Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Štotkas @ 2010 11 13, 00:16)
vargau kaip ir jūs, tik dar nežmoniškas kosulys iki vėmimo kankino. Situacija ta pati, negaliu vaistų dėl tų pačių priežasčių. Tai tik inchaliuodavau, gėriau arbatas, ačiū dievui praėjo.  Blogiausia, kad gydytojai sloga "nurašo" nėščiųjų slogai, o kosulį sieja su refliuksu  doh.gif

Ką patartumėt duoti 4,5 metų vaikui. Per paskutinius pora mėnesių jau trečia kart geriam antibiotikus.  doh.gif Rodos baigiam išsikapstyt. Buvo pūlinga angina, paskui kažkoks virusas, matyt jo neišsigydėm iki galo, vėl tempa laikėsi 6 dienas, dabar sveikstam. Ką būtų galima duoti, nors kažkiek stiprinti organizmą ir kad skatinti apetitą. Kol tarp sirgimų gėrėm influcidą, dar laikėsi, nustojom ir vėl susirgom. Ribomunylui dabar ne laikas  doh.gif


na kosulys ir kamuoja, bet neikyrus, tik va diena pradejau gert engystol tai paumejo kosulys, del slogos nieko nejauciu, tas pats. kazi ar man ta nesciuju sloga g.gif visgi jau daug daugiau nei puse nestuke.gif nors gal, buvo tokiu minciu, nes nera taip buve, kad niekas neimtu doh.gif plius ir ant ausu krenta. pries tai gerkle skaudejo, gtai ir galvoju, kad tikrai ne nesciuju sloga g.gif

o vaikui as bandyciau jei nezinociau ka duot is zirniu, tai engystol, jis prie virusiuku tinka ir siaip pries virusus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monamor @ 2010 11 06, 22:55)
del aconitum ir belladonnos labai aiskiai issiaiskinau su gydytoja, nes musu pagrindine problema, pirmiausia labai auksta temeratura. Aconitum duodu kai kyla temperatura (dazniausiai jau buna virs 38 ir daugiau) ir buna "sausas karstis" raudoni, karsti zandukai , kai temperatura nukrinta ir pradeda prakaituot duodu belladonna (butent ji toliau gydo vietini uzdegima: gerkle, ausu uzdegimas ar kt.).


Grįžau vėlai vakare iš darbo ir radau sukarščiavusią savo merginą. Situacija labai panaši - temperatūra kilo su šaltkrėčiu, akys ašaroja, bijo šviesos, karštis sausas, ausys, žandai raudoni.Skundžiasi, kad skauda gerklę, užkimusi. nepaisant kylančios temperatūros, ji lovoje žaidė ir žvaliai bendravo. Tonzilės išpjautos, gerklėj kažiko nepamačiau, gal ten giliau ir labiau raudona, bet ne prie dienos šviesos gerai neapžiūrėjau.Temperatūra kilo greitai nuo 37,2 iki 38,7, kas paprastai nebūdinga, niekada nelinkusi karščiuoti, todėl nelabai tuo klausimu ir domėjausi, daugiau apie kosulius, slogas mums aktualu.Šį kartą slogos nėra ir plaučiai švarūs, kvėpuoja be jokių obstrukcijų, neapsunkintai, galvoju, kad koks gripas lenda. Iš pradžių daviau Angin- heel su homeovox pakaitom, paskui gerklės skausmas nurimo, užkimimas liko, bet temperatūra nekrito, tik kilo.Tada pradėjau duoti grippp-heel su homeovox Pasiskaičiau apie belladona su aconitum, mums kaip ir tiktų mušti temperatūrai, bet turiu tik angin-heeln, gripe- heel, homeovox, aflubino. Rytoj žadu eiti į homeopatinę vaistinę, todėl labai reikia jūsų patarimo, galėčiau belladonos ir aconitum nusipirkti iš heelio, bet norėčiau užsakyti savo 6 -metei gaminamų, todėl noriu paklausti dėl dozių

QUOTE(vilytte @ 2010 11 12, 17:16)
Mano didžiukė sukarščiavo. Stebiu tą stebuklingą homeopatijos poveikį ir kažkaip gera. Žodžiu tempa užkyla iki 39, po 15 min. gavus žirnių nuo tempos,  krenta maždaug per 10 padalų su visu energijos grįžimu (2 kart šią parą teko jau taip mušt, ir abu kartai sėkmingi). Mums paracetamolis taip greit nesuveikia.
Nežinau kam dėkot, nes naudojam Aconitum30 + Beladona30 kokteiliuką (Obuoliausiai tikriausiai). Papildomai duodu Oscil-ą, nes truputį panašu į gripą.


o sakykit, man dar vis painiojasi tie potencijų stiprumai, jūs dažniausiai rašot pavadinimą ir skaičiuką, kažkurioj temoj skaičiau, kai prie pavadinimo parašytas tik skaičius pvz 6 , ar tai tas pats C6? ar aš čia nusišneku?o Aconitum 30+ Belladona 30, ar taip nuėjus į vaistiną ir prašyti, kad pagamintų Aconitum 30?
Labai ačiū, kas atsakys, nes vartau vartau savo užrašus, jau nebesigalvoja niekas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2010 11 12, 21:20)
na as visu prima dezodorantu atsisakyciau laikinai kol pulinukas issivalys ir pagis  ax.gif nes dazniausiai pazasty, jei tai moteris, del to ir atsiranda visokiu spuogiuku, uzkemsa dezodorantai visokie bedepiliuojant ir susidaro pulinukai ir t.t.

na kai eini į darbą nori nenori reikia tepliotis dezodorantais. tik tą vietą vengiu tepti. vakarais patepu spiritu. bet įdomu ar žirniukų yra pūlinukui išvalyti g.gif
bet tiek to, gerėja situacija
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 11 13, 10:11)
na kai eini į darbą nori nenori reikia tepliotis dezodorantais. tik tą vietą vengiu tepti. vakarais patepu spiritu. bet įdomu ar žirniukų yra pūlinukui išvalyti  g.gif
bet tiek to, gerėja situacija


Man tai pats geriausias dezodorantas mineralas iš vaistinės THAI. Jis naikina ne kvapą, o bakterijas ir jokių problemų nesukelia. Naudoju jau daug metų.
Pūlinukams manau tinka, kaip ir pūlingai anginai tie patys. Šiaip Silicea gerai valo. Skaičiau knygoje, kad rakštys pasišalina nuo jos, kad pūlinys ant nugaros susprogo ir išsitaškė( negražiai čia, bet taip ir buvo parašyta). Tik su potencijom ir intervalais reikia žiūrėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 13 lapkričio 2010 - 09:26
QUOTE(vėtrė @ 2010 11 12, 23:02)
Čia radau obuoliausios komentarą kaip vartoti bufo d6


Jeigu sąžiningai, aš irgi nežinau, kodėl vartoja Bufo būtent anginai. Klausinėjau toje temoje pasisakančių gal prieš porą metų, bet niekas nuorodų į literatūrą nenurodė. Ten tiesiog patariau kaip dozuot pagal amžių. Nes literatūra nurodo būtent tokį vartojimo variantą, kaip ir vaistininkė sakė.

QUOTE(krika @ 2010 11 13, 09:11)
na kai eini į darbą nori nenori reikia tepliotis dezodorantais. tik tą vietą vengiu tepti. vakarais patepu spiritu. bet įdomu ar žirniukų yra pūlinukui išvalyti  g.gif
bet tiek to, gerėja situacija


Krika, pamėgink tiesiog kvepalais purkšt vietoj antiperspiranto. Nebent būtų kažkokios didelės bėdos dėl prakaitavimo, tada šitas variantas nesuveiks.

Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2010 11 13, 09:23)
Man tai pats geriausias dezodorantas mineralas iš vaistinės THAI. Jis naikina ne kvapą, o bakterijas ir jokių problemų nesukelia. Naudoju jau daug metų.
Pūlinukams manau tinka, kaip ir pūlingai anginai tie patys. Šiaip Silicea gerai valo. Skaičiau knygoje, kad rakštys pasišalina nuo jos, kad pūlinys ant nugaros susprogo ir išsitaškė( negražiai čia, bet taip ir buvo parašyta). Tik su potencijom ir intervalais reikia žiūrėt.

ačiū 4u.gif

Obuoliausia ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 11 11, 14:46)
naktis mūsų tragiška,pakilo temperatūra,vaikas kas 10-15 min klykė nenuraminamai blush2.gif  Ryte geriau,sloga nebe tokia skysta.matyt allium cepa sutirštino g.gif  M liepė duoti allium cepa+nux vomica.Dar tokios kombinacijos nesam bandę g.gif Tikiuosi šįkart be kosulių praslysim...

P.s-occilococinum jau pora savaičių kasdien po kelis žirniukus profilaktikai daviau,bet nepadėjo kol kas apsisaugoti nuo bacilų

Sveikos,mažiui po truputį būklė gerėja.Tiesa,užvakar vaikui naktį isterija prasidėjo,nebežinojom ką su MB daryt.Klykė nežinau kiek,raitėsi,neprisileido nė vieno iš mūsų per miegus.Spėjam,kad išsigando,jog jam sunku prakvėpuoti,+balsiukas kaip ,,šuniuko"+lojimas.Šiaip ne taip sudaviau draseros,bet greito efekto nesulaukem..teko adrenalina inhaliuoti,po jo būklė greit pagerėjo,vaikas nurimo. M sakė tokiais isterijos priepuoliais duoti po 5 ž chamomilos (man nedašilo visai doh.gif ).Vakar per dieną 7 k drasera+chamomila maišėm,nepablogėjo,kosulys nebelojantis,tačiau vistiek labai dažnai kosti,naktį gal kas 10min,jei ne dažniau.Net riečiasi vaikas iš kosulio,liežuvį iškišęs,bet nieko neatkosti.tempos nėra. pagal M geriam šiandien husteel,po 3 kartų atrodo,kad kosuliukas retėja thumbup.gif Tokia mūsų patirtis...
Atsakyti
Vėtre, 30C potencija lygu 30.

Mano didžiukei tikrai stipriai gerėja. Po paros atrodom, netgi labai neblogai. Svarbiausia, kad nėra jokių kosulių ir slogų. Temperatūros aš kaip ir nelabai bijau. Netgi priešingai, beveik tikiu, kad sergant karščiuot yra gerai - žūsta visos bakterijos, virusai. Iki šiol paprastai sirgdavom su baisiausiom slogom ir kosuliais, bet be temperatūros, neatrodė, kad tokia ligos eiga teisinga. O dabar kažkaip teisingai sergam smile.gif

Jurga Sim, paprastai M. skiria vaikams žirniukius labai atsargiai, bet homeopatijoj yra toks reiškinys, kaip individualus kiekvieno iš mūsų jautrumas homeopatiniam vaistui. Mano mažoji, pvz. išskirtinai jautri, reaguoja perdėtai vos ne į visus, drąsiai duodu tik kelių rūšių žirnius. Bet tai turbūt reta išimtis.

Laura K, kažkada seniai Crystaline (kaip gaila, kad ji čia nebesilanko) buvo rašius, kad M. buvo skyręs Nux.Vom kuo greitesniam atsigavimui po narkozės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 13 lapkričio 2010 - 14:28
QUOTE(vilytte @ 2010 11 13, 15:26)
Jurga Sim, paprastai M. skiria vaikams žirniukius labai atsargiai, bet homeopatijoj yra toks reiškinys, kaip individualus kiekvieno iš mūsų jautrumas homeopatiniam vaistui. Mano mažoji, pvz. išskirtinai jautri, reaguoja perdėtai vos ne į visus, drąsiai duodu tik kelių rūšių žirnius. Bet tai turbūt reta išimtis.


Tai as turbut gerai padariau jau vakar nebedavusi vaikui zirniuku? Pirmadieni eisiu pas M pasikonsultuoti del tolimesniu veiksmu, nes nagus vaikas vis dar kramto ir labai intensyviai, jau du pirstukai beveik be nagu...
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2010 11 13, 15:26)
Vėtre, 30C potencija lygu 30.

Mano didžiukei tikrai stipriai gerėja. Po paros atrodom, netgi labai neblogai. Svarbiausia, kad nėra jokių kosulių ir slogų. Temperatūros aš kaip ir nelabai bijau. Netgi priešingai, beveik tikiu, kad sergant karščiuot yra gerai - žūsta visos bakterijos, virusai. Iki šiol paprastai sirgdavom su baisiausiom slogom ir kosuliais, bet be temperatūros, neatrodė, kad tokia ligos eiga teisinga. O dabar kažkaip teisingai sergam smile.gif




Ačiū tau labai 4u.gif Aš dar drąsiau bandau kompleksus, turiu jau gerų rezultatų, viskas labai įdomu, nebereikia jokių jūros vandenų, vibrocilių, fantastika, ir nosį puikiausiai atkemša traumelio tepalas biggrin.gif Alerginei slogai labai tiko obuoliausios pasiūlytas Luffa com. Jūsų visų dėka, prisirašiau daug, bet praktikos įgūdžiai dar labai skysti blush2.gif Bet stengsiuosi, kad ir neišeis, vis tiek, skaitysiu toliau bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2010 11 13, 17:08)
Ačiū tau labai  4u.gif Aš dar drąsiau bandau kompleksus, turiu jau gerų rezultatų, viskas labai įdomu, nebereikia jokių jūros vandenų, vibrocilių, fantastika, ir nosį puikiausiai atkemša traumelio tepalas biggrin.gif Alerginei slogai labai tiko obuoliausios pasiūlytas Luffa com. Jūsų visų dėka, prisirašiau daug, bet praktikos įgūdžiai dar labai skysti  blush2.gif Bet stengsiuosi, kad ir neišeis, vis tiek, skaitysiu toliau bandysiu smile.gif


tai traumeel bandet taip, kaip kazkada buvau imetusi nuordele g.gif tepet aplink nosi ir t.t.? nes as jau visokia info graibstau, kad tik ta nosi atkimsciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2010 11 13, 17:58)
tai traumeel bandet taip, kaip kazkada buvau imetusi nuordele  g.gif tepet aplink nosi ir t.t.? nes as jau visokia info graibstau, kad tik ta  nosi atkimsciau  doh.gif

Taip, patepu sinusų sritis, ir kaktoj taip pat.Supurškiu euforbium, sugirdau coryzalia tabletę ir iščiaudo visus kamčius.Dar buvau nusipirkusi kaliu bichr. kompleksą vaikams, irgi labai puikiai vekia.Jau 3 mėnuo jokių žalių snarglių, kai buvo virusas užpuolęs, būtent taip ir susigydėm smile.gif Thujos aliejų bandyti bijau, nes nuo kenio aliejaus, visokių tepalų su pušų, eukaliptų dukrai išsivysto alergija su Kvinkės edema, išburksta apie akis su dilgeliniu bėrimu, porą kartų buvau išsigandusi, todėl thujos bijau. kažkada skaičiau, kad obuoliausia yra sakiusi, kad savo vaikui yra davusi rytinei likutinei slogai išsivalyti česnaką ir lyg tai labai aukštos potencijos 200C. Ankščiau pas mus labai po ilgos slogos, jau pasveikusiam vaikui dar kokią savaitę dvi rytais ta užsikišusi sloga vargindavo.Žadu išbandyti, nes pati esu bandžiusi ir ant savęs ir ant vaiko, išspaudusi česnako sulčių ir sumaišius su jūros vandeniu, puikiausiai nosį atkemša, tik diskomfortas vis tiek yra, gal žirniukais maloniau, švelniau veikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė: 13 lapkričio 2010 - 17:49