Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

QUOTE(Nebijoklė @ 2011 07 18, 13:42)
Jei ne paslaptis - kiek išleidote g.gif

na galima sakyti pagrindinis dalykas - kuras, tai apie 1200lt jam. O visa kita pagal norus, lankytinos vietos ir kitos išlaidos ax.gif

ingina,aš įsivaizduoju,kad sunku atsakyti, bet kitais atvejais jau esu pasimokiusi,kad ir kaip sunku būtų, reikia.... labai mum gerai buvo,kad kiekvienoje vietoje buvom tol kol atsibodo,kitur nėjom nes neįdomu,nereikėjo derintis prie kažko kito,va čia pats didžiausias pliusas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 18, 15:00)
ingina,aš įsivaizduoju,kad sunku atsakyti, bet kitais atvejais jau esu pasimokiusi,kad ir kaip sunku būtų, reikia.... labai mum gerai buvo,kad kiekvienoje vietoje buvom tol kol atsibodo,kitur nėjom nes neįdomu,nereikėjo derintis prie kažko kito,va čia pats didžiausias pliusas thumbup.gif

tai jau taip smile.gif bet kadangi viskas suplanuota, tai viskas bus pagal mano norus lotuliukas.gif iš anksto apie tai įspėta ir tai net nediskutuotina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2011 07 18, 14:13)
tai jau taip smile.gif bet kadangi viskas suplanuota, tai viskas bus pagal mano norus  lotuliukas.gif iš anksto apie tai įspėta ir tai net nediskutuotina  biggrin.gif

lotuliukas.gif tada lauksiu įspūdžių šiuo klausimu thumbup.gif ir visais kitais beabejo biggrin.gif o kiek laiko planuojate būti? ir kokias šalis lankysite?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 18, 15:48)
lotuliukas.gif  tada lauksiu įspūdžių šiuo klausimu thumbup.gif  ir visais kitais beabejo biggrin.gif  o kiek laiko planuojate būti? ir kokias šalis lankysite?

vyksime į Čekiją ir Austriją. Visa kelionės trukmė 9 dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2011 07 18, 15:46)
vyksime į Čekiją ir Austriją. Visa kelionės trukmė 9 dienos smile.gif

mes Čekijoje buvom Adršpachų parke, Prahoj ir Mikulov miestely, viskas padarė labai didelį įspūdį ir jum patariu aplankyti šias vietas,tikrai nenusivilsite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 17, 22:55)

Mes toki buda isbandeme Norvegijoje smile.gif thumbup.gif Kitose salyse dar neteko, ar saugiai jautetes?
Lauksiu pasakojimo su vaizdine medziaga 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 17, 23:55)

nu sakykim jei pakeleje kur aiksteleje masinoj miegoti Austrijoj tai pasiseke kad policija nevaziavo pro sali, nes ten tokie dalykai neleidziami ir galima gauti bauda ax.gif gal geriau paimti ekonomines klases viesbuti kur zmogui 21 euras su pusryciais ir issimaudzius ryte po dusu keliauti toliau? mes keliaujam su priekaba nameliu ir tai nemiegam pakelese, jei tikslas Italijos kempingas tai viena nakvyne buna Austrijoj tai ji buna viesbuty smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingel @ 2011 07 18, 18:12)
Mes toki buda isbandeme Norvegijoje smile.gif  thumbup.gif Kitose salyse dar neteko, ar saugiai jautetes?


tai argi galima pailseti miegant masinoj g.gif o kur nusiprausdavot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 18 liepos 2011 - 16:20
QUOTE(Thea! @ 2011 07 18, 17:27)
mes Čekijoje buvom Adršpachų parke, Prahoj ir Mikulov miestely, viskas padarė labai didelį įspūdį ir jum patariu aplankyti šias vietas,tikrai nenusivilsite mirksiukas.gif

Čekijoje planuojame Ardšpach, Česky raj, Praha, Kutna Hora ir Punkva urvus smile.gif galbūt grįžtant dar užsuksim į Hluboka pilį - labai įspūdinga (bent jau foto) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2011 07 18, 17:12)
Mes toki buda isbandeme Norvegijoje smile.gif  thumbup.gif Kitose salyse dar neteko, ar saugiai jautetes?
Lauksiu pasakojimo su vaizdine medziaga 4u.gif

saugiai,aišku visur visokių žmonių yra ax.gif

QUOTE(Liusii @ 2011 07 18, 17:22)
gal geriau paimti ekonomines klases viesbuti kur zmogui 21 euras su pusryciais ir issimaudzius ryte po dusu keliauti toliau?


miegojom tikrai ne vieni mirksiukas.gif aplinkui daug tokių kaip mes.Paskutinę naktį netgi stovėjom prie kelių mutinės automobilio. Jums tai atrodo prasta ir visa kita,o mum dviem 42 eurai nakčiai yra nemaži pinigai. Labai puikiai išsimiegojom, pailsėdavom ir pasakysiu,kad labai džiaugiuosi dėl šios kelionės ir kartosiu dar ne kartą mirksiukas.gif Įspūdžiai liks visam gyvenimui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 07 18, 17:22)
tai argi galima pailseti miegant masinoj  g.gif o kur nusiprausdavot?  g.gif

Miegodavom poilsio aikstelese, ten yra tualetai, dusai, dazniausiai su karstu vandeniu ir sildomom grindim, tad nesiprausiusiams but neteko.
Pailsedavom daug geriau, nei palapineje, be to nereikdavo laiko gaisti jai pastatyti. Ciuzini pripusti trunka trumpai.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 18, 19:39)
saugiai,aišku visur visokių žmonių yra  ax.gif
miegojom tikrai ne vieni mirksiukas.gif  aplinkui daug tokių kaip mes.Paskutinę naktį netgi stovėjom prie kelių mutinės automobilio. Jums tai atrodo prasta ir visa kita,o mum dviem 42 eurai nakčiai yra nemaži pinigai. Labai puikiai išsimiegojom, pailsėdavom ir pasakysiu,kad labai džiaugiuosi dėl šios kelionės ir kartosiu dar ne kartą mirksiukas.gif  Įspūdžiai liks visam gyvenimui wub.gif


nu tikiu kad ne vieni smile.gif mes irgi keliaujam jau 5 metus savo automobiliu, tik kad as esu ir komforto megeja ax.gif nors be abejo savo nemelyje ant placios lovos isimiegoti galima puikiai bet mes jau taip nusprende kad per atostogas netaupyti ax.gif
QUOTE(Ingel @ 2011 07 18, 20:14)
Miegodavom poilsio aikstelese, ten yra tualetai, dusai, dazniausiai su karstu vandeniu ir sildomom grindim, tad nesiprausiusiams but neteko.
Pailsedavom daug geriau, nei palapineje, be to nereikdavo laiko gaisti jai pastatyti. Ciuzini pripusti trunka trumpai.

viska puikiai zinau, taciau esu tos nuomones kad jei jau atostogauji tai kazkiek ir isleidi del saves smile.gif esu keliavusi ir su palapine kai tekdavo kas nakti vis kitur statyt, visai nieko, visada nakvodavom kempinguose tai pakelese neteko nes nebuvo noro biggrin.gif taciau mano vyras yra nakvojes ir ne karta tai tikrai policija naktim atvaziuoja, tikrina dokumentus ir pan, nes ten negalima imti ir bet kur miegoti ax.gif o jei miegi aikstelej salia furu tai ryte 6 val jau buni iskeltas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 18 liepos 2011 - 21:55
QUOTE(Liusii @ 2011 07 18, 22:54)

viska puikiai zinau, taciau esu tos nuomones kad jei jau atostogauji tai kazkiek ir isleidi del saves  smile.gif esu keliavusi ir su palapine kai tekdavo kas nakti vis kitur statyt, visai nieko, visada nakvodavom kempinguose tai pakelese neteko nes nebuvo noro  biggrin.gif  taciau mano vyras yra nakvojes ir ne karta tai tikrai policija naktim atvaziuoja, tikrina dokumentus ir pan, nes ten negalima imti ir bet kur miegoti  ax.gif o jei miegi aikstelej salia furu tai ryte 6 val jau buni iskeltas  doh.gif


Na Jusu nuomones cia niekas ir nebando paneigti, bet yra ir kitu alternatyvu.Jei jau cituojat mano zinute, tai atsakau, kad apie nakvojima bet kur pakelese nerasiau, o poilsio aiksteles yra ne tik su furom. Rasiau apie Norvegija, o ten yra konkreciai kelios isimtys, kur negalima nakvoti (arti nuosavu namu, lankomuose objektuose ir pan.), taip, kad poilsio aikstelese niekas 6 val. neiskels tikrai.
Atsakyti