Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 10

QUOTE(segtukas @ 2010 11 18, 11:40)
Sveiki, kuo daugiau skaitau, tuo daugiau klausimėlių kyla. Jei spyruokliniam čiužiniui  įsigyti nėra svarbus gamintojas - tai kas tada svarbu? Na pinigai, sutinku. Bet už tą pati 1000 galima su visokiais perdengimasi, kamšalais gauti.  Tai į ką reikia atsižvelgti? pvz. 160/200 h-19/20
1. spyruoklių skaičius, tankis?
2.ar spyruoklės atskiruose maišeliuose?
3..ar būtinos...anatominės zonos?
4....koks turi būti perdengimas?
5. ar verta dar papildomai kokį ploną čiužinuką ant viršaus pirkti?

Mano manymu Jums reikėtų tokio čiužinio ant kurio patogiai miegotumete. Toks klausimas: jei bus Jums patinkantis čiužinys, kur 5 spyruoklėm mažiau nei nepatinkančiamjame, kurį pasirinkti?
1. Spyruoklių skaičius neapsprendžia čiužinio patogumo, bet jos daug maž svyruoja tarp 220-250 vnt/ m2 (Lietuvos pocket)
2. Atskiruose maišeliuose spyruoklės geriau prie Jūsų prisitaikys
3. Spyruokliniuose čiužiniuose anatominės zonos išgaunamos pasirenkant mažesnio atsparumo vielas, todėl laikui bėgant greičiausiai matysite kur prasideda viena, o kur kita zona.
4. Perdengimas skonio reikalas, ar norisi minkščiau, ar norisi kiečiau.
5. Manau,kad papildomai pirkti nėra prasmės, jei išsirinksite tikrai patogų čiužinį.
Papildyta:
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 18, 17:55)
Už tokią kainą nesitiki, kad Multipocketą dedate, visgi pažystų iš vidaus kaip vyksta skaičiavimai.
Gal gali išduoti paslaptį, kuo skiriasi orui laidus viskoelastas?
Jei norite būti tikras rekomenduočiau nusipirkti Tyla Termo ir Tyla Premium ir juos bandyti.
Orui laidus viskoealastinis porolonas yra toks pat kaip ir porolonas, Hr porolonas, Sapsos lateksas, kai prie lūpų pridėjęs šią medžiagą paputi ir oras lengvai per ja cirkuliuoja.

Papildyta:
QUOTE(pempe1 @ 2010 11 18, 21:52)
Kiek laiko galvojate gali tarnauti spyruoklinis ciuzinys su kiseninemis spyruoklemis,  jei kokybiskos medziagos naudotos? Pas mane jau grizta zmones is gemega, padvaisko po 6-7 metu keisti ciuzinio ir spyruoklinius ratu apeina.
pempe1 gal galite pasakyti kas kiek laiko rekomenduojate keisti čiužinį?
Atsakyti
QUOTE(Loniukas @ 2010 11 19, 08:51)
Jei norite būti tikras rekomenduočiau nusipirkti Tyla Termo ir Tyla Premium ir juos bandyti.
Orui laidus viskoealastinis porolonas yra toks pat kaip ir porolonas, Hr porolonas, Sapsos lateksas, kai prie lūpų pridėjęs šią medžiagą paputi ir oras lengvai per ja cirkuliuoja.


Matai, man niekada Tylos nepatiko ir nepatiks, kad jas pirkti, o tuo labiau dėl bandymo sau.
O tai ankščiau jis buvo ne atvirų porų? Ir jeigu pirkote viskoelastą brangesnį, didesnių porų, tada kaina čiužinio irgi išaugtų, o kada tai akcijuojama SBA, tai geriau neviešinti...
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2010 11 18, 22:22)
labai kietas sis ciuzinys ?


Kietokas, bet ne lenta.
Atsakyti
labai daug snekama ta pati per ta pati apie modelius, bet dazniausiai apsiribojama tik abstrakcia savoka "cuzinys patogus", "per minkstas", "per kietas". Manau del to ir gausu pasisakymu "perskaiciau, bet nieko nesuprantu ka rinktis". Pasidalinsiu mintim ka pats supratau. Visa gyvenima miegojau ant spyruokliniu, dabar ant ortopedinio HR poliuretano su grotelem ir galiu pasakyt kuo jie istiesu skiriasi. Faktas kad spyruoklinis buvo kietas palygint su HR, todel kunas buvo prisitaikes miegoti pozose kurios maziau issikisa, tai yra ant pilvo, ant pilvo pusiau sono, ir retkarciais ant nugaros. Nieakada nemiegodavau tiesioj sono pozoj, nes petis ir klubas labai isireztu. Yprastose sau pozoses luzdavau per pora minuciu, nakties metu tekdavo karta kita apsiverst nes ypac petis vistiek truputi vargdavo. Dabar gi HR su grotelem yra nepalyginamai minkstenis, taciau miegojimo mechanika jau visai kita. Ant pilvo miegoti sis komplektas nepritaikytas, kunas tokioj pozoj visas plokscias todel kartu su grotelem ilinksta per kuno centra, taigi gaunasi stubras isriestas atgal kas manau bet kam bus nepatogu. Is esmes sis komplektas skirtas miegoti ant sono (kaip matome reklaminiuose paveiksleliuose kur demonstruoja tiesia stubro padeti) ir ant nugaros. Asmeniskai as ant nugaros miegot nemegstu, o taisyklinga poza ant sono neiprasta. Bent man gan sunku uzmigti su nauju ciuziniu, priedo H3 kaip speju man per kietas nes miegant ant sono peciai kaip ir ok, bet klubas vistiek gan stipriai spaudziamas (groteles suminkstintos iki galo). Nepaisant siu minusu ryte bunu gan normaliai pailsejes, nebuna pavargusiu persitempusiu raumenu, juosmens maudimo beveik neliko kas pasitaikydavo su senesniu ciuziniu. Tiesa, paskutiniu metu isigudrinau miegot megstama poza ant pilvo smile.gif tai yra pasislenki pvz i kairi ciuzinio krasta kur groteles praktiskai neveikia, kaldra ispraudi po desiniu sonu kuris buna kaip tik per groteliu centra, po tokiu workaroundu gaunasi tiesesnis pagrindas ir stubras atgal neislinksta.

Tikiuosi sita end-userio rasliava kam nors pades suprast kuo skiriasi miegojimas ant tradicinio ir ant siuolaikinio HR ciuzinio. Labai tikuosi kad mano patirtis objektyvi, bet gal kazkas priejo visai kitokiu isvadu, idomu butu isgirsti. Tik zinoma teiginiai "man patogu", "man nepatogu" be detaliu nieko nesako ir niekam neidomus wink.gif
Atsakyti
O as taip megstu pusiau ant pilvo miegot unsure.gif su nerimu laukiu ciuzinio. Nors siaip miegu gerai ir ant kliedarines sofutes, nejauciu, kad nakti pabudineciau, tai sis naujas ciuzinys turetu tikt. Svarbu sedint ir skaitant ten i kazkokias minkstas duobes nesukrisciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 19, 13:09)
Kietokas, bet ne lenta.


o ant kokiu groteliu rekomenduojama deti kiniflex ciuzini ? Ar labai karsta guleti ant viskoelastinio poliuretano ? Klausiu, nes nugirdau viena konsultanta "nusisnekant"...
Kaip revaline pagalves, susidoemjau Athena Aloe vera variantu ? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2010 11 20, 21:41)
o ant kokiu groteliu rekomenduojama deti kiniflex ciuzini ? Ar labai karsta guleti ant viskoelastinio poliuretano ? Klausiu, nes nugirdau viena konsultanta "nusisnekant"...
Kaip revaline pagalves, susidoemjau Athena Aloe vera variantu ? Aciu.


Visus čiužinius rekomenduojama ant grotelių dėti. Kineflex tipo čiužiniui nebūtina labai gerų grotelių, jis turi gan kietą pagrindą. Dėl šilumos, tai kadangi nesusmengi į jį, tai labai šiltas neturėtų būti.
Pagalvės klasikinės, kas mėgsta aukštas tinka.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 13, 16:11)
Pažiūrėkite Kineflex, dabar nuolaida jam ir kaina 200x160 1520Lt.
Tankiai labai geri, 85 viskoelasto, apacios 40.

o galit plačiau pakomentuoti apie tai?Nes bandau skaityti temą, tai pagrinde firmų atstovų pjautynės doh.gif Norėčiau suprasti ką tai reiškia.Nes savaitės bėgyje norim pirkti čiužinį, o tik db pradėjau domėtis... ax.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas.Kas ką patartumėt 160/200 matmenys , kaina iki 1500lt.Labai lauksiu jūsų nuomonės 4u.gif (p.s. vyras truputis virš 100, aš iki 70kg)
Papildyta:
QUOTE(5555col @ 2010 11 08, 17:44)
Sveiki. Nu žinot ir kainos čiužinių g.gif Vadinasi siu dienu mirtingasis, kuris uzdirba minimuma verysad.gif negaLI IPIRKTI JOKIU CIUZINIO doh.gif  Nu siaubas kazkoks...tai ka- ant šiemo daugumai zmoniu teks miegot, kai lovos issigules? friends.gif

man irgi tokia mintis kilo beskaitant drinks_cheers.gif Košmaras, o ne kainos čia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 21 lapkričio 2010 - 18:12
QUOTE(vaikis_ @ 2010 11 20, 21:41)
Ar labai karsta guleti ant viskoelastinio poliuretano ?
Kiekvienam tas karštis individualiai ir sunku bus apibūdinti: pvz. pirty vienas sėdi ir sako, kad 100 laispių normaliai, o kitas jau bėga pro duris, kai termometras parodo 65. O čiužinyje nėra kažkokio parametro, kuris apibrėžtų šilumą. Viskoelastinė medžiaga yra viena iš labiausiai traukiančių šilumą. Šilumą galima reguliuoti pasirenkant vėsesnes-šiltesnes antklodes.
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2010 11 21, 19:25)
o  galit plačiau pakomentuoti apie tai?Nes bandau skaityti temą, tai pagrinde firmų atstovų pjautynės  doh.gif Norėčiau suprasti ką tai reiškia.Nes savaitės bėgyje norim pirkti čiužinį, o tik db pradėjau domėtis... ax.gif
Papildyta:
Ir dar klausimas.Kas ką patartumėt 160/200 matmenys , kaina iki 1500lt.Labai lauksiu jūsų nuomonės 4u.gif (p.s. vyras truputis virš 100, aš iki 70kg)
Papildyta:

man irgi tokia mintis kilo beskaitant drinks_cheers.gif  Košmaras, o ne kainos čia  unsure.gif


Tankis yra vienas iš pagrindinių medžiagos parametrų, kuris nusako kokybę ir ilgaamžiškumą.

Viskoelastinis poliuretanas dormeo čiužiniuose 40-45 tankio, daugumos kitų firmų čiužiniuose 55-60, Tempur ir Lono olympia 85 tankio.
Iš patirties 50 tankio viskoelastinis poliuretanas išsiguli per 1,5 metų.
HR poliuretanas(skaldytos struktūros) žemesnio kaip 40 tankio labai nepatikimas ir dažnai nelaiko net kelių metų, priklausomai nuo svorio.
Jeigu negali čiužiniui skirti 2000+ Lt, tada žiūri į jį papraščiau ir nereikalauji super kokybės ar technologijų bei aukšto lygio komforto, nes čia jau didelė loterija su nemažais kompromisais.
Atsakyti
o ka pirkti vaikui 7 metu uz 200-300 lt ant groteliu?
Atsakyti
Ką galit pakomentuoti apie šį čiužinį?Ar verta domėtis?
http://www.lonas.lt/...nija/norka-plus
Atsakyti