Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

geriausi yra seni geri rusiški gaidajaus filmai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pucci @ 2010 01 16, 02:19)
Va va, ir as sita sereala ziuriu. Kaip serija- taip bliaunu  verysad.gif Bet kadangi nesu kantri, tai noreciau ji paziuret kur nors internete, tik nerandu kur...Gal kas zino?



Nerealus serijalas buvo thumbup.gif drinks_cheers.gif o dar labai buvo uzkabines tas apie futbolista.. db uzkrito doh.gif biggrin.gif praziuredavau po 6val namie per pc..
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2010 02 07, 22:59)
smile.gif sveikos.Gal žinote ,kaip parsisiųsti seną čekų komediją"Kaip nuskandinti daktarą Mračeką?"tai apie šuiolaikinių vandenių nuotykius.Atrodo,jie skandindavo žmones ir jų sielas laikydavo kriauklyėse,negalėdavo valgyti kraujinės dešros ,nes tuoj tapdavo mirtingais. g.gif  4u.gif

Jei radai šita filmą parašyk Kur jieškoti Super filmas
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(gosas @ 2010 02 14, 18:42)
Jei radai šita filmą parašyk Kur jieškoti Super filmas

Tai ,kad neradau.Laukiu ,kol kas pasakys .
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2010 01 09, 21:05)
Aš tai žiūriu rusišką"Ir vis gi aš myliu" nors ir per lnk žiūrėjau kai rodė ir dar per kažkurį kanalą rodė ir dbr dar kartą žiūriu,na patinka jis man ir viskas wub.gif O gal kas žino kas tą nuostabią dainą atlieka kai serialas prasideda? mirksiukas.gif  blush2.gif


Dmitrij Malikov atlieka šitą dainą.


QUOTE(ajivlis @ 2010 02 07, 21:59)
smile.gif sveikos.Gal žinote ,kaip parsisiųsti seną čekų komediją"Kaip nuskandinti daktarą Mračeką?"tai apie šuiolaikinių vandenių nuotykius.Atrodo,jie skandindavo žmones ir jų sielas laikydavo kriauklyėse,negalėdavo valgyti kraujinės dešros ,nes tuoj tapdavo mirtingais. g.gif  4u.gif


torrents.ru jis yra

http://torrents.ru/f...c.php?t=1515564
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leblon: 17 vasario 2010 - 09:02
smile.gif man neatsidaro nei šis puslapis ,nei aplamai torrentai.Tikriausiai kažko nemoku.
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2010 02 19, 22:19)
smile.gif man neatsidaro nei šis puslapis ,nei aplamai torrentai.Tikriausiai kažko nemoku.


nes torrents.ru laikinai persikėlė į rutracker.org, todėl ir neatidaro
Atsakyti
QUOTE(ajivlis @ 2010 02 07, 21:59)
smile.gif sveikos.Gal žinote ,kaip parsisiųsti seną čekų komediją"Kaip nuskandinti daktarą Mračeką?"tai apie šuiolaikinių vandenių nuotykius.Atrodo,jie skandindavo žmones ir jų sielas laikydavo kriauklyėse,negalėdavo valgyti kraujinės dešros ,nes tuoj tapdavo mirtingais. g.gif  4u.gif


http://rutracker.org...c.php?t=1515564
Atsakyti
Man laabai patiko rojaus obuoliukai :wub:seniai nepamenu,kad koks serias taip butu uzkabines mane.. gal zinot ar bus 3 sezonas ir kas atlieka daina pradzioje serialo?
ir dar butu labai faina,jei atsirastu kam patinka sis serialas ir noretu padiskutuoti.
4u.gif
Atsakyti
Man patiko rojaus obuoliukai.
Dabar gana neblogas yra Bomžas .
Kinozal.tv yra jau 9 serijos, viso bus 12 . rekomenduoju
Atsakyti
dar neblogas filmas http://kinozal.tv/de...s.php?id=531628
Atsakyti
QUOTE(catherina @ 2010 02 27, 18:22)
Man laabai patiko rojaus obuoliukai :wub:seniai nepamenu,kad koks serias taip butu uzkabines mane.. gal zinot ar bus 3 sezonas ir kas atlieka daina pradzioje serialo?
ir dar butu labai faina,jei atsirastu kam patinka sis serialas ir noretu padiskutuoti.
4u.gif

man atrodo,kad ir parode visus sezonus.seip mane irgi uzkabino galim diskutuoti
Atsakyti