Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusiški filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dolitlė
QUOTE(Gardenija @ 2007 01 02, 12:08)
As irgi kelis kartus paziurejau per sventes "po pirties" :) Ir vakar ziurejau, nu fainas filmas smile.gif Geru emociju pripildo smile.gif
*

QUOTE(Kerė @ 2007 01 02, 12:14)
Aha  thumbup.gif Šiemet jis kažkaip ypatingai filosofiškai nuteikė  g.gif Kai buvau jaunesnė į jį daugiau žiūrėjau kaip į komediją, o dabar į visai kitus dalykus dėmesį kreipiu  smile.gif
*

QUOTE(dzindzilia @ 2007 01 03, 20:38)
Man irgi jis patinka, kiek žiūriu, vis tiek neatsibosta...
*

Visoms "Likimo ironijos arba po pirties" fanėms įdomi/džiugi žinia - jau kuriamas jo tęsinys smile.gif thumbup.gif

„Naktinio patrulio“ režisierius stato „Likimo ironiją-2“ (5)
„Interfax“-BNS ir lrytas.lt inf.
2006-12-31 16:17

Peterburge pradėtas filmuoti kultinio sovietinio filmo „Likimo ironija, arba Po pirties“, tęsinys.

Atgaivinti milijonų žiūrovų mėgstamą naujametį filmą pasišovė „Naktinio patrulio“ režisierius Timūras Bekmambetovas.

Eldaras Riazanovas, pirmosios „Likimo ironijos“ autorius, gana palankiai sureagavo į ne tokio garsaus kolegos sumanymą.

„Man davė perskaityti scenarijų, ir aš neprieštarauju. Gerbiu Timūrą ne už „Patrulius“, bet pirmiausia už reklaminius filmukus „Pasaulinė istorija - bankas „Imperial“. Tai tiesiog šaunu!“, - sakė E.Riazanovas.

Naujoji „Likimo ironija“ ir statoma bus naujoviškai - T.Bekmambetovas tvirta ranka perrašė E.Riazanovo filmo pabaigą.

Pagal jo versiją Ženia Lukašinas ir Nadia taip ir nesusituokė. Nadia ištekėjo už Ipolito, pagimdė dukterį, o Lukašinas grįžo pas Galią, jiedu susilaukė sūnaus. Apie šiuos įvykius ir sukasi naujojo filmo veiksmas.

T.Bekmambetovas pasikvietė žinomus „patrulius“: Konstantiną Chabenskį, Žaną Friskę ir Viktorą Veržbickį. Jiems patikėta papasakoti Lukašinų sūnaus ir Nadios bei Ipolito dukters, kurią vaidins Liza Bojarskaja, meilės istoriją.

„Klasikinį“ istorijos foną garantuos „veteranai“ - Andrejus Miagkovas (Lukašinas vyresnysis) ir Barbara Brylska (Nadia) bei Jurijus Jakovlevas (Ipolitas). Filmo veiksmas visus nukels net į Prahą.

Filmas pasirodys 2008 metų gruodį ir vadinsis „Likimo ironija, arba Su nauja laime“.

Peterburgas filmavimo grupę pasitiko be sniego, bet režisierius prisiminė, kad ir E.Riazanovui kadaise buvo iškilusi panaši problema, tad nusprendė pasitelkti į pagalbą specialią sintetinę dangą ir dirbtinę sniego pudrą.

Peterburge buvo kuriamos pirmos keturios filmo scenos. Labiausiai verianti širdį - Ženios ir Nadios susitikimas. Čia žodžių beveik nereikėjo: įsimylėjėliai tiesiog žvelgia vienas į kitą geležinkelio stoties perone, paskui jis sėda į traukinį ir darda į Maskvą, o ji lieka gimtajame mieste.

Ženios ir Galios sūnus Kostia - gydytojas (K.Chabenskis). Kartą po konferencijos Peterburge vykusiame vakarėlyje jis šiek tiek padaugina, o pabudęs nusprendžia, jog yra Maskvoje, pasičiumpa taksi ir važiuoja į Statybininkų gatvę.

Čia jau žiūrovams pažįstamame bute jį randa Ipolito ir Nadios duktė Nadiuša. Netrukus pasirodo dar vienas personažas - jos sužadėtinis, verslininkas Iraklijus (Sergejus Bezrukovas).
Dangiuks
QUOTE(Kerė @ 2007 01 02, 12:14)
Aha  thumbup.gif Šiemet jis kažkaip ypatingai filosofiškai nuteikė  g.gif Kai buvau jaunesnė į jį daugiau žiūrėjau kaip į komediją, o dabar į visai kitus dalykus dėmesį kreipiu  smile.gif
*

Būtent, aš irgi visai kitaip tą filmą pamačiau drinks_cheers.gif thumbup.gif
grange
QUOTE(Antigonė @ 2006 09 24, 12:27)
"Maskva netiki ašaromis" vienas ir geresnių...
*

o gal kartais turi šitą kiną? labai norėčiau pamatyti ax.gif o parsisiųst nerandu niekur..

QUOTE(Jurate1971 @ 2006 10 23, 09:16)
4u.gif Likimo ironija arba po pirties . Galiu ziuret ir ziuret. Ziuriu kiekvienais metais ir neatsibosta thumbup.gif

drinks_cheers.gif žiūrėjau dar kartą šiemet šitą, liuskiškas kinas, kaip ir visi kiti šuriko nuotykiai..
egluziukas
Jo jau rusisku filmu pries sventes tai uzderejo ir likimo ironija ir per maskva netiki asarom rode ir ivanas vasiljevicius keicia profesija ir daug kitu dar rode ne tik per lietuviu bet ir per rusu kanalus thumbup.gif
grange
QUOTE(egluziukas @ 2007 01 03, 22:08)
Jo jau rusisku filmu pries sventes tai uzderejo ir likimo ironija ir per maskva netiki asarom rode ir ivanas vasiljevicius keicia profesija ir daug kitu dar rode ne tik per lietuviu bet ir per rusu kanalus thumbup.gif
*

cool.gif nerodo pas amne ruskių, blogai...
Kerė
QUOTE(grange @ 2007 01 03, 23:56)
cool.gif  nerodo pas amne ruskių, blogai...
*

Per BTV nemažai rodo mirksiukas.gif
grange
QUOTE(Kerė @ 2007 01 04, 10:22)
Per BTV nemažai rodo  mirksiukas.gif
*

niu taip, poer tą dar parodo, sutinku, o tai ką, MAskva netiki ašaromis ir rodė šiais metais? blink.gif
blackkiss
QUOTE(grange @ 2007 01 04, 11:40)
niu taip, poer tą dar parodo, sutinku, o tai ką, MAskva netiki ašaromis ir rodė šiais metais?  blink.gif
*

rode per PBK smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolitlė @ 2007 01 03, 20:44)
Visoms "Likimo ironijos arba po pirties" fanėms įdomi/džiugi žinia - jau kuriamas jo tęsinys smile.gif  thumbup.gif
*

o manes nesuzavejo sita zinia g.gif labai gerai komentaruose kazkas parase:" 20 metu galvojau, kad zenia su nadia susituoke, ir stai koks ablomas" biggrin.gif nezinau, , ypac zinant koks yra dabartinis rusiskas kinas,manau neverta tiketis stipraus filmo...o ir siuzetas nepatiko..mazdaug ta pati situacija tik aktoriai kiti.. doh.gif neseniai rode karnavalo naktis 2, ir nors riazanovo filmas, visiskai ne be tas stilius, nebe ta dvasia filmo.. verysad.gif na tokia mano nuomone 4u.gif
grange
QUOTE(blackkiss @ 2007 01 04, 13:48)
rode per PBK smile.gif

g.gif kas čia yra? rusų jau turbūt? vat ir sakau, kad per btv nerodo, arba pražioplinau... na tiek to, gal kitą met.
blackkiss
QUOTE(grange @ 2007 01 04, 18:44)
g.gif  kas čia yra? rusų jau turbūt? vat ir sakau, kad per btv nerodo, arba pražioplinau... na tiek to, gal kitą met.
*

na rusiskas bet versija rodoma baltijos salims smile.gif jei neklystu, rode siemet ir per BTV tik gal senokai jau smile.gif
anciux
Kaip as jum pavydziu, mamytes! Turit Baltijos televizija, galit dziaugtis rusiskais filmais. Dievinu rusiska kina ir ypac multikus, jie taip primena vaikyste.. Gyvenu ne Lietuvoj, tai bandau parsisiusti kai kuriuos filmus is Emule, maciau, kad kai kurios mamytes taip ir daro. Turiu klausima, ar jus rasot ieskomo filmo pavadinima rusiskom raidem? Mano kompiuteris neturi rusisko alfabeto, tai jauciu man reik susirast rusiskam tinklalapy filmo pavadinima ir perkopijuot, ar ne? Dar naujoke tam dalyke.. ax.gif
*Varlė*
QUOTE(anciux @ 2007 01 08, 03:20)
Kaip as jum pavydziu, mamytes! Turit Baltijos televizija, galit dziaugtis rusiskais filmais. Dievinu rusiska kina ir ypac multikus, jie taip primena vaikyste.. Gyvenu ne Lietuvoj, tai bandau parsisiusti kai kuriuos filmus is Emule, maciau, kad kai kurios mamytes taip ir daro. Turiu klausima, ar jus rasot ieskomo filmo pavadinima rusiskom raidem? Mano kompiuteris neturi rusisko alfabeto, tai jauciu man reik susirast rusiskam tinklalapy filmo pavadinima ir perkopijuot, ar ne? Dar naujoke tam dalyke.. ax.gif
*

Per emulę visus fimus siunčiu lotyniškom raidėm. Tik pas mane žiauriai lėtai siunčia. Gal reikia nustatymus keisti g.gif
Salne
QUOTE(blackkiss @ 2007 01 04, 13:48)
o manes nesuzavejo sita zinia g.gif  labai gerai  komentaruose kazkas parase:" 20 metu galvojau, kad zenia su nadia susituoke, ir stai koks ablomas" biggrin.gif nezinau,
<...>

Visiškai su tavimi sutinku..Aš irgi nuo vaikystės galvojau..kad jie susituokė..ir gražiai ir laimigai gyveno.. blush2.gif ..
O dabar..tas tęsinys..tarsi sugriauna visą senojo filmo prasmę ir idėja..Visą meilės istorija eina šuniui ant uodegos.. doh.gif ..Toks jausmas, kad ta likimo išdaiga..tas išgertas degtinės kiekis...tas skridimas per klaidą į Leningradą....buvo bereikalingas.. doh.gif ..Nesąmonė tas tęsinys...ne nebent nekreipt dėmėsio į senąjį filmą...bet jau taip neišeis.. doh.gif ..Ir dabar mano mintys sukasi apie tai..kad Ženia su Galia ir Nadia su Ipolitu..buvo visą gyvenimą žiauriai nelaimingi..nes išdavė save ..ir atsisakė tikros meilės..doh.gif ..
Lotuke
QUOTE(blackkiss @ 2007 01 04, 14:48)
rode per PBK smile.gif
Papildyta:

o manes nesuzavejo sita zinia g.gif  labai gerai  komentaruose kazkas parase:" 20 metu galvojau, kad zenia su nadia susituoke, ir stai koks ablomas" biggrin.gif

Cia buvo mano komentaras:)
anciux
QUOTE(pupa @ 2007 01 08, 18:47)
Per emulę visus fimus siunčiu lotyniškom raidėm. Tik pas mane žiauriai lėtai siunčia. Gal reikia nustatymus keisti  g.gif
*

Na va, jau turiu "Na palauk" kelias serijas, dar siunciuosi "Trys riesuteliai pelenei". Ir man be galo letai siuncia, bet tikrai verta palaukti smile.gif
barefoot
Labai patinka "Svadba w Malinowkie" wub.gif , visi filmai su Šuriku biggrin.gif
Daug tų gerų senų filmų yra, labai gaila kad pasimiršta..
"Baltasis Bimas juodoji ausis" norėčiau pažiūrėti, nes vaikystėje tai įspūdis buvo milžiniškas bigsmile.gif
O iš dabartinių labai patinka miuziklai tokie kaip "Vecera na xutore bliz Dikanki", "Sorocenskaja jamorka".
Dar labai geras "Liubov i golubi" mirksiukas.gif
Vladislava
man patinka -Обречённая стать звездой-
najaa
As irgi macius ta turku filma, nuostabus, gal zinok kur ji gaut????

QUOTE(Nuokata @ 2006 05 21, 19:59)
Merginos, cia as ne i tema, bet gal prisimenat toki filma"Visos upes teka" australu filmas, gal zinot kur ji rast galima? O dar vienas "Karaliok pticka pevcaja" turku labai fainas filmas, gal pries 15 metu rode. Tai noreciau dar pamatyt. O rusisku tai "Kapitono Granto vaikai", visai nesenai rode"Grozovyje vorota", tai net parsisiunciau. Nu super, ir pavarkt galima.
*

makuke
QUOTE(najaa @ 2007 02 15, 00:07)
As irgi macius ta turku filma, nuostabus, gal zinok kur ji gaut????
*

peiškok per emule arba http://www.sharereactor.ru/ mirksiukas.gif
shwiesulka
QUOTE(Salne @ 2007 01 08, 11:40)
Visiškai su tavimi sutinku..Aš irgi nuo vaikystės galvojau..kad jie susituokė..ir gražiai ir laimigai gyveno.. blush2.gif ..
O dabar..tas tęsinys..tarsi sugriauna visą senojo filmo prasmę ir idėja..Visą meilės istorija eina šuniui ant uodegos.. doh.gif ..Toks jausmas, kad ta likimo išdaiga..tas išgertas degtinės kiekis...tas skridimas per klaidą į Leningradą....buvo bereikalingas.. doh.gif ..Nesąmonė tas tęsinys...ne nebent nekreipt dėmėsio į senąjį filmą...bet jau taip neišeis.. doh.gif ..Ir dabar mano mintys sukasi apie tai..kad Ženia su Galia ir Nadia su Ipolitu..buvo visą gyvenimą žiauriai nelaimingi..nes išdavė save ..ir atsisakė tikros meilės..doh.gif ..
*

Aikit sau, kai isgirdau, kad sito kultinio filmo "tesinys" bus, tai net zagtelejau doh.gif Ir dar - koks cia tesinys, jeigu istorija perrasoma? Ir siuzetas visiskai tas pats. Netikiu, kad bus geras filmas schmoll.gif Bet tikiu, kad sumus visus ziurimumo rekordus, kai pasirodys - vien del savo kultinio pirmtako...
skraide
o as ziuriu per RTR ,,Ilga kelione per kopas,,rodo tik savaitgaliais,as negaliu neziuret,esu pamisus del rusisku tu senu...galiu bliauti,bliauti,man ten taip tikra,busena zodziais nenusakoma
Linokas
Iš naujausių filmų tai labai patiko ŽARA, o senesni tai beveik visi įdomūs ir geri thumbup.gif
ooo
pries naujus ziurejau Maskva asaromis netiki, tai filmukas thumbup.gif
skraide
o kas per filmas Zara?,kazkaip negirdejau,apie ka? ax.gif
Linokas
QUOTE(skraide @ 2007 05 02, 19:14)
o kas per filmas Zara?,kazkaip negirdejau,apie ka? ax.gif
*

Apie keturis draugus mirksiukas.gif susitiko visi ir teko netikėtai "išsieiti" ax.gif kiekvienas su savais nuotykiais thumbup.gif gale pati kulminacija thumbup.gif
Rituxx
įsirašėm per savaitgalį visus gerus senus rusų filmus,tokius kaip"brilantinė ranka",osobenosti rybalki,ochoty",šuriko nuotykiai",džentelmeny udachi"ir t. t. gal 15 tokių gerų filmų thumbup.gif niekada nepabos manau šie filmai rolleyes.gif
Urartu
Man tai turbūt labiausiai patiko "Žmogus iš Kapucinų bulvaro"...
dangyra
QUOTE(skraide @ 2007 04 22, 15:45)
o as ziuriu per RTR ,,Ilga kelione per kopas,,rodo tik savaitgaliais,as negaliu neziuret,esu pamisus del rusisku tu senu...galiu bliauti,bliauti,man ten taip tikra,busena zodziais nenusakoma
*

Jetau, gal žinot kas kur šitą filmą gaut? Ar gal galit pasakyt, kaip tiksliai jis vadinasi rusiškai..Perknisau visą torrens.ru bet neradau... unsure.gif
Dolitlė
QUOTE(dangyra @ 2007 05 16, 12:35)
Jetau, gal žinot kas kur šitą filmą gaut? Ar gal galit pasakyt, kaip tiksliai jis vadinasi rusiškai..Perknisau visą torrens.ru bet neradau...    unsure.gif
*

Nuostabus filmas 4u.gif thumbup.gif Vadinasi "Долгая дорога в дюнах" 4u.gif Sėkmingos paieškos 4u.gif
dangyra
QUOTE(Dolitlė @ 2007 05 16, 13:39)
Nuostabus filmas  4u.gif  thumbup.gif Vadinasi "Долгая дорога в дюнах"  4u.gif Sėkmingos paieškos 4u.gif
*

Labai ačiū 4u.gif
dangyra
QUOTE(Dolitlė @ 2007 05 16, 13:39)
Nuostabus filmas  4u.gif  thumbup.gif Vadinasi "Долгая дорога в дюнах"  4u.gif Sėkmingos paieškos 4u.gif
*

Radau !!!! Radauuuuuu !!!!! clap.gif clap.gif clap.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
geguzevasaris
O ar pamena kas tokį rusišką filmą (kurį, beje, mačiau tik vieną kartą prieš kokį 20 metų dar mokyklos kažkelintoje klasėje mokydamasi)- "Džekas Vosmiorkinas-amerikietis"? tai komedija, bet kaip tiems laikams labai drąsi-galima pasakyti pasityčiojimas iš tarybų sąjungos...
Kaip toks ruselis grįžta į Rusiją prisimokęs amerikietiškų biznio darymo pagrindų ir ima kolūkyje augint tabaką, o vietiniai tik komunarai po kaimą vaikšto iškėlę vėliavą ir dainuoja:"dajoš, dajoš, naše komunarskoe dajoš...", o lygtai kolūkio pirmininkas siuntinėja savo dukrą to ruselio pašnipinėt ir liepia 'ėst" tą tabako lapą, kad išaiškėtų , kas tai per augaslas;"žui, govoriu žui.Chočieš ženitsia -žui"...Ech, norėčiau pamatyt...
DeeDee
pamenu tą Vasmiorkiną lotuliukas.gif Dar kai mamaitė ir dukrelė ( pas kuriuos Vasmiorkinas gyvena troboj) viena rėkia: "- Ukrali, kultūrų u nas ukrali", o kita atsako: "Ukrali!... net u nas nikakoj kultury" lotuliukas.gif Žodžių žaismas thumbup.gif thumbup.gif
Šiuo metu visai norėčiau pažiūrėt "Devčata", "Volga, Volga", "Žvaigždžių berniuką", "Kreivų veidrodžių karalystę", et sąrašas galėtų būt be galo bigsmile.gif
geguzevasaris
QUOTE(Sraunius @ 2007 06 04, 16:18)
pamenu tą Vasmiorkiną  lotuliukas.gif :
*

Ech, kaip smagu, kad yra prisimenančių thumbup.gif
Wagamama
QUOTE(Linokas @ 2007 05 01, 09:44)
Iš naujausių filmų tai labai patiko ŽARA, o senesni tai beveik visi įdomūs ir geri thumbup.gif
*

Aha, šitas filmas man irgi patiko thumbup.gif Man išvis rusų filmai patinka - ypač tokie senesni (tik ne apie karą schmoll.gif ) 4u.gif
Žanetyte
Labiausiai nemegstu rusisku serialu, bet 12 kedziu galiu ziuret mirksiukas.gif
SoJa
Aš tai mėgstu rusiškus filmus blush2.gif Šiuolaikiniai tai truputį varo į neviltį, nes praktiškai visi turi amerikonišką analogą lotuliukas.gif
O seną rusišką klasiką tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti. O pats pačiausias tai man "Likimo ironija, arba po pirties" Žiūriu kiekvieną kartą kai tik jį rodo doh.gif
Airona
QUOTE(SoJa @ 2007 07 17, 15:42)
Aš tai mėgstu rusiškus filmus  blush2.gif Šiuolaikiniai tai truputį varo į neviltį, nes praktiškai visi turi amerikonišką analogą  lotuliukas.gif
O seną rusišką klasiką tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti. O pats pačiausias tai man "Likimo ironija, arba po pirties" Žiūriu kiekvieną kartą kai tik jį rodo  doh.gif
*

Ir as taip pat drinks_cheers.gif kodel, kas cia yra, kokia magija? filmas turi savo sarmo, matyt, stipraus..... mirksiukas.gif
arden
iš dabartinių rusiškų serialų patiko "du likimai" thumbup.gif o ir "bjaurusis ančiukas" rusų geresnis nei meksikiečių, gal dėl to, kad rusų jumoras ir jo išreiškimo būdai yra nemirtingi thumbup.gif jau nekalbant apie visas kultines komedijas, kurias žiūri šimtus kartų ir tiek pat kvatoji iš frazių, iš herojų thumbup.gif
lialka21
man siaip visi filmai rusiski patinka, o vat lietuviski tai nezinau nei vieno talkovo schmoll.gif g.gif
zidinga
Aš tai vis galiu žiūrėt Dvylika kėdžių,Po pirties,Kaukazo belaisvė,Šuriko nuotykiai,Briliantinė ranka,nors jau viska vos nemintinai žinai,vis tiek smagu juos žiūrėt.
S@bina
QUOTE(Linokas @ 2007 05 01, 11:44)
*

Sutinku drinks_cheers.gif
O ŽARA tai isvis dievinu, mano megstamiausias filmas!!! wub.gif
Dar nieko }{ot@bich irgi fainas filmas
O senesnius, tai su malonumu paziuriu mirksiukas.gif
Marla
obyknovennoje chudo, formula liubvy, prihodi na menia posmotret, uhodia uhody, vesna, prihodite zavtra, sluzhebnyj roman, staromodnaja komedija, samaja privlekatelnaja i obojatelnaja, devchata, tri plius dva, pokrovskije vorota, ir daug ko pavadinimu neprisimenu....va dar garaz, 31 ijunia, celovek-amfibija. ir novogodniaja skazka ar kaip nepamenu kur farada po tuscia instituta vaiksciojo ir reke liuuudiiiii gdee vyyyyy liuuudiiiii. oi daug geru yra
subaru
QUOTE(zhiurke @ 2007 11 27, 00:55)
ir novogodniaja skazka ar kaip nepamenu kur farada po tuscia instituta vaiksciojo ir reke liuuudiiiii gdee vyyyyy liuuudiiiii
*

"Черодеи"- tikrai nuostabi muzikine komedija, o tas institutas, tai Ostankino boksto koridoriai smile.gif
isdykusS
siaip rusu filmu nemegau, nors vienas tai patiko "Briliantine ranka", niu ir "Bjaurusis anciukas" geras buvo thumbup.gif
Kerė
Gal kas nors žinot kada rodys "Po pirties"? smile.gif Turėtų kažkada greitai smile.gif
crocus
Man patinka "Maskva netiki ašaromis". Visada mielai pasižiūriu.
alter ego
QUOTE(Kerė @ 2007 12 26, 22:25)
Gal kas nors žinot kada rodys "Po pirties"? smile.gif Turėtų kažkada greitai smile.gif
*

TV3

Pirmadienis, gruodžio 31 d.

10.45 „Likimo ironija, arba Po pirties“ (1). Lyrinė komedija. Rež. Eldaras Riazanovas. Vaid. Andrejus Miagkovas, Barbara Brylska, Jurijus Jakovlevas, Aleksandras Širvindtas. Rusija, 1975 m.
Kerė
QUOTE(alter ego @ 2007 12 27, 10:52)
TV3

Pirmadienis, gruodžio 31 d.

10.45 „Likimo ironija, arba Po pirties“ (1). Lyrinė komedija. Rež. Eldaras Riazanovas. Vaid. Andrejus Miagkovas, Barbara Brylska, Jurijus Jakovlevas, Aleksandras Širvindtas. Rusija, 1975 m.
*

Ačiū labai 4u.gif Reiks žiūrėti mirksiukas.gif
Kerė
Pažiūrėjau thumbup.gif Per 2 dienas net 3 kartus lotuliukas.gif Per TV3 ir per Rusų 2 kanalą 2 kartus ax.gif Sako, kinoteatruose rodo tęsinį šiuo metu g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.