Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Lotynė @ 2010 10 30, 08:09)


aciu 4u.gif o "nesipjaus" su astmogranu ir bronchogranu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2010 10 30, 04:05)
kaiciau mamuku parasymus, kad papildomai vedat vaikucius pas pediatra, kad plautukus paklausytu, o paskiau pas homeopata. Bet juk pats homeopatas tuos plautukus paklauso  g.gif Ar jums to nera?  g.gif


bent jau homeopatas, pas kurį mes gydymės, tikrai neklauso, o ir pats sako, kad jam nesvarbu kiek kokiam plautyje karkalų yra biggrin.gif nes gydomi ne karkalai, o visas organizmas 4u.gif mes pas pediatra važiuojam paklausyt, ar apskritai geryn sveikata eina nuo homeopatinio gydymo.
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2010 10 30, 13:59)
bent jau homeopatas, pas kurį mes gydymės, tikrai neklauso, o ir pats sako, kad jam nesvarbu kiek kokiam plautyje karkalų yra  biggrin.gif nes gydomi ne karkalai, o visas organizmas  4u.gif  mes pas pediatra važiuojam paklausyt, ar apskritai geryn sveikata eina nuo homeopatinio gydymo.

Sveikos,niu gal keistai nuskambės klausimas - o jūsų pediatrė žino,kad gydot homeopatiniais vaistukais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2010 10 30, 08:48)
Asaraa, pagaliau  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

niu mes sparciai sveikstam, nakti ramiai ismiegojom tfu tfu tfu aisku  thumbup.gif

aciukas 4u.gif O tai nakti nekosejot?

QUOTE(Renna @ 2010 10 30, 13:59)
bent jau homeopatas, pas kurį mes gydymės, tikrai neklauso, o ir pats sako, kad jam nesvarbu kiek kokiam plautyje karkalų yra  biggrin.gif nes gydomi ne karkalai, o visas organizmas  4u.gif  mes pas pediatra važiuojam paklausyt, ar apskritai geryn sveikata eina nuo homeopatinio gydymo.

supratau.

QUOTE(zirzekle @ 2010 10 30, 14:14)
Sveikos,niu gal keistai nuskambės klausimas - o jūsų pediatrė žino,kad gydot homeopatiniais vaistukais? g.gif

sitas dalykas ir man idomus g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 10 29, 23:31)
**sveikatytės 4u.gif o kas-kosuliai užpuolė? verysad.gif

na nežinau, su dukra (kuriai šiandien 3 metukai) kažkaip keistai: ji serga sloga ir man sinusitas. ji kosėja ir aš iš paskos. tai va, dabar valant adenoidus, sloga turbūt nusileido ir kosėja šlapiai. ir aš iš paskos. pirmas kosulys mano taip ir nebuvo iš čia pat, o tiesiai iš bronchų. ar jums būna toks ryšys su vaiku? tai va, mano pagrandukas stodalio syrupą geria arbatiniais šaukštukaii, o aš dideliais šaukštais smile.gif

QUOTE(Laura_k @ 2010 10 30, 08:48)
mazius vakar begdamas "smagiai" trinktelejo i spintele siandien su fanaru po akyte  doh.gif  gal kazka is homeopatijos mums pagelbetu?

arnica ir traumeel tepalas (dažnai tepti)

QUOTE(zirzekle @ 2010 10 30, 14:14)
Sveikos,niu gal keistai nuskambės klausimas - o jūsų pediatrė žino,kad gydot homeopatiniais vaistukais? g.gif

žino biggrin.gif senai besilankėm, bet dabar reikės apsilankyti, pažiūrėti kur kosulys liko g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 10 30, 20:32)
ar jums būna toks ryšys su vaiku?

pas mus seimoje taip. Suserga vaikutis, paskiau as, ir iskart tetukas verysad.gif Ir taip nuo gimimo vaiko doh.gif Nors pries vaikuti nepamenam kada sirgom su vyru doh.gif
Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Labos,
QUOTE(krika @ 2010 10 30, 20:32)
*na nežinau, su dukra (kuriai šiandien 3 metukai) kažkaip keistai: ji serga sloga ir man sinusitas. ji kosėja ir aš iš paskos. tai va, dabar valant adenoidus, sloga turbūt nusileido ir kosėja šlapiai. ir aš iš paskos. pirmas kosulys mano taip ir nebuvo iš čia pat, o tiesiai iš bronchų. ar jums būna toks ryšys su vaiku? tai va, mano pagrandukas stodalio syrupą geria arbatiniais šaukštukaii, o aš dideliais šaukštais  smile.gif

**žino  biggrin.gif senai besilankėm, bet dabar reikės apsilankyti, pažiūrėti kur kosulys liko g.gif

* su gimtadieniu dukrytę 4u.gif 4u.gif 4u.gif Niu pas mus tokio ryšio nėra su ligomis,bent kol kas blush2.gif
** o aš kartą prasitariau pediatrei,kad išsigydėm bronchitą be jos paskirtų antibų,vien su homeopatiniais žirniukais...užteko jos kelių komentarų...Dabar jau nesakau,kad negeriam jos paskirtų nesamoningų antibiotikų dozių,o gydomės homeopatiniais.Nueinam paklausyt plaučiukų per ligas dažnai ir mes.Nervina toks lyg ,,slėpimas" nuo padiatrės,niu bet ką daryt... g.gif

Antradienį mažius iškeliauja į daržiuką.Žiūrėsim kiek bus sveikutis.
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 10 31, 14:52)
Labos,
** o aš kartą prasitariau pediatrei,kad išsigydėm bronchitą be jos paskirtų antibų,vien su homeopatiniais žirniukais...užteko jos kelių komentarų...Dabar jau nesakau,kad negeriam jos paskirtų nesamoningų antibiotikų dozių,o gydomės homeopatiniais.Nueinam paklausyt plaučiukų per ligas dažnai ir mes.Nervina toks lyg ,,slėpimas" nuo padiatrės,niu bet ką daryt... g.gif

Antradienį mažius iškeliauja į daržiuką.Žiūrėsim kiek bus sveikutis.


as ir nesakau pediatrei, nes irgi buvau gavusi komentaru, mes turim bronchine astma todel palei ja istisai turetume vartoti "astminius" vaistus... todel dabar tyliu...

mes nezinau kada iskeliausim ir tikiuosi kai iseisim tai jau ilgam, nes dabar tai 2 dienos darzely savaite dvi namuose.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 10 31, 15:52)
** o aš kartą prasitariau pediatrei,kad išsigydėm bronchitą be jos paskirtų antibų,vien su homeopatiniais žirniukais...užteko jos kelių komentarų...Dabar jau nesakau,kad negeriam jos paskirtų nesamoningų antibiotikų dozių,o gydomės homeopatiniais.Nueinam paklausyt plaučiukų per ligas dažnai ir mes.Nervina toks lyg ,,slėpimas" nuo padiatrės,niu bet ką daryt... g.gif

Antradienį mažius iškeliauja į daržiuką.Žiūrėsim kiek bus sveikutis.

Aš ir slepiu tiek nuo pediatrės, tiek nuo pulmonologės hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
sos. gal kuri pagelbetumet...
susargdinau ka tik vaika - pakaitusi per veja pasivedziojau pusvalandi verysad.gif
dabar esam "ant sirgimo" verysad.gif kosina ir prikimes. is giliai. tai sausai tai lyg bishki shlapiau. bet negraziai.
baisiai pergyvenu, nes po keliu dienu - 4 metuku gimtadienis. tiek lauke, tiek lauke... ir va dovanele verysad.gif verysad.gif verysad.gif
turiu Drosera, turiu Tartephedreel, dar visokiu antivirusiniu (gelsemium ir t.t.) . gal kas nors patartumet ka duot???
labai prashau - padekit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 10 31, 15:52)
** o aš kartą prasitariau pediatrei,kad išsigydėm bronchitą be jos paskirtų antibų,vien su homeopatiniais žirniukais...užteko jos kelių komentarų...Dabar jau nesakau,kad negeriam jos paskirtų nesamoningų antibiotikų dozių,o gydomės homeopatiniais.Nueinam paklausyt plaučiukų per ligas dažnai ir mes.Nervina toks lyg ,,slėpimas" nuo padiatrės,niu bet ką daryt... g.gif




QUOTE(Laura_k @ 2010 10 31, 16:23)
as ir nesakau pediatrei, nes irgi buvau gavusi komentaru, mes turim bronchine astma todel palei ja istisai turetume vartoti "astminius" vaistus... todel dabar tyliu...

na mūsų pediatrė žino tik dėl to, kad kartą ar keletą kartų ėjom pas lor ir ten skyrė antibus. tai ėjau po to pas pediatrę ir sakiau, kad išsigydėm be antibų o su homeopatija. šiaip ir pati gydytoja mūsų nėra linkusi antibus skirti, gal dėl to ir randam kažkiek bendros kalbos.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
prasysiu ir as patarimo. Mano didysis, kuriam yra 4m. nelabai sirgaliukas, bet va siemet kazkas pasikeite, sloga ir sloga, niekaip neisveju. Gydau homeopatiskai, tiek kiek pati ismanau is su vaistininkes pagalba...siuo metu pas ji sloga uzsikimsusi is giliau, kaip sinusitine, duodu Mercurius sol.complex, ir dar kosuliukas toks lojantis prisidejo, duodu Drosera lasiukus, bet va siandien ziuriu akyte kaire lyg puliukai eit pradejo, ar gali buti kad taip valosi sloga????? gal patartumet kazka kita? as vis save raminu kad pradejus gerti zirniukus, persirgsim senom slogom ir turetu laringitu... blush2.gif
Ir dar noriu patarimo, maziui (3menesiai) darys operacija, bus narkoze ir turbut amtibijotiku, tad ka patartumet organizmui atsigauti po antibu???
aciu
Atsakyti