Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(argus @ 2010 11 16, 10:25)
Priminkite man - nuo roto virusi - nux vomikas ir arsenikas?


Nuo roto - arsenicumas
Atsakyti
QUOTE(Hortonas @ 2010 11 16, 11:23)
Cia lyg ir klausimas nesusijes su ligomis, bet norejau klausti kokius kremus/losjonus naudojate vaiku odai drekinti. Musiskiui kaip tik rugsejo pabaiga, taip pradeda labai sauseti, o kai pradeda sildyti, tai dar labiau. Homeopate patare daugiau sviesto ir aliejaus deti i maista. Gal kas ka naturalesnio ir paciam drekinimui naudojate?


Pabandyk tiesiog nusipraususį patepti kokoso, sezamo aliejumi.
Atsakyti
Labai aciu visoms uz atsakyma 4u.gif Isigilinus i jusu pasisakymus, mes turbut perdozavom sad.gif Nes is tikruju vaikas visa diena prabuvo kaip lapas, o atsigavo po nakties (nakti, aisku, nebegavo Beladonos). O dabar man dar toks klausimas kilo, jeigu tai pvz. yra bakterine infekcija, tai ar imanoma ja isgydyti homeopatiskai, ar jau reikia antibiotiku?
Atsakyti
Hortonai, mums ankstesnė mūsų homeopatė odai buvo rekomendavus aliejų alyvuogių (kuo šviesesnis tuo geriau). Grynas aliejus buvo blogai, atrodė, kad odą po juo dar labiau tempia, bet kosmetologų patarimuose radau siūlymą skiesti aliejų vandeniu. Tiesiog į drėgnus delnus įlašint lašą/du alyv.aliejaus ir ištrinti kūną. Susigeria labai gerai, nepalieka jokios riebios plėvės ant odos. Galima pilt šaukštą į vonią maudantis (tik labai slidi vonia palieka, reik žiūrėt, kad nepaslįst). Problemines vietas reikia taip tept kelis kart dienoj. Efektas mums labai greit pasimatė, nors buvom išbandę turbūt visas rinkoj esančias priemones sausai odai.
Atsakyti
QUOTE(Hortonas @ 2010 11 16, 11:23)
Cia lyg ir klausimas nesusijes su ligomis, bet norejau klausti kokius kremus/losjonus naudojate vaiku odai drekinti. Musiskiui kaip tik rugsejo pabaiga, taip pradeda labai sauseti, o kai pradeda sildyti, tai dar labiau. Homeopate patare daugiau sviesto ir aliejaus deti i maista. Gal kas ka naturalesnio ir paciam drekinimui naudojate?


na kadangi musu problematiska oda, tai visokio s... esu sutepusi, pradedant exipial, emulsion, dabar apsistojom ties naturaliu taukmedzio sviestu, sumaisytu su kokoso aliejumi ir makadamijos riesutu aliejumi. efektas tas pats, na nezinau, bet lyg ir dar geresnis nei tie spec losjonai g.gif ir maziu tepu, nors dideles bedos su odele nera, siek tiek yra sausu demeliu, bet greit praeina, o ir pati tuo misiniu tepu tiek veida, tiek kuna. na tikrai labai geras smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

nezinau kur paklausti.. unsure.gif Ar kas gydetes pas homeopata Aleksandr Gruničev ? Kokie atsiliepimai? Cia Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

penktadieni rasiau apie Lymphomysiot, kuri pasiule homepatinej vaistinej, tai man limfmazgiu uzdegima, kuri antibiotikais ir kitais vaistais sav. gydziau, nueme per viena diena, pradejau ryte apie 10 vartot, vakare apie 9 pasiziurejau kad nei vieno iskilusio limfmazgio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 16, 10:53)
Labai aciu visoms uz atsakyma  4u.gif Isigilinus i jusu pasisakymus, mes turbut perdozavom sad.gif Nes is tikruju vaikas visa diena prabuvo kaip lapas, o atsigavo po nakties (nakti, aisku, nebegavo Beladonos). O dabar man dar toks klausimas kilo, jeigu tai pvz. yra bakterine infekcija, tai ar imanoma ja isgydyti homeopatiskai, ar jau reikia antibiotiku?

Mes tai iki šiol (nuo tada, kai pradėjom lankytis pas homeopatą) visas bakterines infekcijas išsigydom tik homeopatiškai. Sūnus pernai per metus sugėrė 6 antibiotikų kursus, nes kitas gydymas tiesiog nepadėdavo verysad.gif Tada nuvedžiau pas homeopatą ir jau pusmetis, kai negavom antibiotikų, nors pūlingos anginos mums kartojasi nuolat, nepavyko dar jų suvaldyti, bet nors antibiotikų nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 16 lapkričio 2010 - 14:09
QUOTE(egliuke @ 2010 11 16, 15:08)
Mes tai iki šiol  (nuo tada, kai pradėjom lankytis pas homeopatą) visas bakterines infekcijas išsigydom tik homeopatiškai. Sūnus pernai per metus sugėrė 6 antibiotikų kursus, nes kitas gydymas tiesiog nepadėdavo  verysad.gif Tada nuvedžiau pas homeopatą ir jau pusmetis, kai negavom antibiotikų, nors pūlingos anginos mums kartojasi nuolat, nepavyko dar jų suvaldyti, bet nors antibiotikų nereikia.


Nuostabu wub.gif
O kaip vaikas jauciasi? Mano homeopatinio gydymo patirtis dar labai maza, bet daznai man sazine grauzia, kad kankinu vaika... Ar jusiskiai irgi taip blogai jauciasi homeopatinio gydymo metu?
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2010 11 16, 13:26)
na kadangi musu problematiska oda, tai visokio s... esu sutepusi, pradedant exipial, emulsion, dabar apsistojom ties naturaliu taukmedzio sviestu, sumaisytu su kokoso aliejumi ir makadamijos riesutu aliejumi. efektas tas pats, na nezinau, bet lyg ir dar geresnis nei tie spec losjonai  g.gif ir maziu tepu, nors dideles bedos su odele nera, siek tiek yra sausu demeliu, bet greit praeina, o ir pati tuo misiniu tepu tiek veida, tiek kuna. na tikrai labai geras  smile.gif


Aciu visoms uz atsakymus! O kur perkate si misini? Ar tiesiog pati i taukmedzio sviesta imaisote aliejus? Jeigu maisote, tai kokiu santykiu? Dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 16, 15:19)
Nuostabu wub.gif
O kaip vaikas jauciasi? Mano homeopatinio gydymo patirtis dar labai maza, bet daznai man sazine grauzia, kad kankinu vaika... Ar jusiskiai irgi taip blogai jauciasi homeopatinio gydymo metu?



Liga ligai nelygu, Giedrai, be to, tai priklauso nuo viruso/bakterijos rūšies, vaiko imuninės sistemos (aš bent taip manau).

Šiaip bent jau mano vaikams iš pradžių būdavo blogai, temperatūra po 4 paras laikydavosi, o paskui su kiekvienu sirgimu jie jaučiasi geriau ir geriau. Bent jau kol kas, pavasarį, kai imunitetas bus silpnesnis, žiūrėsim, kaip ten bus.
Atsakyti
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 16, 14:19)
Nuostabu wub.gif
O kaip vaikas jauciasi? Mano homeopatinio gydymo patirtis dar labai maza, bet daznai man sazine grauzia, kad kankinu vaika... Ar jusiskiai irgi taip blogai jauciasi homeopatinio gydymo metu?


Kai įgundi atskirti niuansus, paprastai daug lengviau, nei gydant cheminiais. Bet tam reikia pakankamai laiko ir pastangų... ax.gif Pavaliui (per sezoną) apsivalo organizmas, ir tiesiog serga lengviau.

QUOTE(Hortonas @ 2010 11 16, 14:44)
Aciu visoms uz atsakymus! O kur perkate si misini? Ar tiesiog pati i taukmedzio sviesta imaisote aliejus? Jeigu maisote, tai kokiu santykiu? Dekinga.


Yra L'Occitane taukmedžių sviestas su kokosų aliejum, berods. Dar tose eco parduotuvėse būna. Bet LT jis brangokas. Pabandymui parsisiunčiau tiesiog iš e-bay kažkokios parduotuvėlės. Man jis tinka, bet vaikai brokija - su eteriniais sumaišytas, kvapas nepatinka.
Atsakyti