Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

mAN LABAI PATINKA ,,SOLDATY''SU VYRU VISAD LAUKIAM NAUJOS DALIES,JAU ESAM PERZIUREJE 8 DALIS PO 16 SERIJU:0 GREIT TURETU 9 DALIS PASIRODYTI.TAIP PAT PATIKO ,,BRIGADA'', ,,BUMERIS'' IR SENI USU FILMAI SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2006 09 22, 18:45)
mAN LABAI PATINKA ,,SOLDATY''SU VYRU VISAD LAUKIAM NAUJOS DALIES,JAU ESAM PERZIUREJE 8 DALIS PO 16 SERIJU:0 GREIT TURETU 9 DALIS PASIRODYTI.TAIP PAT PATIKO ,,BRIGADA'', ,,BUMERIS'' IR SENI USU FILMAI SUPER thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Mes taip pat siai akimirkai ant SOLDATU pasinese ir MONTOVSKIJI VOJNY 4u.gif
Atsakyti
"Maskva netiki ašaromis" vienas ir geresnių...
Atsakyti
Aš noriu paminėti muzikinius filmus su Gurčenka. Prisimenu tik "Salomenaja šliapka" pavadinimą, bet jų ten daugiau yra.
Mėgstu ir "Letučiaja myš" pažiūrėti. Kelis kartus mačiau.
Atsakyti
"Москва слезам не верит"
"Служебный роман"
"Королева бензоколонки"
"Девчата" - Čia tas kur Rumianceva dirbo virėja Sibire, topinė aktorė smile.gif
"Самая Обоятельная и привлекательная"
"Дело было в Пенькове"
"17ть мгновений весны"
"Иван Васильевич меняет професию"
"Кавказная пленница и другие приключения Шурика"
"Гардемарины вперёд"
"Алые паруса"
"Брат1/2"
"Брилиантовая рука"
"Граф Монте Кристо"
"Дети Капитана гранта"
"Приключения Шерлока Холмса и Доктора Ватсона"
"Я шагаю по Москве"
"Страна глухих"

ir labai daug animacinių filmukų thumbup.gif



Atsakyti
"Po pirties" thumbup.gif Kiekvienais metais pries Naujus rodo, tai visada paziuriu thumbup.gif
Na, aisku, nemirtingi Suriko nuotykiai thumbup.gif Ir visi filmai su "topiniais" aktoriais Nikulinu, Vycinu, Morgunovu thumbup.gif
Dar atsimenu super filma, pastatyta pagal knyga "Snaude nakti aukso debeselis" apie du berniukus naslaicius (filmo pavadinimo nezinau). Nors ir labai liudnas, bet tikrai superinis filmas thumbup.gif
Atsakyti
man tai Nr1. "Likimo ironija arba po pirties" kiekvienais metais pasiziuriu thumbup.gif thumbup.gif o po to visi kiti seni, geri biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patiko KURMIS ax.gif
Atsakyti
4u.gif Likimo ironija arba po pirties . Galiu ziuret ir ziuret. Ziuriu kiekvienais metais ir neatsibosta thumbup.gif
Atsakyti
Gardemarinai pirmyn
d'Artanjanas ir trys muškietininkai
Kapitono Granto beieškant
Likimo ironija...
Maskva netiki ašaromis
ir dar daug daug kitų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2006 10 18, 09:14)
"Москва слезам не верит"
"Служебный роман"
"Королева бензоколонки"
"Девчата" -  Čia tas kur Rumianceva dirbo virėja Sibire, topinė aktorė  smile.gif
"Самая Обоятельная и привлекательная"
"Дело было в Пенькове"
"17ть мгновений весны"
"Иван Васильевич меняет професию"
"Кавказная пленница и другие приключения Шурика"
"Гардемарины вперёд"
"Алые паруса"
"Брат1/2"
"Брилиантовая рука"
"Граф Монте Кристо"
"Дети Капитана гранта"
"Приключения Шерлока Холмса и Доктора Ватсона"
"Я шагаю по Москве"
"Страна глухих"

ir labai daug animacinių filmukų  thumbup.gif


Jo visi sitie filmai jega thumbup.gif tik gaila kad nase kino jau nieko gero ir nebeparodo is tu filmu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 10 18, 09:38)
man tai Nr1. "Likimo ironija arba po pirties"  kiekvienais metais pasiziuriu thumbup.gif  thumbup.gif o po to visi kiti seni, geri biggrin.gif  thumbup.gif



QUOTE(Jurate1971 @ 2006 10 23, 09:16)
4u.gif Likimo ironija arba po pirties . Galiu ziuret ir ziuret. Ziuriu kiekvienais metais ir neatsibosta thumbup.gif


Aš irgi biggrin.gif Pora kartų šiemet pažiūrėjau ax.gif Kažkiek ilgiuosi tų laikų, kai gyvenimo tempas buvo daug lėtesnis, kai ne materialūs dalykai ir ne telikas buvo svarbiausia per šventes g.gif
Atsakyti