Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Bandyk važiuot pas M (jis jumis gydo?), jei yra galimybė, mums tai M sakė, kad galima ir tarp 15-17 val ateit konsultacijai pas jį, aš tai ir vaikį savo paprastai pasiimu, kai tempos neturi, visada pasiklauso plaučių, pažiūri gerklę, kaip normaliam priėmime.

Atsakyti
Juogle, ir kaip jums Pinikiene? Mes karta kita buvome pas Galvydyte, bet as atmeciau si varianta del to, kad man NE KARTO nepavyko jai prisiskambinti jos konsultavimo metu, tiesiog neatsiliepdavo. Karta tiesiog visa savaite skambinau padieniui ir neatsiliepe, taigi man nusviro rankos. Nes juk tu konsultaciju reikia ir reikia, ir labai reikia smile.gif Gal apie A. Bagdonaviciu kas turi nuomoniu?

Beje, mano vaikui irgi bronchu astma. Mes dar nepradejome homeopatinio gydymo, bet norime isbandyti, nes elementariai isisukome ir negailestinga ligu rata ir imunitetas labai prastas, uztenka keliu dienu darze ir pasigauna koki virusa sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrai: 17 lapkričio 2010 - 16:21
Man irgi idomu atsiliepimai apie T. Bagdonaviciu ax.gif Gal jis konsultuoja ir Kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2010 11 17, 17:24)
Man irgi idomu atsiliepimai apie T. Bagdonaviciu ax.gif  Gal jis konsultuoja ir Kaune g.gif


Aha, Bagdonaviciai yra du smile.gif Vyresnysis: A. ir jaunesnysis: T. Cia kad nesusipainiotume smile.gif Bent jau vyresnysis konsultuoja ir Vilniuje, ir Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrai: 17 lapkričio 2010 - 16:32
QUOTE(Kristinukas @ 2010 11 17, 16:11)
Bandyk važiuot pas M (jis jumis gydo?), jei yra galimybė, mums tai M sakė, kad galima ir tarp 15-17 val ateit konsultacijai pas jį, aš tai ir vaikį savo paprastai pasiimu, kai tempos neturi, visada pasiklauso plaučių, pažiūri gerklę, kaip normaliam priėmime.


Mes iš jo laukiamojo paskutiniu metu "nebeišlipame" lotuliukas.gif turiu eiti pas jį penktadienį, bandysiu kažkaip pratempt, dabar jau atrodo, gal sulfur ir šį kartą veikia g.gif nes sudaviau jo pirmą doze prieš tris valandas ir vaikas dabar jau nebekosėja g.gif
Atsakyti
Gal dar del vartojimo gal kas galetu brukstelti, prasau (pirma psl. skaiciau lotuliukas.gif ). Tarkim jeigu pradedi duoti homeopatinius vaistukus nebe uminiu laikotarpiu, tai tada nebereikia duoti, kaip ten raso, kas 15 min. ar pan., o uztenka 3 kartus per diena, ar kaip? Beje, tai ant heel'u rasoma suaugusiuju doze ir vaikams reikia duoti maziau?
Atsakyti

Kažkuri mamytė lankosi Palangoj pas Andželą, kokie atsiliepimai? Dar neperskaičiau tos temos, kodėl reikia slaptai rašyt smile.gif.
Atsakyti
Labas,
mes sian buvom nemencineje
Dukrytei israse konstitucini calcium carbonicum c200

gal galite apsviesti?
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2010 11 16, 21:39)
Sakykit ką duot jei nuo slogos pūliuoja akys. Vakaare būna raudonos, o ryte -neina atsimerkti. Ir dar kiek spėjau perskaityt-reikia mokėti nustatyti tipą. Kaip tai daroma?
Turėsiu daug klausimų  ax.gif , nes labai daug kas neaišku.

mums ne kartą gydytoja skyrė Pulsatilą.
Atsakyti
Kai užeina obstrukcinis priepolis, suveikia po Ventolino inhaliacijos geriama stipriai šilta juoda arbata su cukrum arba išėjimas į gryną orą. O šiaip kažkurioj temoj rašiau, mano dukrai padėdavo Tartephedreel ir Droseros kokteiliukas. Taip pat Ipepecuanha su Bryonia.
Atsakyti
O Sulfure su kokiais skaiciukais? Ir kiek kartu dienoj duodat?
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2010 11 17, 14:02)
Mamos, kurių vaukučiai turi astma (ir ne tik tos mamos, bet ir daug žinančios, pvz, Obuoliausia, Besijuokianti, Nikofija),

o ką jūs duodate priepolio metu? Mano vaikui yra kosulio astma, ne dusulio, tai kartais nei iš šio nei iš to pradeda kosėt, girdisi tokie kaip karkalai, kai paprašau greitai iškvėpti. Mums M išrašė lašus nuo alerginės slogos, tai galiu pasakyt, kad padėjo, o nuo kosulio - kaip ir nieko. Leido sukvėpuot Ventoliną, bet aš kažkaip pastebėjau, kad nuo Droseros Hommacord gan stiprus pagerėjimas jam būna, priepolis neužeina, jei kasdien išgeria po 5 lašiukus. Tik preparato ilgai vartot negalima.  g.gif Drosera žirniai didesnio poveikio neturėjo, kaip ir Astmogranas beje. Tai išsistudijavus sudėtį kaip ir galima teigti, jog didžiausią įtaką turi Cuprum aceticum? Arba Drosera kartu su Cuprum aceticum? Gal kas iš mamyčių turi kokių minčių kaip čia būtų galima išsisukt be Ventolino? 4u.gif


Pas mus budavo tas pats. Mums kosuliai labai pagerejo su konstituciniu. Pradejome konstitucini geguzes menesi ir buvo siek tiek pablogejimas. O nuo birzelio turejome tris lyg ir priepuolius. Bet jie buvo labai mazi. Dabar priepuolio metu tiesiog duodu konstitucinis kas 5 min ir viskas. Mums tik alergine sloga nepraejo nuo konstitucinio. Tai mums galetumete parasyti kokius lasus naudojote? smile.gif
Atsakyti