Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Homeopatija
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*RRR-Miau*
gal kas gali atsakyt, sianakt meslungis sutrauke blauzda, tai galvoju, gal magnio pradejo trukt g.gif nestuke.gif kol kas ramus, nespazmuoja, vitaminu jokiu negeriu, tai ir galvoju kad gal trukumas jau pradejo jaustis magnio, tik va tu cheminiu nenoriu gert, diasporal slykstus man, o tableciu ir nenoriu, pries menesi kai buvau pas homeopate, tai skyre magnesium carbonicum, na tada dar nesiskundziau jokiu meslungiu, niekuom, tik spuogais, sake tulzis uzspausta ar kazkas panasaus. dabar jau kelias savaites negeriu to komplekso, nes sloguoju, neikaip neatsikratau, tai kazkaip kai geriau visokius zirnius, tai ta magni ir atidejau kai pasveiksiu. tai galvoju, kad gal visai jis man tiktu, vietoj diasporal ar magnio tableciu g.gif
nikofija
QUOTE(sonatute @ 2010 11 17, 22:58)
gal kas gali atsakyt, sianakt meslungis sutrauke blauzda, tai galvoju, gal magnio pradejo trukt  g.gif  nestuke.gif kol kas ramus, nespazmuoja, vitaminu jokiu negeriu, tai ir galvoju kad gal trukumas jau pradejo jaustis magnio, tik va tu cheminiu nenoriu gert, diasporal slykstus man, o tableciu ir nenoriu, pries menesi kai buvau pas homeopate, tai skyre magnesium carbonicum, na tada dar nesiskundziau jokiu meslungiu, niekuom, tik spuogais, sake tulzis uzspausta ar kazkas panasaus. dabar jau kelias savaites negeriu to komplekso, nes sloguoju, neikaip neatsikratau, tai kazkaip kai geriau visokius zirnius, tai ta magni ir atidejau kai pasveiksiu. tai galvoju, kad gal visai jis man tiktu, vietoj diasporal ar magnio tableciu  g.gif
*

Reikia paskaityt kuri magnesia labiau tinka. Aš pavartoju Magnesium Phosphoricum karts nuo karto. Man taip pat vis mėšlungis būdavo , negalėdavau net pasiražyti. Sugėriau Aconitum firmos magnio nemžai, bet jokio poveikio nebuvo. O dabar geriau. Be to mėšlungis gali būti ir dėl vandens trūkumo organizme.
krika
QUOTE(nikofija @ 2010 11 17, 21:40)
Nuo sauso kosulio vaikams tinka: Aconitum, Belladonna, Bryonia, Sticta pulmonaria. Jei reikia, galiu trumpai surašyti ,jei kuris domina.
Jei ištisai sausai kosėja,
*

gal galite visus apibūdinti trumpai? nes vyresnioji dukra kosėja iš gerklės, bet labai gerkliniu kosuliu. man asocijuojasi, kai katė springsta nuo savo susilaižytų plaukų - turėjau katę kažkada, tai ir yra su kuo lyginti doh.gif jau net darželyje muzikos vadovė nebeleido dainuoti, nors nėra užkimusi. pati dukra įvardija kaip užstrigusį spygliuką
nikofija
QUOTE(krika @ 2010 11 17, 23:12)
gal galite visus apibūdinti trumpai? nes vyresnioji dukra kosėja iš gerklės, bet labai gerkliniu kosuliu. man asocijuojasi, kai katė springsta nuo savo susilaižytų plaukų - turėjau katę kažkada, tai ir yra su kuo lyginti  doh.gif jau net darželyje muzikos vadovė nebeleido dainuoti, nors nėra užkimusi. pati dukra įvardija kaip užstrigusį spygliuką
*

Aconitum, kai kosulys prasideda staiga. Dažniausiai tokį kosulį sukelia šaltas vėjas. Vaikas kosti trumpai ir sausai, įkvepiant girdėti švilpesys. Oda karšta ir sausa, gulint veidas būna raudonas, atsisėdus išblykšta. Iš pradžių vaikas šąla,ypač kai šalčiau. Simptomai stipriausi tarp 23-24 val.

Belladonna duodama kai kosėti pradeda staiga, dažniausiai peršalus. Oda būna raudona, karšta, prakaituota. Nors ir stipriai prakaituodamas,. vaikas nori būti užsiklojęs. Vyzdžiai išsiplėtę, akių baltymai paraudę. Nori gerti daug šalto vandens.Kosulys sausas, spazminis. Kartais nuo kosulio pradeda skaudėti galvą arba pilvą. Simptomai sustiprėja naktį, taip pat kalbant ir nuo šalčio.

Bryonia, kai kosulys ne toks ūmus. Kosėjant duria krūtinę, gleivinės sausos. Geria iš karto daug skysčio. Liga paūmėja judant, giliai kvėpuojant, kalbant, svyruojant temperatūroms. Negalavimus malšina ramybė, kosėti lengviau prispaudus krūtinę.

Sticta pulmonaria, kai vaikui užsikemša nosis ir jis dažnai ją šluostosi. Kosulys sausas,trūkčiojantis, dažniausiai ilgai trunkantis.Sustiprėja vakare, naktį, giliai kvėpuojant

Visur surašyta 12 potencija, bet kokią turim tokią ir duodam.

Drėgnam kosuliui : Corallium rubrum, Justicia, Pulsatlla, Hyoscyamus, Rumex crispus.
Čia iš knygos "Homeopatija mano vaikui".
Laringitiniam kosuliui Bromum ir Spongia.
Gal jums Spongia tiktų: kosulys sausas, atrodo, kad vaikas būtų užspringęs.Balsas kimus ir šiurkštus, gerklos labai jautrios. Atkosėjama mažai šviesių gleivių. Savijauta pagerėja valgant ir geriant šiltus gėrimus.
Bromum- kosulys sausas, švilpiantis, spazminis. Palengvėja geriant šiltą gėrimą, o šiltose patalposesavijauta pablogėja, ypač įkvėpus šalto oro.Prakaituoja net nuo nedidelio fizinio krūvio.
Besijuokianti
QUOTE(rutulux @ 2010 11 17, 19:17)
Kažkuri mamytė lankosi Palangoj pas Andželą, kokie atsiliepimai? Dar neperskaičiau  tos temos, kodėl reikia slaptai rašyt  smile.gif.
*

Nėra tokios temos lotuliukas.gif . Čia iš tingėjimo rašyt, visos kurios seniau šioj temoj lankos žino kas pas ką gydos.
krika
QUOTE(nikofija @ 2010 11 17, 22:25)
*

skaičiau kaip sakant iš iš pradžių ir iš apačios. jei rimtai, kelis kartus skaičiau, kaip mažas vaikas, po vieną žodį ieškodaam panašumų mano dukrai. nu nerandu. nerandu nei vieno. atrodo jau lyg ir tas, bet sekantis simptomas numuša viską unsure.gif

jaunėlei dukrai syrupiukai padeda sveikti, o vyresnėlei tokiam kosuliui nupirkau purškalą tandum verde blush2.gif ir nieko. toks jausmas kad apipurškiu kiekvieną kartą sieną - jokio poveikio unsure.gif

nepadėkojau doh.gif
Ačiū, Nikofija, už vargą 4u.gif
nikofija
QUOTE(krika @ 2010 11 18, 09:48)
skaičiau kaip sakant iš iš pradžių ir iš apačios. jei rimtai, kelis kartus skaičiau, kaip mažas vaikas, po vieną žodį ieškodaam panašumų mano dukrai. nu nerandu. nerandu nei vieno. atrodo jau lyg ir tas, bet sekantis simptomas numuša viską  unsure.gif

jaunėlei dukrai syrupiukai padeda sveikti, o vyresnėlei tokiam kosuliui nupirkau purškalą tandum verde  blush2.gif ir nieko. toks jausmas kad apipurškiu kiekvieną kartą sieną - jokio poveikio unsure.gif

nepadėkojau  doh.gif
Ačiū, Nikofija, už vargą  4u.gif
*

Anoks čia vargas. Tiesiog neturi viskas idealiai atitikti, svarbu esminiai bruožai. Aš taip pat kartais nepataikau, tada darau viską: imu kompleksus, darau inhaliacijas, bioptroną, su-džok labai padeda( užklijuoju visą plučių, bronchų ir gerklės sritį pipiriniu pleistru arba ieškau konkrečių taškų). Gal būt gali būti nervinės kilmės kosuliukas. Pasiskaitykite apie Hyosciamus.
*RRR-Miau*
QUOTE(nikofija @ 2010 11 17, 23:10)
Reikia paskaityt kuri magnesia labiau tinka. Aš pavartoju Magnesium Phosphoricum karts nuo karto. Man taip pat vis mėšlungis būdavo , negalėdavau net pasiražyti. Sugėriau Aconitum firmos magnio nemžai, bet jokio poveikio nebuvo. O dabar geriau. Be to mėšlungis gali būti ir dėl vandens trūkumo organizme.
*

na reiks siandien pasiskaityt daugiau, kol kas nesulaaukiau dar sutraukimu smile.gif o del vandens, na ka zinau, neskaiciuoju kiek geriu, bet lyg geriu nemazai, na bet gal tik man cia atrodo, o organizmui visai kitaip g.gif Aciu 4u.gif

ir dar klausimukas, mazius mano su sloga, na bet nakti bent ji duoda miegot, eina istraukt puikiai, neuzkemsa nosytes, bet va kosulys jau pradejo neramint, pirma daviau stodal, paskui jau pakeiciau i hedelix sirupa, nes galvojau, kad va ims ir per diena suveiks, prades iskart atsikoset skaniai, bet ziuriu, kad jau antra diena na niekaip neina pramust iki galo g.gif girdisi lyg slapias toks, bet iki tokio skanaus kosulio truksta dar, ziurinejau Popovo knygoj ka galeciau suduot, bet neatrenku, nes kosulys nei sausas, nei toks slapias - kaip sakiau, truksta iki to slapio dar g.gif nakti ir pakoseja, bent jau sianakt daugiau ir atrodo diena eina jam geriau atsikoset kazkiek nei nakti. gydytojos nera, tai va ir esu nezinomybej doh.gif pati sunkiai su tais zirniais, dar kompleksinius pritaikau, bet kai jau jie neveikia, tai daugiau ir nebezinau ka beduot.
krika
QUOTE(nikofija @ 2010 11 18, 10:20)
Anoks čia vargas. Tiesiog neturi viskas idealiai atitikti, svarbu esminiai bruožai.  Aš taip pat kartais nepataikau, tada darau viską: imu kompleksus, darau inhaliacijas, bioptroną, su-džok  labai padeda( užklijuoju visą plučių, bronchų ir gerklės sritį pipiriniu pleistru arba ieškau konkrečių taškų). Gal būt gali būti nervinės kilmės kosuliukas. Pasiskaitykite apie Hyosciamus.
*

o tai be sėklų, tiesiog pipirinis pleistras? turėjau auklę, dar lyg ir beturiu, jei ji mūsų atsisakė, nes nuo rugsėjo dar jos mums nereikėjo), tai ji man su-džok knygas tempė, bet aš nenorėjau su tom sėklom, grūdais prasidėti doh.gif

QUOTE(sonatute @ 2010 11 18, 10:47)
ir dar klausimukas, mazius mano su sloga, na bet nakti bent ji duoda miegot, eina istraukt puikiai, neuzkemsa nosytes, bet va kosulys jau pradejo neramint, pirma daviau stodal, paskui jau pakeiciau i hedelix sirupa, nes galvojau, kad va ims ir per diena suveiks, prades iskart atsikoset skaniai, bet ziuriu, kad jau antra diena na niekaip neina pramust iki galo  g.gif girdisi lyg slapias toks, bet iki tokio skanaus kosulio truksta dar, ziurinejau Popovo knygoj ka galeciau suduot, bet neatrenku, nes kosulys nei sausas, nei toks slapias - kaip sakiau, truksta iki to slapio dar  g.gif nakti ir pakoseja, bent jau sianakt daugiau ir atrodo diena eina jam geriau atsikoset kazkiek nei nakti. gydytojos nera, tai va ir esu nezinomybej  doh.gif pati sunkiai su tais zirniais, dar kompleksinius pritaikau, bet kai jau jie neveikia, tai daugiau ir nebezinau ka beduot.
*

kai toks kosulys buvo mano dukrai, nei šioks nei toks - visą buteliuką sudaviau stodalio sirupo mirksiukas.gif ir jokių kitų vaistukų. mums padėjo smile.gif
*RRR-Miau*
QUOTE(krika @ 2010 11 18, 11:58)
kai toks kosulys buvo mano dukrai, nei šioks nei toks - visą buteliuką sudaviau stodalio sirupo mirksiukas.gif ir jokių kitų vaistukų. mums padėjo  smile.gif
*

sakai pades g.gif na ziuresim, gal kas is zirniu ka pasiulys, nes as jau nebezinau. be to, man rods nuo sirupu mus paberia, bet kai ner ka duot, tai duodu, ka darysi.
krika
ai, tiesa, aš kartu tada su dukra pradėjau sirgi. pajutrau kad pradedu sausai kosėti iš plaučių. tai kartu gėriau stodalio sirupą. pradėjau kažką atkosėti. ir pasveikau. nereikėjo daugiau nieko ir man
Kristinukas
QUOTE(nikofija @ 2010 11 17, 22:40)
Pabandykite ištepti krūtinę ir nugarytę česnaku. Tam reikia česnaką sutrinti ar sutarkuoti ir sumaišyti su sviestu , kad gautųsi tepaliukas. Tik kvapas aštrus, bet kartais labai padeda.

Aš tai šitą išbandžiau, kai sirgau žiauriu sinusitu - dėjau ant sinusų, kaktos, ant padų, audavausi kojines nakčiai, o ryte kvėpuodavau karštom bulvėm. Ir taip savaitę. Nu ką - ir pasveikau. Kosulio atveju dar nebandžiau, bet spėju, kad irgi efektyvu. thumbup.gif
rutulux
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 18, 07:59)
Nėra tokios temos lotuliukas.gif . Čia iš tingėjimo rašyt, visos kurios seniau šioj temoj lankos žino kas pas ką gydos.
*

Šiaip žinau, kad tokios atskiros temos apie homeopatus nėra. Kadangi temų 13, o aš skaitau nuo pirmos, tai dar neperskaičiau apie tai, kad čia tik iš tingėjimo mirksiukas.gif
Kristinukas
QUOTE(krika @ 2010 11 18, 11:58)

kai toks kosulys buvo mano dukrai, nei šioks nei toks - visą buteliuką sudaviau stodalio sirupo mirksiukas.gif ir jokių kitų vaistukų. mums padėjo  smile.gif
*

O mums M griežtai uždraudė vartoti Stodal ilgiau kaip 2-3 dienas. blink.gif Kažkur buvau skaičius, kad ilgiau vartojant Stodal gali kosulį "nustumti" gilyn.
*RRR-Miau*
QUOTE(Kristinukas @ 2010 11 18, 12:54)
O mums M griežtai uždraudė vartoti Stodal ilgiau kaip 2-3 dienas. blink.gif Kažkur buvau skaičius, kad ilgiau vartojant Stodal gali kosulį "nustumti" gilyn.
*

na nezinau, bet kiek esam vartoje, ir daug ilgiau, niekad nera nustume, va buna kad ant vietos - nei geriau nei blogiau, bet kad blogiau, tai ne g.gif ir siaip, pradejus vartot vien tik homeopatinius, na bent jau mums, tai visad kazkaip i pati bloguma nenueina, buna kad neveikia ir stovi ta liga, nei pirmyn nei atgal. kaip kad mazius dabar, sloga ta pati jau savaite ir kosuliukas nei prmyn nei atgal, man ir paciai sloga jau 3 savaite, po milimetrini zingsniuka lyg geriau. didziajam berimai ir nesiliove, nei geriau, nei kad blogiau, paberia vakarais atrodo nei is sio nei is to, daviau savaie tavegylio po puse tabletes vakarais, dabar nebeduodu, efektas toks pat, taip pat kai ir zirnius gerem, viskas taip pat buvo, tai laukiu kada grys homeopate, turim alergenu tyrimus, tai gal kazka sumastys zinodama konkreciai kam alergiskas vaikas g.gif
Papildyta:
QUOTE(rutulux @ 2010 11 18, 12:31)
Šiaip žinau, kad tokios atskiros temos apie homeopatus nėra. Kadangi temų 13, o aš skaitau nuo pirmos, tai dar neperskaičiau apie tai, kad čia tik iš tingėjimo  mirksiukas.gif
*

klausei lyg apie Palangos homeopate - na mano asmeniskai atsiliepima geri, jau 4 metai kaip gydomes visa seima, tai man tinka - dazni skambintojai ir siaip daznai lankomes, tai vardus jau skambindama sakau, kad zinotu kas biggrin.gif
Renna
Pabandykite ištepti krūtinę ir nugarytę česnaku. Tam reikia česnaką sutrinti ar sutarkuoti ir sumaišyti su sviestu , kad gautųsi tepaliukas. Tik kvapas aštrus, bet kartais labai padeda.

Nuo sauso kosulio vaikams tinka: Aconitum, Belladonna, Bryonia, Sticta pulmonaria. Jei reikia, galiu trumpai surašyti ,jei kuris domina. Ipecacuanha rašo, kad tinka esant kokliušiniam kosuliui. Kosulys užeina priepuoliais. Tada vaiko veidas išbala, padengtas šalto prakaito lašiukais. Kilus priepuoliui, jis tampa melsvai raudonas arba raudonas, tačiau tik trumpam. Gali dusinti, girdėtis traškėjimas kvėpuojant, gleivių paprastai išsiskiria nedaug. Kartais kraujuoja iš nosies. Po priepuolio vaikas būna pavargęs, bet greit atsigauna. 
Jei ištisai sausai kosėja,
*

AČIŪ, bandysim 4u.gif
Juoglė
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 17, 16:19)
Juogle, ir kaip jums Pinikiene? Mes karta kita buvome pas Galvydyte, bet as atmeciau si varianta del to, kad man NE KARTO nepavyko jai prisiskambinti jos konsultavimo metu, tiesiog neatsiliepdavo. Karta tiesiog visa savaite skambinau padieniui ir neatsiliepe, taigi man nusviro rankos. Nes juk tu konsultaciju reikia ir reikia, ir labai reikia smile.gif Gal apie A. Bagdonaviciu kas turi nuomoniu?

Beje, mano vaikui irgi bronchu astma. Mes dar nepradejome homeopatinio gydymo, bet norime isbandyti, nes elementariai isisukome ir negailestinga ligu rata ir imunitetas labai prastas, uztenka keliu dienu darze ir pasigauna koki virusa sad.gif
*

mano dar labai maža patirtis šiuose dalykuose, kad išvis galėčiau bet kaip vertinti smile.gif O šiaip, ji yra klasikinė homeopatė, gydanti konstituciniu vaistu, taigi bet kokios ligos metu yra vartojami tie patys žirniukai pagal tam tikrą schemą lėtiniam ir ūminiam atvejui. Maloni, atjaučianti gydytoja, kiek skambindavau - prisiskambindavau, visada gaudavau atsakymą į elektroninį laišką. Lėtinės problemos sprendžiasi, ūmines ligas irgi pavyksta įveikti, liko tik mažosios slogą kažkaip pažaboti, nes su ja visgi nepavyko susitvarkyti. Man asmeniškai imponuoja jos išsilavinimai - vaikų chirurgės ir fizikės, nes jie abu glaudžiai siejasi su homeopatija smile.gif trumpai kalbant, nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif

QUOTE(Giedrai @ 2010 11 17, 17:05)
Gal dar del vartojimo gal kas galetu brukstelti, prasau (pirma psl. skaiciau  lotuliukas.gif ). Tarkim jeigu pradedi duoti homeopatinius vaistukus nebe uminiu laikotarpiu, tai tada nebereikia duoti, kaip ten raso, kas 15 min. ar pan., o uztenka 3 kartus per diena, ar kaip? Beje, tai ant heel'u rasoma suaugusiuju doze ir vaikams reikia duoti maziau?
*

aš vis tiek duodu pagal ūminio atvejo schemą, kad organizmas įsisiūbuotų, nežinau, kaip kitos mamos elgiasi...

QUOTE(pradingau @ 2010 11 17, 17:26)
Labas,
mes sian buvom nemencineje
Dukrytei israse konstitucini calcium carbonicum c200

gal galite apsviesti?
*

Jūsų dukrytę priskyrė calcium carbonicum konstituciniam tipui. Konkrečiu atveju tai reiškia, kad sutrikusi kalcio apykaita organizme, kas gali paveikti visas organizmo sistemas (kvėpavimo, kraujotakos ir pan.), ir dėl to būdingos tam tikros ligos. Calcium carbonicum vienas dažniausių sutinkamų vaikų konstitucinių tipų, jis nei geras, nei blogas, tiesiog toks yra (panašiai kaip zodiako ženklai). Lyg ir pirmame puslapyje yra nuoroda apie vaikų konstitucinius tipus g.gif Jums paskirtais žirniukais reikės gydyti tiek lėtines, tiek ūmines ligas, pagal jums nurodytą tvarką.

QUOTE(Hortonas @ 2010 11 17, 19:51)
Pas mus budavo tas pats. Mums kosuliai labai pagerejo su konstituciniu. Pradejome konstitucini geguzes menesi ir buvo siek tiek pablogejimas. O nuo birzelio turejome  tris lyg ir priepuolius. Bet jie buvo labai mazi. Dabar priepuolio metu tiesiog duodu konstitucinis kas 5 min ir viskas. Mums tik alergine sloga nepraejo nuo konstitucinio. Tai mums galetumete parasyti kokius lasus naudojote? smile.gif
*

drinks_cheers.gif ta pati problema, vat teks ieškotis sprendimo arba savarankiškai, arba kreiptis į kažką dėl simptomatinio gydymo g.gif
Meda01
Aciu Nikofija 4u.gif

tikrai naudinga info, ypac man naujokei blush2.gif
Kristinukas
QUOTE(sonatute @ 2010 11 18, 13:25)
na nezinau, bet kiek esam vartoje, ir daug ilgiau, niekad nera nustume, va buna kad ant vietos - nei geriau nei blogiau, bet kad blogiau, tai ne  g.gif ir siaip, pradejus vartot vien tik homeopatinius, na bent jau mums, tai visad kazkaip i pati bloguma nenueina, buna kad neveikia ir stovi ta liga, nei pirmyn nei atgal. kaip kad mazius dabar, sloga ta pati jau savaite ir kosuliukas nei prmyn nei atgal, man ir paciai sloga jau 3 savaite, po milimetrini zingsniuka lyg geriau. didziajam berimai ir nesiliove, nei geriau, nei kad blogiau, paberia vakarais atrodo nei is sio nei is to, daviau savaie tavegylio po puse tabletes vakarais, dabar nebeduodu, efektas toks pat, taip pat kai ir zirnius gerem, viskas taip pat buvo, tai laukiu kada grys homeopate, turim alergenu tyrimus, tai gal kazka sumastys zinodama konkreciai kam alergiskas vaikas  g.gif
Papildyta:

*

Man tai kai taip būdavo, jog liga "ant vietos" tai aš vėl dumdavau pas homeopatą - pakoreguodavo gydymą, paskui vis pataikydavo - tai per 2-3 dienas pagyjame thumbup.gif . Dabar savo žiniom bandau vyrą gydyt - tai pirma diena kaip serga, o jaučiasi labai netgi neblogai.
DAIVA1972
Sveikos merginos, gal kuri zinote MERKURIUS JODATUS FLAVUS nuo ko jie?niekur nerandu apie juos pasiskaityti.
Giedrai
[quote=Juoglė,2010 11 18, 14:28]
mano dar labai maža patirtis šiuose dalykuose, kad išvis galėčiau bet kaip vertinti smile.gif O šiaip, ji yra klasikinė homeopatė, gydanti konstituciniu vaistu, taigi bet kokios ligos metu yra vartojami tie patys žirniukai pagal tam tikrą schemą lėtiniam ir ūminiam atvejui. Maloni, atjaučianti gydytoja, kiek skambindavau - prisiskambindavau, visada gaudavau atsakymą į elektroninį laišką. Lėtinės problemos sprendžiasi, ūmines ligas irgi pavyksta įveikti, liko tik mažosios slogą kažkaip pažaboti, nes su ja visgi nepavyko susitvarkyti. Man asmeniškai imponuoja jos išsilavinimai - vaikų chirurgės ir fizikės, nes jie abu glaudžiai siejasi su homeopatija smile.gif trumpai kalbant, nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif quote]

Mano dar mazesne... doh.gif Uztat man kyla toks klausimas - tik vieni zirniukai nuo visu ligu? bigsmile.gif Nes mes kai buvome pas G. Galvydyte, tai gal kokius 4 prirase.
rutulux
QUOTE(sonatute @ 2010 11 18, 12:25)

klausei lyg apie Palangos homeopate - na mano asmeniskai atsiliepima geri, jau 4 metai kaip gydomes visa seima, tai man tinka - dazni skambintojai ir siaip daznai lankomes, tai vardus jau skambindama sakau, kad zinotu kas  biggrin.gif
*

Dėkui 4u.gif, gal būtų galima kontaktus į až, norėčiau nuvažiuot pas ją, nes arčiau negu į Klp važinėtis.
Besijuokianti
QUOTE(DAIVA1972 @ 2010 11 18, 18:41)
Sveikos merginos, gal kuri zinote MERKURIUS JODATUS FLAVUS nuo ko jie?niekur nerandu apie juos pasiskaityti.
*

Šiaip nuo anginos, daugiau virusinės, žodžiu visko kas susiję su tonzilėm. Čia gyd. taip sakė. Paskui paieškosiu konkrečiai, dbr labai laiko nėr, jei ką rasiu įmesiu pasiskaitymui.

O šiaip konstitucinis vaistas yra nuo daugelio ligų, bet ne nuo visų. Mūsų gyd. sako, kad tik apie 70 proc. Kitas dalykas, kad vaikui gan sunku parinkt konstitucinį. Nes vos ne visi vaikai - ca carbonicai, tuo tarpu suaugę jau ne taip dažnai smile.gif . Mums gyd. sako, kad vaikas ca carb ateity labai sėkmingai gali pasirodyt Lycopodiumu, ypač jei tai berniukas, nes pvz. pagal išvaizdą jie beveik vienodi.

Šiaip su konstit. labai įdomu. Net dėl išvaizdos kazusų kyla, mano mažė - šviesaplaukė, o mūsų gyd. ją vertina kaip tamsiaplaukę. Klausiu kodėl - sako pažiūrėkit kokios spalvos blakstienos - ilgos ir juodos, ir gimė, sako, turbūt visa juodais plaukais apaugusi. Akurat doh.gif. Taigi pagal homeopatą jį tamsiaplaukė smile.gif
krika
vaikus pediatrei parodžiau. tai vyresniajai ko gero tracheitas. nors tai neįvardijo, nes plaučiai, bronchai švarūs ir gerklė rami. tai iš kur tas kosulys?

mažė turi nešvarų kvėpavimą, bet neįvardijo kaip plaučių uždegimas ar bronchitas. tiesiog abi nuo mažumės turi polinkį į tam tikras ligas, tai ir kvėpuoja negražiai.

gavo Bronchalis Heel ir hedelix.

ryt bandysiu laimę - skambinsiu gydytojai ax.gif
Casual

*

o nenudegins česnakas odos? g.gif esam karpas su česnaku naikinę- kažkaip mažam vaikui nedrįsčiau krutinės česnakiniu tepalu tepti... schmoll.gif
DAIVA1972
Aciu tau BESIJUOKIANTI 4u.gif
Lotynė
QUOTE(krika @ 2010 11 18, 08:48)
jaunėlei dukrai syrupiukai padeda sveikti, o vyresnėlei tokiam kosuliui nupirkau purškalą tandum verde  blush2.gif ir nieko. toks jausmas kad apipurškiu kiekvieną kartą sieną - jokio poveikio unsure.gif
*

Jei vartojat homeopatinius, atsargiai su tantum verde, jame yra mentolio.
krika
ačiū, bet vyresnioji nieko daugiau negavo kaip tik tantum verde, bet nuo šiandien ir jo nebegaus
Hortonas
[quote=Giedrai,2010 11 18, 17:10]
[quote=Juoglė,2010 11 18, 14:28]
mano dar labai maža patirtis šiuose dalykuose, kad išvis galėčiau bet kaip vertinti smile.gif O šiaip, ji yra klasikinė homeopatė, gydanti konstituciniu vaistu, taigi bet kokios ligos metu yra vartojami tie patys žirniukai pagal tam tikrą schemą lėtiniam ir ūminiam atvejui. Maloni, atjaučianti gydytoja, kiek skambindavau - prisiskambindavau, visada gaudavau atsakymą į elektroninį laišką. Lėtinės problemos sprendžiasi, ūmines ligas irgi pavyksta įveikti, liko tik mažosios slogą kažkaip pažaboti, nes su ja visgi nepavyko susitvarkyti. Man asmeniškai imponuoja jos išsilavinimai - vaikų chirurgės ir fizikės, nes jie abu glaudžiai siejasi su homeopatija smile.gif trumpai kalbant, nieko blogo negaliu pasakyti smile.gif quote]

Mano dar mazesne... doh.gif Uztat man kyla toks klausimas - tik vieni zirniukai nuo visu ligu? bigsmile.gif Nes mes kai buvome pas G. Galvydyte, tai gal kokius 4 prirase.
*

[/quote]

As irgi pritariu siai nuomonei. Man su ja visada lengva kalbetis - labai maloniai issako savo nuomone, issilavinusi, mandagi, pakanti.

Pas Galvydyte irgi esame buve. Mums kiekviena karta budavo vis nauji 3-4 ziniukai ir dar reikdavo prisiminti pries tai duotus 3-4, jeigu kartais reiktu. Zaviuosi mamomis, kurios bando ir iesko, ir atitaiko kiekviena karta vaikui susirgus vis kita zirniuka. As tai daznai jauciu, kad neturiu tam nei laiko, nei kompetencijos. Todel vieno zirniuko parinkimas ir naudojimas man tiesiog labai paranku. Kartais dar pridedu koki nors kompleksa, kai jau labai sergame.
Giedrai
QUOTE(Hortonas @ 2010 11 18, 22:35)
As irgi pritariu siai nuomonei. Man su ja visada lengva kalbetis - labai maloniai issako savo nuomone, issilavinusi, mandagi, pakanti. 

Pas Galvydyte irgi esame buve. Mums kiekviena karta budavo vis nauji 3-4 ziniukai ir dar reikdavo prisiminti pries tai duotus 3-4, jeigu kartais reiktu. Zaviuosi mamomis, kurios bando ir iesko, ir atitaiko kiekviena karta vaikui susirgus vis kita zirniuka. As tai daznai jauciu, kad neturiu tam nei laiko, nei kompetencijos. Todel vieno zirniuko parinkimas ir naudojimas man tiesiog labai paranku. Kartais dar pridedu koki nors kompleksa, kai jau labai sergame.
*

Bet va kazkaip niekaip nesitiki, kad tie vieni zirniukai galetu tikti visiems atvejams blush2.gif Antraip kodel kiti kaskart suka galva, kurie zirniukai pagal simptomus labiausiai tiktu. O tie simptomai dar taip detaliai isdestyti doh.gif
Ar jums taip ir yra, kad vieni zirniukai tinka visoms ligoms? ax.gif
Besijuokianti
Daiva1972, čia nors ir nedaug, bet apie mercurius jodatus flavus:
http://abchomeopathy.com/r.php/Merc-i-f
http://bdn-steiner.ru/glossword/index.php/...;и).xhtml
http://gpt.pcis.ru/mm.php?rr=1&uid_drug=1306
Obuoliausia
Merginos, kurios bandot susigaudyt: iš pradžių perskaitykit Kento knygą (Lectures on Homeopathic Philosophy/Lekcii po filosofii gomeopatii - internete tikrai yra visos, net nusikelt įmanoma). Pastebėjau, kad lengviau susiorientuoti analizuojant emocinius/mentalinius simptomus, nes fiziniai daug kur tie patys kartojasi.

Čia naujo Hpathy e-zine straipsnis apie chlamidijas ir grybelius bei jų įtaką:

http://hpathy.com/homeopathy-papers/autopathic-detoxication/

Kai įsigilini, racijos daug.
Hortonas
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 18, 22:45)
Bet va kazkaip niekaip nesitiki, kad tie vieni zirniukai galetu tikti visiems atvejams blush2.gif Antraip kodel kiti kaskart suka galva, kurie zirniukai pagal simptomus labiausiai tiktu. O tie simptomai dar taip detaliai isdestyti  doh.gif
Ar jums taip ir yra, kad vieni zirniukai tinka visoms ligoms?  ax.gif
*

Na, kaip jau rasiau anksciau musu letiniam kosuliui labai padejo, o slogai nelabai. O visas virusines nuo geguzes gydeme tik konstituciniu. Viena karta buvome prideje trims dienoms du kartus i diena tartephedreel lasus. Nezinau, gal su simptominiais butume ir greiciau issveike, bet mums gal svarbiausia, kad be antibiotiku issisukame. Mes visada sergame ilgai ir be temperaturos. Be zirniuku pas mus slogai norma budavo 3-4 savaites, dabar iveikiame ja per vidutiniskai 1.5 savaites.
Juoglė
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 18, 17:10)
Mano dar mazesne... doh.gif Uztat man kyla toks klausimas - tik vieni zirniukai nuo visu ligu?  bigsmile.gif Nes mes kai buvome pas G. Galvydyte, tai gal kokius 4 prirase.
*

iš esmės taip.

QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 18, 17:47)
Kitas dalykas, kad vaikui gan sunku parinkt konstitucinį. Nes vos ne visi vaikai - ca carbonicai, tuo tarpu suaugę jau ne taip dažnai smile.gif . Mums gyd. sako, kad vaikas ca carb ateity labai sėkmingai gali pasirodyt Lycopodiumu, ypač jei tai berniukas, nes pvz. pagal išvaizdą jie beveik vienodi.

Šiaip su konstit. labai įdomu. Net dėl išvaizdos kazusų kyla, mano mažė - šviesaplaukė, o mūsų gyd. ją vertina kaip tamsiaplaukę. Klausiu kodėl - sako pažiūrėkit kokios spalvos blakstienos - ilgos ir juodos, ir gimė, sako, turbūt visa juodais plaukais apaugusi. Akurat doh.gif. Taigi pagal homeopatą jį tamsiaplaukė smile.gif
*

kažko labai maloniai pasijutau vaiku, išaugusiu iš mažo į didelį, na taip jauku širdyje pasidarė (nes aš tikra cacarbonikė) laugh.gif

Aš abejonių dėl vaikų konstitucinio neturiu, nes labai jau tipiškos ligos... pagalvojau, kad jos būtų mažiau išreikštos, jei nėštumo metu ar ankščiau būčiau atradusi ir vartojusi savo konstitucinį g.gif

QUOTE(Giedrai @ 2010 11 18, 22:45)
Bet va kazkaip niekaip nesitiki, kad tie vieni zirniukai galetu tikti visiems atvejams blush2.gif Antraip kodel kiti kaskart suka galva, kurie zirniukai pagal simptomus labiausiai tiktu. O tie simptomai dar taip detaliai isdestyti  doh.gif
Ar jums taip ir yra, kad vieni zirniukai tinka visoms ligoms?  ax.gif
*

todėl kad skirtingos mokyklos, skirtingas kiekvieno gydytojo supratimas, patirtis ir t.t. Man asmeniškai nesvarbu, kokia mokykla, konstitucinis ar simptominis gydymas, man svarbiausia, kad veikia 4u.gif

QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 19, 08:32)
Merginos, kurios bandot susigaudyt: iš pradžių perskaitykit Kento knygą (Lectures on Homeopathic Philosophy/Lekcii po filosofii gomeopatii - internete tikrai yra visos, net nusikelt įmanoma). Pastebėjau, kad lengviau susiorientuoti analizuojant emocinius/mentalinius simptomus, nes fiziniai daug kur tie patys kartojasi.
*

http://knigosite.ru/41144-lekcii-po-filoso...nt-dzhejms.html
ačiū, bandysiu pritūpti smile.gif neįsivaizduoju, kur galima būtų gauti Popovo knygą, patogupirkti nebeparduoda.

QUOTE(Hortonas @ 2010 11 19, 08:36)
Be zirniuku pas mus slogai norma budavo 3-4 savaites, dabar iveikiame ja per vidutiniskai 1.5 savaites.
*

tai labai gerai, kad pasveikdavot, maniškė sirgdavo laaaabai ilgai (nesvarbu, kad be temperatūros), be antibiotikų niekaip nepasveikdavo, ir pasveikdavo tik trumpam... o dabar vis tiek lašiukais su antibais gydau sad.gif
Obuoliausia
Juogle, jeigu įveiksi Kentą, Popovo nebereiks bigsmile.gif Nėra ten kažkas stebuklingo, tik tiek, kad lietuviškai parašyta.

Juoglė
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 19, 10:07)
Juogle, jeigu įveiksi Kentą, Popovo nebereiks  bigsmile.gif  Nėra ten kažkas stebuklingo, tik tiek, kad lietuviškai parašyta.
*

oooo, ką tik perskaičiau šį: ТРУДНЫЕ И НЕИЗЛЕЧИМЫЕ СЛУЧАИ. ПАЛЛИАТИВНОЕ ЛЕЧЕНИЕ. labai patiko smile.gif
Besijuokianti
QUOTE(Juoglė @ 2010 11 19, 11:56)
o dabar vis tiek lašiukais su antibais gydau sad.gif
*

Juogle, bet negi galima teigti, kad konstitucinis veikia, jei vis dar reikia antibų. O gal čia net ne homeopatijos klausimas, bet tiesiog reikia kažkokio psichologinio lūžio pasiryšti cheminių vaistų neduot.
Mes gydėmės apie pusę metų pas Galvydytę, pagerėjo ir sustojo. Bet visą tą laiką vartojom Zyrtecą, ir mane labai liūdino, kad net po pusės metų gydymosi ji nerekomendavo nei nuimt, nei sumažint to Zyrteco. Turbūt tai buvo pagrindinė priežastis, kad ją pakeitėm.
Tada grįžom pas M., (kurį buvom numetę dėl jo užimtumo doh.gif ), po M. konsultacijos, grįžom iš Klaipėdos ir dar nepradėję jo paskirtų vaistų, tą pačią dieną nuėmėm Zyrtecą, matomai kažkoks pasitikėjimas, kad viskas bus gerai, grįžo.
Man atrodo, kad tą Zyrtecą gėrėm bile kažką gerti, nes gi BA kortelėj įrašyta, mikoplazminė infekcija, alerginis rinitas ir dar bala žino ko. Nuėmus jį blogiau nepasidarė smile.gif , tik geriau.
Gal ir jums to pasitikėjimo kažkur imt reikia. Galėčiau dalį paskolint, jei imtumėt lotuliukas.gif , paskui gražintumėt.
Juoglė
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 19, 11:32)
Juogle, bet negi galima teigti, kad konstitucinis veikia, jei vis dar reikia antibų. O gal čia net ne homeopatijos klausimas, bet tiesiog reikia kažkokio psichologinio lūžio pasiryšti cheminių vaistų neduot.
Man atrodo, kad tą Zyrtecą gėrėm bile kažką gerti, nes gi BA kortelėj įrašyta, mikoplazminė infekcija, alerginis rinitas ir dar bala žino ko. Nuėmus jį blogiau nepasidarė smile.gif , tik geriau.
Gal ir jums to pasitikėjimo kažkur imt reikia. Galėčiau dalį paskolint, jei imtumėt lotuliukas.gif , paskui gražintumėt.
*

na, nepradedu aš jų nuo pat pradžios, tik kai matau, kad neveikia konstitucinis smile.gif vis tiek jau reikia kažkaip apsispręsti.

pasitikėjimas gerai - ir savimi, ir homeopatija smile.gif kokiu paštu siųstum: paprastu ar registruotu pirmenybiniu? laugh.gif
zirzekle
QUOTE(Obuoliausia @ 2010 11 19, 08:32)

Čia naujo Hpathy e-zine straipsnis apie chlamidijas ir grybelius bei jų įtaką:

http://hpathy.com/homeopathy-papers/autopathic-detoxication/

Kai įsigilini, racijos daug.
*

blush2.gif gerai,kas skaitot angliškai.Ieškau aš irgi lietuviškų knygų apie homeopatiją g.gif
Pas mus situacija tokia,kad jau pora dienų nebeduodu jokių žirniukų.Sloga dar vis yra,o kosulys išlenda tik tada kai labai įsidūksta g.gif nežinau ar teisingai darau nieko nebeduodama.Nors buvo mintis stodalį paduoti pora dienų g.gif
*RRR-Miau*
nu va, kazkam nesenai patariau del gelezies trukumo, dabar paciai prireike - mazas hemoglobinas. kad grikiai su medum gerai, ir lyg Ferum phosphoricum tiktu vietoj gelezies tableciu g.gif patarkit prasau 4u.gif na nenoriu tu tableciu gert, tuo labiau, kad daznai jos hemoglobino nepakelia unsure.gif o ir kitu problemiciu atsiranda jas geriant verysad.gif
nikofija
QUOTE(Casual @ 2010 11 18, 21:30)
o nenudegins česnakas odos? g.gif  esam karpas su česnaku naikinę- kažkaip mažam vaikui nedrįsčiau krutinės česnakiniu tepalu tepti...  schmoll.gif
*

O kas yra mažas? Aš tepiau, kai mano sūnui buo apie 2,5-3 metų.
Papildyta:
QUOTE(sonatute @ 2010 11 19, 19:16)
nu va, kazkam nesenai patariau del gelezies trukumo, dabar paciai prireike - mazas hemoglobinas. kad grikiai su medum gerai, ir lyg Ferum phosphoricum tiktu vietoj gelezies tableciu  g.gif patarkit prasau  4u.gif na nenoriu tu tableciu gert, tuo labiau, kad daznai jos hemoglobino nepakelia  unsure.gif o ir kitu problemiciu atsiranda jas geriant  verysad.gif
*

Mes vartojom ne grikius su medum, bet grikių medų( kažkada buvom daug jo papirkę). Tai tikrai Hb po jo buvo thumbup.gif .
ainule28
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 19, 12:32)
Mes gydėmės apie pusę metų pas Galvydytę, pagerėjo ir sustojo. Bet visą tą laiką vartojom Zyrtecą, ir mane labai liūdino, kad net po pusės metų gydymosi ji nerekomendavo nei nuimt, nei sumažint to Zyrteco. Turbūt tai buvo pagrindinė priežastis, kad ją pakeitėm.
Tada grįžom pas M., (kurį buvom numetę dėl jo užimtumo doh.gif ), po M. konsultacijos, grįžom iš Klaipėdos ir dar nepradėję jo paskirtų vaistų, tą pačią dieną nuėmėm Zyrtecą, matomai kažkoks pasitikėjimas, kad viskas bus gerai, grįžo.
*

Mažutei (3m) mano puliuojanti angina. Dvi paras tempa 39 - 39,5. Vakar vakare po dviejų parų be miego (nes naktim ir dienom vėsinau šlapiais škudurais ir akylai stebėjau jos būseną, maža ką su tokia tempa), nutariau nakčiai visgi sugirdyt ibufeno, nes jau buvau praradus ir viltį ir pasitikėjimą ir jėgas 4u.gif . duktė griežtai atsisakė gerti. Turbūt pajuto mano dvejones ir nusprendė padėt man apsispręst biggrin.gif . Šyrit atsikėlėm be tempos ir visa diena nekyla.
nuėjom pas gydytoja šiandien, sako sparčiai gyjat, gerklė daug gražesnė. Aišku buvo išrašiusi antibų, bet apsiėjom be jų. Bet dvejonių jau buvo - duot ar neduot. Tempa grynai belladoninė, bet dvi paras nejudėjom iš to paties taško. Nekrito nors tu ką g.gif
Nesu tvirtai prieš antibus, ale kad jie skiriami pas mus be jokių tyrimų. O dar kai paskaitai šalutinį poveikį doh.gif
Pasitikėjimas savimi, homeopatija, vaiku, ramus situacijos įvertinimas visgi padaro savo. manau reikia neišsigast ir visgi kažkada pabandyt padaryt kažką kitaip. Mano apsisprendimą lėmė suvokimas, kad kiekvieną kartą duodama antibus silpninu jo imunitetą. O mano kaip mamos pareiga daryti atvirkščiai rolleyes.gif
pasitikėkit ir tikėkit!

*RRR-Miau*
QUOTE(nikofija @ 2010 11 19, 20:15)
O kas yra mažas? Aš tepiau, kai mano sūnui buo apie 2,5-3 metų.
Papildyta:
Mes vartojom ne grikius su medum, bet grikių medų( kažkada buvom daug jo papirkę). Tai tikrai Hb po jo buvo  thumbup.gif .
*

as ta ir girdejau ir skaiciau, bet va is kur jo gaut g.gif reiks siust i turgu vyra, gal ten ras, bet va kad negali pasitiket nezinomais bitininkais, neaisku ka ten ikis, o zinomi tokio medaus neturi unsure.gif na bet bandysim kuo naturaliau, pirmadieni bus musu gydytoja, tai reiks skambint smile.gif
Laura_k
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti? g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi verysad.gif
ainule28
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 19, 21:55)
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti?  g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi  verysad.gif
*

pasiskaitytk gelsemium, ferum fosforicum
Papildyta:
QUOTE(ainule28 @ 2010 11 19, 22:26)
pasiskaitytk gelsemium, ferum fosforicum
*

sorry ne ferum fosforicum o eupatorium blush2.gif
Obuoliausia
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 19, 20:55)
sveikos,

mano puseseres mergaitei 5 metuku slapimo taku bakterinis - infekcinis uzdegimas, paskaiciau kad lyg tiktu CANTHARIS, kas dar galetu tikti?  g.gif

o as pati kazkokia keistai atrodo kad kaulai kazkokie sunkus lyg sukinetu kas, gerkle nori skaudet, galva sunkoka, nesuprantu kas darosi  verysad.gif
*

Dažniausi kompleksai: Berberis homaccord, populus compositum. Jeigu laabai ūmi ir stipri eiga - Belladonna homaccord.

Pačiai tikriausiai tiktų Eupatorium (yra Influcid), jeigu raumenys sunkūs - Rhus toxidendron. Dar kažką panašaus turi Bryonia, Gelsemium (būna stiprus šaltkrėtis).
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2010 11 19, 15:46)
blush2.gif gerai,kas skaitot angliškai.Ieškau aš irgi lietuviškų knygų apie homeopatiją g.gif 

*

Lietuviškai nelabai kas ir yra... Išskyrus Popovo ir Bagdonavičiaus ir išverstą Stumpf. Dar vieną visai mažutę turiu, bet ji visai negelbstinti.
Giedrai
QUOTE(Juoglė @ 2010 11 19, 10:56)
todėl kad skirtingos mokyklos, skirtingas kiekvieno gydytojo supratimas, patirtis ir t.t. Man asmeniškai nesvarbu, kokia mokykla, konstitucinis ar simptominis gydymas, man svarbiausia, kad veikia  4u.gif

Zinoma, jeigu veikia, tai svarbiausia thumbup.gif Bet pirma karta perskaicius neitiketina atrodo, kad vieni zirniukai gali buti nuo visu ligu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2010 11 19, 12:32)

Mums irgi Galvydyte paskyrus zirniukus vis tiek sake vartoti Singulaira (primenu, kad maniskiui bronchu astma).
Papildyta:
O siaip temparatura jau nugalejom (buvo 38.8-39.3), bet buvo labai sunku ir man, ir jam. Tiesiog visos suprantam, kad kai vaikas labai blogai jauciasi, tai ir mamai blogai. Jau nedaug truko, kad ibufeno duociau, bet islaukem thumbup.gif Kazkoks slykstus virusiokas uzpuole sad.gif Dvi dienas daznai duodu naso-heel del slykscios zalios slogos, bet kazkaip situacija nelabai keiciasi, ar dar anksti tiketis? O gal reikia i kazka keisti? O kosulys duodant bronchalis-heel pasitvarke; beveik nebeliko tokiu kosulio tiradu, kai tarsi negaledavo atsikoseti, tai kosedavo, kosedavo, kosedavo...
Juoglė
ainule, ačiū už gernoriškumą smile.gif o kas tas zyrtekas ir ką jis daro? g.gif

QUOTE(Giedrai @ 2010 11 19, 22:47)
Zinoma, jeigu veikia, tai svarbiausia  thumbup.gif Bet pirma karta perskaicius neitiketina atrodo, kad vieni zirniukai gali buti nuo visu ligu smile.gif

*

na,homeopatija ir šiaip nėra visagalė, ja tikrai nepagydysi nei vėžio, nei širdies infarkto smile.gif o tas konstitucinis gerai, sakysim, aš visgi tikiu, kad man bent jau pavyks sušvelninti genetiškai paveldėtą polinkį į vėžį smile.gif reikia tikėti smile.gif

O siaip temparatura jau nugalejom (buvo 38.8-39.3), bet buvo labai sunku ir man, ir jam. Tiesiog visos suprantam, kad kai vaikas labai blogai jauciasi, tai ir mamai blogai. Jau nedaug truko, kad ibufeno duociau, bet islaukem  thumbup.gif Kazkoks slykstus virusiokas uzpuole sad.gif Dvi dienas daznai duodu naso-heel del slykscios zalios slogos, bet kazkaip situacija nelabai keiciasi, ar dar anksti tiketis? O gal reikia i kazka keisti? O kosulys duodant bronchalis-heel pasitvarke; beveik nebeliko tokiu kosulio tiradu, kai tarsi negaledavo atsikoseti, tai kosedavo, kosedavo, kosedavo...

brrr, man net skaityti sunku, o kaip tau jaustis ... console.gif gal šiandien jau geriau viskas?
šiaip as nieko neišmanau, bet gal poveikis turėtų būti greitesnis, jei gydymas teisingas? gal per daug preparatų kompleksinių? nes, kai neseniai kažkokia bjaurastis buvo mane uzpuolusi (didelis kaulų laužymas, raumenų skausmas, man buvo sunku net ranką pakelti, po to prasidėjo šaltkrėtis, tempa pakilo virš 38, tai pagerėjimas su konstituciniu buvo tiesiog ūmus, valandų bėgyje, po paros jau požymių kaip ir nebuvo, liko tik didelis silpnumas ...) vaikams, aišku, viskas gal ilgiau trunka g.gif

perskaičiau pusę Kento, kažkaip nelabai kas naujo g.gif nors skaitosi tikrai lengvai, pats stilius ir sąvokos įtaigios ir paprastos, 1900 metų dvasia tikrai jaučiasi smile.gif o nėra ko nors šiuolaikiškesnio, kad ir apie tą patį konstitucinį, na, kažko gilesnio, ar kaip čia išsireiškus ax.gif
Giedrai
QUOTE(Juoglė @ 2010 11 20, 11:56)
na,homeopatija ir šiaip nėra visagalė, ja tikrai nepagydysi nei vėžio, nei širdies infarkto smile.gif o tas konstitucinis gerai, sakysim, aš visgi tikiu, kad man bent jau pavyks sušvelninti genetiškai paveldėtą polinkį į vėžį smile.gif reikia tikėti smile.gif
brrr, man net skaityti sunku, o kaip tau jaustis ... console.gif  gal šiandien jau geriau viskas?
šiaip as nieko neišmanau, bet gal poveikis turėtų būti greitesnis, jei gydymas teisingas? gal per daug preparatų kompleksinių? nes, kai neseniai kažkokia bjaurastis buvo mane uzpuolusi (didelis kaulų laužymas, raumenų skausmas, man buvo sunku net ranką pakelti, po to prasidėjo šaltkrėtis, tempa pakilo virš 38, tai pagerėjimas su konstituciniu buvo tiesiog ūmus, valandų bėgyje, po paros jau požymių kaip ir nebuvo, liko tik didelis silpnumas ...) vaikams, aišku, viskas gal ilgiau trunka  g.gif

Bet zinau, kad po chemoterapijos ir pan. siuncia pas homeopata sustiprinti imunine sistema. Homeopatija gali padeti, kad liga neatsinaujintu thumbup.gif

O siaip mums jau tikrai geriau thumbup.gif Jusu atveju, manau, taip greitai viskas issprende todel, kad jus is karto emetes priemoniu. O as kadangi naujoke, tai kol susisgribau, ka cia duoti, tai gal tiesiog pavelavau ir tada viskas jau ne taip greitai. Cia viena mamyte neseniai rase, kad su zirniukai sloga praeina per 1.5 savaites vietoj anksciau buvusiu 3 doh.gif Nors siaip ir man yra pavyke vos prasidejusia sloga per diena isgydyti. Cia turbut labai svarbu suspeti ir dar tinkamai parinkti priemone. Ech, mokytis, mokytis ir dar karta mokytis smile.gif
Juoglė
QUOTE(Giedrai @ 2010 11 20, 12:45)
Bet zinau, kad po chemoterapijos ir pan. siuncia pas homeopata sustiprinti imunine sistema. Homeopatija gali padeti, kad liga neatsinaujintu  thumbup.gif
*

tai taip smile.gif kažkiek gali koreguoti pačias priežastis, sukėliusias ligą wink.gif va čia kažkiek bendrų žinių ir apskritai, ir apie konstitucinį: http://www.homeopath.lt/klasikine_homeopatija

O siaip mums jau tikrai geriau  thumbup.gif Jusu atveju, manau, taip greitai viskas issprende todel, kad jus is karto emetes priemoniu. O as kadangi naujoke, tai kol susisgribau, ka cia duoti, tai gal tiesiog pavelavau ir tada viskas jau ne taip greitai. Cia viena mamyte neseniai rase, kad su zirniukai sloga praeina per 1.5 savaites vietoj anksciau buvusiu 3  doh.gif Nors siaip ir man yra pavyke vos prasidejusia sloga per diena isgydyti. Cia turbut labai svarbu suspeti ir dar tinkamai parinkti priemone. Ech, mokytis, mokytis ir dar karta mokytis smile.gif

smagu, kad sveikstat wink.gif

ne nuo pirmos dienos, ne nuo pradžios pradėjau gerti, po teisybei, man pirmą parą buvo tiek bloga, kad aš net tų privalomų 4 žirniukų parai neišgėriau smile.gif po paros prisiminiau, kad turiu savo konstitucinį, sakau, pabandysiu, jau blogiau tikrai nebus lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.