Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 10

QUOTE(aulina @ 2010 12 17, 15:48)
nebandžiau, bet jeigu sveikatai bus gerai ir jis tinka pagal svorį, turėčiau priprasti   ax.gif Ar ne?


80% atvejų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montecristo-Sau: 17 gruodžio 2010 - 15:26
QUOTE(aulina @ 2010 12 17, 15:48)
nebandžiau, bet jeigu sveikatai bus gerai ir jis tinka pagal svorį, turėčiau priprasti  ax.gif Ar ne?


Sutiksiu su Sauliumi, įtakos gali padaryti jūsų kūno sudėjimas:
pečiai, dubuo, klubai ir panašiai.
O jei jau nemažą laiką miegojote kiečiau, gali nepatikti įspūdžiai.
Būtina pasibandyti.
Atsakyti
Reikia patarimo smile.gif Jau nuo 2007 m. miegame ant Gemegos "Amadeo Joy C JEC" 180x200 ciuzinio. Kai pirkome viskas buvo super. Dabar deja, pasikeite mano svorio kategorija ir ryte atsikeliu sudauzyta nugara biggrin.gif gal tikrai kas nors su beisbolke pereina lotuliukas.gif Bet jau taip nebegaliu miegot, per kieta, naujo ciuzinio kol kas nesiruosiame pirkti, bet reikia kaip nors pagerint situacija. Ciuziniui suteikta 5 metu garantija. Ar cia gali but kaltas ciuzinys, ar mano kuno mase biggrin.gif? Koki antciuzini patartumete isigyti?
Atsakyti
Sveiki,
70 metu moteriai (157/60) turinčiai stuburo problemų (apatinėje stuburo dalyje) parekomendavo įsigyti Tempur čiužinį (90/190/15), gal kas tokį turite, ar pasiteisino?
O gal galėtumėt pasiūlyti alternatyvių variantų?
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2010 12 18, 23:38)
Reikia patarimo smile.gif Jau nuo 2007 m. miegame ant Gemegos "Amadeo Joy C JEC" 180x200 ciuzinio. Kai pirkome viskas buvo super. Dabar deja, pasikeite mano svorio kategorija ir ryte atsikeliu sudauzyta nugara biggrin.gif gal tikrai kas nors su beisbolke pereina  lotuliukas.gif Bet jau taip nebegaliu miegot, per kieta, naujo ciuzinio kol kas nesiruosiame pirkti, bet reikia kaip nors pagerint situacija. Ciuziniui suteikta 5 metu garantija. Ar cia gali but kaltas ciuzinys, ar mano kuno mase biggrin.gif? Koki antciuzini patartumete isigyti?


Viskoelastinį antčiužinį 6cm iš Lono paimkite. Čiužinys matyt per kietas, tik dabar supratote.
Papildyta:
QUOTE(Nerivika777 @ 2010 12 18, 23:42)
Sveiki,
70 metu moteriai (157/60) turinčiai stuburo problemų (apatinėje stuburo dalyje) parekomendavo įsigyti Tempur čiužinį (90/190/15), gal kas tokį turite, ar pasiteisino?
O gal galėtumėt pasiūlyti alternatyvių variantų?


Už Tempur geresnių yra krūva, netgi ta pati Athena yra žymiai patogesnė ir kelis kart pigesnė. O šiaip reiktų atkreipti dėmesį į anatomius čiužinius. Patarčiau atkreipti dėmesį Į Metzeler Bonaire arba Platinum. Platinum iš vis vienas geriausių čiužinių pasaulyje, kol kas iš man žinomų papuola į geriausių penketuką.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2010 12 17, 15:11)
Na nesiruosiame pirkti ciuzinio 20metu.. Todel ir klausiu, koks ciuzinys butu geriausias uz 500-600lt.

man irgi tyla nepatiko, issiduobejo po metu, ne sunkiasvoriai mes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrioska: 19 gruodžio 2010 - 09:02
[quote=Montecristo-Sau,2010 12 19, 09:07]
Viskoelastinį antčiužinį 6cm iš Lono paimkite. Čiužinys matyt per kietas, tik dabar supratote.
Papildyta:

Zinokit nebuvo kietas, pirmus pora metu labai gerai miegojosi... smile.gif po vaiko gimimo stuburas pasidevejo turbut, dabar nori minksciau gulet biggrin.gif Dekoju uz atsakyma, pasirodo musu nuomones sutapo smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Už Tempur geresnių yra krūva, netgi ta pati Athena yra žymiai patogesnė ir kelis kart pigesnė. O šiaip reiktų atkreipti dėmesį į anatomius čiužinius. Patarčiau atkreipti dėmesį Į Metzeler Bonaire arba Platinum. Platinum iš vis vienas geriausių čiužinių pasaulyje, kol kas iš man žinomų papuola į geriausių penketuką.
[/quote]

Ačiū už patarimus,
Platinum jai būtų brangus, o dėl kokių savybių jūs rekomenduojat būtent Bonaire (kuo jis pranašesnis už Tempur)?
Atsakyti
[quote=Nerivika777,2010 12 20, 10:46]
Už Tempur geresnių yra krūva, netgi ta pati Athena yra žymiai patogesnė ir kelis kart pigesnė. O šiaip reiktų atkreipti dėmesį į anatomius čiužinius. Patarčiau atkreipti dėmesį Į Metzeler Bonaire arba Platinum. Platinum iš vis vienas geriausių čiužinių pasaulyje, kol kas iš man žinomų papuola į geriausių penketuką.
[/quote]

Ačiū už patarimus,
Platinum jai būtų brangus, o dėl kokių savybių jūs rekomenduojat būtent Bonaire (kuo jis pranašesnis už Tempur)?
[/quote]

Turi 7 anatomines zonas, žymiai vėsesnis, pasirenkamo minkštumo pagal svorio kategorijas ir gali būti du skirtingi branduoliai po vienu užvalkalu, netrukdo vartytis, nes momentaliai atsistato.
Atsakyti
[quote=Montecristo-Sau,2010 12 20, 11:28]
Ačiū už patarimus,
Platinum jai būtų brangus, o dėl kokių savybių jūs rekomenduojat būtent Bonaire (kuo jis pranašesnis už Tempur)?
[/quote]

Turi 7 anatomines zonas, žymiai vėsesnis, pasirenkamo minkštumo pagal svorio kategorijas ir gali būti du skirtingi branduoliai po vienu užvalkalu, netrukdo vartytis, nes momentaliai atsistato.
[/quote]


Daugelis kitų čiužinių irgi turi tas savybes.
Atsakyti
[quote=vickyyy,2010 12 20, 14:48]
Turi 7 anatomines zonas, žymiai vėsesnis, pasirenkamo minkštumo pagal svorio kategorijas ir gali būti du skirtingi branduoliai po vienu užvalkalu, netrukdo vartytis, nes momentaliai atsistato.
[/quote]
Daugelis kitų čiužinių irgi turi tas savybes.
[/quote]

Kokias savybes turi tureti čiužinys, kad tiktų žmogui turinčiam stuburo problemų. g.gif Kokie galimi variantai (geras kainos ir kokybės santykis, patvarumas ir t.t.)
Už visus patarimus būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
[quote=vickyyy,2010 12 20, 14:48]
Turi 7 anatomines zonas, žymiai vėsesnis, pasirenkamo minkštumo pagal svorio kategorijas ir gali būti du skirtingi branduoliai po vienu užvalkalu, netrukdo vartytis, nes momentaliai atsistato.
[/quote]
Daugelis kitų čiužinių irgi turi tas savybes.
[/quote]

Ne daugelis bet jų yra. Ir beveik visi jie nusileidžia medžiagų kokybe Metzeler variantams.

Papildyta:
[quote=Nerivika777,2010 12 20, 15:16]
Daugelis kitų čiužinių irgi turi tas savybes.
[/quote]

Kokias savybes turi tureti čiužinys, kad tiktų žmogui turinčiam stuburo problemų. g.gif Kokie galimi variantai (geras kainos ir kokybės santykis, patvarumas ir t.t.)
Už visus patarimus būsiu dėkinga 4u.gif
[/quote]

Na tas savybes daug maž išvardinau, bet tai nebūtinai garantuos teisingą pasirinkimą, visgi reikia bandyti variantus salone ir daug maž atrinkus pagal komfortą pasiaiškinti problemas ir įpročius.
Atsakyti