Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 10

QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 12 13, 11:26)
Tie merliniai užvalkalai yra specialiai uždėti, kad geriau slystų viršutinis užvalkalas, lengviau uždėti jį tada.
Lignum starus sureguliuoti minkščiausiu rėžimu.
Papildyta:
Ar tu apsimeti ar ištikrūjų esi truputį farikt? Prie ko čia pragulos?
Papildyta:
Kietoka pečių zona.


O, Sauliau, ar aš tavęs klausiau apie pragulas??? Čia tau to čiužinio reikia?
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 12 13, 11:29)
O, Sauliau, ar aš tavęs klausiau apie pragulas??? Čia tau to čiužinio reikia?


Pradėk ižvelgti patarimusmano postuose, nors aš juos kartais ir savotiškai parašau, bet kam reikia, tie juos supranta, o tie, kurie per daug pasipūtę ar šiaip be supratimo, tai niekas nepadės.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 12 13, 11:32)
Pradėk ižvelgti patarimusmano postuose, nors aš juos kartais ir savotiškai parašau, bet kam reikia, tie juos supranta, o tie, kurie per daug pasipūtę ar šiaip be supratimo, tai niekas nepadės.


Bet tai dar nereiškia, kad patarti gali tik tu vienas. Be to, jei trūksta info geram patarimui? Tau galiu tik vieną gerą dalyką` pasakyt: jei neturi, ką pasakyti, tai kartais yra geriau patylėti. Ir tau tai labai turėtų būti auksiniai žodžiai, nes tu pats daug ko mano postuose neperskaitai ir neįsigilini į juos, tada sugebi leptelėti kažką, kas įspūdžio nedaro. Tai jau geriau būtum patylėjęs.
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 12 13, 11:42)
Bet tai dar nereiškia, kad patarti gali tik tu vienas. Be to, jei trūksta info geram patarimui? Tau galiu tik vieną gerą dalyką` pasakyt: jei neturi, ką pasakyti, tai kartais yra geriau patylėti. Ir tau tai labai turėtų būti auksiniai žodžiai, nes tu pats daug ko mano postuose neperskaitai ir neįsigilini į juos, tada sugebi leptelėti kažką, kas įspūdžio nedaro. Tai jau geriau būtum patylėjęs.


Kol kas aš čia esu mokytojas, jūs tik kopijuotojai, kol nežinosite daugiau už mane ir sakysite nesamones, tol aš taisysiu. O kam įspūdi darau ar ne, spręsti matyt ne tau. Skaitau aš viską ir gilinuosi, kartais iš žmonių reikalauju per daug.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 12 13, 10:26)
Lignum starus sureguliuoti minkščiausiu rėžimu.

O i kur tuos daikciukus nustumti reikia, kad minksta padetis gautusi? gal tuo rombu, akip parodyta ant foto pakuotes?
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 12 13, 13:11)
Kol kas aš čia esu mokytojas, jūs tik kopijuotojai, kol nežinosite daugiau už mane ir sakysite nesamones, tol aš taisysiu. O kam įspūdi darau ar ne, spręsti matyt ne tau. Skaitau aš viską ir gilinuosi, kartais iš žmonių reikalauju per daug.


Aš būsiu protingesnė ir nenusileisiu iki tavo lygio, aš geriau patylėsiu, koks mokytojas - komersantas tu esi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vickyyy @ 2010 12 13, 13:45)
Aš būsiu protingesnė ir nenusileisiu iki tavo lygio, aš geriau patylėsiu, koks mokytojas - komersantas tu esi smile.gif


Iš ko girdžiu. Jei būčiau tikras komersantas ir praradęs sąžinę, tai daryčiau kaip dauguma.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 12 13, 13:28)
O i kur tuos daikciukus nustumti reikia, kad minksta padetis gautusi? gal tuo rombu, akip parodyta ant foto pakuotes?


Ten nurodyta ant lištvelių etiketėje, kad abi kreipiančiasias sustumti viena greta kitos per vidurį.
Atsakyti
sveiki, gal patarsit dėl čiužinio pirkimo, reikalingas 140x 70 cm vaikiškas čiužinukas:
renkuosi iš:
1. Elfas
2. Mimi
3. Troll ciuzinukas
4. kitas Troll ciuzinukas
pagal aprašymą patraukliai atrodo Troll čiužiniai, labai lauksiu patarimų, iš anksto labai ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 13 gruodžio 2010 - 16:21
QUOTE(Kristiniux @ 2010 12 13, 17:21)
sveiki, gal patarsit dėl čiužinio pirkimo, reikalingas 140x 70 cm vaikiškas  čiužinukas:
renkuosi iš:
1. Elfas
2. Mimi
3. Troll ciuzinukas
4. kitas Troll ciuzinukas
pagal aprašymą patraukliai atrodo Troll čiužiniai, labai lauksiu patarimų, iš anksto labai  ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mimi čia lyderis. Troll aprašymas kelia gan daug nelogiškų klausimų, o taip pas normalų gaminį neturėtų būti. Plius neparodyta pjūvis ir tikrasis medžiagos pavadinimas.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 12 13, 17:36)
Mimi čia lyderis. Troll aprašymas kelia gan daug nelogiškų klausimų, o taip pas normalų gaminį neturėtų būti. Plius neparodyta pjūvis ir tikrasis medžiagos pavadinimas.

ačiū, o gal kas dar tokio dydžio kokį čiužinuką rekomenduotų 4u.gif
Atsakyti

Kietoka pečių zona.
[/quote]

Tai kaip paminkštinti tada? Ir Jūsų stebuklingas čiužinys
Atsakyti
[quote=vickyyy,2010 12 12, 18:50]
Sveiki,
neįgaliems yra specialūs čiužiniai, dar neįgalus neįgaliam nelygu. Jei jus labai daug laiko praleidžiate lovoje, ir jei teisingai supratau jums turbūt reikia čiužinio ant kurio gulint ir sėdint nebūtų pragulų? tada jie yra specializuoti ir kainuoja nemažus pinigėlius. "Breckle" turi kelis variantus.

Sakykim taip,nera specialiu reikalavimu,neigalumas nesusijes su tuo,pragulos buna nejudantiems kaip suprantu. Bet kadangi ne tik naktis,bet ir didesne dienos dalis praleidziama lovoje,reikia patogaus ciuzinio. Buvom nusprende pirkti HR poliuretano ciuzini,bet vis daugiau girdeti nusiskundimu,kad jis tik gulejimui,sedeti netinkamas. Tai vat ir ieskau ka pasiulytu ciuziniu zinovai,tik ne visi sugeba atsakyti zmoniskai ir be patyciu. Gerai,kol jie patys sveiki,tai gali is kitu tyciotis...
Atsakyti