Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

mamutai, labai šaunūs norai thumbup.gif: bet kaip pastebėjau yra noras "pravažiuoti" smile.gif o nenorit nebūtinai apvažiuot, pvz., aplink Baltiją, o tik pusę jos aplėkt, bet daugiau užtrukt kažkur kitur, t. y. ir kitur į gilumą "pasiduot" g.gif na, o Ispanija tai būtų thumbup.gif: ir dar su tokiu užsibrėžimu pėstute wub.gif
Atsakyti
Dar šiek tiek iš šviežių kelionės atsiminimų.
Veiksmas Venecijoje. Rytas gan ankstus, apie 08h ryto, žmonių kaip ir nėra, vyras mane fotografuoja ant vieno iš daugelio Venecijos tiltelių. Iš už kampo išlenda vyriškis, mes leidžiame jam praeiti. Aplink nei gyvos dvasios, tik aš, MB ir vyriškis. Vyriškis rūko, atsisuka į mane, visus dūmus išpučia man į veidą ir nueina g.gif Pasijutau ganėtinai įdomiai, visgi vietos buvo daug dūmams pūsti ir nebūtinai ant manęs g.gif
Tokios ir panašios situacijos lydėjo visą kelionės laiką būtent Italijoje. Turisto negerbimas jautėsi iš toli.
Ypač kai yra su kuo lyginti, tai būtų Graikija, sunku tokį žmonių elgesį suprasti. Po kelionės į Italiją pasakiau: ar yra nuostabesnė šalis už Graikiją? biggrin.gif Ir kokie žmonės ten nuostabūs, paslaugūs ir geri.
O Italija su tokiu savo požiūriu toli nenuvažiuos, kaip per tv matom, greitai baigsis, nosys leisis žemyn biggrin.gif

Ir keletas kempingų.
Austrijoje ši pasitaikė geriausias iš blogiausių, bet tikrai ne pats puikiausias biggrin.gif
Kainavo mums dviems 16EUR (vieta, dušai - viskas įskaičiuota į kainą, tik skalbimo mašina atskirai). Randasi jis visai netoli Vienos.
http://www.eurocampi...erwald-101578/#

Šiame aplinka graži, bet jeigu norit kas 20min klausyti, kaip lėktuvas-traukinys leidžiasi ant jūsų galvos (primena pravažiavimas lėktuvo nusileidimą), galite rinktis.
Mokėjome abiems 15,50EUR + po 1,20EUR reikia pirkti žetoną karštam dušui ir 6min maudaisi biggrin.gif
http://www.eurocampi...thaler-110877/#

Paskutinis Austrijoje buvo netoli Vilach'o Ossiach ežero. Sustojome prie keleto, bet viename niekas nesiteikė ateiti ir parodyti, kur statyti palapinę. Pralaukėme, netekę kantrybės keliavome prie kito, kur vyksta grandioziniai koncertai. Jeigu norisi visą naktį likti be miego, taip pat galima rinktis. Aplamai prie šio ežero nakvynės nebesirinkčiau.

Italijoje vienas buvo kažkur netoli Savonos. Miegojome automobilyje, mokėjome, kaip už gerą. Kaina 24EUR, atskirai karštas vanduo, bet mums jau buvo gerai ir šaltas biggrin.gif
Geriausiai turbūt išsimiegojome Mestre paprastoj auto aikštelėje. Atvykome vėl vėlai, žiūrim vokiečiai kemperyje įsitaisę, prisijungėm - buvo geriausias, saldžiausias miegas visos kelionės metu ir tik 0EUR lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2011 08 30, 15:10)
  ar yra nuostabesnė šalis už Graikiją? biggrin.gif Ir kokie žmonės ten nuostabūs, paslaugūs ir geri.



drinks_cheers.gif pritariu ir žemai lenkiuosi, nors mano patirtis ko gero mažesnė nei Jūsų 4u.gif bet jei vėlesnėse kelionėse atrasiu labiau ką nors ypatingo-būtinai pranešiu. smile.gif

O čia mano subjektyvi nuomonė pavargusiems nuo kelionių mirksiukas.gif
manau, kad apkeliavus didžiąją dalį Europos, išsipildžius daugeliui svajonių mes visi šiek tiek pavargstame, tad noras keliauti gali ir praeiti...bet tik trumpam-kol nepagaus naujų pojūčių troškimas. biggrin.gif Tačiau noras atostogauti ko gero nė vienam nepraeis, tik mūsų pasirinkimas kur jas praleisti-namuose, kaime sodyboje ar prie Baltijos jūros, tačiau jei yra nors menkiausia galimybė, kodėl nenuvažiuoti ten-kur jūra švaresnė, šiltesnė ir žmonės draugiškesni??? O gal pailsėti kur nors kalnuose??? Ir nebūtina visą laiką judėti ir bandyti viską "sugerti" į save iš karto, tas gal mus labiausiai ir nuvargina. Mūsų šeimos vienos iš nuostabiausių atostogų buvo praleistos pernai vasarą Austrijoje Alpių kalnuose ...iš 1 km. aukščio sugebėjome nusileisti tik vieną kartą, kai lankėme Zalcburgą... o visa kitą ką turėjome čia- Lietuvoje, tikrai nerastume-gražų vaizdą į snieguotas kalnų viršūnes, ramybę, skanų maistą, vakarus SPA centre ...na jau vėl užsisvajojau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 30 rugpjūčio 2011 - 14:35
QUOTE(AŠA @ 2011 08 30, 15:06)
bet kaip pastebėjau yra noras "pravažiuoti" smile.gif o nenorit nebūtinai apvažiuot, pvz., aplink Baltiją, o tik pusę jos aplėkt, bet daugiau užtrukt kažkur kitur, t. y. ir kitur į gilumą "pasiduot" g.gif na, o Ispanija tai būtų thumbup.gif: ir dar su tokiu užsibrėžimu pėstute wub.gif


Norim, norim, būtinai pasiduotume į Švedijos - Norvegijos gilumą, o kitas šalis tik pravažiuotume...
Va dėl to noro pėstute vis atsideda planai į Compostelą nukeliauti, nes su vaikučiais tai neįveikiama, nebent juos namie paliktume, bet nesinori, tad vis dar svarstom. Jeigu važiuoti be vaikų, tada apskritai galima būtų į egzotiškesnes šalis už Europos ribų patraukti... Vnž reikia laukti pensijos arba bent kol vaikai iš namų išskris biggrin.gif

O apskritai tai kasmet vis sunkiau kelionę automobiliu išsirinkti, artimesnės vietos jau aplankytos, o norint toli nuvažiuoti reikia ilgesnių atostogų ir vaikai pavargsta.
Atsakyti
Astra777, aukso žodžiai thumbup.gif: bet aš esu iš tų "enerdžaizerių", tad vargiai ar ilgai ištverčiau vienoje vietoje, juolab, kad vėlgi, negalėčiau sau leisti visų galimų/norimų malonumų, o pora savaičių gerti tyrą kalnų orą... nežinau unsure.gif
noras keliauti, ir ne tik keliauti, gal net labiau planuoti ir tada keliauti, vargiai ar kada praeis, kuprotą tik grabas ištiesins biggrin.gif bet gal senstu jau, tiesiog kai nebepriverčia aikčioti pamatytos snieguotos kalnų viršūnės, pabėgęs vandenynas ir panašūs dalykai, tada pradedi jausti diskomfortą ir atsigauni, pvz., atvažiavęs į tą pačią visų keikiamą Lenkiją, kur pakanka 150 Lt už puikią nakvynės vietą ir karališką vakarienę, kur nereikia rinktis ir galvoti, kurią čia iš pilių aplankyti, o kurią palikti "geresniems laikams" ir pan.
rašau ir jaučiu, kad rašliava dvelkia pesimizmu, bet šiandien taip ir yra...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 08 30, 15:50)
bet vat to ankstesnio jausmo, džiugesio ir palaimos buvo taip mažai verysad.gif
Dėl Barselonos, manau, kad tikrai nieko neprarasi drinks_cheers.gif mes taip pat pro Paryžių keliasdešimt km atstumu pravažiavom, bet neužsukom ir jokio gailesčio širdy, nors ir laiko turėjom.

O as siemet vel patyriau ta jausma Turkijoje wub.gif Todel ji vis dar mano planuose pirmu numeriu, ten mane vis dar aplanko atradimu dziaugsmas, dar stebina paprociai, zmones, vietos ir maistas wub.gif
Tikiuosi ir Katalonija maloniai nustebins. Tik atradimu ten nesitikiu, nes viskas nutrypta, nulandziota, nuvaiksciota. Bet ka gali zinoti, gal ir patiks. Na, bent jau vyro svajone issilipdys. O del Barsos, tai tu tik antras zmogus, kuris pasake, kad tikrai galiu ramiai apvaziuoti ja sonu mirksiukas.gif biggrin.gif
O Paryziu kada nors irgi su draugais aplankysim. Ne tam, kad lakstyti po objektus, o tam, kad tiesiog pavaikstineti kazkur ramiai, pagurksnoti vynelio, ir aplamai atsipusti nuo namu - tokia betiksle savaitgaline kelione lektuvu atsiputimui nuo naminiu reikalu, pageidautina pavasari smile.gif

QUOTE(akcent @ 2011 08 30, 16:10)
O Italija su tokiu savo požiūriu toli nenuvažiuos, kaip per tv matom, greitai baigsis, nosys leisis žemyn biggrin.gif

Su zmonem Italijoje mums sekesi - malonus, paslaugus, nei vieno priekaisto siuo atzvilgiu neturiu. Bet siaip salis didele, regionai skirtingi, pamatyti dar yra ka, taip, kad mes tikrai dar vaziuosim. tik jau i tas vietas, kur buvom, tai nei noro, nei tikslo grizti neturime. Venecijos man irgi vienam kartui uzteko.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 30, 14:40)
O del Barsos, tai tu tik antras zmogus, kuris pasake, kad tikrai galiu ramiai apvaziuoti ja sonu  mirksiukas.gif  biggrin.gif 

Jei vis dar dvejoji dėl jos, parašyk, įmesiu ką turiu pasirašinėjus įspūdžių po kelionės (skridom su Ryanair, buvom 3 ar 4 dienas, nepamenu blush-anim-cl.gif:, dar vieną Gironoj, tai ta man labiau patiko biggrin.gif ). Važiavom mes ir į Monteseratą, bet euforijos... nežinau... Ir iš tikro tokie didmiesčiai labiausiai tinkami nuskrist keliom dienom konkrečiai į ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 08 30, 15:40)
  atvažiavęs į tą pačią visų keikiamą Lenkiją, kur pakanka 150 Lt už puikią nakvynės vietą ir karališką vakarienę, kur nereikia rinktis ir galvoti, kurią čia iš pilių aplankyti, o kurią palikti "geresniems laikams" ir pan.



Jūs teisi, mūsų šeima "įsimylėjusi" Zakopanę dėl tų pačių priežasčių lotuliukas.gif ... už pakankamai mažas kainas gauni ir gerą poilsį, ir maistą.

O kalnuose mums savaitės užteko, dviejų ko gero ir nebūčiau ištvėrusi mirksiukas.gif Bet kai tau tokios galimybės- tiek trasų kalnuose, upokšnių, krioklių, o dar gretimi kaimeliai su savo architektūra, parduotuvėlėmis... manau to užtenka, kad įgautum jėgų ir įkvėpimo ateinančių metų didesnėms kelionėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 30 rugpjūčio 2011 - 14:48
QUOTE(mamutas @ 2011 08 30, 14:35)
Norim, norim, būtinai pasiduotume į Švedijos - Norvegijos gilumą, o kitas šalis tik pravažiuotume...

norint toli nuvažiuoti reikia ilgesnių atostogų ir vaikai pavargsta.


Mes važiavom ir grįžom keltu iš Rygos, bet yra kas grįžta ir pro Daniją drinks_cheers.gif tik mums buvo gaila laiko tiesiog važiavimui...

vaikai pavargsta nuo važiavimo ar ilgo nebuvimo namie? nes važiuoti galima su pertaukomis, pakeleivingų vietų lankymu (Aidluka puikus tokio keliavimo pavyzdys thumbup.gif )

QUOTE(Astra777 @ 2011 08 30, 14:47)
Bet kai tau tokios galimybės- tiek trasų kalnuose, upokšnių, krioklių, o dar gretimi kaimeliai su savo architektūra, parduotuvėlėmis... manau to užtenka, kad įgautum jėgų ir įkvėpimo ateinančių metų didesnėms kelionėms.

net virpuliukai nuėjo kai įsivaizdavau tą jausmą, vat to man žiauriai trūko šiųmetėj Prancūzijoj verysad.gif bet viskas taip atsiremia į $...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 30, 15:40)

Tikiuosi ir Katalonija maloniai nustebins. Tik atradimu ten nesitikiu, nes viskas nutrypta, nulandziota, nuvaiksciota. Bet ka gali zinoti, gal ir patiks. Na, bent jau vyro svajone issilipdys. O del Barsos, tai tu tik antras zmogus, kuris pasake, kad tikrai galiu ramiai apvaziuoti ja sonu  mirksiukas.gif  biggrin.gif 


Yra toj Katalonijoj gražių vietų. Ir aš kaip visada, keliaujant stengiuosi vengti didelių miestų, tai ir Barseloną šiam kartui išbraukčiau. Kaip ten bebūtų- sunkus miestas. Nesakau, kad nelankom didelių miestų, bet jei jis vertas dėmesio, tai geriau rasti pigų skrydį, ir pabūti jame mažiausias tris dienas, o tai ir visą savaitę, biggrin.gif O tam kad įlėkti porai valadandų, atsižymėti prie kokios paminklo, perlėkti pagrindinę gatvę ir ... viskas. Ir tai vadinasi buvau, mačiau biggrin.gif
Dalinatės būsimasi kelionių planais- gerai, kai aiškios vizijos jau lanako. O pas mus tų planų tūkstančiai, tai niekas nežino kaip ten gyvenimas pasisuks mirksiukas.gif - gal važiuosim, gal ne, o kur - žiūrėsim ..
Atsakyti
Labutis,
QUOTE(mamutas @ 2011 08 30, 14:00)
  (2) Pravažiuoti Adrijos jūros pakrante (čia kaip pas visus - Juodkalnija irgi būtų planuose  biggrin.gif ),

ties Juodkalnija tik Kotoro įlanka verta važiavimo, o kita dalis pajūrio kelio tikrai neįspūdinga. Petrovac - Kotor maršrutu, net 3 k. teko prasukt ax.gif Nors šiaip iki Ulcinj nusigavę buvom...
Atsakyti
QUOTE(jokubaite @ 2011 08 30, 15:24)
Labutis,

ties Juodkalnija tik Kotoro įlanka verta važiavimo, o kita dalis pajūrio kelio tikrai neįspūdinga. Petrovac - Kotor maršrutu, net 3 k. teko prasukt  ax.gif Nors šiaip iki Ulcinj nusigavę buvom...

taip, ne veltui Kotoro įlanka viena iš 10 gražiausių wub.gif bet dar visa Kroatijos pakrantė su miestais miestukais thumbup.gif
Atsakyti