Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 10

QUOTE(AsWizijA @ 2010 11 08, 20:55)
Mums su vyru teko išbandyti Tempur ir Revaline. Revaline čiužiniai yra geriau už Tempur, kadangi jie yra minkštesni, patogesni, greičiau atsistato i pradinę padėtį. Tankis 85kg/m3 tas pats, kaip ir Tempur, bet kaina tai vos ne dvigubai pigesnė  ax.gif .


Tai tikiu, bet Revaline labai ilgas pristatymo terminas. Per ta laika net galima pamirst ka buvau uzsakes smile.gif
Atsakyti
Laba ryta,
mes vis dar renkames ciuzinius 4u.gif
Pagal kietuma man labiau prie sirdies Diana Hard (minusas laukti 5sav), dar patiko Natalija ir Kristyna.....kas labiau zino sios firmos ciuzinius galetu patarti , kuris geresnis 4u.gif
Labai Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2010 11 08, 14:01)
O lateksas pati medziaga mazai pralaidi orui.
smile.gif truputi testo Nuoroda. Gal galima ir porolono gamintojų testų, kad įdėtumete?
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2010 11 08, 21:04)
Tai tikiu, bet Revaline labai ilgas pristatymo terminas. Per ta laika net galima pamirst ka buvau uzsakes  smile.gif


Beveik visi 1800Lt ir daugiau anatominiai poliuretaniniai ar lateksiniai čiužiniai bus geresni visom prasmėm už Tempur tipo čiužinius. Tas pats Maxim lenkia anatomiškumu ir geresniu kvėpavimu.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 08, 19:16)
Aš kalbu ne apie labiau akcentuotą zonų išprofiliavimą, o profiliavimą iš emės, stambumą pačių įpjovų ir jos visur yra gilesnės arba stambesnės ir geriau vėdinasi bei minkščiau priima. Rufinos bendras stangrumas didesnis ir tas gilesnis bet kūdesnis išprofiliavimas neduoda pakankamo minkštumo, kad teigti jog Rufinos zonos minkštesnės.

As visada akcentuoju anatominiu zonu efektyvuma. Kazkodel dar per visa laika negirdejau skundu del rufina ar platinium tubes. Reiskiasi tai vieni is geriausiu ciuziniu metzeler.

QUOTE(Dovile B. @ 2010 11 09, 08:29)
Laba ryta,
mes vis dar renkames ciuzinius  4u.gif
Pagal kietuma man labiau prie sirdies Diana Hard (minusas laukti 5sav), dar patiko Natalija ir Kristyna.....kas labiau zino sios firmos ciuzinius galetu patarti , kuris geresnis  4u.gif
Labai Aciu uz info  4u.gif

Sveiki kad rekomenduoti klausimukas o koks svoris ir ugis?
Papildyta:
Loniukas yra dar paprastesne gudrybe paciam isitykinti paimk ir prispaudes lupas papusk i latekso pjuvi ir papusk keliu skirtingi rusiu poliuretana ir dar viskoelasta. Pajausi skirtuma. Ismoke kaip atskirti. o tie testai galima taip sufokusuoti.
O ka pasakysite tiems zmonems kurie nuo latekso perejo ant naujos kartos poliuretano atvirom potom su anatominem zonom ir sako daug komfortiskiau ir vesiau ir patogiau.
Atsakyti
QUOTE(Dovile B. @ 2010 11 03, 20:14)
Vyro svoris pasiskirstęs tolygiai, galbūt per pilvą daugiau  ax.gif
Dėl tarpu ats neturiu, kadangi lova tik užsakyta ir apie tai net negalvojau  doh.gif o pasirodo veltui  doh.gif . Tik pasakiau , baldininkui, jog padarytu skylučių  doh.gif , kad nepelytų čiužinys  ax.gif
Ačiū labai už ats  4u.gif
Kai tiek daug pasirinkimo sunku ir ką išsirinkti  doh.gif 

Gal mums tiktu Tyla Termo, lyg neblogi atsiliepimai  ax.gif

suradau svorius ir ugius. Buvot anksciau rase, tai vyrui h3 vidutiniokietumo. O Dovile Jums reikia h2 minksto.
Tai kad ne vieno nenuskriausti geriausia skirtingu minkstumu Jis ir Ji variantas. Dvigulis ciuzinys vienoj pusej h2, kitoj pusesh3.
Jeigu pasirinksite per kieta ciuzini , kentes stuburas persikreipes ir gali petys tirpti ant per kio ciuzinio ax.gif ypac jei megstate miegoti ant sono, jei taip. tada labai wsvarbu ax.gif butinai turi buti stipriau paminkstinta peciu zona.
Logiskai mastant is anksciau buna susiformave iprociai gulint ant dabartinio ciuzinio, del to sunkoka rinktis. . . O stuburo apkrauti darbu ir kad jis butu persikreipes irgi nesinori. Lengvo svorio zmonems sunku ispausti. Labai mazai yra ciuziniu, kurie gerai priima kuna ir yra efektyviai anatomines zonos isreikstos.
Atsakyti
suku galva besirinkdama ciuzinius jau pora savaiciu. ir po parduotuves, ir cia forume vis skaitineju. kadangi esu is tu nedaug uzdirbanciu, tai nusprendiziau pirkti Softina plius viskoelasto sluoksni 4 cm deti. ( a le galvoju noresiu ant vienos puses gulesiu arba nepatiks kuo viskoelastas, tada ant PU isprofiliuoto puses). Sumarum 750 lt. Tai jus man gal pasakysite kuo netinkamas galetu buti mano pasirinkimas, jei neisgaliu/nenoriu smile.gif moketi uz ciuzini ir groteles daugiau 1 tukst.lt? Ismatavimai 80X200, maniskiai 167/75
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avesta: 10 lapkričio 2010 - 17:15
QUOTE(avesta @ 2010 11 10, 18:14)
suku galva besirinkdama ciuzinius jau pora savaiciu. ir po parduotuves, ir cia forume vis skaitineju. kadangi esu is tu nedaug uzdirbanciu, tai nusprendiziau pirkti Softina plius viskoelasto sluoksni 4 cm deti. ( a le galvoju noresiu ant vienos puses gulesiu arba nepatiks kuo viskoelastas, tada ant PU isprofiliuoto puses). Sumarum 750 lt. Tai jus man gal pasakysite kuo netinkamas galetu buti mano pasirinkimas, jei neisgaliu/nenoriu  smile.gif  moketi uz ciuzini ir groteles daugiau 1 tukst.lt? Ismatavimai 80X200, maniskiai 167/75


Variantas anatominis čiužinys + geros grotelės bet kokiu atveju geriau.
Sakykime čiužinys Isabella + Lignum Star bus žymiai geriau, arba kietesnė Jolana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montecristo-Sau: 10 lapkričio 2010 - 18:32
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 10, 19:31)
Variantas anatominis čiužinys + geros grotelės bet kokiu atveju geriau.
Sakykime čiužinys Isabella + Lignum Star bus žymiai geriau, arba kietesnė Jolana.


sutinku, kad geriau, bet dvigubai brangiau... g.gif

as mastau taip:
gerumo - gal 20 proc . daugiau (nes pvz. Softina t.p. priskiriamas ortopediniams, su profiliavimu, 7 zonom ir t.t.)
o kainos santykis - 100 proc. daugiau


siuo metu miegu ant lateksinio, man kiek kietoka ir kartais toks jausmas, jog truksta ventiliacijos, sušuntu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avesta: 10 lapkričio 2010 - 19:56
QUOTE(avesta @ 2010 11 10, 20:49)
sutinku, kad geriau, bet  dvigubai brangiau...  g.gif

as mastau taip:
  gerumo  - gal 20 proc . daugiau (nes pvz. Softina t.p. priskiriamas ortopediniams, su profiliavimu, 7 zonom ir t.t.)
o kainos santykis - 100 proc. daugiau
siuo metu miegu ant lateksinio, man kiek kietoka ir kartais toks jausmas, jog truksta ventiliacijos, sušuntu


gal pasidomėkit kainomis prieš pareikšdama brangumo išvadas?
O grotelių gerų reikės ir pastariesiems čiužiniams, daugiau ar mažiau.
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 11 10, 22:19)
Tada reikia žiūrėt į akcijinius, nes sutaupote nemažai ir gaunate labai gerą variantą. Jums siūlau Vital Blue h2 80 x 200    1050 - 25%= 787lt + Felatex 28 grotelės. O gal jau turite neblogas, juk prieš tai miegojote ant lateksinio, o jam būtinos geros grotelės.
Dar galite atkreipti dėmesį į MyDream h2 80x 200 850-15%= 722lt
Pažiūrėkite ir į kitų firmų siūlomas akcijas, nes "Breckle" kol kas taiko tik "Žydrojo angelo" linijai nuolaidas nuo 15-25% ir tik iki gruodžio 1d priimtiems užsakymams.


zodz, reiks ir toliau svarstyti ax.gif
o, sakykite, kokiais konkreciais parametrais Vital Blue pranoksta mano issirinkta?

Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 10, 22:47)
gal pasidomėkit kainomis prieš pareikšdama brangumo išvadas?
O grotelių gerų reikės ir pastariesiems čiužiniams, daugiau ar mažiau.


sorry, as inete ant greito pracekinau kainas, netycia dirstelejau i didesniu matmenu. dabar pasitikrinau blush2.gif . Bet vis tiek gaunasi brangiau ir i 1 000 lt su grotelemis neitelpu verysad.gif
Atsakyti