu žinančių cool.gif paklausti: ar apsimoka, kaip kažkas siūlė, parkuotis prie prekybos centrų, o toliau sėsti į metro ir važiuoti į miesto centrą g.gif ? Pavyzdžiui, Google Earth radau Tesco prekybcentrį su didele stovėjimo aikštele šiaurinėje miesto dalyje, šalia metro stotelė Upjest Varoskapu. Pinigų taupymo požiūriu išlošiu nedaug, bet kiek sako patirtis, centre visada sunku surasti vietą, o be to dar ten dažnai ribojamas stovėjimo laikas.

Taigi - ar prie tokio prekybos centro nereikia mokėti už stovėjimą, ir ar neribojamas stovėjimo laikas? O gal galit pasiūlytį geresnį sprendimą?
baka2
QUOTE(Arturas15 @ 2011 05 26, 14:33)
Taigi - ar prie tokio prekybos centro nereikia mokėti už stovėjimą, ir ar neribojamas stovėjimo laikas?
*

Prie Tesco tikrai moketi nereikes ir laikas neribojamas ( aisku nezinau kaip nakti). Centre stovejimas brangus ir vieta rasti gana sunku. Manau jusu sprendimas yra geras, aisku kojas "pamankstinti" teks, bet ten galima pesciomis apeiti pagrindinius objektus ( nekalbu apie didvyriu aikste).
Sekmes 4u.gif
atviraj
Uz 6 dienu isvykstam i savo kelione. Marsrutas: UK-Prancuzija-Ispanija-Andora-Prancuzija-Monakas-Italija-San Marino-Graikija-Bulgarija-Rumunija-Vengrija-Kroatija-Slovenija-Austrija-Lichtensteinas-Sveicarija-Prancuzija-UK.
AŠA
QUOTE(atviraj @ 2011 05 26, 16:08)
Uz 6 dienu isvykstam i savo kelione. Marsrutas: UK-Prancuzija-Ispanija-Andora-Prancuzija-Monakas-Italija-San Marino-Graikija-Bulgarija-Rumunija-Vengrija-Kroatija-Slovenija-Austrija-Lichtensteinas-Sveicarija-Prancuzija-UK.
*

Kiek laiko keliausite? Visose šalyse lankysitės ar kai kurias tiesiog pravažiuosite?
atviraj
QUOTE(AŠA @ 2011 05 26, 22:04)
Kiek laiko keliausite? Visose šalyse lankysitės ar kai kurias tiesiog pravažiuosite?
*

siai keliones daliai skiriame 6 savaites. Kiekvienoj saly vis sustosim, didesnese, t.y. Prancuzijoj, Ispanijoj, Italijoj tai po kokias 4-5 dienas noretusi. Ir apsiziureti, ir pliazuose pasikepinti. Viskam yra sioks toks planas, tik va kad Rumunija tikriausiai tik siaip pravaziuosim. Gal kokiu pasiulymu butu, nes mes vaziuosim nuo bulgarijos i vengrija, tai toj vakarinej daly gal kas ypatingo yra?
Na o kita keliones daly, kuri truks musu paskaiciavimu apie 2 menesius, bus tokia:
UK-Prancuzija-Liuksemburgas-Vokietija-Cekija-Austrija(Viena)-Slovakija-Lenkija-Lietuva-Latvija-Estija-Suomija-Svedija-Norvegija-Svedija-Danija-Vokietija-Nyderlandai-Belgija-Prancuzija-UK
AŠA
QUOTE(atviraj @ 2011 05 27, 03:26)
siai keliones daliai skiriame 6 savaites. Kiekvienoj saly vis sustosim, didesnese, t.y. Prancuzijoj, Ispanijoj, Italijoj tai po kokias 4-5 dienas noretusi. Ir apsiziureti, ir pliazuose pasikepinti. Viskam yra sioks toks planas, tik va kad Rumunija tikriausiai tik siaip pravaziuosim. Gal kokiu pasiulymu butu, nes mes vaziuosim nuo bulgarijos i vengrija, tai toj vakarinej daly gal kas ypatingo yra?
Na o kita keliones daly, kuri truks musu paskaiciavimu apie 2 menesius, bus tokia:
UK-Prancuzija-Liuksemburgas-Vokietija-Cekija-Austrija(Viena)-Slovakija-Lenkija-Lietuva-Latvija-Estija-Suomija-Svedija-Norvegija-Svedija-Danija-Vokietija-Nyderlandai-Belgija-Prancuzija-UK
*

Vat čia tai laikas, 2 mėn. thumbup.gif Dėl 6 sav. - mažai biggrin.gif vien Šveicarijai, Kroatijai po savaitę-pora savaičių reikia skirt ax.gif Nors, galbūt Jūs iš tų, kurie mielai važiuoja į jau aplankytas vietas, tada ši kelionė būtų tokia daugiau apsiuostymo, su minimaliai lankomais objektais 4u.gif Bet vis tiek smagu ir lietuviškai pavydu wub.gif
CESARIA
Koks puikumėlis - šitiek atostogų thumbup.gif

Bet, kaipgi nepavargti nuo tiek įspūdžių? Aišku, manau, jog derinsit intensyvesnį judėjimą su poilsiu.

Mes vienais metais keliavom tris savaites, viduryje vasaros Italijoje. Tai į trečios savaitės pabaigą buvom tiek nusikalę, jog nebesilaikėm iki galo kelionės plano, apsisukom ir grįžom namo.... Viskas buvo pasidarę vienoda - miestai, miesteliai, visokios įžymybės mirksiukas.gif
AŠA
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 07:40)
Mes vienais metais keliavom tris savaites, viduryje vasaros Italijoje. Tai į trečios savaitės pabaigą buvom tiek nusikalę, jog nebesilaikėm iki galo kelionės plano, apsisukom ir grįžom namo.... Viskas buvo pasidarę vienoda - miestai, miesteliai, visokios įžymybės  mirksiukas.gif
*

Va kaip visiems skirtingai ax.gif man trys savaitės - pats tas, nes vis tiek kokios 4 d. išsimeta keliui, na, lankai kažką, bet minimaliai, man dar tai ne atostogos arba jau nebe atostogos... kelias dienas vis tiek apsistojam prie jūros ar šiaip kokio vandens telkinio, na, bent dvi tris, jei su laiku striuka, tai realiai, jei imt dvi savaites, keliavimui lieka savaitė, iš kurios bent pora dienų verkiant noriu skirti kalnams, t. y. visos dienos žygiui, o ir atvažiavus norisi po apylinkes pasidairyti, tad man dvi savaitės yra žiauriai mažai, kaip studentui, nors vienos nakties dar reikėtų biggrin.gif vat ir dabar kai pagalvoju, kad šią vasarą teturėsiu dvi savaites, iš karto mintys sukasi kaip viską suspėti ir ko atsisakyti sad.gif o taip nemėgstu, kai reikia rinktis ir kažką aukoti...
Aruna
Dvi savaitės tik tik pamatyti kai ką daugiau vienoje ar dviejose šalyse. Nežinau ar talpinčiau tiek šalių, kad ir į 6 savaites biggrin.gif , vis randam jau lankytose šalyse krūvas įdomių objektų. Na, nebent, kaip ir rašyta apsižiūrėjimui tai visai nieko. Vien Prancūzija su Ispanija ko vertos- šitiek skirtingų regionių su savo nuostabiais objektais, paveldu, gamtos vietelėm, skirtingom virtuvėm.
CESARIA
Mums tada greičiausiai įtakos turėjo itin didelis karštis, kuris žiauriai vargino. Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.
Cobre
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 15:48)
Mums tada greičiausiai įtakos turėjo itin didelis karštis, kuris žiauriai vargino. Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.
*

Man jei ilgiau nei dvi savaites, tai pavargstu ir viskas liejasi jau i viena, kaip jus ir rasete, dingsta tas dziaugsmo ir atradimu jausmas. As geriau maziau, bet nuodugniau ir nepervargstant. Kiekvienu pajegumai ir tikslai skirtingi smile.gif
sena pažįstama
QUOTE(Cobre @ 2011 05 27, 15:23)
Man jei ilgiau nei dvi savaites, tai pavargstu ir viskas liejasi jau i viena, kaip jus ir rasete, dingsta tas dziaugsmo ir atradimu jausmas. As geriau maziau, bet nuodugniau ir nepervargstant. Kiekvienu pajegumai ir tikslai skirtingi  smile.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Analogiskai. Nublusciau, jei tektu ne namie miegoti ilgiau nei pora savaiciu biggrin.gif O ir paskui nebematau jokio grozio, atbunku tiesiog. Geriau pasilieku kiekvieniems metams kazko po truputi wub.gif
Cobre
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 27, 16:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Analogiskai. Nublusciau, jei tektu ne namie miegoti ilgiau nei pora savaiciu biggrin.gif O ir paskui nebematau jokio grozio, atbunku tiesiog. Geriau pasilieku kiekvieniems metams kazko po truputi wub.gif
*

Tai ir sakau, kiekvienam savo mirksiukas.gif As is vienos puses net pavydziu zmonems, kurie gali ilgiau keliauti ir daug visur pabuvoti per viena karta - gyvenimas juk trumpas. O is kitos puses, tai kai daug saliu vienu metu apimama ir visur tik pagrindinius objektus apziurima, tai asmeniskai man sirdi skaudetu neapsniukstinejus nuodugniau kiekvienos salies blush2.gif Jau kaip pavydziu visiems, kurie siemet atostogaus ant ratu wub.gif
AŠA
Žinoma, kad kiekvienas kelionę planuoja pagal savo keliavimo ypatumus drinks_cheers.gif: Aš visada turiu vieną ar kelis pagrindinius miestus/regionus, kuriuos stengiuosi iššniukštinėti nuodugniau lyg tai būtų paskutinis kartas, na, o kas jau ten apylinkėse ar pakeliui, tai pagal norus ir galimybes. Pvz., pernykščių trijų savaičių man buvo gana tik dėl to, kad oras subjuro. Pusantros savaitės skyrėm Šveicarijai, kai pamatėm prognozes, o ir savo kailiu patyrėm, kad ateina lietūs, movėm į Žydrąją pakrantę, ten savaitės pakako irgi tik dėl to, kad nuvažiuojant pylė kaip iš kibiro (oi kiek vietų pakeliui buvo... visas Napoleono kelias ir pan. liko kitam kartui...), pajūry buvo vėjas ir po kelių saulėtų dienų vėl pradėjo niaukstytis. Tada atgal į Šveicariją pusei savaitės, nes nebuvo nė vienos dienos, kad visą dieną šviestų saulė, todėl be sąžinės graužaties, bet su skauduliu, kad dar daug nepamatyta, grįžom namo. Jeigu oras visą laiką būtų buvęs puikus, manau, kad visas tris savaites būteme likę Šveicarijoje wub.gif
roosas
QUOTE(AŠA @ 2011 05 27, 16:50)
Žinoma, kad kiekvienas kelionę planuoja pagal savo keliavimo ypatumus drinks_cheers.gif: Aš visada turiu vieną ar kelis pagrindinius miestus/regionus, kuriuos stengiuosi iššniukštinėti nuodugniau lyg tai būtų paskutinis kartas, na, o kas jau ten apylinkėse ar pakeliui, tai pagal norus ir galimybes. Pvz., pernykščių trijų savaičių man buvo gana tik dėl to, kad oras subjuro. Pusantros savaitės skyrėm Šveicarijai, kai pamatėm prognozes, o ir savo kailiu patyrėm, kad ateina lietūs, movėm į Žydrąją pakrantę, ten savaitės pakako irgi tik dėl to, kad nuvažiuojant pylė kaip iš kibiro (oi kiek vietų pakeliui buvo... visas Napoleono kelias ir pan. liko kitam kartui...), pajūry buvo vėjas ir po kelių saulėtų dienų vėl pradėjo niaukstytis. Tada atgal į Šveicariją pusei savaitės, nes nebuvo nė vienos dienos, kad visą dieną šviestų saulė, todėl be sąžinės graužaties, bet su skauduliu, kad dar daug nepamatyta, grįžom namo. Jeigu oras visą laiką būtų buvęs puikus, manau, kad visas tris savaites būteme likę Šveicarijoje wub.gif
*

Nevaražyk, palinkėk mums gero oro, jei kitiems bus gerai, gal ir pačiai nervai nurims
atviraj
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif
AŠA
QUOTE(roosas @ 2011 05 27, 22:59)
Nevaražyk, palinkėk mums gero oro, jei kitiems bus gerai, gal ir pačiai nervai nurims
*

Neturiu tokios Dievo dovanos, galit būti ramūs smile.gif O jei nevažiuosim kartu, tai jums geras oras garantuotas mirksiukas.gif

QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 01:35)
jus ka galvojat, kad man sirdies neskauda, kad nelabai daug laiko valstybems skirta? Bet esme tokia, kad keliones planas buvo apvaziuoti Europa, cia mano didysis planas, pabaigus univera. Taip kad kaip bus taip:) Bet manau, kad nenusivilsiu wink.gif
*

Tada gero kelio 4u.gif o kaip su Turkija? Pusė Stambulo Europoj biggrin.gif
Cobre
QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 03:35)
*

tai tik univeras baigtas? bigsmile.gif tai tau dar viskas pries akis juk thumbup.gif siaip normaliam keliautojui sirdi skauda tik del jo neivykdytu planu, o ne del svetimu, nes jis zino, kad kiekviena kelione labai individuali ir jos planas salygotas labai ivairiu veiksniu buna mirksiukas.gif kiekvienoje kelionje svarbiausia geri ispudziai, nepriklausomai nuo to, ar keliones planas igyvendintas, ar ne 4u.gif Nera tokiu paciu kelioniu, visos manau, kad yra individualios ir nepakartojamos. tai man belieka pasidyvyti, kad kazkas keliauja kitaip, nei mes, ir tiek. ir tai nereiskia, kad as keliauju geriau, graziau, gudriau, kokybiskiau nei kazkas kitas mirksiukas.gif 4u.gif Visu patirtis labai naudinga. net galva sukasi, kaip pavydziu visiems, kurie siemet vaziuoja i automobilines verysad.gif
Aruna
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 14:48)
Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.
*

Oi koks pažįstamas jausmas. biggrin.gif O beieškant įdomybių dar randi šalia ir kitas ir tada jau tenka dėliotis prioritetus, kad svarbiau tam kartui. bigsmile.gif
Cobre
QUOTE(Aruna @ 2011 05 28, 22:53)
Oi koks pažįstamas jausmas.  biggrin.gif O beieškant įdomybių dar randi šalia ir kitas ir tada jau tenka dėliotis prioritetus, kad svarbiau tam kartui.  bigsmile.gif
*

drinks_cheers.gif ir su kokia skaudama sirdim pravaziuoju kokia nuoroda.... nekenciu to pasirinkimo, kai buna arba - arba doh.gif kaip ten bebutu, marsruto planavimas, tai kazkas nerealaus wub.gif
CESARIA
QUOTE(atviraj @ 2011 05 28, 02:35)
*

Sėkmės įgyvendinant didįjį planą thumbup.gif Manau, kad tikrai atsiminsit šią kelionę ir universiteto baigimą. Šauniai sugalvotą smile.gif

O kelionės planavimas tai tikrai nerealus dalykas. Kiek "pamatai", sužinai, paskaitai kažkokias smulkmenas apie kvapus, atmosferą ir supranti, jog būtinai turi toje vietoje pabuvot... Ir paskui nuvykus tempi ten visą kompaniją. Kartais būna, jog randi visai ne tai, ką skaitei ir įsivaizdavai mirksiukas.gif

Ir aš nesuprantu, kaip kiti žmonės (mūsų kompanijoje) gali važiuoti nieko nepasidomėję... Tiesiog eina man iš paskos ir sako, kad jiems taip gerai
AŠA
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 29, 08:55)
Ir aš nesuprantu, kaip kiti žmonės (mūsų kompanijoje) gali važiuoti nieko nepasidomėję... Tiesiog eina man iš paskos ir sako, kad jiems taip gerai
*

Mano akimis, jiems kartais būna net geriau, deja... Mes prisiskaitom, priplanuojam, nuvažiuojam, na, gražu, gražu, o tie, kurie apie tai nieko nežinoję ir nematę aikčioja iš nuostabos. Ir širdies neskauda, kad kažko nepamatė, nes nežino, kad galėjo smile.gif Toks jau tas kelionių planuotojo likimas... Ir kuo toliau, tuo mažiau internetiniai aikčiojimai priverčia mane nustebti nuvykus, greičiau atvirkščiai... Ir kiek laimės būna, kai užsuku kažkur, kas nebuvo suplanuota ar numatyta, tiesiog pastebėta pakeliui thumbup.gif Bet kažkas juk turi dirbti ir šį darbą wink.gif
mot99
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 27, 14:48)
Nes šiaip pagalvojus, tikrai dvi savaitės mažoka. Va ir dabar dėlioju maršrutą dviem savaitėms ir taip trūksta dienų.
*

vat ir man visada taip - niekaip 2 savaiciu negana. pradziai buna vienas planas, bet kai prieinu prie smulkmenu, pamatau, kad gausis lekimas visur ir pradedu geografija siaurinti. siais metais pradzioje buvo Austrija - Bavarija, o dabar liko tik Austrija ir tai matau kad laiko ne per daug. As nemegstu lekti. Ir jei jau keliaujam, tai pakankamai nuodugniai, nes zinom, kad i ta vieta niekada daugiau negrisim - pasauly tiek lankytinu dalyku, kad dvejas atostogas skirti vienam niekaip negaliu.

jau kaip laukiu keliones - liko pusantros savaites. rolleyes.gif
Aruna
QUOTE(CESARIA @ 2011 05 29, 09:55)

*

Bet kitiem tai gerai, o kodėl gi ne? Mums įdomu ieškotis informacijos, pasidaryti namų darbus, kad paskui mažiau ir klaidžioti reikėtų ir žinoti ką matom ir kodėl. O jei kompanijoj tokių planuotojų būtų visi, tai nemanau, kad kelionė susiklostytų sklandžiai, nes kiekvienas trauktų link savo rasto objekto.O dabar važiuoja, ramu, gerai, kelionės planą prieš išvažiuojant gauna ir to jiem užtenka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2011 05 29, 12:38)
Ir kiek laimės būna, kai užsuku kažkur, kas nebuvo suplanuota ar numatyta, tiesiog pastebėta pakeliui  thumbup.gif
*

Va čia pats įdomiausias dalykas drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(mot99 @ 2011 05 29, 13:40)
Ir jei jau keliaujam, tai pakankamai nuodugniai, nes zinom, kad i ta vieta niekada daugiau negrisim - pasauly tiek lankytinu dalyku, kad dvejas atostogas skirti vienam niekaip negaliu.

jau kaip laukiu keliones - liko pusantros savaites.  rolleyes.gif
*

Niekada negali žinoti kur gyvenime atsidursi. Austrijoj buvom gal 6 kartus ( jau nebesuskaičiuoju biggrin.gif ) ir dar vienas kartas laukia. Ir čia neišsemiami klodai žiūrimų ir lankytimų vietų, todėl grįžti visada verta, nors pasaulis toks didelis.

Gražios kelionės ir nuostabių įspūdžių - jau ranka pasiekiama, kai sėsit ir važiuosit biggrin.gif
zasa
Mes vakar padarem nedidele atostogu treniruote lotuliukas.gif isbandem navigacijos privalumus Lenkijoje lotuliukas.gif aplankem Viko guolio bunkerius, miniatiuru parka salia thumbup.gif valgyt nusipirkom Kauflande, grazioj vietoj prie ezero pavakarieniavom, oras puikus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vis lengviau didziuju atostogu laukt 4u.gif
Brač'
Sveiki automobilinių kelionų mėgėjai 4u.gif

Mes šiemet planuojam į Vokietiją. Pagrindinis kelionės tikslas Formulės1 etapas, vyksiantis Nürburgringe. Išvažiuosim liepos 17 pro Lenkiją Szczeciną, toliau link Rugen salos, pro Schweriną, Hamburgą, Hannoverį, Kolną ir jų apylinkes link Koblenzo (čia netoliese vyks varžybos), čia palei Moselio slėnį būtinai pravažiuosim iki Triero, po varžybų pro Kasselį, Potsdamą, Berlyną, Lodzę ir Varšuvos apylinkes namo. Palnuojam grįžt liepos 28 vakare.

Važiuosim dviese su B, su lengvąja dyzeline auto. Planuojam su visais bilietais, nakvynėm, kurais, lankytinom vietom ir pavalgymais į 4000 Lt įtilpt.
zasa
Gal kas pasakytu apie mini parkus smile.gif Kaip atrodo Mini Europa ar Mini oOandija vertesnis g.gif lyg daugiau zadam Belgijoj uztrukt, tai gal neverta pro Olandija sukt?
roosas
QUOTE(zasa @ 2011 05 30, 09:54)
Mes vakar padarem nedidele atostogu treniruote lotuliukas.gif isbandem navigacijos privalumus Lenkijoje lotuliukas.gif aplankem Viko guolio bunkerius, miniatiuru parka salia thumbup.gif valgyt nusipirkom Kauflande, grazioj vietoj prie ezero pavakarieniavom, oras puikus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif vis lengviau didziuju atostogu laukt 4u.gif
*

Dėmesio, vėl žemėlapiu atnaujinimas atsirado
http://www.seeders.lt/torrent154180-Progra...e-GAY&hit=1
o čia siunčia iškart
http://ca.isohunt.com/download/308809265/b...ed35916.torrent
tik reiks išsiarchyvuoti,
Linkomanijoje yra įdėta, jei turit prisijungima
Failas
Sveikos Mamos hi.gif

Sakykite, prašau, patarkite, kokius dokumentus reikia turėti kiekvienam važiuojant automobiliu po Europą?
1. Asmens tapatybės kortelė
2.......

Juk reikia kažkokių kortelių iš Ligonių kasų dėl būtinosios pagalbos suteikimo, gyvybės draudimo ar pan. Gal dar ko nors? nesam susidūrę blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.